Rekonstrukce bytu. Potřebujeme firmu, která pomůže

bramburka
13. srp 2009
Ahoj holky, zrejme budeme na jaře rekonstruovat byt 3+1, kompletně...máme samo málo peněz (asi 250 tis), víc prostě nemůžeme dát, můžeme si vzít ještě hypotéku na stavební účely.

Ale potřebujeme firmu, spolehlivou, šikovnou, která nám ot naktreslí, zkonzultuje s náma a proevde komplet realizaci, neuteče s penězma, není drahá a je moc šikovná.

Bydlíme v Praze.

Poradíte?

díky moc.
swead
13. srp 2009
Ahoj Bramburko, my budeme do konce roku rekonstruovat taky 3+1 kompletně celý (jádro, kuchyně, obývák, předsíň, pokud zbydou peníze podlaha v ložnici a dětský pokoj), máme rozpočet 2xvyšší než vy, spolupracujeme s designovým studiem v Klatovech - dělají rekonstrukce i v Praze, takže jestli budeš chtít, hodím ti do IP jejich adresu - ale nemají na stránkách ceny, což je jasný 😉
bramburka
autor
13. srp 2009
hod, zkusit můžeme, ale my dost věcí necháme jak je...ale nějaké studio bych potrebovala...
nunacek
13. srp 2009
Poslala jsem ti IP 😉
marekjaros
4. bře 2013
Nevím jestli je to stále aktuální, ale já jsem nedávno komplet rekonstruoval byt včetně elektroinstalace a vody a nakonec rekonstrukci prováděla firma pan Nedělníka
http://www.rekonstrukce-kvalitne.cz/sluzby/inst...

Práce odvedena kvalitně a i přes drobné nedostatky stihly včas v termínu🙂
petruska00
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
koblizek123
27. bře 2015
Prosím Vás udělala Vám ta firma pana Nedělníka také samotné návrhy?? Jak moc byli vstřícní k Vaším požadavků?? A po finanční stránce by jste to ohodnotil jak (byli levní, drazí, cena = výkon)?? Momentálně také hledám firmu, co mi udělá rekonstrukci bytového jádra. Setkali jste se s firmou Kolos http://www.kolos.cz/rekonstrukce-bytoveho-jadra/?? Máte nějaké zkušenosti nebo názory na ně??

Sem začni psát odpověď...

Odešli