• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
som nevedela, že mám takú slávnu kamarátku :wink:
10. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pyšni sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vieš,čo je fór,ja som mala na starosti všetkých brnenských hercov,čo hrali v Kua hoši :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ku mne si chodili pre výplatu za dabing :grinning:
10. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dobre si platila? :grinning:
10. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre,by sa mi páčilo také vreckové :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ozaj,nosila som to z banky sama trolejbusom v kabelke :angry:
10. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mňa už rok a pol dobre platia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
môj manžel mi povedal, že už ma nezoberie zo sebou na výpomoc, lebo keď berie študenta, tak mu dá pár eurá a keď idem s ním ja tak mi musí odovzdať všetko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vyprázdniš mu aj drobné z vreciek??? :grinning:
10. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
odkedy sú eurá hej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja som sa vás ešte nikdy nepýtala,ako je to s eurom,či ste dopadli ako v Taliansku,kde sa vtedy strašne zvýšili ceny :confused:
10. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vieš čo že ani neviem, určite išlo troška hore, ale žeby to bolo nejako nehorázne neviem. Resp. už je to 9 mesiac čo máme eurá, takže už sme si zvykli. Teda daktorí. A zvyšovalo sa aj keď boli koruny.
10. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Taloši mali šok,vypočítali,že pizza šla hore o 400%..počítali to podľa tej základnej Margerity atď.
10. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,dobre som sa pobavila,čo vás čítam :grinning:
vanja,ale ja mám pocit,že kúpiš menej a platíš viac,neviem,ale napr.mlieko tak lacné predtým nebolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ja som si teda na euro nezvykla,tie smeti,čo sa mi sypú z peňaženky mi vadia :unamused: :unamused:
stará dobrá koruna :frowning2: :frowning2:
a fris,Paliho teda poznáš osobne?? :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
10. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
som s ním ležala na tom biliardovom stole :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hééééééééj??? a Zelenoočko o tom vie?? :grinning: :grinning: :grinning: sa teším na nové Zúfalky od budúceho týždňa,Primu máme na digitáli :slight_smile: :wink:
a som ešte furt vytočená z tej súťaže :angry: :unamused:
10. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zelené rentgenové oko vie všetko :grinning: nebuď vytočená,ty si všetko berieš,ja ťa musím vychovať,kopu vecí musíš jedným uchom dnu a druhým von,nezdržuj sa myšlienkami,by si sa utrápila :sunglasses:
10. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
P.S. a vieš,koľko mravčekov si zašliapla za celý svoj život na prechádzkach? :sunglasses: nech brouka žííííííííííít
10. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: tak to netuším :grinning: :grinning: :grinning:
tak toto neviem jedným okom dnu a druhým von,tam kričala nespravodlivosť a to ma vie naserkať :confounded:
10. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiš ja už som na to zabudla...ty si sado maso,bude výcvik :grinning:
10. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vieš,jak kričal ten Moravák v Básnikoch...klíííííííííííííííííííííííííd
10. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy už som tu, malá sa zobudila. :pensive:
10. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris poďme do detailov, čo ste robili na biliardovom stole okrem ležania? :grinning:
10. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris to tak dlho nad tým uvažuješ, alebo si už nevieš spomenúť? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mňa požičali z mojej firmy,kde som robila produkčnú do tejto firmy na natáčanie,klapkala som mu pred nosom,lebo som to jediná ovládala :grinning: .teraz mi písal spolužiak,že vám dovezie v decembri skupinu Pet shop boys :slight_smile: na Slovensko.
10. zář 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vanja,Ty zvedavec,to sa nehovorí :grinning: :grinning: :grinning: vieš,koľko špiónov tu je?? :wink:
10. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bola som na facebooku :grinning:
10. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja sa nemám čím tajiť,a stejne poviem iba to,čo chcem,špióni možu ísť do toho...
10. zář 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kosoštvorca :grinning:
10. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale čo všetko si ja môžem teraz domyslieť, aj iné......pet shop boys nemusím, majú pesničky všetko na jedno kopyto.
u nás letí teraz lady gaga :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: najmenšioa keď ju vidí v telke tak rýchlo uteká pre bábiku, sadne si s ňou do kresla kým pesnička neskončí sedí a pozerá jak neprítomná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
volá ju, že: e gaga papasejs / poker face/ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Enrico i. s chiarou sú: pajeje
a ešte black eyed peas, tá nová neviam ako sa volá, čo sa tam ožierajú.
ináč v tých klipoch samý sex, no nechaj pozerať deti. Už ani nepamútám, kedy som videla dajaký kliep, kde nebolo sexu, alebo min. žena v plavkách.
10. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris, vieš ako ukážeš hluchonemému, že si si zobrala renault na leasing???????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek