S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

darina60
30. zář 2009

Bambi, zas ťa bolí ten istý zub? ☹ Mala by si ísť fakt zubárovi. Ja som ináč taká istá, už pol roka sa chystám na preventívku ku gyndošovi a stále nič, nemôžem sa prinútiť. 😀 😀
Julka ani mne to počasie nepridáva na nálade, uvidím ked prídem domov, čo mi tam okrem detí zlepší náladu 😀 😀 😀 Moja dcéra dnes doniesla prvú 5 v živote, ale ideme ju reklamovať, teda nie ja ale mm. Lebo bola rezprezentovať školu a nebola na vyučovaní min.týžden, na druhý den učitelka dala z novej látky paťminútovku a bach guľa. 😠 😠 Tak tatino ide dnes vyjednávať 😀 😀

frisbee
autor
30. zář 2009

julio jalao...hore hlaviu,optimizmus to chce...neboj,bude dobre..... 😉 ¨no,ja som tiež odvykla rozruchu v dome,nás to vždy položí na lopatky,je to zásah do našeho biorytmu 😎
tak som macherka,prečítala som návody na všetko,a zapla som tv! 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
30. zář 2009

Dari,taká nezaslúžená 5 by ma nasrala tiež 😠 😠 😠
a hej,ten istý,som žehlila a zožrala som pri tom polku velikánskej horkej študentskej pečate s višňami-no,nedivím sa,keď som sprostá 😝 😝 😝 😀
ja tiež musím na gyndu,len tú kartu sa neviem dohrabať vybrať od tej,čo už u nej nechcem byť 😝 😝 musím tam zavolať,či to dajú mužovi alebo pošlú k novej lekárke,len sa bojím,aby sa to niekde nezašantročilo 😖
takže do konca roka mám čo robiť,preventívky +ošetrenie u zubára,gyndoška,kartu zo šuplíka odniesť k obvoďáčke 😀 😀 😀 jaj,lajdák som ja na lekárov 😅 😅 😝
a doma Ťa poteší uhorečka,neboj,dnes Ti napíšem môj uhol pohľadu 😉
fris,už fičíš??či furt ništ?? 😕

darina60
30. zář 2009

Bambi napíš, a pochybujem že dnes bude uhorečka 😉 A napíš jasne.
A fris šikovnica jedna 🙂 🙂
A tehulka je kde 😅

jalao
30. zář 2009

Super Fris, tak ja ti davam Becko (Acko nie preto, ze ti to dlhsie trvalo.. 😖 😖 ) Si sa trochen zabavila.. 😀 😀 😀 Moj syn priniesol gulu hned po tyzdni v skole....diktat so SJ STRASNE BOL TAZKY mami, to nam urobil ten novy profesor naschvaaaal!!! 😖 😖 Vyjednavanie sa v tomto pripade nekona...nech si to opravuje, hoci bol z toho zduty..

bambi09
30. zář 2009

darinka,jasné,stručne a jasne 🙂 🙂 😉
julka 😀 😀 😀 hnusný profesor 😀 😀 😀 😝
fris,šikuľka naša,vždy si poradíííí 🙂 🙂 😉 a kedy to máš prvú nočnúúú??budeme na Teba myslieť 😵 😵 😵

jalao
30. zář 2009

dievcata, majte sa, letim do skolky a ZEHLIT!!!!!!!!!!!!!! to je nasa spolocna oblubena cinnost.. 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
30. zář 2009

julka,ahoooj a príjemné žehlenie 🙄 🙄 🙄 😝 😀

bambi09
30. zář 2009

baby,kde ste všetky??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

darina60
30. zář 2009

Kontrola tu som, prepadovka 😀 😀 😀 Nikde nikoho, dúfam bambi, že tu aspon zostaneš so mnou.

bambi09
30. zář 2009

no,ja čakám na muža,je u klienta 😝 😝 😝 potom sa poberiem,tak zatiaľ píš 🙂 🙂 😉

bambi09
30. zář 2009

ako doma???byč móže???fris asi odpadla,zasypala som ju na skype fotkami 😀 😀 😀 😀

darina60
30. zář 2009

Jáj tak, ja si musím dať nainštalovať tej skype aby som sa aj ja pripojila 😀 😀 Ja tiež pôjdem spať za chvílu, ale som sa nasrala na muža, jak inak, tak som vypadla do tesca, kúpila som si kvetinku pre radosť a teraz som sa radšej vzdialila 😀 😀 A vždy ti zabudnem povedať, vlastne som ti to písala v maile, čo mi neprešiel, že tie fotky z bábikami boli úžastnéééééé S otvorenými ústami som pozerala, no nádhera, kolko z nich už máš??

frisbee
autor
30. zář 2009

tu som,bambuľa ma odrezala od netu 😀

bambi09
30. zář 2009

dari,tých fotiek je milión,však fris??? 😀 😀 😀 som jej zosypala net 😅 😅
a čože ťa naserkal?? 😠
no,daj si skype,budeme vo štvorke 😀 😀 😀 😉

darina60
30. zář 2009

no neviem, či sa mi to podarí sem nainštalovať, ked nie poprosím kolegu, a kdo je v tej trojke okrem fris. Prečo ma naserkal, napíšem zajtra, načo si kazit večer, ako vždy ta ista tema a osoba 😠 😠

bambi09
30. zář 2009

dari,jasné 🙂 🙂 😉 klíd 🙂
no svätá trojica-fris,vanja a ja 😀 😀 😀 a preberáme to,čo aj tu,sex,drogy a rokenrol 😀 😀 😀 teda sex,život,uhorky a hovienka 😀 😀 😀

frisbee
autor
30. zář 2009

dari,nestraš,ja už ho prídem kopnúť pod koleno 😠

bambi09
30. zář 2009

fris,ja nad koleno a ešte hooodne vyššie 😀 😀 😀 bude uhorkový šalát 😅

frisbee
autor
30. zář 2009

musela by si si povyskočiť 😀 😀 😀 😀

bambi09
30. zář 2009

čoby,hlavou alebo sa zahryznem 😀 😀 😀

frisbee
autor
30. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
30. zář 2009

😅 😅 😅 my malé si poradííme 😀 😀 😀

bambi09
30. zář 2009

dobrúúúúúúúúúú noc aj tu všetkým... 🙂 🙂 🙂 😉

simona55
1. říj 2009

ahojte, bambi som tuuuu 😀 jasi vas obcas citam ,ale teraz to nejde,sme sela rodina chora,kasleme, soplujeme, a hrdlo strasne ☹ 🙂 ale chvala bohu uz to davidkovi, ustupuje, hlavne jemu, stoptusin beby, mu zabral za 2dni musim si zaklopat. 🙂 a v sobotu sa chystam robit calamadu 😕 😒 tak myslim ze uz by aj mnemohol sopel sa zastavit, lebo to nem dopadne dobre 🙂 😀 😀

darina60
1. říj 2009

Ahojte všetky, Simi vitaj. 😀 😀 😀 A zas tu nie som prvá, a tak som sa snažila 😵 😵 😵

vladkaz1
1. říj 2009

cavte zeny dnes mi ride segra s detmi taze zas tu nebudem ,ale prajem vam pekny den idem rychlo povysavat a umyt zem papapapapapa cmuuuuk vsetkymmmmm vecer zalomim jak kabela uz niesom hore do 11-12 len mi oci klipkaju mame sa fajn inak paaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
1. říj 2009

ahojte moje,dari a simonka konečne 🙂 a vlaďuška drahá s červíčkom v brušku. 🙂 Máme vedľa dievčinu,čo ju poznám z debaty o psíkoch,veľmi milú,raďte.

jalao
1. říj 2009

Ahojte baby, no Dari...dnes som ti aj dala sancu!! 😀 😀 😀 A vidis, Simonka si hned po ranajkach, alebo hadam aj pred nimi, zapla uz PC!!! 😉 😉 Dnes som mala problemy s pripojenim, Fris, tiez som mala zapocet z elektrotechniky 😠 😠

frisbee
autor
1. říj 2009

jalao...ale my ženy zvládneme všetko 😀 😀 😀 😀