• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
nikinka na štvrtok sa chystám urobiť ten peceň chleba, čo si poslala link, čo robil Dančiak. Už sa teším, lebo už mám naňho slinky. Akosa má maličká. Capačky slúžia? :slight_smile:
22. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vanji,ja som práve v šoku,lebo mám stejný problém ako ty,a teraz toto :grinning:
22. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem ti poradiť, ale viež žeten Endiex je dobrý, ale keď u vás ho nepredávajú.....
22. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ešte vieš čo ma napadlo, keď som zavárala čučoriedky, tak mama mi hovorila, že sú dobré proti hnačke´. Tak skps, vieš babky a ich recepty.........
22. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tu je ten endiaron.ale už mi je lepšie :wink: .decko už je v Londýne,vyzerá to,že ju prijali na tú nástavbu,aj prácu má novú,ešte hľadá nový byt,tak až potom budem kľudnejšia.
22. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris nie som asi v obraze, na akú nástavbu? a akú má novú prácu?
22. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no prihlásila sa na zvýšnie kvalifikácie a splnila body,ktoré požadujú :slight_smile: ...a pracuje,aby mala na štúdium a živobytie,robí akoby manažérku nejakého lepšieho klubu.
22. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nevenuje sa tomu čo vyštudovala?
22. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris, účasť na nočnej smene je biedna. Kde sú všetci trpaslíci?????????????????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To až bude mať hotové celé štúdium,oni si všetci študenti privyrábajú takto,Londýn je strašne drahý.To je práca po škole,a v obore to je normálne denná práca,a sú tam nejaké obmedzenia.
22. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľka asi spinká a ostatné neviem,a ja tiež o chvíľu padnem po tom dnešku...vanjuš,nemáš pocit,že si ako netopier???? :grinning: :grinning: :grinning: vždy prídeš v noci :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,teším sa z dcéry,že je rozumná,nech vydrží :slight_smile: :slight_smile: :wink:
vanjuška si statočne píše sama so sebou,ale vždy k veci :slight_smile: :slight_smile:
moje nechty nebudem spomínať,mám ich nakrátko a občas bezfarebný lak,malá jačí,keď mám dlhšie ako 2 mm,kamoška,čo dnes bola,má krásne urobené,ale to by som malú ani nemohla chytiť,by sa jej to zaborilo do tela :grinning: :grinning: :grinning: taký je osud nás,mamičiek s malými deťmi-kýptiky :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a fris,fakt,vanja sa zmenila zo Snehulieky na netopiera :grinning: :grinning: :grinning: posielam maily,len či prejdú?? :sweat_smile: má to 11 mega-ďalšie fotky a ešte nie som na konci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambi,kýptiky mám aj ja,keď makám ako chlap :grinning: :grinning: :grinning: čo nespíš,keď som povedala,že spíš :grinning:
22. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som vám poslala.....
a s tými nechtami, Emka si obhrýza a neviem už ako na ňu. Začalasi keď som bola v pôrodnici. Bola som týždeň pred pôrodom a potom ešte po pôrode. A neviem či asi zo stresu, tak si začala obr´hrýzať. Teraz v lete, keď sme sa chodili kúpať, boli na dovolenke, tak malá krásne nechty, akonáhle už sme boli len doma, tak to začalo znova. Som z toho zúfalá.
A cez deň tu budem chodiť častejši asi v zime. No čo už dáko vydržíte nie? :slight_smile:
22. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi ako ste na tom s očnými zúbkami?
22. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes prišla Emka zo školy s poznámkou v žiackej, že na škole sa objavili vši, že máme prezrieť vlasy. Tak už sa teším. Začal školský rok, a to šte chodia len 2 týždne do školy. Min. rok mala také poznámky napísaní 5 x. : :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta kde ste.
jak v tej pesničke: láska moja de si chýbaš mi ta de si......
ďalej neviem
22. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som zabudla pridať
22. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,šak posielam tie mega maily...posiela to a posiela a posiela...Ty si prvá :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta tu sme vedúca,sme sa zakecali na skype :grinning: :grinning: :grinning: už tretí krát sme si dali dobrú noc :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja sa kuknem,akurát mi to dlho trvá,než sa vrátim sem,neboj,nezdrhnem bez rozlúčky :grinning:
22. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ským že si píšeš, a manžel o tom vie?
ťa hneďskontrolujeme že čo a ako. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanji,ja už tie vši beriem ako šport :grinning: :grinning: :grinning: raz ich doniesol aj mladý zo školy,bléééééééééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a moja kamoška si tiež obhrýza nechty-zo stresu,aj brala homeopatiká,ale stále sa jej nedarí to odbúrať,ja občas okusujem tú kožičku okolo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
šak s frisuľou,néééééééééééééééé???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanja,dík za super vtip,fris,prešlo Ti to??? :confused: :confused:
22. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Snehuľ,ešte žiadny mail nemám :confused: ..a bambuľa to napráskala,že mi skypuje :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
separatistickí trpaslíci...vzbura na Bounty :grinning:
22. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nemám to :confused:
22. zář 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslala som fris, hledej, hledej mne mezi kousky popela..´...
22. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek