• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosím pošlite mi vaše svatební oznámení

1. května 2011 
ja zbieram MINCE a BANKOVKY (akokoľvek staré) ...takže ak sa tu nájde niektorá z vás ktorej domky zavadzajú staré mince tak sem s nimi ...adresu pošlem cez ip ...vopred ďakujem
5. čer 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iwca.si-Jé,tak to je super,že je tady někdo se stejným koníčkem jako já.Ty jich ale teda máš :sweat_smile: Nenapsala jsi tady o nulu více?Jak dlouho to sbíráš?Taky mám pár stejných,tak pošli adresu a já ti taky něco pošlu.Jinak moc děkuji za ochotu.
5. čer 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
danielitka26-Mince a bankovky sbírám taky,ale jen ty,které ještě platí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj kocky :slight_smile: ja zbieram pohladnice miest,dedin,mora a pod.tak ak niekto by ma chcel potesit a poslat,to je jedno ci popisane alebo ciste,kazdej jednej sa potesiiim.dakujeem vam krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zbiera niekto sviečky, sošky alebo kľúčenky?
6. čer 2008 v 01:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skuli,
těch oznámení mám skutečně 8000. Nenapsala jsem tam 0 navíc. Pokud mi chceš poslat nějaká svatební oznámení pro rozšířené mé sbírky, tak budu moc ráda.
Tady je má adresa: Ivana Šindelářová
Májová 285
330 03 Chrást u Plzně
Hned po neděli pošlu ta oznámení co mám 2x.
Ahojky
6. čer 2008 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
helisek84
I já bych prosila svatební oznámení. Hlavně pokud je originální, ta mám nejraději. Beru třeba i více kusů, měla bych na výměnu pro své dlouholeté kolegyně.
Předem moc děkuji. Adresu jsem uvedla.
6. čer 2008 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
betule007
I já bych měla zájem o svatební oznámení. Moje adresa je na straně 8. Budu moc ráda když pošleš více kusů - budu mít na výměnu. Předem moc děkuji. :slight_smile:
6. čer 2008 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli dneska odesílám oznamko tak mi pak písni jestli došlo nebo ne. České poště zrovna dvakrát nedůvěřuju :grinning:
6. čer 2008 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iwca.si-Ty jo,tak to je teda už sbírka.Jak dlouho to sbíráš a kde je sháníš?Ono je to něco,co se nedá koupit,ale musí ti je někdo darovat,takže se to sbírá těžko.Ale na druhou stranu je to zadarmo :grinning: Taky ti v pondělí pošlu ty,co mám dvakrát.Tak díky.
6. čer 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musilka-Děkuji ti moc,jsi hodná.A české poště důvěřuj,chodí to překvapivě brzy.
6. čer 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ankaa-Svíček mám doma dost,jsou to dárky od přátel,takže nemám v úmyslu je zapálit.Sošek mám taky pár,myslím takové ty dřevěné černošky s velkýma zlatýma náušnicema.A že by někdo sbíral klíčenky slyším poprvé.Kolik jich asi máš?
6. čer 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli- oznámení sbírám asi 9 let. Začala jsem je sbírat na MD, abych se doma nezbláznila. Hodně jsem získala od přátel, psala jsem si léta (a ještě stále píšu) s jednou sběratelkou - má největší sbírku v republice (asi 26 000). Ta mi jich hodně poslala a další získávám od hodných lidiček, kteří mi je darují, vyměňuji za jiný sběrat. materiál. Mám i další kolegyně, kterým posílám přebytka a oni mě.
Moc se těším na přírůstky od Tebe.
6. čer 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli
Ja ich nezbieram :grinning: Kedysi som zbierala, tak preto som sa opýtala :wink:

Moje známe zbierali napríklad aj strúhadká, vázičky, obrázky zo zápakových škatuliek a podobne :slight_smile:
6. čer 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iwca.si-Ty jo,tak to už vás asi nedoženu :grinning: Ale já nesbírám tak dlouho.Kdysi jsem sbírala,ale nevěnovala jsem tomu moc času.Teď poslední dobou mi jich dost přibylo od té doby,co jsem tady napsala a hodné holky mi posílají.Už to ale není tak žhavé.Ze začátku mi chodily třeba 4 dopisy denně.Teď už jen vyjímečně něco přijde.Asi ty co měly,tak daly.Jaké máš třeba nejstarší?
8. čer 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli
Tak nejstarší oznámení mám z roku 1898, jinak mám kolem roku 1900 taky pár. Jinak jako svoje rarity si cením oznámení, která jsem získala nedávno. Je to SO jako hokejový puk, krabička zápalek, krabička s léky a v poslední době i svatební oznámení homosexuálů. Ta mám už 2.
Já proto uvítám jakoukoliv nabídku svatebního oznámení, kdo mi pošle. Jinak se získávají dost špatně.
9. čer 2008 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iwca.si-Ty brďo,tak to máš teda krásné kousky.Nemáš nějaké stránky,kdy bych se mohla podívat?Dneska půjdu na poštu odpoledne,tak ti pošlu ty.které mám dvakrát.Ale moc toho nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musilka-Došlo.Moc děkuji,krásnéééé.
12. čer 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iwca.si-Díky za poslaná oznámení.Mám z nich jen jedno s těmi slony,ale mám tam jiná jména.Nemůžu otevřít ten poslední meil,co jste mi poslala.Napiště ho prosím znova.Díky.
13. čer 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli
Po neděli posílám další svatební oznámení. Sešla se mi nádherná 2x, tak mám i navíc. :slight_smile: Snad se budou líbit.
13. čer 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iwca.si -Jé,moc děkuji.Pro mě jsou všechna nádherná.
15. čer 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky díky všem,které posíláte oznamka.Zase jich pár přišlo. :wink:
23. čer 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nenajde sa teda nikto,kto zbiera telefonne karty alebo ma nejake zbytocne??a niekto,kto nezbiera ciarove kody NIEA,WALMARK a mohol by mi ich venovat??Postovne by som,samozrejme,zaplatila.... :wink:
30. čer 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nathalie111-ahoj.s telefonními kartami tady někdo určitě byl,snad se ti ozve :wink:
30. čer 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby....zbieram sutazne viecka od Pribinacikov a obaly od Bebe Brumikov...Nepomozete mi s tym niekto??? :sweat_smile: Postovne,samozrejme,zaplatim,ak bude treba....
11. črc 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za pohladnice baby,ste moc zlate... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já taky moc děkuju všem holkám,co mi v poslední době poslaly oznámení.Je vidět,že dobří lidé žijí :grinning:
19. črc 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den dámy a maminy :sunglasses:
Sbírám etikety od vín a seženu Vám za ně, co kterou zajímá - mám hodně kontaktů a to i v cizině (i vzdálené).
Oceňuju i dlouhodobější spolupráci - je nám přeci jasné, že se nedá všechno nabídnout hned.

Když se tady na to téma bavíte, zrovna teď tady mám jedno KRÁSNÉ růžové svatebné oznámení z Thajska formátu A5 ve skvělém stavu...

Etikety sbírám už roky, takže ještě nějaký ten týden na Vaši případnou nabídku vydržím :wink:
Napište mi (jen seriózní nabídky - žádná svatba ! :grinning: ) na : pitris@ovine.cz

Díky,
Petr - jižní Morava
27. črc 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já sbírám kapesní kalendáříky - především obcí, bank, pojišťoven, Albi, Ditipo a zkrátka roztomilé kalendáříky, které se mi líbí :wink: Tak kdybyste někdo nějaké měl, neváhejte se ozvat :slight_smile:
27. črc 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, pokud má někdo zájem o straší svatební oznámení - vyměním za starší kapesní kalendáříky =)
4. zář 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek