• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Robila som brušáky a začala slabo krvácať

2. března 2009 
Mám 17...pred týždnom som mala pohlavný styk, ktorý bol ale s ochranou...ja viem že kondomy niesú na 100%...o týžden by som mala dostať menštruáciu...ale dnes ráno som cvičila brušáky a začala som slabo krvácať. Teraz sa bojím....počula som, že ak je žena tehotná a robí brušáky môže zostať nepolodná.....ja sa bojím...je to naozaj tak? možno som dostala predčasne...ale čo ak nie? :(
1. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
srandu si delej jinde kocicko :wink:
1. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nie...ja to myslím naozaj smrtelne vážne....mám strach
1. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozri neviem kde si to citala ale bude to asi hlupost, lebo ja som bola tehotna , nevedela som este o tom a cvicila som pravidelne v posilovni a hlavne brusaky, a nic sa nestalo. tak neboj , mozno ti to doslo len skor. :wink:
1. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
z brusakov neplodna???? a si tehotna??
1. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak alepson nesouloz s polstarem, at neotehotnis...a hlavne nepolykej sperma..to bys byla uplne v haji...
1. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ved neviem či som....ešte som test nekupovala....ale aj tak mi to ešte z brušákov nikdy skorej neprišlo......fakt dúfam že je to len blud s tou nepolodnosťou
1. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
suhlasim s janulkou lebo po tyzdni keby si bola tehotna tak to je este len zhluk buniek....to si len dostala predcastne....ked sa to krvacanie strati v ten isty den tak si sprav tehotensky test a uvidis ala ja si myslim ze je to plany poplach....
1. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde si na to prišla?
1. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Bravicku:slight_smile:
1. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dr.sommer :grinning:
1. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neviem to som niekde čítala....na nejakej stránke...len inokedy mávam aj silnejšie v prvý den...a teraz tak máličko....segra mi hovorila, že keby to bol náhodou potrat, že by to bolo vela krvi.....hmmm
1. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybys mela potrat tak mas bolesti
1. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
1. bře 2009 ve 13:19 • majdzy666
autor
no bolesti mám......
1. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky po kazdem styku zila tim, ze jsem potratila, MS je svine :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale asi jak primenstruaci ze?
1. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no trošku silnejšie.....
to byl tvuj prvni styk?
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
1. bře 2009 ve 13:22 • majdzy666
a kdyz neberes prasky, tak je snad normalni, ez ne vzdy mas MS ve stejny den ne?
1. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
po týdnu bys podle mě nic nepoznala...pokud žena přijde o plod hned s první očekávanou menstruací,tak o tom většinou neví a neví ani,že tam něco bylo...Prostě si to s cvičením přehnala,může to být i z námahy.......Někdy to přijde o týden dřív a nic to neznamená....
A nevěř všem pověrám..... :wink:
1. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nie nebolo to prvý krát......ale fakt mi velmi pomáha ked si so mna robíte srandu.......fakt DIKY
1. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nic neres mas trochu silnejsi menstruaci :wink:
1. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemas zac, az budes mit zase debilni otazku, tak se stav, radi pomuzem:grinning:
matky s.r.o. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2009 ve 13:25 • majdzy666
No holky vy si děláte srandu,ale myslím,že byste se divili,čemu všemu mladá holka věří a jak je ,,informovaná".....bohužel to není k smíchu,ale k pláči...já když si vzpomenu na dotazy mých kamarádek,když jim bylo 16... :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nějak i v době internetu to stále stojí za pendrek,i když už je to asi lepší než před těma 15 rokama...
1. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
astrane...co ja se nacetla Bravicek s takovyma otazkama..:grinning: polstare a polykani sperma byly taky otazky, kterym ty holky zrejme verily:slight_smile:
1. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě,já u toho tehdy taky kroutila hlavou....-a to mi bylo 14,ale pro někoho je to fakt realita a pak má zbytečný stresy...
Ať žije bravíčko :grinning: :wink:
By mě zajímalo,co ty děcka v té škole učí... :angry:
1. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jinak mě osobně se většina tvých reakcí líbí... :wink: sedí....
1. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
astrane ... to nie je uloha skoly, ale rodicov ... takze neviem, co ich ti rodicia ucia
1. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek