• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosím pošlite mi vaše svatební oznámení

1. května 2011 
autor
superpes-Ahoj.Zájem o krásné růžové oznámení by byl,ale nevím jestli mám etikety z vína.I když děda sbíral skoro všechno,takže by tam mohlo něco být.Podívám se dneska večer a napíšu.

jaknitram-Kalendáříky nemám,to vím jistě.
8. zář 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,sbírám svatební oznámení,mám jich něco kolem 400 ks a některé mám 2X,takže kdo byste měl zájem,mohu poslat,případně vyměnit s těmi,kteří je mají také víckrát.
2. lis 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tina37

Milá sběratelko, já vlastním sbírku přes 8000 kusů, mám vzorky i na výměnu, moc pěkné v perfektním stavu. Pokud máte o výměnu zájem, dejte mi vědět na můj e-mail: sinivanka@seznam.cz. Určitě se domluvíme, já bych taky uvítala další přírůstky do sbírky. Uveďte prosím v případě zájmu i adresu, kam Vám mám slíbená SO poslat.
iwca.si
21. lis 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak co holky,žádná z vás doma nenašla pro mě nějaké svatební oznámení? :sweat_smile: Už mi dlouho žádné nepřišlo :frowning2:
13. únor 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli noo, ja som nasla, v robote pri upatovani kancelarie... asi 3 kusy, ale jedno je chudatko dost pokrcene, ale roztrhane nie je...
tak ak chces, tak ti ich poslem...
13. únor 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
grettka-Budu strašně ráda,adresa je na 1 stránce.Díky moc,jsi zlatá :wink:
13. únor 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky skuli sbíráš i ty stará svatební oznámení ?mam po babicce jich nekolik nektere i z roku 1945 atd :wink:
31. říj 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě také zbylo nějaké oznámení ze svatby, tak pošlu. Předtím ale kouknu u našich (pokud nezapomenu) po nějakých rodinných, abych to poslala dohromady.

Já sbírám UBROUSKY, ty hlavně. K tomu mám nějaké potištěné kapesníčky (nemusí být celé balení), nebo takové ty ubrousky z restaurací obdelníkového tvaru, nebo ty kolečka pod hrnečky. Mám toho kolem 300. Bohužel se mi sbírka moc nerozrůstá, protože to mám jen od rodiny a známých. Sama si je kupovat nechci - sbírám jen darované. No a když někde napíšu, že je sbírám, tak mi nikdo nepošle, protože si myslí, že to mám na tu ubrouskovou techniku. Sbírala jsem jako dítě, pak to dlouho bylo někde schované a zase jsem začala asi před rokem.

Tak prosím holky,jestli máte doma nějaké hezké ubrousky - nové nebo staré, tam mi je prosím pošlete. Nebo jestli máte starou sbírku co už nechcete - to by bylo skvělé.Napište mi do IP o adresu, já ji moc nechci zveřejňovat. Já vám za to mohu poslat cokoliv o co si napíšete. Pokud to budu mít - kramářka jsem, tak se toho najde dost :slight_smile: Moje rodina cestuje skoro po celém světě, tak kdyžtak může něco přivést. Díky moc i třeba jen za jeden kus.
31. říj 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé holky to je fajn,že se zase někdo ozval.

anima30-ano,sbírám i stará oznámení,těch si vážím nejvíce,to prosím pošli,budu moooc ráda

klara.t -Taky jsi moc hodná.Já taky kdysi sbírala ubrousky,ale to jsem byla ještě malá.Zdědila jsem sbírku po mamince.Už je nesbírám,ale nějak se s němi nemůžu rozloučit.Mám je v krabici na chalupě a občas si je prohlížím.Možná je to proto,že mamku už dlouho nežije.Ale určitě ti nějaké pošlu na oplátku.
1. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky skuli, doma mám asi 30 oznámení co nám zbyly ze svatby :wink: jsou i s pečetí, měli jsme svatbu na hradě tak je to stylový...tak chceš poslat víc ks třeba na výměnu s někým? Jo a važ si jich, protože jsme mělijako první v republice svatbu o půlnoci :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem začínající sběratelka svatebnich oznamení a chtěla bych touto cestou moc poprosit o pomoc při rozšiřování mé sbírky.Adresu pošlu přes IP.Předem velký dík.
16. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezbiera niekto porcelanove sloniky? mozem poslat dva male exemplare :slight_smile: u mna lezia zabalene v krabici, a mozno by niekoho potesili
17. říj 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, sbírám svatební oznámení, vánoční pohledy, mám jich dost stejných a ráda bych je vyměnila, předem díky za Vaši ochotu:slight_smile:
6. led 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivulena Dobrý den mám nějaká SO stejná, ráda pošlu:slight_smile:
6. led 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych se znovu připomenout a všechny poprosito jakékoliv svatební oznámení.Předem všem děkuji.Adresu pošlu přes IP.
1. kvě 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek