S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
10. zář 2009

som nevedela, že mám takú slávnu kamarátku 😉

frisbee
autor
10. zář 2009

pyšni sa 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

vieš,čo je fór,ja som mala na starosti všetkých brnenských hercov,čo hrali v Kua hoši 😀 😀 😀 😀 ,ku mne si chodili pre výplatu za dabing 😀

vanja
10. zář 2009

a dobre si platila? 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

dobre,by sa mi páčilo také vreckové 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

ozaj,nosila som to z banky sama trolejbusom v kabelke 😠

vanja
10. zář 2009

aj mňa už rok a pol dobre platia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
môj manžel mi povedal, že už ma nezoberie zo sebou na výpomoc, lebo keď berie študenta, tak mu dá pár eurá a keď idem s ním ja tak mi musí odovzdať všetko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

vyprázdniš mu aj drobné z vreciek??? 😀

vanja
10. zář 2009

odkedy sú eurá hej 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

ja som sa vás ešte nikdy nepýtala,ako je to s eurom,či ste dopadli ako v Taliansku,kde sa vtedy strašne zvýšili ceny 😕

vanja
10. zář 2009

vieš čo že ani neviem, určite išlo troška hore, ale žeby to bolo nejako nehorázne neviem. Resp. už je to 9 mesiac čo máme eurá, takže už sme si zvykli. Teda daktorí. A zvyšovalo sa aj keď boli koruny.

frisbee
autor
10. zář 2009

no Taloši mali šok,vypočítali,že pizza šla hore o 400%..počítali to podľa tej základnej Margerity atď.

bambi09
10. zář 2009

baby,dobre som sa pobavila,čo vás čítam 😀
vanja,ale ja mám pocit,že kúpiš menej a platíš viac,neviem,ale napr.mlieko tak lacné predtým nebolo 😝 😝
a ja som si teda na euro nezvykla,tie smeti,čo sa mi sypú z peňaženky mi vadia 😒 😒
stará dobrá koruna ☹ ☹
a fris,Paliho teda poznáš osobne?? 😅 😅 😉

frisbee
autor
10. zář 2009

som s ním ležala na tom biliardovom stole 😀 😀 😀

bambi09
10. zář 2009

hééééééééj??? a Zelenoočko o tom vie?? 😀 😀 😀 sa teším na nové Zúfalky od budúceho týždňa,Primu máme na digitáli 🙂 😉
a som ešte furt vytočená z tej súťaže 😠 😒

frisbee
autor
10. zář 2009

zelené rentgenové oko vie všetko 😀 nebuď vytočená,ty si všetko berieš,ja ťa musím vychovať,kopu vecí musíš jedným uchom dnu a druhým von,nezdržuj sa myšlienkami,by si sa utrápila 😎

frisbee
autor
10. zář 2009

P.S. a vieš,koľko mravčekov si zašliapla za celý svoj život na prechádzkach? 😎 nech brouka žííííííííííít

bambi09
10. zář 2009

😕 😕 😕 tak to netuším 😀 😀 😀
tak toto neviem jedným okom dnu a druhým von,tam kričala nespravodlivosť a to ma vie naserkať 😖

frisbee
autor
10. zář 2009

ježiš ja už som na to zabudla...ty si sado maso,bude výcvik 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

Vieš,jak kričal ten Moravák v Básnikoch...klíííííííííííííííííííííííííd

vanja
10. zář 2009

ženy už som tu, malá sa zobudila. 😔

vanja
10. zář 2009

fris poďme do detailov, čo ste robili na biliardovom stole okrem ležania? 😀

vanja
10. zář 2009

fris to tak dlho nad tým uvažuješ, alebo si už nevieš spomenúť? 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

mňa požičali z mojej firmy,kde som robila produkčnú do tejto firmy na natáčanie,klapkala som mu pred nosom,lebo som to jediná ovládala 😀 .teraz mi písal spolužiak,že vám dovezie v decembri skupinu Pet shop boys 🙂 na Slovensko.

bambi09
10. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀 vanja,Ty zvedavec,to sa nehovorí 😀 😀 😀 vieš,koľko špiónov tu je?? 😉

frisbee
autor
10. zář 2009

bola som na facebooku 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

ja sa nemám čím tajiť,a stejne poviem iba to,čo chcem,špióni možu ísť do toho...

frisbee
autor
10. zář 2009

kosoštvorca 😀

vanja
10. zář 2009

no ale čo všetko si ja môžem teraz domyslieť, aj iné......pet shop boys nemusím, majú pesničky všetko na jedno kopyto.
u nás letí teraz lady gaga 😀 😀 😀 😀 najmenšioa keď ju vidí v telke tak rýchlo uteká pre bábiku, sadne si s ňou do kresla kým pesnička neskončí sedí a pozerá jak neprítomná 😀 😀 😀 😀
volá ju, že: e gaga papasejs / poker face/ 😀 😀 😀 😀
Enrico i. s chiarou sú: pajeje
a ešte black eyed peas, tá nová neviam ako sa volá, čo sa tam ožierajú.
ináč v tých klipoch samý sex, no nechaj pozerať deti. Už ani nepamútám, kedy som videla dajaký kliep, kde nebolo sexu, alebo min. žena v plavkách.

vanja
10. zář 2009

fris, vieš ako ukážeš hluchonemému, že si si zobrala renault na leasing???????????? 😀 😀 😀 😀