• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosím pošlite mi vaše svatební oznámení

1. května 2011 
pacna nemam este zatial Cadcu :slight_smile: skuli poslala som ti dnes tie oznamka tak potom daj vediet ked ti pridu. :wink:
12. kvě 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,a tie telefonne karty,ciarove kody nivea a walmark pre mna nikto nenajde?? :frowning2: :cry:
12. kvě 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
csilla76-Ahoj.Včera jsem ti poslala v obálce asi 12 pohledů.Vytáhla jsem ze sklepa krabici s dopisy a pohledy z mládí,tak se nediv,že jsou 20 let staré a známky na nich ještě za 50 haléřů :grinning: Taky ta adresa je super,bydlela jsem kdysi na ulici 40.výročí KSČ,ta už dávno neexistuje,po revoluci ji přejmenovali na 17.listopadu :grinning: Ještě tady pár pohledů mám,nevešly se do obálky.Ale nejsou to pohledy měst,ale třeba hotelů,některé jsou nepopsané,tak nevím,jestli to chceš.
13. kvě 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: skuli pohladnice mi dnes dosli,dakujem ti krasne :slight_smile: aj ja som ti podala oznamenia asi 6 ks v pondelok,potom daj vediet ked ich dostanes. :slight_smile: mozes poslat aj tie hotely,mam aj take :wink:
14. kvě 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
csillka a ešte stači jedna alebo ak budu mat tak viacej obrazkov? :slight_smile:
14. kvě 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako chces pacna,mozes aj take ktore su uz popisane ,ak najdes doma,necham to na teba kolko posles,ja sa tesim kazdej. :slight_smile: :dizzy_face:
14. kvě 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusim sa popytat sestry kde dala tu krabicu čo mala ale asi z nej nič nebude lebo jej deti su pohromy. :grinning:
14. kvě 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
csilla76-Tak to koukám,že to přišlo tak rychle.Byla jsem na poště v pondělí večer kolem 18.00.Já se jdu kouknout do schránky,pošťačka už tady byla,tak jestli mi tam něco nechala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som to poslala tiez v pondelok,okolo 13.30 hod,ale nie prioritaire takze ak dnes nie ale do piatku by to malo byt u teba :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
csilla76-Tak přišlo to už včera.Moc děkuji.Jsou samé cizí,takových moc nemám.I když Slovensko je teď vlastně taky cizina a těch mám dost :grinning:
15. kvě 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
este sa popytam susedov a znamych,kebyze maju a nepotrebuju tak ti poslem. :wink:
15. kvě 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj csillka pohladnice som ti dnes poslala. :wink:
15. kvě 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak co je holky?Nikdo doma neuklízel? :grinning: Už 3 dny nic nepřišlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2008 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem pacna prisli pohladnice,si zlata :slight_smile:
25. kvě 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sama nic nesbiram takze nabizim:
- pohledy Brno/Znojmo a ruzne vesnice v okoli :slight_smile:
- miniatury flakonu parfemu mam 3 a vim ze to nekdo sbira
- svatebni oznameni mam 2, ale za 2 tydny jedu k rodicum, kde mozna budou mit jeste svoje vlastni a nakych pribuznych tak je oberu stejne tak kamosky

jeste dotaz ty pohlednice sbirate cisty jako nepopsany v obalce poslat? a kdyby nekdo chtel tak mam krabici reklamnich pohlednic boomerang jak se berou zadarmo v hospodach na stojanech, taky u rodicu takze doufam ze mamka nevyhodila

zajemkyne piste do IP
25. kvě 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
noangel-tak se hlásím na to svat.oznámení prosím.
25. kvě 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli: jasne ze jo :wink:
25. kvě 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
noangel poslala som ti ip,doslo? :wink: dakujem
25. kvě 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
csilla76: dosla jak nasbiram hromadku tak poslu
25. kvě 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok noangel,si zlata :wink:
25. kvě 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
noangel-Díky.Adresa je tady v diskusi na první stránce.
25. kvě 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ja zbieram Barbie familly (babatka, tehu Barbie, Barbie doktor, vecicky ako kolisky, kociky, hojdacky), ak niekto predavate dajte mi vediet. :wink: Mozte mrknut do mojho albumu "Zachvilku ta privitame", aby ste vedeli co myslim... :grinning:
27. kvě 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, Barbie jsem sbírala jako malá. Měla jsem jich hromadu. Ani nevim, kam to všechno přišlo :fearful:
Teď sbírám kamínky (léčivé, polodrahokamy), jako např. Fluorit, Růženín, Labradorit, Křišťál... :slight_smile:
27. kvě 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mywiel-Kde to prosím tě skladuješ?Moje holky mají velký dřevěný domeček a v tom plno takových malých cerepetiček.Plno jsem už toho povyhazovala.V vždycky když je to na zemi a třikrát na to šlápnu,tak to letí do koše.To si pak bude mít tvoje malá s čím hrát :grinning:
28. kvě 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skuli zatial tych malych blbosticiek vela nemam, ale aj ja chcem zohnat dreveny domcek, ako mala som vzdy po takom tuzila.. :wink:
28. kvě 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mywiel-Dělal mi ho pro holky brácha.Zabírá to místo,už asi 5 krát jsem ho chtěla dát do sklepa,máme malý byt.Ale vždycky jak začnu vyhrožovat,že to udělám,tak malá si pak začne s ním hezky hrát,tak je mi líto ji to brát.Taky jsem dala asi před půl rokem inzerát,že ho prodám,přišlo plno nabídek,ale taky jsem pak neměla to srdce jí ho vzít :stuck_out_tongue_closed_eyes: Má i zvonek a světlo,to zas dělal přítel.
28. kvě 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky díky vám všem,které mi posíláte oznámení.Sbírka se pomalu ale jistě rozrůstá.A to díky vám.
31. kvě 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli: ahojky, nám zbylo z loňské svatby taky pár oznámení, takže v pondělí posílám :slight_smile:, jen se chci zeptat zda chceš to oznámení jen jedno, nebo třeba ještě jedno na víc, třeba na výměnu nebo tak :sweat_smile: :grinning: . Jinak bohužel další oznámení z příbuzenstva nemáme, ale snad tě potěší aspoň to naše :grinning:
31. kvě 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
smajlik-Jé,ty jsi hodná,díky.Pošli klidně více,bude na výměnu.Moc děkuji,adresa je tady na první stránce.
1. čer 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milá skuli,
mám stejného koníčka jako Ty. Sbírám svatební oznámení již několik let. Zatím jich mám kolem 8000 kusů a samozřejmě mám i nějaká stejná. Proto Ti mohu poslat moje přebytky. :slight_smile: Zároveň prosím ostatní hodné lidičky, kdo má a může mi poslat také nějaké oznámení pro rozšíření sbírky, budu moc ráda. Potěší i jeden jediný kousek. Případně mohu vyměnit za jiný sběratelský materiál.
4. čer 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek