• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
Bambi, zas ťa bolí ten istý zub? :frowning2: Mala by si ísť fakt zubárovi. Ja som ináč taká istá, už pol roka sa chystám na preventívku ku gyndošovi a stále nič, nemôžem sa prinútiť. :grinning: :grinning:
Julka ani mne to počasie nepridáva na nálade, uvidím ked prídem domov, čo mi tam okrem detí zlepší náladu :grinning: :grinning: :grinning: Moja dcéra dnes doniesla prvú 5 v živote, ale ideme ju reklamovať, teda nie ja ale mm. Lebo bola rezprezentovať školu a nebola na vyučovaní min.týžden, na druhý den učitelka dala z novej látky paťminútovku a bach guľa. :angry: :angry: Tak tatino ide dnes vyjednávať :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
julio jalao...hore hlaviu,optimizmus to chce...neboj,bude dobre..... :wink: ¨no,ja som tiež odvykla rozruchu v dome,nás to vždy položí na lopatky,je to zásah do našeho biorytmu :sunglasses:
tak som macherka,prečítala som návody na všetko,a zapla som tv! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dari,taká nezaslúžená 5 by ma nasrala tiež :angry: :angry: :angry:
a hej,ten istý,som žehlila a zožrala som pri tom polku velikánskej horkej študentskej pečate s višňami-no,nedivím sa,keď som sprostá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ja tiež musím na gyndu,len tú kartu sa neviem dohrabať vybrať od tej,čo už u nej nechcem byť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím tam zavolať,či to dajú mužovi alebo pošlú k novej lekárke,len sa bojím,aby sa to niekde nezašantročilo :confounded:
takže do konca roka mám čo robiť,preventívky +ošetrenie u zubára,gyndoška,kartu zo šuplíka odniesť k obvoďáčke :grinning: :grinning: :grinning: jaj,lajdák som ja na lekárov :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a doma Ťa poteší uhorečka,neboj,dnes Ti napíšem môj uhol pohľadu :wink:
fris,už fičíš??či furt ništ?? :confused:
30. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi napíš, a pochybujem že dnes bude uhorečka :wink: A napíš jasne.
A fris šikovnica jedna :slight_smile: :slight_smile:
A tehulka je kde :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super Fris, tak ja ti davam Becko (Acko nie preto, ze ti to dlhsie trvalo.. :confounded: :confounded: ) Si sa trochen zabavila.. :grinning: :grinning: :grinning: Moj syn priniesol gulu hned po tyzdni v skole....diktat so SJ STRASNE BOL TAZKY mami, to nam urobil ten novy profesor naschvaaaal!!! :confounded: :confounded: Vyjednavanie sa v tomto pripade nekona...nech si to opravuje, hoci bol z toho zduty..
30. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
darinka,jasné,stručne a jasne :slight_smile: :slight_smile: :wink:
julka :grinning: :grinning: :grinning: hnusný profesor :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fris,šikuľka naša,vždy si poradíííí :slight_smile: :slight_smile: :wink: a kedy to máš prvú nočnúúú??budeme na Teba myslieť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, majte sa, letim do skolky a ZEHLIT!!!!!!!!!!!!!! to je nasa spolocna oblubena cinnost.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
julka,ahoooj a príjemné žehlenie :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. zář 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,kde ste všetky??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
30. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kontrola tu som, prepadovka :grinning: :grinning: :grinning: Nikde nikoho, dúfam bambi, že tu aspon zostaneš so mnou.
30. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ja čakám na muža,je u klienta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom sa poberiem,tak zatiaľ píš :slight_smile: :slight_smile: :wink:
30. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako doma???byč móže???fris asi odpadla,zasypala som ju na skype fotkami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáj tak, ja si musím dať nainštalovať tej skype aby som sa aj ja pripojila :grinning: :grinning: Ja tiež pôjdem spať za chvílu, ale som sa nasrala na muža, jak inak, tak som vypadla do tesca, kúpila som si kvetinku pre radosť a teraz som sa radšej vzdialila :grinning: :grinning: A vždy ti zabudnem povedať, vlastne som ti to písala v maile, čo mi neprešiel, že tie fotky z bábikami boli úžastnéééééé S otvorenými ústami som pozerala, no nádhera, kolko z nich už máš??
30. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tu som,bambuľa ma odrezala od netu :grinning:
30. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dari,tých fotiek je milión,však fris??? :grinning: :grinning: :grinning: som jej zosypala net :sweat_smile: :sweat_smile:
a čože ťa naserkal?? :angry:
no,daj si skype,budeme vo štvorke :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
30. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neviem, či sa mi to podarí sem nainštalovať, ked nie poprosím kolegu, a kdo je v tej trojke okrem fris. Prečo ma naserkal, napíšem zajtra, načo si kazit večer, ako vždy ta ista tema a osoba :angry: :angry:
30. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dari,jasné :slight_smile: :slight_smile: :wink: klíd :slight_smile:
no svätá trojica-fris,vanja a ja :grinning: :grinning: :grinning: a preberáme to,čo aj tu,sex,drogy a rokenrol :grinning: :grinning: :grinning: teda sex,život,uhorky a hovienka :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dari,nestraš,ja už ho prídem kopnúť pod koleno :angry:
30. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,ja nad koleno a ešte hooodne vyššie :grinning: :grinning: :grinning: bude uhorkový šalát :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musela by si si povyskočiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoby,hlavou alebo sa zahryznem :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: my malé si poradííme :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrúúúúúúúúúú noc aj tu všetkým... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
30. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, bambi som tuuuu :grinning: jasi vas obcas citam ,ale teraz to nejde,sme sela rodina chora,kasleme, soplujeme, a hrdlo strasne :frowning2: :slight_smile: ale chvala bohu uz to davidkovi, ustupuje, hlavne jemu, stoptusin beby, mu zabral za 2dni musim si zaklopat. :slight_smile: a v sobotu sa chystam robit calamadu :confused: :unamused: tak myslim ze uz by aj mnemohol sopel sa zastavit, lebo to nem dopadne dobre :slight_smile: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 07:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všetky, Simi vitaj. :grinning: :grinning: :grinning: A zas tu nie som prvá, a tak som sa snažila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cavte zeny dnes mi ride segra s detmi taze zas tu nebudem ,ale prajem vam pekny den idem rychlo povysavat a umyt zem papapapapapa cmuuuuk vsetkymmmmm vecer zalomim jak kabela uz niesom hore do 11-12 len mi oci klipkaju mame sa fajn inak paaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte moje,dari a simonka konečne :slight_smile: a vlaďuška drahá s červíčkom v brušku. :slight_smile: Máme vedľa dievčinu,čo ju poznám z debaty o psíkoch,veľmi milú,raďte.
1. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, no Dari...dnes som ti aj dala sancu!! :grinning: :grinning: :grinning: A vidis, Simonka si hned po ranajkach, alebo hadam aj pred nimi, zapla uz PC!!! :wink: :wink: Dnes som mala problemy s pripojenim, Fris, tiez som mala zapocet z elektrotechniky :angry: :angry:
1. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jalao...ale my ženy zvládneme všetko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek