• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Patrick dotančil :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
tak sme sa rozlúčili,plačem ako decko

dávali to mimoriadne na nove.bambi,kúp si buď rakúsky alebo taliansky,naše sú nechutné :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,majú ich celkom dobrý výber v Interspari.
No ja mám tú Lauru Biagiotti Aqua di Roma a Nino Cerruti 1881
16. zář 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris najbližšie pôjdem ovoňať.
16. zář 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
božskééééééééééééééééééééééé
16. zář 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanji knedla je uz len jedna moj na obed zozral doslova jednu s maskom to je apetit co?
je mi ho luto toho patrika .. ale taky je zivot vravim ze v poslednej dobe je toho nejako vela ..aj moj dedko je na tom zle dlho sa uz nedozije :frowning2:
16. zář 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladi,tvoj dedko je chorý?to mi je ľúto :frowning2:
vedúca,ale voňaj Aqua di Roma,pretože ešte je aj Roma,a tá je ťažká.Mne to radí fantastická kočka z českého beremese,to je macherka i na zloženie a všetky parfémy
16. zář 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka ešte ty hoď akú vôňu teraz používaš, a prejdime na sex, dobre? :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj co je to sex? :grinning: naposledy vcera .. hmm a moj len chodi ani dobre ani nic :sweat_smile: :zipper_mouth:
16. zář 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my spíme oddelene,lebo pes chrápe a čakáme,až mladá zajtra vypadne do brna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Fris .. no a? jaj to jak keby som videla moju maju nas nikuso podotknem ze ma 35 kilo a spi s nimi v posteli .. to je to iste vravia ze maju antikoncepciu hihi aj ked nepotrebuju uz lebo mama nema celu maternicu
16. zář 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my až teraz,spíme zvlášť,že zelené oko vstávalo do práce,ale tá chlpatá potvora bola medzi nami,takže my im musíme nasypať vždycky maškrty,zdrhnúť a zavrieť dvere,a oni tam trpia a vydávajú zvuky :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no tak tak a potom vas oblyzujuked vyleziete ze???? .. pozname .. :grinning:
16. zář 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nalezú na mňa,aby ma chránili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasne .. jaj nejako ma boli ta moja ritka jak sedim co vsetky zdrhli?
16. zář 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
žienky idem spať, tak dobrú nocku vám prajem a aspoň sladké erotické sníčky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. zář 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: vanji .. aj tebe aj ja ficim cakam mojeho este pol hodku a idem do hajan
uz mi je dlho
16. zář 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no bež aj ty,nech si pospinkáš,mne teraz povedala mladá,že chce zaviezť zajtra do Brna s kufrom,že síce ešte príde...možno,ale v pondelok letí preč a aby už mala v Brne v byte všetky veci,takže pojdem aj ja spinkať.vladi,drž sa a nepočúvaj druhých,zbytočne sa trápiš alebo naštveš,každý si žije svoj život za seba a nik ti do toho tvojeho nemá právo kecať...a čo ti to vobec hovorím,ty si silná baba,a myslí,že dokážeš kreténa poslať kam patrí raz-dva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. zář 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čautéééééééééééé
16. zář 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zas tu nikto nie je,keď ja už môžem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. zář 2009 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,tak zajtra s mladou opatrne :slight_smile: :wink:
a kto sa minule chválil,že už môže furt,lebo má veľké decko?? :grinning: :grinning: :grinning: to s tými psami, to ja poznám,keď sme mali Bekky,občas som sa k mužovi nedostala a spala na gauči,sa tam madam rozvaľovala,ako stará... :grinning: :grinning: :grinning: nohy roztiahnuté,pošlem Ti fotky,sa dočúraš :grinning: :grinning: :grinning: len musím nájsť to CD s jej fotkami :sweat_smile:
tak dobrú noc všetkým :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2009 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko konečne raz prvá, už som v práci a zarezávam :wink: :wink: Bambi poslala som ti i.p.
17. zář 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, dari, to co toto??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Clovek sa tu trosku zamota a hned sa ostatni predbiehaju... :wink: :wink: :wink:
Tak co nove zhruba u vas doma, kludnejsie alebo divokejsie? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranecko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čaute,trpaslíci :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
V PB hlasim oblacno, uplne cierne nebo a dazd na krajicku... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Esteze som rano pradlo z balkona stiahla.. :rolling_eyes:
17. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nás prší ako z krhly,tak vám hodímaspoň niečo na pobavenie :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj tu prsi... a ja sa nudim baby vsetko mam porobene navarene neviem co so sebou :confounded:
17. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladka, vidis, vidis, mohla si si daco nechat narozhadzovane, mala by si cinnost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som vecer narobila cukinovo-zemiakove placky, prisla segra, ku cervenemu vinu nam veru chutili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mnam.
17. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek