S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
2. říj 2009

vladka...hormonom nerozkazes, robia si s nami, co chcu!! 😉 😉

vladkaz1
2. říj 2009

jalo nechces poslem ti zopar? 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
2. říj 2009

citam ze varite ,mate zimu , zehlite ,simi ak je chory urcite nedavaj ockovat ani by ti ho nezaockovali , co sa tyka toho zvyseneho rod. pr. ja narok nemam jedine ze by som si platila DNP ale to uz je pase kedze som tehu tak podla mna je to svinstvo ,ked mamicka studuje a nema odpracovane tolko aby mala narok na materske a nesplna kriteria .. ja ani nebudem hovorit lebo sa zoculim pri druhom ak to schvalia ,lebo presiel len navrh, tak budem dostavat maly rodicovsky pris. 😠 😠 😠 😠
A poslali ste aj mne mailik? volala som prave do peemu sak nam isiel net ako sracka a to tam mali oni chybu no platis za expres a ide ako mini .. hruza 😝

vladkaz1
2. říj 2009

ked mam chvilu ca stak tu nik neni ..no pekne 😅 😔

frisbee
autor
2. říj 2009

čaute...ja už druhú noc nemožem zaspať,a ráno vstávam neskoro.vladka moja,drž sa,simonka,choré dieťatko neočkuj,no a vy všetky moje ahojtééééééééééé

vladkaz1
2. říj 2009

cafte ten kolacik mne nejde otvorit sa mi tam zobrazi kopec pismeniek ☹ som chcela piect nieco veru by bodlo ..
Fris co nove? nebudem mlet len o sebe .

jalao
2. říj 2009

vladka skusim ti ten zakusok este raz preposlat...ty si kucharka,pekarka, tebe sa taka sprava hodi. 🙂 🙂
Prosim ta, hormonov mam az-az...bradu nosim zasadne ako 15 rocna pubiska 😠 😠 😠 a len malokedy sa toho zbavim...no ale zase nemozem byt stale Krasomila! 😀 😀
Vladi a koho mate poskytovatela internetu? Nam akurat vcera T/com oznamil, ze je cosi s kablami, ze su pretazene, ze sa musi obmedzovat signal...no su oni normalni???? nech si to riesia, ako chcu, ja si prosim internet a hotovo! Taketo voloviny ma vedia vytocit teda. 😠

simona55
2. říj 2009

vladi uz matevybrate mena pre mimi? mas zavraty? potom tobude baba, 😀

frisbee
autor
2. říj 2009

jalao...moja,mne to tiež nešlo otvoriť

frisbee
autor
2. říj 2009

simonka,bude sa volať daribambisimijalaovanjafris 😀

frisbee
autor
2. říj 2009

vladi...od soboty sa zapracovávam,v utorok na noc nastupujem,jé,včera som si objednala z netu spray na obranu

darina60
2. říj 2009

Fris šup vedla, tam ta potrebujeme..... ja to tak neviem napísať..............
Simi určite neočkovať, moja dr. by očkuje len ked je dieťa 100% fit........
Fris no držím palčeky aby sa ti tam páčilo 🙂 A ten spray dobrý nápad, mi malé trpaslice sa musíme brániť a chárniť 😀

jalao
2. říj 2009

baby, ale som sa akurat dociatala v inej teme, ze tam ma baba sex 5x tyzdenne a niekedy aj viac 🙄 🙄 🙄 Tak ja uz asi idem abdikovat na funkciu manzelky... 😒 😒
a Fris, chces to mat? mam to nejako skopirovat do wordu a preposlat, alebo mam na to kaslat?
Do robotky drzim palce, napis, o co sa vlastne bude jednat, aj Ip, ak nechces public. 🙂

frisbee
autor
2. říj 2009

dari,už som tam bola..normálne si mi až slzy vytlačila,posielam ti pusu z každej strany,ty si tak nová perfektná baba,až mi to dych vyrazilo,ako výstižne si jej to napísala 🙂 🙂 🙂

jalao,to ma tiež zarazilo 😀 😀 😀 😀 to by som skončila asi na infúziách 😀 😀 😀 😀 ,....napíšem ti IP,aj vladke,baby to vedia. 😉

simona55
2. říj 2009

vladi najprv som to citala ako nieci cinske meno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 potom este raz citam a vidim ze su to nase mena, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no dobre aspon budeme mat co pokrstit. 😀

darina60
2. říj 2009

Jaj fris a hádaj kto ma na tom zásluhu 😀 😀 Predvčerom som mu dačo vyviedla a včera sa ma nemohol dočkať aby ma spucoval, bola som na koberci v pracovni, teda na korberci nie lebo ho tam nemá ale na parketách 😀 😀 Ale v pohode sme sa porozprávali, ja som uznala, že som to tentokrát prehnala, a v pohode fungujeme, zajtra ma vezie sa vyblázniť do NR na nákupy a on na autosalon. 😀
A simi ďakujem, že si čakala aby som bola prvá 😀
A ja chcem tiež tému o sexe, kde ju nájdem. Ja už týžden nič, včera zaváhal a dnes už mám svoje dni.....

simona55
2. říj 2009

vladi prepac ale som si poplitla mena malo to ist fris ale neva moze a tebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jalo to iste som citala aj ja5xsexovat za tyzden to neni nic.radsej to ani nepoviem mm lebo o bude aj on chciet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 co vedia baby lebo ja to neviem never jej jalo, 😀 😀 😀 😀

jalao
2. říj 2009

dari, to som nasla kdesi, ze sex po porode, alebo take daco...no radsej som od tych nymfomaniek usla.. 🙄 🙄
Fris, to si s tymi infuziami teda vystihla 😀 😀 😀 a este aj basu red bullu, alebo baterky Energizer k tomu... 😉 😉

frisbee
autor
2. říj 2009

jalao 😀 😀 😀 😀 😀 ...asi tak 😀 😀 😀 😀
dari,fakt som z teba v úžase 🙂
simi...nehovor mu,už takto si unavená z práce okolo domu,a nie ešte také divočiny robiť 😀 😀 😀 😀
a kde je bambuľa,ani včera večer nebola 😕

simona55
2. říj 2009

no baby ja uz opustam palubu , kapitan sa mi budi 🙂 ako ze mm je po nocnej smene a vola o kafe.idem pridem neviem kedy.

jalao
2. říj 2009

cau zatial simi, ved este dobehni, ak ta pustia. 🙂

frisbee
autor
2. říj 2009

ja idem pustiť žužlíka,musím odpratať riad a umyť dlážku,ale budem nakukovať,možno aj veronka sem príde 🙂

jalao
2. říj 2009

fris, beriem spat, border kolia=bearded collie... 🙂 to je krasny psik, ale musi asi pracovat, nie ze ho do bytu na 8 hodin denne necham zavretu.. ☹

veronkaj
2. říj 2009

tak prišla som vás pozrieť snáď mi Váš humor vylepší moju zamrznutú náladau a neochladí vás

frisbee
autor
2. říj 2009

veri,my sme tu divoké a neslušné,trochu ťa pokazíme,lebo nech začneme kde začneme,vždy to skončí pri hovienku alebo sexe 😀 😀 😀

jalao..tak tak,máš pravdu

frisbee
autor
2. říj 2009

http://www.drakonit.websnadno.cz/

a toto je border kolie,my máme tiež tú farbu blue merle...tú šedú

vladkaz1
2. říj 2009

baby vy ste ale cisla sa tu rehnim jak mala ,fris mas IP gratulujem nech sa zadari a hlavne nech sa ti paci ..
Simi nemam zavrate ze by som grcala je mi proste tazsko a je mi zle tak od zaludka nemozem sa prinutit jest je to ine nez pri malej urcite uplne opacne .. no som zvedava moj chce syna 😀 a sex? jak sa potvrdilo ze som tehu moj nic .. len chodim a frflem ze chcem a on nic asi sa boji .. ale sak nema sa coho preboha .. 😅
jalo si zlatucka posli mi este raz prosim ten recept rada sa pozriem a naucim nieco nove a taky dobry kolacik by som si veru dala ..
Inak postreh moj ze vobec nejem sladke nic mi neveze skor slane kysele to ano 😀 pri malej som jedla tonu sladkosti .. a ja som na sladke teda hodne ale teraz nist 😀
dari co si vyviedla ? 😀 si expert ti poviem ale odstupom casu su krasna usmievava zena normalne ma to tak tesi .... ze si uplne zmenila postoj k zivotu si razna vesela aj ked sem tam nasrata to musi sem tam byt ze? 😀 😀

veronkaj
2. říj 2009

jalo - pošleš aj mne recept, ?

frisbee
autor
2. říj 2009

vladka,sa moc nesmej,sex je vážna vec 😀 😀 😀 😀 ...