S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
16. zář 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Patrick dotančil ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
tak sme sa rozlúčili,plačem ako decko

dávali to mimoriadne na nove.bambi,kúp si buď rakúsky alebo taliansky,naše sú nechutné 😝 ,majú ich celkom dobrý výber v Interspari.
No ja mám tú Lauru Biagiotti Aqua di Roma a Nino Cerruti 1881

vanja
16. zář 2009

fris najbližšie pôjdem ovoňať.

frisbee
autor
16. zář 2009

božskééééééééééééééééééééééé

vladkaz1
16. zář 2009

Vanji knedla je uz len jedna moj na obed zozral doslova jednu s maskom to je apetit co?
je mi ho luto toho patrika .. ale taky je zivot vravim ze v poslednej dobe je toho nejako vela ..aj moj dedko je na tom zle dlho sa uz nedozije ☹

frisbee
autor
16. zář 2009

vladi,tvoj dedko je chorý?to mi je ľúto ☹
vedúca,ale voňaj Aqua di Roma,pretože ešte je aj Roma,a tá je ťažká.Mne to radí fantastická kočka z českého beremese,to je macherka i na zloženie a všetky parfémy

vanja
16. zář 2009

vladka ešte ty hoď akú vôňu teraz používaš, a prejdime na sex, dobre? 😀 😀 😀

vladkaz1
16. zář 2009

joj co je to sex? 😀 naposledy vcera .. hmm a moj len chodi ani dobre ani nic 😅 🤐

frisbee
autor
16. zář 2009

my spíme oddelene,lebo pes chrápe a čakáme,až mladá zajtra vypadne do brna 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
16. zář 2009

😀 😀 Fris .. no a? jaj to jak keby som videla moju maju nas nikuso podotknem ze ma 35 kilo a spi s nimi v posteli .. to je to iste vravia ze maju antikoncepciu hihi aj ked nepotrebuju uz lebo mama nema celu maternicu

frisbee
autor
16. zář 2009

no my až teraz,spíme zvlášť,že zelené oko vstávalo do práce,ale tá chlpatá potvora bola medzi nami,takže my im musíme nasypať vždycky maškrty,zdrhnúť a zavrieť dvere,a oni tam trpia a vydávajú zvuky 😀 😀 😀

vladkaz1
16. zář 2009

😀 😀 😀 no tak tak a potom vas oblyzujuked vyleziete ze???? .. pozname .. 😀

frisbee
autor
16. zář 2009

no nalezú na mňa,aby ma chránili 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
16. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀 jasne .. jaj nejako ma boli ta moja ritka jak sedim co vsetky zdrhli?

vanja
16. zář 2009

žienky idem spať, tak dobrú nocku vám prajem a aspoň sladké erotické sníčky 😎 😎 😎 😎 😎 😎

vladkaz1
16. zář 2009

🙂 🙂 vanji .. aj tebe aj ja ficim cakam mojeho este pol hodku a idem do hajan
uz mi je dlho

frisbee
autor
16. zář 2009

no bež aj ty,nech si pospinkáš,mne teraz povedala mladá,že chce zaviezť zajtra do Brna s kufrom,že síce ešte príde...možno,ale v pondelok letí preč a aby už mala v Brne v byte všetky veci,takže pojdem aj ja spinkať.vladi,drž sa a nepočúvaj druhých,zbytočne sa trápiš alebo naštveš,každý si žije svoj život za seba a nik ti do toho tvojeho nemá právo kecať...a čo ti to vobec hovorím,ty si silná baba,a myslí,že dokážeš kreténa poslať kam patrí raz-dva 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
16. zář 2009

čautéééééééééééé

bambi09
16. zář 2009

zas tu nikto nie je,keď ja už môžem ☹ ☹ ☹

bambi09
16. zář 2009

fris,tak zajtra s mladou opatrne 🙂 😉
a kto sa minule chválil,že už môže furt,lebo má veľké decko?? 😀 😀 😀 to s tými psami, to ja poznám,keď sme mali Bekky,občas som sa k mužovi nedostala a spala na gauči,sa tam madam rozvaľovala,ako stará... 😀 😀 😀 nohy roztiahnuté,pošlem Ti fotky,sa dočúraš 😀 😀 😀 len musím nájsť to CD s jej fotkami 😅
tak dobrú noc všetkým 🙂 🙂 🙂

darina60
17. zář 2009

Dobré ránko konečne raz prvá, už som v práci a zarezávam 😉 😉 Bambi poslala som ti i.p.

jalao
17. zář 2009

dobre ranko, dari, to co toto??? 🙂 🙂 🙂 Clovek sa tu trosku zamota a hned sa ostatni predbiehaju... 😉 😉 😉
Tak co nove zhruba u vas doma, kludnejsie alebo divokejsie? 😝

vladkaz1
17. zář 2009

dobre ranecko 😵 😵 😵 😵

frisbee
autor
17. zář 2009

čaute,trpaslíci 🙂

jalao
17. zář 2009

V PB hlasim oblacno, uplne cierne nebo a dazd na krajicku... ☹ ☹ ☹ Esteze som rano pradlo z balkona stiahla.. 🙄

frisbee
autor
17. zář 2009

u nás prší ako z krhly,tak vám hodímaspoň niečo na pobavenie 🙂

vladkaz1
17. zář 2009

aj tu prsi... a ja sa nudim baby vsetko mam porobene navarene neviem co so sebou 😖

jalao
17. zář 2009

Vladka, vidis, vidis, mohla si si daco nechat narozhadzovane, mala by si cinnost 😀 😀 😀 😀
ja som vecer narobila cukinovo-zemiakove placky, prisla segra, ku cervenemu vinu nam veru chutili 🙂 🙂 🙂 mnam.