• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
vladi,však len si odchrchli,keď ti to pomože :grinning: :grinning: :grinning: .
baby,a ja trvám na tom,že na mojom dvorčeku sa nič živého nezabije,takže mám iba psy,mačku,papagája :grinning:
8. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved odchrchlam ale niekedy ked kaslem ma to az napne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fris to je super len tak dalej si taky ochranca zvierat to sa mi paci :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka,odchrli najlepšie na blbého suseda :grinning: :grinning: :grinning: teda ak máte,ja by som toho nášho ochrchlala :grinning: :grinning: :grinning:
a ja tiež neznášam zabíjačky,preto nebudem chovať čuníkov :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a fris,Ty máš papagája :confused: :confused:
inak aj ja som nejaká zahlienená,furt siakam nos a to sa len trochu schladilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a vladka,veľmi chválim Tvoje rozhodnutie prestať s fajčením,aj teraz by si už nemala,keď si len snažilka,to dosť ovplyvňuje plodnosť u ženy :slight_smile: :wink:
8. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vladi,ja nezabijem živého tvora,to,čo som si vychovala a celý život nosím domov zvieratká :slight_smile: .Uzdrav sa rýchlo,srdiečko,už to tvá dlho :confused: .
bambuľa,my máme iba roselu,už má 15 rokov,mali sme andulky a činčilu. :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,zabiť by som zabila jedine toho predkožkáča nad nami :grinning: :grinning: :grinning: ale jasné,že to len tak hovorím :sweat_smile:
a inak komára,muchu,sršňa,osu,včelu nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a žiadneho živého tvora,napr.zajaca,ja som revala strašne,keď náš sused zabíjal šteňatá!! :angry: :angry: o stenu nimi trieskal vo vreci-sado- maso :angry: :angry: :angry: bola som decko,ale toto bolo hroznééé,aj mačiatka topil v potoku,Bože,ešte teraz mám husiu kožu,bol taký bezcitný,už zomrel :unamused: :unamused: :unamused:
my sme mali rybičky,ale sme darovali mužovej kolegyni a akvárko predali,nemal ho okrem mňa kto čistiť :unamused: a ja som pri malej nestíhala a máme ešte Emila-škrečka džungarského,malú stále kusne do pršteka,lebo mu pchá ručičky do klietky :sweat_smile: a jeden Miloško nám umrel minulý rok,veterinár mu dal asi 3 injekcie,stáli viac,ako ten škrečok,ale umrel,mal nejaké roztoče zo sena :frowning2: :frowning2: :frowning2: už seno nedávame,len piliny
8. zář 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
včelu nezabijem,ostatnú háveď áno-vyznelo to inak :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambucha,my sme to pochopili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...nikdy by sme si nemysleli,že si sadistka a zabíjaš včeličky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi ani komara? :grinning: ja som potom sado maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. zář 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi,komára jasné :stuck_out_tongue_closed_eyes: na stene mám asi troch zaschnutých,musím oškrabať :grinning: :grinning: :grinning:
ale včielku nikdy,na jar bola taká skrehnutá na balkóne,som ju zohriala a skoro umelé dýchanie dala :grinning: :grinning: :grinning:
a moja malá ťahá už od tretej a spí a spí a spí,otvorí oči,povie didu,nacicá sa a chrní ďalej,už by mohla aj vstať,musím ešte poštu stíhať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaj asi som to nepochopila jasne ,, ja som alergicka na osu vcelu takze nic moc .. :grinning:
8. zář 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už sme hore,tak čaute večééér,dúfam,že aj Snehuľa zas príde :slight_smile: :wink:
a dari,dúfam,že som ťa nezhodila z postu,ale Ty si šéfka a fris šéftrpaslica :grinning: :grinning: :grinning: Julka je naša študentka,Vladka mláďatko naše,Simonka naše slniečko,fris mama-trpaslica,darinka rozvážna trpaslica a šéfka a ja...radová trpaslica :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
cawte,kocky,no darinka, super tesim sa z tvojej radosti, :wink: teraz aj ja obcas posmutnievam :frowning2: ale potom si spomeniem na tie dobre chvilky ,a je ok :slight_smile: fríííííís vitaj doma, prepac aj som ta zabudla pozdravit, pri tych mojich problemoch ach :unamused: vladi aj nasi vsetci sopluju, a kychaju o106 :slight_smile: :grinning: to takto koncom leta zvikne byt. :slight_smile:
8. zář 2009 v 17:55  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi no nic moc teda veru aj vy ste uz tak na tom? ano mas pravdu zvykne to tak byt zmena pocasia .. a hned choroba veru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak sa cim skor uzdravte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja pohoda uz len kaslem .. a trocha mam problem so stolicou no raz za 3 dni a potom ma ide roztrhnut :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dnes zjavne uz aj zlata zila sa ozvala lebo som mala troska krv hmm :confounded:
8. zář 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dari podareny ten tvoj synator :grinning:
8. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nočná smena hlásim príchod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vedúca prišla :grinning:
8. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej tu som len ešte čítam správy dňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi a čože to miešaš s rukou, že ťa tak bolí? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
už ma 3 x vyhodilo z koníka
fris aká bola tancovačka na stole? :wink:
8. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy, kde ste ja som už vylúštila jednu krížovku, vyšiel mi koník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale nie modrý, ale sivý - ceruzkový :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: ja mám pred sebou tú horšiu časť života,tak si užívam,kým ešte vládzem :grinning: :grinning: :grinning: ...Taloši mi objednali marockú reštauráciu na kopci na hradbách,najprv nám nosili jednu potvoru za druhou...nežerte to,velebnosti :grinning: :grinning: :grinning: ,potom špagetky,víno a potom,keď zistili,že tá kočka,čo bola s nami je profi tanečnica,pustili hudbu,a už to bolo :grinning: .Potom zhasli svetlá,doniesli mi zmrzlinovú tortičku so sviečkou,Maročan mi vyzul pantoflíčky a postavil ma na stol a ja som skotačila ako blázon :grinning: :grinning: :grinning: .Hodím vám do IP foto z facebooku,je tam tá reštaurácia,ale my ešte nie,iba nejakí turisti.
8. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ozaj,celý deň mám problémy s koňom,s prehliadačom a s listovaním stránok,ukazuje mi to,že chyba 500 :confused:
8. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to hoď a potom aj seba, aby sme videli, ako vieš tancovať.
aj mne to isté robí že chyba 500
8. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kurnik,blbne mi to,skúsim ráno :slight_smile: ,a seba ešte nemám,to čakám,kto to tam vycapí :grinning:
8. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
simonka ,máme o teba starosť :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. zář 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta,tak,čo sa neprihlásiš,som sa na teba tešila ako decko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem do hajan dobrú noc
jalao, dobré ráno :slight_smile:
8. zář 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrú,tak zajtra :slight_smile:
8. zář 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všetkým!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Dobré ránko Vajna.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Idem si pozrieť, čo zaumývané sa tu večer dialo, dúfam, že ste poslúchali a nikomu zlému dvere neotvárali :wink: :wink: :wink: a moc neponocovali...vidím, že ani nie.
9. zář 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
že Vajna... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...to ten rýchly prstoklad.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj particka, jej fris ty same dobre dobro drustva pises, :slight_smile: tam by som chcela byt,kde ty vystrajas :grinning: a ja som ten typ zeny ktora sa rada zabava, sranduje :grinning: uz vravim mm ze narok ak dozijeeme,uz pojdemme ja a sestra moja z detmi ,proste damska jazda niekde na vylet, naokolo, :grinning: bez chlapov, bez krytikov :slight_smile: neboj vani nic vazne,len mi dcera dospieva pred ocami, a zaroven aj hlupne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 08:18  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek