• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rady od zkušené maminky těm nastávajícím

25. srpna 2010 
Děkuji, vyřídím výrobci :slight_smile: , ale zprvu sem remcala, chtělasem ho širší, ale ted sem rada, že je akorat na šíři podložky, mam tu užší cca50x80cm, takže se mi tak Vincek neumí otočit
12. črc 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojyk já mám přebalovák vyroben je na kolečkách a sloužil jako kus nábytl´ku st. dceři v pokojíku, ovšem na druhé mimi jsme si ho vzali půjčili a je to moc fajn. později zase poputuje k bílé sestavě do pokoje. :wink:
12. črc 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, stačí na koupání vana s lehátkem? Vanička by nám zabrala "1/2" bytu....
12. črc 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
spektra: a nechcete kyblík? :wink:
12. črc 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme vaničku z ikey a zase toho místa tolik nezabere..
12. črc 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky spetra myslím si, že určiotě já obě děti koupala max14dní ve vaničce a potom šup do vany. brala bych to jako +i pro začátek nácviku plavání je moc fajn. miminka od 6týdnů plavou ve vrchovaté vaně.
12. črc 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetra koupit ji můžeš kdykoliv až se mimi narodí, ale já bych ji klidně vynechala. :wink:
12. črc 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se pridavam k nazoru,ze vanicka taky moc mista nezabere.muzes ji dat pod stul a je to.my ji na zacatek urcite budeme mit a pak pomalu zacneme koupat ve velke vane. uprimne tedy nevim jestli bych ditko lehce pres mesic koupala ve vrchovate vane.nikdy nevis kdy se ti muze vysmeknout z ruky...
12. črc 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my jsme koupili kyblík, párkrát jsme v tom koupali, ale asi po 14dnech jsme zjistili, že je nejlepší vana, a do ní dát ručník, aby to neklouzalo a nafukovací "polštář za krk" ten měla malá pod hlavou a bylo to super. teď už koupeme bez toho polštáře.v kyblíku jsem jí sotva udržela a ne tak dobře umyla :wink:
12. črc 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
berunko:No tak pokud se koukneš sem tak třeba změníš názor. :wink: http://www.studio-lodicka.cz/vanickyx.htm
jinak já mám velký byt a vanička my tedy připadal dosti nekladná a vážně ani jedno moje mimi si v ní nehovělo bylo to takové koupání šup šup. ale pěkně si phovět pohrát a příprava na plabání novorozeňat je jedině ve vaně. :slight_smile:
12. črc 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak nevim,ale co jsem cetla tak mala miminka stejne nemaji byt ve voe moc dlouho,koupani tak kolem 5 minut :wink: a vanicka mi tedy neprijde az tak neskladna,ale je to kazdeho vec.
12. črc 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tvůj názor, já to vidím jinak
13. črc 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
samozřejmě každý den neplaveme ale snažíme se min3týdně :slight_smile:
13. črc 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak my měli vaničku a pak jsme ji měli na skříni, než jsme ji vrátili (měli jsme ji půjčenou), koupali jsme v ní první tři měsíce a pak používali lehátko. Bez vaničky si to neumím představit :sweat_smile: Myslím, že moc místa nezabere, znám maminky, které ji využily i jako krabici a daly do ní oblečení, co bylo malé a schovaly
:wink:
13. črc 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koupali jsme krátce, jenom trošku opláchnout a hotovo a koupali jsme každý druhý, třetí den, jak kdy. Miminku se kůže vysušuje, když se koupe každý den, ale někdo to tak dělá a problémy nejsou. Záleží na miminku :slight_smile:
13. črc 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koupu jako rituál každý den a pohoda. :wink: ale vím, že někdo vaničku bere jako nutnou pomůůc,ku ono také záleží na miminku některá se bojí velkého prostoru. :wink:
13. črc 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti: jasně, každý to má jinak :wink:
13. črc 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: akaždá máme jiné dítě :slight_smile:
13. črc 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
llucinka: jsem rada,ze jsem nasla nejakou dusicku,ktera ma stejny nazor jako ja:slight_smile: ale ostatnim jeich nazory nevyvracim. ja chci taky s prckem chodit na plavani :wink:
13. črc 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim vsechny zkusene maminky.kolik jste kupovaly vecicek ve velikosti 56? koukala jsem nedavno nakosilku ve velikosti 56 a prisla mi hrozne malinka.nekupovaly jste radsi uz velikost 62?
21. črc 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já kupovala malé velikosti jak blázen (i 50), pak sem měl aasi 15 bodýček!!No ale nakonec se všechny unosily a byla sem za ně ráda.Syn měl 3080g a 56 mu byla veliká, úplně v plaval.
21. črc 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
berunka, neprehanej to...vzdycky muzes prece dokoupit, ne?
21. črc 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
neprehanim nebojte :grinning: mam zatim koupenych asi 6 kousku ruznych vecicek.spis jsem chtela slyset nazor od zkusene maminky jestli ta 56 neni opravdu moc malicka. prcek by se mel narodit v lednu :wink:
21. črc 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidis. rozhodne tu 56 unosite, ale pozor, prdolove rostou fakt rychle. Kdyz budes mit veci vetsi, tak ohrnes rukavy apod
21. črc 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme skoro měsíc a 56 ještě nosíme a myslím, že ještě chvíli nosit budeme. Malej má teď 3520 g.
21. črc 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo holky pujdu i do 56 aspon do porodnice,ale jen par kousku.jinak to budu resit presne tak jak pise kristi,ohrnout rukavky,dat do dupacek a je to :grinning:
21. črc 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za názory ohledně koupání - tak jdu do vaničky :wink:
21. črc 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste me napadl dotazek na teplotu v pokoji,kde spinka miminko. kolik by mela byt idealni teplota?
21. črc 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono bude miminko spat od zacatku samotnyy??? vseobecne se rika, ze deti maji radsi teplejsi vzduch, tak to ber podle toho. sami tu svou telesnou teplotu jeste nedokazi regulovat, takze bych klidne pritopila. kdyz se maly narodi v lednu :slight_smile:
21. črc 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem nakupovala až od velikosti 62. Ve velikosti 56 jsem si půjčila overálky od kamarádky, které nám vydržely cca měsíc. Na úplně malé mimčo jsou právě overálky co se týče oblékání nejvhodnější. :wink:
21. črc 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek