S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
9. zář 2009

jaj Fris zavidim ale v dobrom .. idem hajat dobru

frisbee
autor
9. zář 2009

však to píšem o tebe,až budete mať svoje 😉 ,dobrú,moja.

vladkaz1
9. zář 2009

jaj dakujem keby tak mas pravdu 😀 😵 dobru trpazlice 😀

tinika
9. zář 2009

babmi ta mne rychlejsie tak zarehotat ako klikt na smejka bo mam rychly prstoklad ta to tak zo mna ide, ja sa rechtam skoro furt hihi no vidis uz zase, to prsty tak behaju 🙂
bru nocku zajtra sa tu kuknem dakedy a viac popisem slubujem

jalao
10. zář 2009

Budíček!! 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

nekrič tak,tu spia ľudia a psi 😀 😀 😀

jalao
10. zář 2009

😀 😀 😀
Ale ja som hore už 2 hodiny!!!! 😠 😠 😠
Mám aj neurozu, dnes idem na obed do tej školy...Budeš mi inšpiráciou, ked si vravela o tej náročnej ceste z ITA...bojim sa aj diaľnice /nie som zvyknutá/, aj toho, čo ma tam čaká a všetko... 😕 😕

frisbee
autor
10. zář 2009

ja tiež,už som vytataná aj hlavu mám umytú,kávičku som vypila 🙂 ...
Neboj sa,keď budeš mať pocit neistoty,drž sa v pravom pruhu,nenechaj sa nikým znervózniť a drž si rozostupy,hlavne predvídaj,čo ten druhý može spáchať,to zvládneš 😉

darina60
10. zář 2009

Ahojte, no sila, ja že budem prvá. 😀 😀 Jalao, šťastnú cestu, a nech Ti to tam dopadne o.k. 😉 Ja som včera Vás len čítala, a potom som išla na oslavu. Prišla som až večer a venovala som sa školáčke a školkárovi. S mužom sme sa stretli až pri telke, v celku v pohode, nie je to síce ešte ako za starých časov, ale ide to k lepšiemu. Je klud aj sa porozprávame, už mi voláva aj do práce, dovtedy štrajkoval, aj mi hovorí o práci, čo predtým nerobil.Takže denná správa podaná.
A Vladi dom je dom. Ja som celý život až do minulého roku v činžiaku, nikdy som nechcela bývať v dome, ale teraz by som to nevymenila ani za svet. Mne sa už ani nikam nechce chodiť, ja som najradšej doma, v záhrade, na teraske, alebo len tak v dome, užívať si to tam. Dúfam, že tam ostanem navždy 😀 😀

vladkaz1
10. zář 2009

hojte tak my mame od dnes jarmok Trnavsky tak ideme hned rano s kamosku sa prejst aj s detmi kym nebude taky naval .. v sobotu vecer ideme na desmod tak sa tesim a babka z dedom varuju malu ,usko sme natreli aplu lebo som nenasla fenistil ale niekde bude .. a odpuchlo este troska je ale bol to stipanec papa kocky asi tu nebudem len vecer nakuknem budeme sa jarmokovat ,
Dari jasne ze budes 😉 , super ze sa to dava do normalu drzkam palce vcera som zaspala jak babo ,moj frflal ani sexik ani nic 😀 hmm a spala som dalej 😀 aspon budem mat vacsiu chut na uhorku 😀 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

dari,tak to je super 🙂 🙂 🙂 ,že je kľud 🙂 🙂 🙂
vladi,pekne si užívaj,tam budú aj nejaké dobroty?Jé,jarmok som nevidela sto rokov,tu keď sú trhy,tak iba vietnamské stánky a nejaká keramika,ale taký typický ee ☹

jalao
10. zář 2009

Dari, moja segra hovori presne to iste, co si napisala, ze ona je teraz najradsej uz len doma, na teraske, prple sa v záhonoch a krmi mačku... 😀 😀 😀 Ale šak co viacej si priat? Tiež bývaju cca 3 roky..
Fris, tu sa to vždy na jeseň začne sypať s jarmokmi, aj v PB býva Michalský, aj v Púchove bude buduci víkend. Vždy tam s deckami ideme, pozeráme drotárov, babky čipkárky a vždy si kúpime jednu malú postavičku z kukuričného šúpolia...a ak náhodou nemám auto, okoštujeme aj BURČÁK!!! 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

jalaooooooooooooooooooo,neprovokuj 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
10. zář 2009

fris jasne ze budu , to je velkeeeeeee po celom meste Trnavy ,http://www.vivo.sk/photos/103551/Trnavsky-jarmok-1 iba tak na ukazku nic ine som nenasla ale tesim sa na remesla .. a chcela by som malej kupit drevenny stplik a stolicku na kreslenie

vladkaz1
10. zář 2009

stolik pardon 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

majú tam aj kované doplnky do bytu...regály,stojany na kvetináče,kozubové mriežky,náradie a tak?

jalao
10. zář 2009

fris, na našom to mávaju.. 🙂 🙂

frisbee
autor
10. zář 2009

tak až teraz závidím,ja vybavujem mojemu tú francúzsku izbu 😎

jalao
10. zář 2009

Dievčatá, viem, že sa to do témy nehodí, nechcem to veľmi ani rozmazávať, ale dnes sme sa dozvedeli, že nám zomrela pracovníčka, nie, že by to bola naša veľká kámoška, ale obyčajná pani z dediny, paťdesiatnička...šokovaná som tu preto, že ona ostala doma na marodke v polke júna, že sa necítila dobre....a proces sa rozbehol, operácia, chemo...pozajtra má už pohreb...som z toho úplne rozhodená, že dnes som tu, za 3 mesiace nie, ani sa nenazdáme... Musím sa ísť kdesi do okna vyvetrať a otriasť sa...
Nehnevajte sa, že to sem pletiem, už viac nebudem. 🙄

frisbee
autor
10. zář 2009

To je strašné,ešte mladá žena,len to zo seba dostaň von,to je naozaj šok ☹

jalao
10. zář 2009

fuu, Fris, už mi je lepšie, ale ked vidím, že kadejakí alkáčia a lumpi a tyrani žiju aj 80 rokov a takáto solídna milá pani s deťmi takto musí skončiť, úplne mi sťahuje krk.... 😔 Včera večer som na ňu tak intenzívne myslela, lebo sme počuli, že je s ňou akosi horšie a ona už bola, alebo práve odchádzala do neba.. 😢 prepáčte mi tento blbý vstup.

frisbee
autor
10. zář 2009

Juli,teraz budem drsná,ale vieš,ako to myslím...moja zlá svokra,ktorá je najhorší človek,akého poznám,ubližuje deťom a zvieratám sa v pohode dožila 93 rokov...jej dobrá mladšia sestra je dva roky po smrti.Príde mi to tak nespravodlivé,nemyslím to tak,že by mal niekto umrieť,ale nechápem tú nespravodlivosť.Je to smutné,o pár rokov staršia odo mňa,tá tvoja kolegyňa ☹

jalao
10. zář 2009

Nie, vobec nie si drsna...je to tak, tiež som si to už veľakrát uvedomila....Už som "veľkáčka", ale na túto zvláštnu pre mňa záhadu o živote a smrti som zatiaľ nedorástla.. 😒 😒
Dnes baby znovu akosi leňošia... 😀 😀
ja o hodinku odchádzam v ústrety tým mojim štúdiam... 😉 beriem si pol dňa dovolenku.

frisbee
autor
10. zář 2009

Tak sa drž,a neklesaj na duchu 🙂

jalao
10. zář 2009

Fris, ani nebudem, to ma len niekedy takto zaskočí.. 😒 😒
Dnes je celkovo zvláštny deň, popri tamtej smutnej veci sa mi konečne podarilo vypátrať spolužiačku, čo žije vo Phoenixe!!! Tak sme asi hodinku poskypovali, to som rada, dlho po tej pátrame, kvôli tej stretavke. Ked dojdem spať do PB, ideme ešte dokupovať minerálky a slané, darček pre triednu na sobotu 🙂 🙂 🙂 A večer by som mala ísť na volejbalek, preboha, večer odpadnem jak taška pri tenise... 😀 😀 😀 Pozriem Nadala, ako podá servis a zavriem očička.. 😀 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

Tak to je pekné,keď si našla spolužiačku 🙂 ,mňa by zaujímalo,ako nájsť niekoho,keď viem iba meno za slobodna 😕 .Aká si ty aktívna žena 🙂 Mne stačí to behanie so psom a som grogy 😀 😀 😀

jalao
10. zář 2009

tak skus dať len jej meno do vyhľadávača v skype a hladaj a hladaj...možno nájdeš 100 ľudí s menom Katka, alebo Katarína, ale zadaj viacej kritérii, alebo existuje stránka spolužiaci.sk, aj cz vraj 🙂 Ahoj už ma segra čaká, ide so mnou ako sparing partnerka do voza 🙂 🙂 🙂
Pekný deň aj všetkým na dalšej smene!! 🙂 🙂

frisbee
autor
10. zář 2009

ahoj jalaodlei 😀 dý

tinika
10. zář 2009

Hlasim sa ako som slubila, hoci zatial len na skok, som bola cvičiť na predporodnej priprave a idem na byt onedlho, nejake veci poriesiť. Takže len tak zatiaľ a vy mate aky dnik?

bambi09
10. zář 2009

ženy moje ahojte 🙂
ja zatiaľ len na skok,dnes sme si s malou pospali,po včerajšku,čo som prestála pri šporáku celý deň si zaslúžim,nieee?? 😀 😀 😀
Julka,tak také smutné veci sa bohužiaľ stávajú,my sme takto prišli o kamoša,mal 29 rokov,moja teta tento rok na jar odišla ako 58 ročná,zlyhalo jej srdce a mladého bývalá triedna,40-ka tiež tak zrazu,v januári jej boli muž a mladý na pohrebe,je to naozaj veľmi,veľmi nespravodlivé,tiež mám ten pocit,že tých zlých tá zloba dlho živí a dobrí sa poberajú,ako keby sa na ten svet už nemohli pozerať ☹ ☹ ☹
držím palce do školy,neboj,Ty si naša šikulka,zvládneš školu aj diaľnicu a kdeže to máš školu?? 😕
inak všetkým pekný deň,Vladi,jarmok si pamätám,práve sa mi rozpadol košík na štipce,čo som si tam kúpila 😀 😀 😀
u nás sú hody o 2 týždne,teším 🙂 😉