• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
tu som,moje...vedúca,nepracuj toľko,začneš sa scvrkávať,a jalao ti uchmatne vedúce postavenie :grinning:
simonka...no nenechaj sa vyhodiť,však ťa všetky furt čakáme :slight_smile:
28. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris, aspoň budem bližšie k vám trpaslíčkam :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no furt budeme mať zalomené krky :grinning: :grinning: :grinning: .vonku hraje kapela,a ja sedím doma a žehlím...hm,juch juch
28. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáš sísť s kým trsať?
ja by soim hneď išla :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevieš drndavú polku...miestna špecialita :grinning:
28. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
naučím keď priučíš. :grinning:
28. zář 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambio9.....nove mame ze mala ma konecne rodny list :sunglasses: :grinning: tak uz mozme ist domov ju konecne ukazat :cry: :sweat_smile: ...teraz je uz iba otazka peniazkov kedy sa dostaneme domov :confounded: takto este asi potrva :rolling_eyes: ..dnes som nemala cas ale slubujem zajtra vam nahodim tu foto :wink:
28. zář 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanja...juuuuj tesiiim sa ze vam chutilo :grinning: :wink:a neni zac :sunglasses: ...potom daj vediet ze ako to chutilo stou kukuricou a hubami :wink: moj manzel si to tiez nevie vynachvalit :grinning:
28. zář 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem spaaat :pensive: ,,,,dala som si sprchu a manzel ze on ide spat :pensive: ...tak potesiiiii :angry: ..no nic..mozno ze sa este preberie :grinning: :grinning: :grinning: ...dobru nocku :slight_smile:
28. zář 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikinka,tak supeeer,že už máte RL :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a mužíčka pekne preber,čo má čo spať :grinning: :grinning: :grinning: ja ešte len idem do vane,boli sme s trpaslicami v trojke :grinning: :grinning: :grinning:
super bolo,sme sa "vykecali" :grinning: :grinning: :grinning:
darinočka,kľud,dobre bude :slight_smile: :wink: nemaj boja,mailík ráno,dnes som nestihla,muž vyvenčil deti,ja som vysávala odušu,prehodila nábytok v chodbe,utrela prach v knižnici,nielen vanjuša je šikovnica :grinning: :grinning: :grinning: ale na ňu nemám :sweat_smile:
a vanji,veď tie tehly nevyhodíte,na garáž to úplne stačí,ujo murár nech nefrfle a maká :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
a toľké peniaze za odpad,Bože môj,to kde žijeme??? :angry: :angry: :angry:
fris,drndavú polku nás naučíš na krstinách u Vladky :grinning: :grinning: :grinning: platí??? :grinning: :grinning:
simonka,čože,čo???zas vyvádzajú mládežníci??dostanú na holou!! :angry: :angry:
Julka,dobré ráno,aj Drainka,idem do tej sprchy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. zář 2009 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dobre ranko vsetkym. :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, zas si ma predbehla :grinning: :grinning: Bambi díky za mailík, odpisujem práve. Vanja ip.
29. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dari, ved dnes som ti aj nechavala nadskok, ale si zaspala na starte :grinning: :grinning: :grinning:
Vanja, dakujem za mailiky, vy ste ale cestovatelia!! nam sa nechce do Bojnic, ze je to daleko a vy sa tam z takej dialky dovalite, ale stalo to za to, ze? :wink: :wink: My sme tam boli uz, ale Tana to este nevidela. Takze to mame v plane...ale planov je tolko, ze este asi 2 roky to nedobehneme.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vsetkym prajem nadherny den vidim ze tu dobra nalada graduje sa teskam .. mne neni moc dobre tak dnes bude na vas len nakukat :slight_smile:
29. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi, poznám. Mne pri malom bolo a to ta nechcem strašiť zle do 17 týždňa. Vracala som hocikedy, ráno aj v noci. Do práce som išla systémom-prišlo mi v aute zle zastavila pri strome, vystúpila, dala to zo seba von a pokračovala ďalej do práce. A nakoniec som skončila na infúzkach. Tak si dávaj na seba pozor a uvidíš prejde to.
29. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Darinka tak to si nemala bohvie co chuda moje ale fungovat sa musi ze? ja som jak lemra :pensive:
29. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi, mne byvalo pri tretom tehotenstve najhorsie zo vsetkych, 3-4 mesiace som jedla len deci polievky a polystyrenovy chlebik...az v 2. polovici sa to ako-tak upravilo... :angry: Potvora ta Tatiana!!! :grinning:
29. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jalo :grinning: :grinning: si chutna potvorka Tatiana :grinning: , no mne neni moc zle ale som taka divna toci sa mi hlava a tak som jak nemohuca do vsetkeho sa nutim a len nadavam doma :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi to , vies ktora zena zacina byt tehula zvikne ma t ,take to ze nervozita, nespavost nechutenstvo,to po 3mesiacoch prejde kym sa to stvorenie dobre nezahniezdy ,zvikne bytz take to. chvala bohu ja som z davidkom vobec necitila ze som tehu, to az 8,az 9 mesiac mi dal zabrat :slight_smile: ale oplatilo sa, mam doma maly , velky poklad,aj certa,dnes mi stiahol na chodbe krasni kvet, cely sa rozbil, ale chvala bohu ze sa malemu nic nestalo, :slight_smile: ale potom ten kvet som strasne lutovala bol uz skoro 1m vy. bol to krasny fikus.
29. zář 2009 ve 14:02  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteeeeeee :slight_smile:
dari,nemáš za čo :wink: čo sľúbim,splním,aj keď s meškaním :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Vladi,nič si z toho nerob,ja nie som tehu a som ako prejdená parným valcom,neviem,čím to je,ale ráno sa neviem rozbehnúť,nakopnúť...ale keď už začnem makať,neviem sa zastaviť :grinning: :grinning: :grinning: a mne teda bolo zle s malou fakt celé tehu+pálenie žáhy+nespavosť asi 2 mesiace pred pôrodom,tak som si to fakt "užila" a to som makala až do normálnej materskej,som sa prekonávala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pri mladom to nebolo až tak dramatické,ale to bude tým vekom :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: asi...no,prežila som to,na infúzkach som vďakabohu nebola,ako darinka,tak nakoniec dobre,že aspoň tak
Ty sa nám drž,oddychuj a že nadávaš-to sú hormóny,pekne to mužovi vysvetli,že za to nemôžeš,veď to sú obrovské zmeny v tele ženy,tak čo sa diviť,však??toto Ti teda nezávidím,ja som rána trávila nad WC misou,bléééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: a keby len rána,ale Ty to zvládneš,my ´Ta podržíme,len napíš,keď Ti bude na houby :sweat_smile: :sweat_smile:
vanja,aj ja scem cestovateľské fotky :sweat_smile: :sweat_smile: simonka,de si zas??
fris,s Tebou je čo??si tu vôôôbec nebola,ta to čo to?? :confused: :confused:
Julka,dík za mailíka,máš pravdu,len to vyzerá na foto tak hrozivo,tá doprava u vás je na kolaps :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi poslala som ti to cez ip, lebo už druhý krát som ti napísala maila a nezobralo mi to a ani neuložilo :angry: :angry: Ja za chvílu končím,takže sa pomaly lúčim. ALe kde jedny končia druhý začínajú, takže ulievačky nástuppppppppp :grinning:
29. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja tu tiez koncim, letim do skolky a na zahradu. Ahojte a piiiiste! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tu som,bola som sa zaučovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fris, v čom už teba zaúčať??? :grinning: Však Ty všetko vieš :grinning: :grinning: :grinning: Ale evidovala som Tvoju absenciu :grinning: :grinning: Dúfam, že máš pripravené ospravedlnenie :grinning:
29. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dari,IP mám,odpoviem,ako budem môcť :slight_smile: :wink:
bacha,fris nám bude závisláčiť aj v robote,budem s ňou ťahať nočné :grinning: :grinning: :grinning:
simonka,Tvoj príspevok mi nabehol až po mojom :confused: tak chválabohu,že sa malému nič nestalo,joj a IP od Teba nemám,včera si písala?? :confused: :confused: už si dúfam kľudnejšia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
29. zář 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
IP,dari :grinning: ...ja sa hlboko ospravedlńujem,napíšem si mluvenku :grinning:
29. zář 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tu zaznela čeština-mluvenka :grinning:
Bambi jasné, počkám si rada :slight_smile:
Muž išiel s dcérou na tréning a mám pocit, že si išiel pozrieť nejaké zariadenia na cvičenie, žeby si doma spravil posilovňu :grinning: :grinning: Malý pozerá Pinochia ale musím ho vyhnať aspon na chvílu von, hoci tu je počasie nič moc.
A Vladka, dúfam že už ti je lepšie a nemáš behačky na WC. Dobre sa napapaj. Simi fakt šťastie že malý je o.k. A fris tiež ma napadlo, že to budu nočné, aspon mi pracujúce budeme mať ráno čo čítať.
29. zář 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mala byť omluvenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
idem so psami von,budem tu večer,tak píšte píšte,nech neupadáme do zabudnutia :wink: :wink: :wink:
29. zář 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi09...neboooooj vcera som ho prebrala :grinning: :grinning: doma je,tak nech sa neflaka :grinning: :angry: ....cely den maboli hlava :rolling_eyes: vecer som si dala trosku vinka,a odvtedy nie a nie prestat,,,asi bolo prilis silne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ach jaj....musim ist zehlit :confounded: zajtra sa chystame na vyletik ideme po manzelovho bratranca lebo je v anglicku :grinning: a riesim dilemu co uvarit :pensive:
29. zář 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé,niki,dívam sa na tvoje fotky,aké má tá tvoja malá nožičky,by som to mačkala,mäsíčko,také malé dieťatko som už dávno nemuchlala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek