• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rady od zkušené maminky těm nastávajícím

25. srpna 2010 
zadny rezim neexistuje :grinning:
zalezi jaka jses jestli chces mit veci podle nejakeho radu nebo jestli je ti to jedno jak tube hlavne,ze to bude pro vas v pohode nebo taky jake budes mit dite..vseobecne sem se ridila tim co je dobre pro me a pro malou a neresila sem co se ma anebo nema,samozrejme sem mela nejaky vybrky jako ,ze jsem hystericky bezela k lekarce s tim,ze nase mala v 9mesicich nepije jeste z toho aventu a ona na me hledela jak na blbku no bylo toho vic :grinning: :grinning: ale ja jsem se snazila o jednu vec a to je vecerni spanek a ritual..takze nekdy kolem 6az7sem zacala koupeli ,masaze,obleceni nunani kojeni a uspavani a to jsem delala kazdej vecer,ale nebudte blahove dite se nauci treba samostatne dobre a nerusene spat az za hoooodne dlouho do te doby je porad neco bud prdy nebo zuby nebo sny atdatd :grinning:
25. črc 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky za rady :wink: nemyslela jsem ze by mel byt nejaky jeden zaruceny rezim. spis jsem nekde cetla,ze miminku prspiva kdyz se nektere veci delaji ve stejnou dobu. hlavne jsem mela na myli to co mi vysvetlila aponchie a to je vecerni koupani.to je asi nejvetsi ritual a mimi je asi klidnejsi kdyz se koupe priblizne ve stejnu dobu vidte?
25. črc 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj vecerni koupani sme dodrzovali celkem porad a dodneska ma mala jistotu ,ze po 19hodce jde sprchovat,natre se niveou ,zabali do deky ja ji dam treba kakao nebo mlicko a v 8je v pelechu a cte si sama :grinning: obcas narazove to prerusime a je to blby pak..
25. črc 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně všichni tvrdí, ať se o režim takhle brzo nesnažím, že to nemá smysl, že si mimčo samo musí říct. Ale je fakt, že většinou večer máme poslední kojení před spánkem v 9 hodin a když chci po ní, aby spala ještě v půl osmé, tak mám smůlu. Jinak koupání máme mezi 7-8 večerní
25. črc 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak ten vecer se jeste da,ale resit rezim od novorozence nejak striktne je blahove..stejne mu das nakojit kdyz bude chtit i 3x za hodku ne? :grinning: ja teda prvni dva mesice mela prsa venku a chodila spat v 8hodin s malou u kojeni sme usnuli manza dosel v 22hodin kdyz mala rvala vzal si ji do obyvaku a cvicil ji nozkama a me nechal vyspat a nosil mi jen kojit po 3hodkach mame maleho nenasytu a kecy byvale mudry v jejich 3tydnech ze nemam kojit dele jak 15min sem prehlizela..rikam joo jasne a delala sem si svoje kojila sem i pul hodky nekdy pac zestartu to proste trva nez se to naucite a nejaka pinda mi nebude rikat jak dlouho mam kojit kdyz decko otevira pusu a tobe tece mliko pres tricko zejo :stuck_out_tongue_closed_eyes: btw byla to takova korunovana krava ze mi ve 3mesicich malou posadila a rekla at si protahuje zada!!to manza zarval kartu a sli sme :rolling_eyes:
25. črc 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy.

Tak jsem se byla podívat na nabídku jednorázových plínek v Hypernově. Hlava mi šla z té nabídky kolem. Nikdy jsem do dětského oddělení nezabrousila a ta nabídka mě fakt překvapila. Jako by nemohli dělat jedny vyhovující v různých velikostech :grinning:
Tolik jsem se těšila, že si konečně na prcka něco pořídíme a vůbec nic. Bylo mi vedro, všude plno nervózních lidí, zpruzené nepříjemné prodavačky.......
Jediné, čeho přínosného si přítel všiml, bylo to, že je pomalu všechno dětské zboží dovážené z Polska, pojedem na dovču k polským hranicích a počumíme tam.

Máte nějaké zkušenosti z polským zbožím? Je to kvalitka nebo aušus?? :confounded:
25. črc 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaconda: Já mám s tím dobré zkušenosti. Je pravda, že v mnoha českých obchodech je polské oblečení. Pokud je to oblečení z bavlny, tak prakticky je jedno, jestli je české, polské, či maďarské :grinning:
25. črc 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukin,
a co kočárky, sedačky, lehátka a tak??
25. črc 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
co dneska není polský... :sweat_smile: i super značky, a pak si tam přečtete, že se to stejně vyrábí v Polsku nebo v Čině..takže je to asi fuk :sweat_smile:
25. črc 2008 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, kamarádka si koupila kočár v Benešově v obchodě. Po 14 dnech jí vypadaly dráty z výpletů kol, začal vrzat, rozklížil se a další. Musel jí to zpravit otec, protože neměla jiný kočár, tudíž nemožná reklamace.
Po 2 měsících ježdění už si ale musela půjčit jiný od své známé, aby ten svůj vyreklamovala, protože se v něm už i bála prcka vozit.
25. črc 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaconda: Já mám pouze kočárek z Polska, protože jiné věci se tam už ani moc nevyplatí. Občas zavrže a je trochu těžší, ale jinak si neztěžuji. Za ty peníze bych tady v ČR nejspíš nic nepořídila. Stál mě 4700 a je v tom i taška, pláštěnka a síťka proti hmyzu :slight_smile:
25. črc 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukin a nemůžeš mi ho nějak ukázat? Třeba foto v albu nebo mailový odkaz na podobný typ? Díky :wink:
25. črc 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaconda: Hm, zrovna včera jsem ho vymazala z alba :frowning2: A nemám ho v pc vyfocený :frowning2: Řeknu ti to asi tak, není to zrovna modní novinka, ale já jsem s ním za ty peníze spokojená :slight_smile: Jinak značka je palex.
25. črc 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, Lukin. Podívám se alespoň na tu značku. :wink:
25. črc 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrej polskej je Mikado Oxford :wink:
25. črc 2008 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaconda: V polsku jich je hodně kolem pěti tisíc a skoro všechny mají v základní výbavě tu tašku, pláštěnku a síťku :slight_smile: Jo a taky vložnou tašku pro malé miminko.
25. črc 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych chtěla hlubokej a obyčejným drátěným velkým košíkem dole, něco jako Roan Marita.
25. črc 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
záleží, co očekávate :confused: já měla první taky takovej ten kočárek za 7tis. kombinace-vložná taška atd., a už bych do toho nikdy nešla..vydržela jsem to s ním 4m, a pak si koupila úplně něco jinýho :confused:

takže já radim, že takový kočáry ne...ale pokud vám nejde zrovna o modnost, chcete kočárky spíš do terénu a nepotřebujete je skládat..tak za ty peníze je to fakt dobré :wink:
25. črc 2008 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. črc 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaconda: jasně, Roany maj skoro všude :wink:
25. črc 2008 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. črc 2008 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla kočárek jako Siss a taky nevydržel :unamused: takže do toho bych nikdy nešla a radši obětovat víc peněz za kvalitnější...
Siss a potah ti držel, nepáralo se to nikde? :confused:
25. črc 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: mně se páral košík..a zatáčel..ale moc používanej nebyl..takže asi by to bylo horší jinak :confused:
25. črc 2008 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nám se páral celý potah, 3x jsme to reklamovali, až jsme se naštvali a prodali ho... Chudáci co si ho koupili a jestli se jim zase páral :unamused: No ale byl to komplet nový potah a kočár místo 6,5 tisíce, stál 3,5 tisíce :wink: Takže asi tak...
Zatáčet nám naštěstí nestihl a to byl využívaný skoro 10 měsíců :wink:
25. črc 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: ty máš Speedáka? Já taky :sweat_smile:
25. črc 2008 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: aha, to je asi Jane spiš co? :confused:
25. črc 2008 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, máme Jané :slight_smile:
25. črc 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsme dokoupili pro druhého prcka korbu a autosedačku a poslouží nám na maximum :dizzy_face:
25. črc 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: v těhu jsem si taky říkala, na co mít kočár za 20, když za sedm stačí..a fakt jsem pak poznala, že nestačí :zipper_mouth: u kočárů ta cena většinou fakt odráží kvalitu :dizzy_face:
25. črc 2008 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss, taky jsme to tak brali, že přeci nejsme blázni a 20 za kočár nedáme! :unamused: No a nakonec nás to vyšlo ještě dráž než kdybychom ho koupili rovnou!!! A hlavně by to bylo bez starostí :confounded:
25. črc 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek