S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
14. zář 2009

Vanja ved to ja som tak tiez asi rok s malu a pred zamlknuty ☹ takze tak .. nebavme sa o tom 😔

vanja
14. zář 2009

o.k.
fris sa nám dakde fláka 😀 😀 😀 😀
ja som dneska bola taká lenivá, že až....

vladkaz1
14. zář 2009

no aj ja by som bola leniva aj som len ma poraza ked nemam porobene tak ma to hned prejde 😝 ale teraz mi voni cely byt no mojmu sa budu robit hrce za usami .. uz mam druhu knedlu odfotim vam do albumu moj vytvor potom cakam este na jednu 😀

vanja
14. zář 2009

tak si šikuľka
ja som včera mladú zjazdila, že sa neporiadne pripravila do školy, a dala som jej zaracha na počítač. A ona mi dnes donesie 3 jednotky, + pochvalu od riaditeľa, čo ich učí matiku. Zobral jej zošit a ukázal triede, že tak vyzará zošit štvrtáčky, ktorá sa pripravila na hodinu. Tak som ligla. A bola aj na počítači. 😅 😅 😅 😅

frisbee
autor
14. zář 2009

vladka duša dobrá,starý má obväz,antibiotiká a ortézu na nohe,tak uvidíme ☹ ,hm halušky by sme si tiež dali,akurát tu sú strašne blbé zemiaky,také múčnaté 😠 .A nezúfaj,keď budeš robiť smiešne pohyby,určite sa zadarí 🙂
ahoj,vanjuška naša,som rada,že som ťa dnes stretla,o chvíľu padnem,ráno vstávam o 6.a odchádzam do Brna,musím byť fit. 😉

vladkaz1
14. zář 2009

Vanja no vidis mala je sikovnica !!!!! tak dalej . 😵 😵 😵 to potesi ze?
ja som neni sikulka ,mna nikto nepochvali tak sa musim sama sem tam 😀 😀 nevadi ze? 😅

vladkaz1
14. zář 2009

Fris to ma mrzi teda velmi ☹ posielam bocenku hafankovi malickemu cmuk a nech sa co najskor vylieci 😵 😵
A ty si odpocin nenahanaj sa tak 😉

vanja
14. zář 2009

fris tak pozor na cestách.
Vladka a šak ja ťa chválim..... 😀 😀 😀 😀 😀
a poteší to veľmi, aj nos mi ide vtedy hore...... 😀 😀 😀 😀 😀
asi som na ňu príliš náročná. Na to že sa učí sama, tak je jednotkárka. 😀 😀

frisbee
autor
14. zář 2009

hafanek ďakuje 🙂 🙂 🙂 ,a ja idem zajtra na pohovor,zavolali mi sami,že ma videli na webe,tak potom poreferujem 😉

vanja
14. zář 2009

fris je mi to ľúto s tým psíkom, ale neboj čoskoro bude v poriadku.

vanja
14. zář 2009

fris tak to držíííííííííííííííííííííím palce, nech sa ti to podarí. A o ktorej? Budem na teba myslieť. 🙂

vladkaz1
14. zář 2009

Vanja ,nie ze si narocna ,raz ti bude velmi dakovat ako ja mame neboj sa .. ma to nieco do seba 😉 treba sa jej hlavne venovat .. to vies si dobra mama 😉
dakujem ,ze ma chvalis za to ti poslem fotku 🙂

frisbee
autor
14. zář 2009

vanjuška,keď to sú tie prejavy staroby,my sa modlíme,aby zaspal sám a nemuseli sme to rozhodovať

vanja
14. zář 2009

knedľo fotku????

frisbee
autor
14. zář 2009

o pol 11 😉 ,ale nemám z toho celkom dobrý pocit,myslím s podmienok,takže mi na tom až tak nezáleží,ale mysli 😉

vanja
14. zář 2009

aho fris, tak to som nevedela, a to je natom už tak zle?

frisbee
autor
14. zář 2009

z podmienok,už ani nevidím písmená,celý večer kúrim v kozube a som pripečená 😀

vanja
14. zář 2009

to máte takú zimu?
my ešte v pohode, ale tiež pamätám, že minulý rok, ako deti nastúpili do školy tak sme večer už tiež kúrili do kozubu. Ale potom sa ešte oteplilo.

frisbee
autor
14. zář 2009

vanji,on je psychicky v pohode a hravý,ale už má 12,5 roka a rapídne sa mu zhoršuje motorika...oni sa dožívajú okolo 10 rokov...on by tak skákal a behal,ale nemá silu a vždy spadne a urobí si úraz na nohe a potom si to hryzie a nehojí sa mu to...no ťažko sa na to díva

frisbee
autor
14. zář 2009

tu je hrozná zima,máme pokazené potrubie na plynovom kotli,čakáme na opravára,tak sme zakúrili v v kozube.

vanja
14. zář 2009

aj my máme kúrenie na plyn, a z kozuba máme porobené rozvody do celého domu, takže ak nie sú tuhé zimy, tak vykurujeme kozubom.
No aspoň máte dnes večer romantiku. 🙂

vanja
14. zář 2009

vladka knedľa hotová?
nikinka už si šla spať?
fris a vám sa nejak v poslednej dobe všetko kazí. Čo sa deje?

vladkaz1
14. zář 2009

jezis baby som sa zakecala s kamosku musim ist vybrat tu knedlu bude jak beton 😀

frisbee
autor
14. zář 2009

no my sme vtedy s rozvodmi zaváhali,ale máme tam kovovú stenu a to sála teplo až do rána.aha,a dcérku máš šikovnú,a ešte je aj krásna,nebezpečná kombinácia 🙂 .romantika celkom smrdí,máme otvorený oheň 😀 😀 😀

vanja
14. zář 2009

tak aspoň môžete opekať špekačky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
14. zář 2009

vanja,to je Murphyho zákon,ono to vychádza všetko po určitých rokoch,takže tento rok sme menili bojler,opravovali auto,sprchu na vani,teraz to potrubie... 😝

frisbee
autor
14. zář 2009

máme iba jedného,keď nepočítam psy 😀 😀 😀

vanja
14. zář 2009

u nás na východe sa hovorí, že na posraného i budar spadne 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
14. zář 2009

baby to co je za debatu? neviem sa pripojit hotovo konec dovarene mate foto v albume .. nemusite ma chvalit ja viem ze sa mi to podarilo 😀 idem umyt riady 😉 neviem ssa zapojit do vasej debatky

frisbee
autor
14. zář 2009

čo je budar? 🙂
vladka,vidím knedle 😀