S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

darina60
3. zář 2009

Bambi, som tu, aj Vás čítam, ale nechce sa mi písať, vieš že nemám náladu dnes nejakú. Ale sledujem Vás, či píšete.

bambi09
3. zář 2009

darinka ☹ tak to mi je ľúto,nedá sa nejako pomôcť,aby sme Ti zlepšili náladu?? 😕 chýba nám tu frisuľa ☹
ja jej skúšam poslať sms a nedarí sa,vždy sa odosielanie zastaví ☹ ☹ ☹

darina60
3. zář 2009

bambi, napísala som ti ip. A neboj ja sa z toho dostanem. Za polhodinu idem domov. Máme ist von spolu, volal mi do práce. A ešte sa pochválim, dcéru zvolili za predsedu triedy. No nasmiali sme sa spolu že práve ju. 😀

simona55
3. zář 2009

☹ 😠 😖 😀 🙄 😨 🤐 😵 😎 ☹ 😀 😝 😅 😕 😨

bambi09
3. zář 2009

simonka,to čo to toto??? 😕 😕 😕 😕 😕
dari,u mladého zvolili najväčšieho grázla,aby mal motiváciu,náš mladý je tradične pokladník,ale už bol aj predseda 😀 😀 😀
ja som bola väčšinou kronikárka,pekne som písala a kreslila 😅 😅 a dík za IP,idem čítať 😕

jalao
3. zář 2009

darinka, ved raz je lepsie, raz horsie, netrap sa. Precitala som si par prispevkov v teme Zahadny muz, je to teda fakt pravda, ze ti chlapi su vsetci rovnaki magori (nechcem tym nikoho urazat, aj moj je Mgr. 😀 😀 ), tak sa trosku odreagujes.
Bambi, drobcek ma aj AJ aj NJ, chodi na osemrocny gym., tam maju toho fakt dost, ja uz mu nic nerozumiem, ked otvorim jeho knihu, smutna ju zavriem s konstatovanim - Nuz, uc sa, syncek, uc... ☹ ☹ ☹
No a domcek - my o nom snivame davno a ked som bola 3.x tehotna, uz sa vo mne take pudy uplne prevalili, ze sme obiehali okolie a hladali a hladali a aj nakoniec nasli! 🙂 🙂 Pravdou je, ze sme neboli uz 5 rokov na ziadnej poriadnej dovolenke a ine ekonomicke veci okolo toho, ale dufam, ze sa toho dozijem v najblizsej desatrocnici a splni sa nam nas sen... Teraz byvame v 72 metroch stvorc. 😉

jalao
3. zář 2009

no, dievcatka, majte sa tu vsetky krasne, letim do skolky a pre studenta, nech sa s nami domov zvezie...Vecer idem konecne hrat volejbalek, tesim sa uz, lebo mam svalovicu z tych Dier stale...mali ma doma na posmech 😠 😠 😠 . Nikomu nic nie je, len maminka znicena...
Tak pekny vecer a aj odpoludnie.

bambi09
3. zář 2009

jalao,tak dovolenka raz určite bude,ani my sme dlho neboli,naposledy v Banskej Štiavnici,keď mal mladý asi 8-9 rokov 😝 😝 a každý rok pár dní v Prahe,to je naša srdcovka 🙂 😉 ale všetkého by som sa vzdala,keby bol domček,aj toho autobusu,stačila by Feldička 😀 😀 😀 len je kríza a predať byt sa nedarí,tak dúfajme,že kríza raz skončí a my budeme bývať podľa vlastných predstáv 😝 😝 😝 za 4 roky nám končia kadejaké poistky a fondy,tak sa hádam podarí,dovtedy musíme vydržať bojové podmienky,ale toto leto sme to dosť vylepšili,vyhodili sedačku a máme letiskovú posteľ,tak je to super 🙂 🙂 🙂 konečne cítim vedľa seba v noci chlapa 😀 😀 😀 😉 nie len malú 😅
a k tomu učeniu,my sme gympel nechceli,lebo sme dlhšie hľadali vhodnú ZŠ a našli,tak sme nechceli mladému pridávať stres 😖 ale už len 2 roky a tiež bude zarezávať-2 jazyky 😝 😝 😝 tak nech sa mladý drží a snaží 🙂 😉
simi,kde si?? 😕 čo sa deje?? 😕

vladkaz1
3. zář 2009

baby co sa financii tyka podla mna je to tak vsade jednoducho kazdy si urci priority co je preneho podstatne a na to mina .. takze vam drzkam palce na dovolenku sa raz dostaneme nebojte sa 😀 😉 😵
jalo tak ty si taky sportovec tenista? 😉 obdivujem moja .. ja ja by som sa mohla prinutit nieco robit pre seba cvicit a tak 😅

bambi09
3. zář 2009

jalao,papá a drž sa,čo sa Ti majú čo smiať 😠 😠 😀
vladka,pravdu máš,ja verím,že raz to more uvidím 😅 😅 😅 aj moje deti 😅 a hoď kľudne foto,v čom budeš malú parádiť 🙂 😉
idem aj ja ženuše,večer prídu kamoši posedieť,tak nech ten výbuch po malej stihnem zlikvidovať,vysypala balíček keksov a omrviniek na sedačku 😠 😠 ešte,že mám malý ručný vysávač 😝 😝 celý deň za ňou behám,všade mrví,Bože 😝 😝 😝

vladkaz1
3. zář 2009

jalo majte sa pekne uzi si to 😉 😵
bambi , mam v albume hodila som par fotiek tak kechces kuk 🙂
Moja to upratovanie poznam ☹ kazdy bozi den upratujem .. a cez viikend na to kaslem fakt len sporadicky mala spi a ed sa zobudi pojdeme sa na chvilu prejst a par veci kupit nebola vonku 3 tyzdne .. uz ju poraza je zla jak cert 😠

simona55
3. zář 2009

cawtw, bambi to sa moja dcera nudila,aj ja som len zirala ze kto mi to tam dal, prepacte, 🙂 inac vas sledujem len nepisem,viete skola sa zacala a som doma z malim, ponastraja zoby, 😀 😠 co je darinka ☹ ☹ preco si smutna, ale ale,hore hlavu nedame sa zlomit , 😉 😉 😉 zme damy a ktomu este aj silne 😀 😀 napis co ta trapi,a ja ze je vsetko ok,ved bola uhorka 😀

vanja
3. zář 2009

no čaute babi, nočná smena sa hlási, vladkaz už si prešla sem?
ja som tu už asi hodinu, ale malá sa vkuse budí, tak len odbieham a prídem, že dočítam a zas odbehnem.
Vladkaz to je dobre že malej je už lepšie, aj že ty máš dobré výsledky. Tak nech sa hneď podarí......
Moja sesra sa vždy smiala, že na ňu muž len trenky hodí a už je tehotná. 😀 😀 😀
Ja som s prvou nevedela pol roka otehotnieť a s druhou rok. Ale našťastie podarilo sa.
Bambi, jalao, aj my uvažujeme o 8 ročnom gym., ale mám pocit, že potom skoro strácajú detstvo. Jalao aké máš skúsenosti?
darinka hlavu hore
simi a ty už toľko netabletkuj, ale daj si vitamín S a uvidíš ako ti bude fajne... 😀 😀 😀 😀

vanja
3. zář 2009

dnes som bola so staršou na logopédii. Chodíme už rok, lebo hltá L a nevedela poriadne R. Tak legopédka povedala, že L sa určite naučí, a R mi nezaručuje, pretože nie všetky deti sa ho naučia správne vyslovovať a ona už má zafixované to zadné R. No R sme začali hovoriť pomaly hneď a L ešte stále nie je o.k. Keď mi číta články, alebo si dáva pozor, tak ho vyslovuje krásne. Ake akonáhle sa rozpráva s kamarátkami alebo mi rýchlo chce niečo povedať, tak znova ho hltá. Tak musíme len cvičiť a cvičiť.
🙂 🙂 🙂 🙂

vanja
3. zář 2009

si tu píšem, tak že sama so sebou. ale nemám s kým. Manžel prišiel pred chvíľou domov, od rána, bol unavený tak sa osprchoval i šiel spať, takže sme sa ani neporozprávali.

vanja
3. zář 2009

no a potom som bola v robote, a keďže nemali klientov, tak sme popíjali kávičku. Kríza je kríza. Tak sme si troška poklebetili. 😀

vanja
3. zář 2009

No a ešte som bola s dcérkou v meste pokúpiť oblečenie, lebo akosi rastie a nohavice krátke, aj rukávy krátke.Tak sme kúpili 2 rifle, mikinu, tričko s dlhým rukávom, úbor na telesnú, malej som kúpila 2 tričká s dlhým rukávom, krstňaťu som kúpila 2 tričká + lego, dajaké 3v 1, elbo mal meniny a v nedeľu ideme k nim na návštevu.
No a sebesom kúpila make up Lóréal. Doteraz som používala z Avonu, tak idem vyskúšať dačo iné. Takže tak som dneska rozdžubala eurá. 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Chcela som aj sebe dajaké nohavice kúpiť, ale keďže fasi dali v celých košiciach platené parkovisko, tak som hrešila a ponáhľala sa preč. 1 hodina 1 eruo. 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

vanja
3. zář 2009

a dcérka dostali nového učiteľa - triedneho, akurát po škole, bez praxe. Dnes so m sa s ním zoznámila, keď som ju bola vybarať zo školy, tak taký fešák......... 😵 😵 😵 😵 Jednoducho mladé mäsko. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
3. zář 2009

🙂 🙂 vladkaz ešte nespí malá?
bambi kde si, jak hovorí fris, nedelej že nejsi když jsi. 🙂 🙂 🙂 🙂
hádam došli v pohode a teraz si užívajú nočný život. 🙂 🙂

vanja
3. zář 2009

a čo sa týka m2, tak my konečne bývame vo svojom vlastnom domčeku, už 3 a pol roka. Osem rokov sme bývali u mojej mamy. Mali sme jednu miestnosť, v ktorej sme mali, obývačku, spálňu, detskú, pracovňu a občas aj jedáleň. Takže teraz si užívame domček. Hore mám 3 izby / ale len také maličké na spanie/ + kúpeľnu a záchod. Hore je taká širšia chodba, a na konci chodby sme manželovi urobili pracovňu. Dole mám halu s jedálenským kútom do písmena L, kuchyňu so špajzou, záchod, chodbu a pod schodami mám kotolňu. Nič veľké no na upratovanie, akurát.
No ale bez pôžičky to nešlo. A tiež sme ešte neboli pri mori. Manžel ešte ani raz a ja som bola raz ešte ako 20 ročná s kámoškou. Toho leta sme mali prvú dovolenku, keď sme pochodili trocha slovensko.
Inášsme trávili sem tam predĺžené víkendy v tatrách, lebo sme tam mali z práce veľmi lacné ubytovanie v apartmánoch. Takže asi tak.
A ešte jedna perlička. Sťahovali sme sa 11. februára 2006, všade zima, sneh, a to len preto, elbo sme to nestihli do vianoc a už sme veľmi chceli byť v novom. Takže akonáhle to šlo tak sme išli. 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂
Prajem vám všetkým, ktoré túžite po vlastnom rodinnom domčeku, abu sa vám ten sen splnil. 🙂 🙂

vanja
3. zář 2009

ešte furt tu nikto není 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

vladkaz1
3. zář 2009

😅 Ahoj no uz som tu ty si teda popisala 😀 , super , mala este nespala bola taka tulkava tak sme sa tulkali pri telke a kukali odsudene to je bohaca serial jak hrom normalne to zerem taky ludsky skutocny pribeh, booze tak mi je tam luto niektorych zien 😒
super ze ste nakupili mala si maniu? aj ja ale ja som moc neohukala len tisicku za vsetko hihi este cizmicky a budeme nadherne na zimu 😀
neviem ci sa zadari ty si ako ja no pol roka a rok dost moja ja rok o malu .. hmm a zdravotne pr. zatial v pohode vysledky z onkologiie mam teraz fajne takze az v okt. mam prist dufam ze do tedy zarobime ale vnutorne mam taky strach neviem to vysvetlit a musim prestat fajcit coz urcite prestanem akonahle budem tehu ako pri malej inspiracia..
ake si chcela nohavice? jaj aj ja by som potrebovala ale hlavne tricka .. no veru co som si pokupila nove vsetko mam znicene lebo nasej pracke slaha 😝

vanja
3. zář 2009

nemala so mmániu, len malá zo všetkého vyrástla..... Vieš tera pred školou sme skúšali veci čo má, no a ziostili sme, že dosť toho je už malé.
Tričká som si minule kúpila 3, takže ešte som chcela nejaké béžové nohavice, ešte také tenké teraz, aj dajaké rifle ešte.
No tak nabudúce.
No a fajčiť by si mala prestať. Ja už nefajčím asi 10 rokov, a dakedy som ani kôš nešla vyniesť bez cigi. 🙂

vladkaz1
3. zář 2009

aha chapem ,aj my sme mali taky problem ze na zimu nic neoblecie .. 😖 jezis to je neskutocne len handre kupujeme ze?ale co uz 😀 mojej to spravi radost je taka paradnica a este si aj vybera co si oblecie 😕 🙂 len cumakujem ..
bezove nohavice elegantne ? alebo sportove?
Fajcit prestanem 😖 😎 , aspon myslim ked budem tehu urcite
Rifle nosim len sporadicky neznasam rifle neviem preco ..odjakziva
kde su nase trpaslice? 😀

vanja
3. zář 2009

športové, alegantné sa nanosím v robote až až......
hlavne že v rebece si v rifliach 😀 😀 😀 😀 😀
no ja v zime najčastejšie rifle
a trpaslíčky už asi búvajú 😀 😀 😀 😀

vanja
3. zář 2009

elegantné

vladkaz1
3. zář 2009

moja no jasne v rifliach .. 😀 ale co som si mala natasit sportova elegancia rifle a nic som neobliekla 😝
Ja len sportovo chodim ,prito ked som robila V BA tak len cierno biele sme mohli sako nohavice kosela , predpis ,, ale aj sukna mohla byt ,,fuu to ma zabijalo 😀 MM mi tvrdi ze mi sportove veci pristanu a predstav si ze moj MM je byvaly hokejista a on len v sportovom a ja si prinom dam kost. 😀 😀 jak by to vypadalo preboha jak starsia mama pri nom 😝

vanja
3. zář 2009

no môj manžel tiež len v športovom, no a u nás v práci sme tiež mali predpis..... Takže tak.
No a to je to, že aj keď smestaršie, tak sa musíme držať, keď máme takých zajačikov 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
3. zář 2009

😀 😀 😀 Vjna tvoj je o kolko mladsi?
ja nie ze by som sa ho drzala obleciem si co sa mi paci a v com sa citim dobre a momentalne je to sportovy trend .. minule som si dala stokle som myslela ze po par krokoch umrem ,jak som v tom mohla chodit? 😅 nechapem 😀

vanja
3. zář 2009

o rok aj 4 mesiace. No ja už tiež štekle nenosím, jednak ma v nich bolia nohy, a jednak by som bola vyššia od manžela. On je ibao pár cm vyšší odo mňa. 🙂