• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosím pošlite mi vaše svatební oznámení

1. května 2011 
autor
aponchie-Malé na kreslení? :sweat_smile: To nééééééé :angry:
16. dub 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
scai-Tak to jste hodně ušetřili.A když jich bylo tolik,určitě nějaké zbylo,tak honem prosím poslat :grinning:
16. dub 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli jooo co s tim jako navstevam to nedavam na potkani :grinning: zkusim pohledat vecer a rano bych to poslala
16. dub 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam jen segrine, poslu :wink:
16. dub 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kitty68-segřine taky dobré :grinning: díky

aponchie-tobě taky
16. dub 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, aj ja zbieram svadobné oznámenia, ale ich nemám ešte tak veľa :slight_smile:
16. dub 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beke-ahoj.jak dlouho je sbíráš a kolik jich asi máš?a jak tě napadlo je sbírat?u mě to bylo tak,že někdy před těmi 15 lety pracovala moje teta v podniku,kde se svat.oznámení tiskla.chodila jsem někdy za ní do práce a měli je tam hezky vystavené za sklem.když dělali nějaký nový vzor,tak ty staré házeli do krabice a když jsem zjistila,že je chtějí vyhodit,bylo mi jich líto.tak jsem si je vzala a začala další sbírat po rodině,kamarádech a sousedech.teta taky sem tam přispěla do sbírky.pak jsem byla mimo republiku,byly jiné starosti a oznámení skončila ve sklepě.asi za pět let jsem našla inzerát,kde si jedna paní chtěla oznámení vyměňovat.měla jsem hodně stejných,tak jsem si s ní psala a něco vyměnila.pak přišly děti,tak byly zase jiné starosti.ale často jsem je vytahovala a prohlížela jsem je a říkala jsem si že až bude více času,budu se tomu věnovat.a ten čas teď přišel :grinning:
17. dub 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :dizzy_face: skuli nasla sem jedno oznamko,zajtra ti to aj poslem.a popytam sa este u znamych a priatelov a ked bude tak poslem. :slight_smile:
17. dub 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky ti ho klidně pošlu skuli ale dám ti seym radši foto kdybys ho už náhodou měla tak abych ho neposílala zbytečně :grinning:
http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1212074&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
17. dub 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já sbírám teď cca dva tři roky dřevěný kočky :sweat_smile:
17. dub 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to su ake musilka???
17. dub 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj skuli, taky ti kdyztak poslu oznameni :wink:

Jinak já sbírám pohledy měst, tak kdyby mi chtěl někdo přispět, tak budu ráda :wink:
17. dub 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonisek aj ja zbieram pohladnice miest :slight_smile: hod my do ip adresu a poslem ti stadeto z okolia ,ok?
17. dub 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
csilla, to budes hodna, taky ti poslu odsud pohledy :wink:
17. dub 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem si mila,uz som ti poslala adresu. :slight_smile:
17. dub 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skuli, nase oznameni najdes na http://mad.ucw.cz Bylo primarne v elektronicke podobe a na papir jsme ho prevadeli tak, ze jsme to normalne nechali vyvolat jako fotku 10x15 nebo 18x24, tak to tak taky muzes udelat. A hlavne si ho teda vylustit, zejo :slight_smile: Nektery lidi si na to napsali skladaci program, nektery strihali tu fotku...
17. dub 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
csilla76-tak dneska jsem ti poslala pohled.Sakra to poštovné na Slovensko je ale drahé :grinning: Dej pak vědět kdy to došlo,ať alespoň víme,jak je Česká pošta rychlá.
17. dub 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musilka-Tvoje je nádherné,moc se těším až ho budu mít v ruce.Dřevěná kočka se bohužel do obálky nevejde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sonisek-pošli adresu,seženu nějaké pohledy a na oplátku ti pošlu. :wink:
17. dub 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gedren-krásné a nevšední oznámení.Když jsem na to ale klikla,tak tam bylo něco jako 100 malých čtverečků,takové puzzle :grinning:
17. dub 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji skuli,aj ja poslem zajtra. :wink: a kolko si platila???u nas je do susednych statov obycajne 18 sk,no podla toho kolko to vazi....ale nie je to lacne :wink:
17. dub 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
csilla76-Platila jsem 17 Kč za pohled.Ale neboj,rodinný rozpočet nám to nenarušilo :grinning:
17. dub 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok moja :dizzy_face: dam vediet kedy dojde. :dizzy_face:
17. dub 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli nasla sem byli oddani uz jenom a pozvanku k obedu staci??budou oddani uz nemam bohuzel mozna muj ex pritel by ho nekde mel v pc ,ale to uz nejde :grinning:
17. dub 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aponchie-Pozvání k obědu přijímám.Co bude a kdo bude vařit? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Posbírej ještě něco po sousedech a rodině a pošli to. :grinning:
17. dub 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli ja strasne rada varim takze pozvani plati a klidne dojedte treba pristi vikend??a co mam uvarit?co mate radi :grinning:
17. dub 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aponchie-Ty riskuješ :grinning: Se budeš divit,až se ti tam nakvartýrujem celá rodinka.To ti ty kytky rychle opadají. :grinning: Příští víkend nemůžem,přijede mi sestřenice s malou na týden,tak bude veselo.A jíme všechno.Hlavně ať je toho hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli tak nic no uz nejezdi teda nikdy kdyz nechces :angry: :grinning: :grinning: :grinning: zrus sestrenici ta pockaaaaa :grinning:
17. dub 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik teda ta ja jsem sbirala obaly od zvykaceekk :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zbierala som vsetko co mi za komunistou poslali zo zahranicia. :grinning:
17. dub 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek