• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Robotický vysavač - Roomy, Roomba (jaké číslo) nebo jaký?

20. června 2016 
Achoj, chci na Vánoce robotický vysavač. Vím, že dTest je moc nechválil, aspoň to, co testoval. Ale co čtu, tak na některé jsou dobré ohlasy. Třeba v historické diskuzi na koníkovi na Roombu (starý typ). Teď má roomba spoustu modelů, nevyznám se v tom. Do konce týdne má akci Robzone, dívala jsem se na Roomyho 2, taky ho tam kdosi doporučoval. Máte někdo zkušenosti? Co z toho vybrat? Asi bych radši zainvestovala, než koupila vysavač za pár korun, který nevysává. Máme dlažbu, výhledově plovoučku a koberec (se smyčkou). Zvíře nemáme, ale já pelichám za dvě kočky :grinning: Díky za jakoukoliv radu :slight_smile:
11. lis 2013 v 16:37  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bože, to mělo být AHOJ, už ani psát neumím :slight_smile:
Teď vidím ještě DUORO od Robzone, to i vytírá... S tím nkdo máte zkušenost? Nebo je už i nějaká Roomba, která i zamete i vytře?
11. lis 2013 v 16:45  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My máme irobot Roombu, číslo 770. Už ho máme přes 1,5 roku a jsme maximálně spokojení. A s malým dítětem (předtím miminkem...) to je k nezaplacení. Vždy jsem ji šoupla do kočárku, zvedla židle, pustila Pepu (tak jsme robotka pojmenovali... :slight_smile: ) a šly jsme ven. Teď už sama volá "pe" a běží ho pustit. Pak si sedne a má z toho kino... :grinning:
Stál tedy trochu víc, ale myslím, že se vyplatilo... Povrch máme: plovoučku, dlažbu i koberec. Zvládá vše. Jednou za čas se musí klasicky povysávat rohy. Ale nic hrozného. Myslím, že vytírací a zároveň vysávací není (nebo nebyl), že je buď jedno nebo druhé...
11. lis 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od Robzonu nekupuj. Když si pečlivě přečteš recenze lidí co tomu rozumí tak ti řeknou, že Robzone si nechá vyrobit levný vysavač na který dá svou značku. Úplně stejný vysavač pak seženeš za o tisíce levněji jen bude mít jinou značku. Mě se to potvrdilo včera. Koupila jsem od Sencoru v Kauflandu robotický vysavač za 1399 Kč a je to úplně do poslední součástky ten stejný co má Robzone tu Minnie. Jen Sencor je černý. Parametry vzhled vše stejné. Prostě jen jiná barva a značka. Takhle se to v Číně dělá se vším. Vím o čem mluvím, sestra tam několik let žila a pracovala přímo v kanceláři fabriky vyrábějící elektroniku.
Když budeš chtít pořádný robotický vysavač tak kup od IRobotu. Oni vymysleli tuhle technologii a neustále jdou dál.
V Electro Spáčil máš možnost si robot půjčit domů oproti záloze.
Já si časem našetřím a koupím určitě jeden z těch dražších.
Při výběru si všímej výdrže a jak dlouho se nabíjí.
Ten můj Sencor např. 50 minut uklízí a pak 4 hodiny žere elektřinu. Za ty prachy jsem s tím ale počítala a mám ho hlavně určený pod postel a pod skříně kam se s tyčovým vysavačem nedostanu.
Velikost nádobky je také důležitá a i výška vysavače. Obecně když jsem se dívala tak IRobot má vysavače nižší takže se dostane skoro všude.
14. pro 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, našla jsem krásnou a detailní recenzi robotického vysavače: http://www.test-vysavacu.cz/recenze/roboticky-vysavac-irobot-zkusenosti/. Psal to někdo, kdo ho už několik let používá. Odpoví ti to na hodně otázek:slight_smile:
20. bře 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zkus si konečný výběr projít v souladu s testy na Dtestu (http://www.dtest.cz/testy-vyrobku-240/test-robotickych-vysavacu). Pokud neodebíráš, napiš do vzkazu a testy ti ráda pošluv PDFku :wink: Hodně oblíbené jsou Ecovacs, ale ty to na dTestu dost projely - dlouhé dobíjení vs malá provozní výdrž + pracují na bázi nárazů do stěn a nábytku :-/. Ale za tu cenu nezle čekat zázraky. My jsme kvůli tomu nakonec šli do http://www.obchody24.cz/vysavac-roboticky-samsung-vr10f53tbdb-eo/.

Vybírala jsem podle délky nabíjení, objemu nádoby na nečistoty, možnosti použít ho v domácnosti se zvířaty, jopa a že má 7 čistících programů. Má takovou sranda funkci a to, že když vysává ... vypouští vůni :grinning:! Výborná je taky možnost odloženého startu. To je takový to, když si miminko hraje s robotickým vysavačem a celý den ho zapíná - Vy ho tedy schováte z dosahu. Nahoru na pračku. Dolů pod postel. A jde se spát. - A vysavač o půlnoci vyrazí! :grinning:
2. dub 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
21. črc 2014 ve 23:15 • johanasnohama
Koupila jsem si na jaře RobZone a už dvakrát semi zlomilo malé kolečko nato žeje to honě drahé tak to nic nevydrží už bych si od té značky nekoupila jinak robot je perfektni akorát se kolečka lámou jsu totiž z umělé hmoty.
5. srp 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, můj bratr si s nastávající přáli robotický vysavač jako svatební dar. Tak jsme se s rodiči domluvili, a chceme jim ho pořídit. Našim výběrem prošel tento kousek: http://www.proprofiky.cz/Roboticke-vysavace/Vysavac-roboticky-Roomba-620-iRobot.html
nemáte někdo zkušenost?? Chtěli bychom poměr kvality a ceny... abychom jim nepořídili lapač prachu. Díky za radu
23. říj 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som dal reklamaciu.. Kedze mi poslali hned pokazeni a ze poslu obratom a uz mesiac a stale nic.. Tak som nech mi poslu peniaze a zacali klamat ze som im neposlal ovladac a mop... Nekupujte su to haved klamarska...
12. únor 2016 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, pozor na tuto firmu. Po roce se robzone romy 3.0 plus profi rozpadá a reklamaci neuznají a po urgencích přestanou komunikovat. Petr Bláha
13. únor 2016 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem potřebovala nějaký robo vysavač, aby mi uklidil průběžný svinčík po dětech a podařilo se mi ho najít Pifco Robot http://www.xantea.cz/dum-a-zahrada/elektronika/roboticke-vysavace/
Ale jednou za 14 dnů to přejedu i běžným vysavač. Za ty peníze je super. :slight_smile:
3. kvě 2016 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nyní na seznamu.cz jsou časté reklamy na robzone moppy, za 7.990 Kč v akci (původní cena prý 12.290). A zde je skutečný původní výrobek s cenou 168 dolarů, objednávají ho nepochybně odtud, jen dodají logo a pak prodávají za dvojnásobnou cenu (ale "kvalita" je stejná). Petr
http://wholesaler.alibaba.com/product-detail/household-item-Fall-Protection-Remote-Controller_60452802614/showimage.html?spm=a2700.7765678.0.0.xIScrO
20. čer 2016 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek