Prosím pošlite mi vaše svatební oznámení

skuli
16. dub 2008

Asi před 15 lety jsem sbírala svatební oznámení.Mám jich celkem dost a některá jsou opravdu krásná.Dneska v noci jsem si na ně vzpomněla a řekla si,že je zase začnu sbírat.Proto vás chci poprosit,jestli by jste mi nejen to své neposlali.Každý má doma nějaké v šuplíku a když se uklízí,tak se většinou vyhodí.Doufám,že vás to při dnešní ceně poštovného nezrujnuje. 😀 Uděláte mi velkou radost.Taky sem napište co sbíráte nebo jste kdysi sbírali vy.Na oplátku vám taky něco pošlu.Mám doma ještě velkou sbírku ubrousků,ale ty mě moc neberou.Taky mám staré krásné obaly od sýrů a obrázky z krabiček od zápalek.Jsou na nich správná hesla 🙂 To sbíral můj děda,tak to mám na památku.Některé jsou dvakrát,tak kdyby měl někdo zájem,tak pošlu. Jako malá jsem sbírala ještě pohledy psů a kaktusů.A obaly od žvýkaček,ty byly doma v všude. 😝 Taky mám plno krásných známek.

skuli
autor
16. dub 2008

Jsem zapomněla napsat svoji adresu.

Marcela Skulinová
Máchova 2
Havířov-Město
736 01

pacna
16. dub 2008

ahoj skuli ak ich najdem pošlem svoje sestrine a ešte asi tri tu mam?
musim pohladať
ja som moc nezbierala akurat obaly zo žuvačiek 😀

scai
16. dub 2008

skuoi já ti naše oznámení pošlu, ale máme ho ve třech barvách- zelená, hnědá, červená, jakou chceš? Nebo všechny? 😀

skuli
autor
16. dub 2008

Holky vy jste zlaté.Díky moc,budu teď chodit pořád do schránky a čekat.Pošťačka se asi zblázní 😀 O vaše oznámení se budu starat vzorně a uvidí ho hodně lidí,což je asi taky záměr toho,když se tiskne.Musím vytáhnout tu krabici ze skříně a přepočítat to.Sama jsem zvědavá,kolik toho mám.Ale kolem 800 to bude.Dám vám pak vědět.

scai-Pošli klidně všechny barvy jestli se vejdou do obálky. 😉

pacna
16. dub 2008

skuli a napiš ake maš najstaršie som zvedava. 😀

macanet
16. dub 2008

Skuli najdu pošlu 😉

skuli
autor
16. dub 2008

pacna- Myslím že nějak kolem roku 1940.

csilla76
16. dub 2008

skuli ak nieco najdem tak ti poslem. 😉 ja tiez zbieram pohladnice miest.kto by mal a chcel by my poslat tak dajte vediet.dakujem vopred. 🙂

macanet
16. dub 2008

U nás sbírá oznámení učitelka se školky, má oznámení všech, nebo skoro všech svých svěřenců 🙂 My máme těch našich asi 30 chceš 30 stejných? 😀

farenka
16. dub 2008

ahoj, ja ti tiez poslem. nase sa este len idu dat tlacit, takze ti to poslem potom naraz. to mas teda riadnu zbierku, dufam ze sa ti poriadne rozrastie. tiez by ma zaujimalo ake mas najstarsie oznamenie, alebo mozno nejake uplne neobycajne

skuli
autor
16. dub 2008

csilla76-Tak já ti pošlu pohled z Havířova 😀 Napiš adresu.

myschka
16. dub 2008

Já sbírám reklamy na parfémy 😅 😀 😀 Mám všechny za posledních 10 let, teď to flákám ale časem zase začnu kupovat časopisy a zakládat 😎 😎 😎
Svatební oznámení vyhazuji ale polepším se 😉 🙂

csilla76
16. dub 2008

ok vopred dakujem.napisem do ip. 🙂

skuli
autor
16. dub 2008

macanet-30 ne,to by se ti prodražilo,ale pošli klidně 2 -3 bude na výměnu. 😉

macanet
16. dub 2008

Fajn 😉 Csillo není problém, pošlu pohled z našeho malebného města 😉

retaux
16. dub 2008

Môj brat zbiera pohľadnice - pomaly s nimi zaprace celý byt 😀

Skuli: pošlem aspoň jedno - svoje 😉

csilla76
16. dub 2008

macanet dakujem,si zlata. 🙂

skuli
autor
16. dub 2008

farenka-Mě se na nich líbí,že každé je originál.Takové nejvíc osobní jsou ty na kterých je fotka manželů.Ale některé mám zajímavé.Třeba takové,co vypadají jako fotka,nebo dělané ručně.Zajímavé jsou taky oznámení architektů,tam je třeba jablko 😅

macanet
16. dub 2008

Pak mi písni do IP adresu, jak půjdu do města nějakej krásnej vyberu 😉

skuli
autor
16. dub 2008

Když si je prohlížím,tak přemýšlím,kolik z těch manželství už neexistuje.Nebo kolik lidí z těch oznámení je třeba mrtvých 😖

csilla76
16. dub 2008

macanet aj skuli mate ip. 🙂

skuli
autor
16. dub 2008

csilla76-jo,jo,viděla jsem.Pošlu co nejdříve.Na Slovensko jsem nepsala pěkně dlouho 😀

csilla76
16. dub 2008

aj ja ti poslem,urcite nejake najdem a popytam aj od inych. 😉

aponchie
16. dub 2008

skuli tobe poslu neboj 😀

skuli
autor
16. dub 2008

myschka-Jak reklamy na parfémy?To vystřihuješ z časopisů?Zajímavé.Já mám doma plno katalogů z Oriflame a z Avonu.Říkala jsem si,že by bylo zajímavé sbírat ty naparfémované stránky.By se vůně uchovala třeba 100 let 😀

retaux-Pošli adresu bratra,taky mu pošlu Havířov.Je to nejmladší město ČR,to určitě ještě nemá 😀

aponchie-Tak na tvoje se obzvlášť těším 😀

skuli
autor
16. dub 2008

Koukněte sem,jsou nádherná.Ale ty ceny 😖 Kolik stálo vaše svat.oznámení? http://www.amin.cz/

aponchie
16. dub 2008

skuli ja si to svoje delala sama i kreslila jen kamos v grafic.studiu to dodelal 😀

skuli
autor
16. dub 2008

aponchie-No ty jsi teda šikulka. 😉 Se těším,utíkej na poštu 😀

scai
16. dub 2008

skuli my si je dělali sami z fotky a u známého vytiskli, takže nás stály oznámení 500 korun všechny (on ten známý nechtěl nic, tak dostal 500) a bylo jich asi 160. A to jsme měli na takovým tvrdším a jakoby vzorovaným papíře

aponchie
16. dub 2008

skuli musim pohrabat kde je ,ale mela sem jich snad 20navic a myslim,ze sem je dala male na kresleni,ale moznaaaa jeden najdu 😀