Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Rozhodly jste se pořídit si dítě po více letech?

xaxanka
20. srp 2011

ahoj.je tady mamina co se rozhodla ze si poridi ditko po vice letech...mam dve deti deset a dvanact....chtela bych si s nekym takovym psat diky

petra273
15. zář 2011

@xaxanka Ahoj, já mám 10 ti letou dceru z prvního manželství. V dubnu jsem se vdala podruhé a mimčo moc chceme. Bohužel v listopadu jsem měla mimoděložní těhu, snažíme se od března a zatím nic ☹ Teď beru 3.cyklus clostil a duphaston...asi to moc nepomáhá..zítra jdu na gyndu tak jsem zvědavá co doktor řekne. Ale bohužel je mi už 37 let...a tobě?

xaxanka
autor
15. zář 2011

@petra273 ahoj..me bude tricettri..utika to......minuly rok sem samovolne potratila..... ☹

petra273
16. zář 2011

@xaxanka proč se to děje zrovna nám, co?....právě jsem se vrátila z měření folíků, bohužel bylo moc brzo, prý se tam něco děje 😉 tak jdu znovu příští čtvrtek a možná mi konečně píchne pregnyl...tak uvidíme.Akorám mám jet pátek, sobota s prací ven, tak nevím jestli vůbec pojedu, abysme to neprošvihli 😀

xaxanka
autor
16. zář 2011

ahoj tak tpo mas jako ja..ja mam dve holky dvanact a deset let........ 😉 no kdo nechce otehotni hned..tno tak to nikam nejezdi at to neprosvihnete....... 🙂

maybe72
17. zář 2011

Ahoj snažilky, hlásím se k vám, jsem na tom podobně, mám dvě lentilky (11 a 8 let), ráda bych si na starší kolena rozšířila rodinku (manžela mám stále stejného a měnit ho nechci 😉 ), doufám, že se mi ještě podaří naklonit přírodu na svou stranu a ta třetí holčička třeba příjde ... 😉

petra273
19. zář 2011

Tak nikam nejedu a jsem ráda, nerada bych to prošvihla 😀 Jen doufám, že folíci budou narostlý, minule měl 9DC 15mm, ted tam jdu na 12DC, tak jsem zvědavá...snad to bude lepší. Jasně, že se to nám všem povede a pak budem čupr maminy, protože hormony budou tak zblbý, že budem vvypadat o 15 let mladší 😀 😀

karol25
Autor odpověď smazal
Zobraz

Sem začni psát odpověď...

Odešli