S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
7. říj 2009

a mne sa maštalír nepáči, je taký nejaký umelý........
ale zase Richard Gere..................... by som si rukáv nedala odtrhnúť 😀 😀 😀

vanja
7. říj 2009

frsi už si uložila všetkých spať?
dúfam že ti dajú pokoj
😎 😀

frisbee
autor
7. říj 2009

teraz som sa vrátila z podzemia,chodíme tam zapnúť práčku,nič tam nebolo,ale bojím sa tam ako sviňa,dve poschodia pod zemou sú katakomby

vanja
7. říj 2009

nestraš, ale sú zamknuté nie? alebo zabarikádovane?

frisbee
autor
7. říj 2009

ale prd,tam je chodieb a dverí,ale je to upravené moderné.tak som naštvaná kvoli pohrebu,v pondelok mám nočnú a v utorok tiež a v utorok je pohreb...ja to nevydržím,dnes mi padá hlava už od 20.tej

vanja
7. říj 2009

a prečo až v utorok pohreb, to nejako dlho nie?

frisbee
autor
7. říj 2009

za prvé sa ma nespýtali,kedy som v práci a za druhé,oni majú kopu rodiny v Nemecku,takže kvoli nim.

vanja
7. říj 2009

aha, no neboj sa, veď to nejako bude

frisbee
autor
7. říj 2009

už vidím tú atmosféru

frisbee
autor
7. říj 2009

vanji,a čo doma,už ste hotoví?

vanja
7. říj 2009

dom je zbúraný, pivnica z 3/4 zasypaná, na garáž už máme zabetonóvané záklay aj deku. Zajtra prídu roboši, aby naplnili dúfam, že posledný kontajner a vyrovnali pozemok, tam ešte treba im betón zo starého domu porozbíjať. No a v pondelok by mal prísť murár začať stavať garáž.
Takže hádam do koncaoktóbra bude hotová.
Fris idem spať, tak nech ti to dneska ubieha rýchlo a bezproblémov.
Dobrú noc. 🙂

frisbee
autor
7. říj 2009

dobrú,čosi som robila 🙂

bambi09
8. říj 2009

ahoj pracujúci trpaslíku 🙂 🙂
ja mám dnes nočnú,malá sa budí s revom 3x za hodinu,neoplatí sa mi ľahnúť do najbližšieho kojenia 😝 😝 😝
ak nespíš,som tu dovtedy pre Teba,nestihla som prísť skôr,nevedela sa utíšiť,ruky ma bolia,už má dobrú váhu na nosenie 😝 😝 🙄

bambi09
8. říj 2009

tak de si??psychická opora je tu a Ty nikde 😀 😀 😀 ja by som dnes potrebovala podoprieť oči zápalkami 🙄 🙄 🙄

frisbee
autor
8. říj 2009

bambuľa,mne sa podarilo od druhej zaspať na dve hodinky,muchy na mňa útočili,ale nová osoba som 😀 .

veronkaj
8. říj 2009

frisbee - ty pomaly tuším ani spávať nechodíš??? ked sa smiem spýtať čo robíš ked makáš na nočných,

bambi.... inak včera som mala taký volnejší večer, povedala, som že v stredu sa u nás nevarí a tak dnes na obed nech sa postarajú z domácich zásob, sú dosť velký na to, a ja som sa dohodla s polovičkou ,že v stredu budeme chodiť len tak von, ale včera som mala už dohodnutý s kamoškou tak sme si pokecali a potom večer ked sme pozerali telku, som prešla s drahým tému naše spoločné dieťa, povedala som všetky pre a proti, aj to prečo sa on toho tak bojí a ukončila, že nikto ho do ničoho netlačí a podvodom si ho tiež nezískam ale už sa k tomu vracať nebudem ale môj názor pozná. inak začíname spolu tak normálne rozprávať. MOja polovička je typ, ktorý raz ked sa niečo preberie tak už sa k tomu nevracia.

bambi a u vás čo je také živé nočné obdobie??
vanja - to poznám, človek by bol najradšej keby už mohol dať veci do poriadku

nikinka008
8. říj 2009

fris a kde to pracujes? 😕

bambi09
8. říj 2009

ahojteeeee 🙂
tak my sme sa dospali,to teda bola noc 😝 🙄 🙄 neviem,čo malej bolo,ale to boli revy divých zverov,to už dlho nebolo 😝 😝 😝
fris,tak ja tu prídem psychicky podporiť pracujúceho trpaslíka a pracujúci trpaslík si chrní,héééj,tak to už čo je,háááá??? 😀 😀
veronka a ako sa k tomu postavil Tvoj chlap??k tomu bábätku??juj,ja by som Ti to tak priala,mne sa dnes snívalo,že som tehotná 😀 😀 😀 som si spomenula na ten pocit,že máš v brušku nový život 😅 😅 😅
mali by sme tu dve tehuľky,len tá prvá-Vladka sa akosi nehlási,asi trávi veľa času nad WC misou 😅 😅
Simonka včera zavárala,tak má ospravedlnenku,ale dnes dúfam príde popísať 😕 😕
fris nech sa dospí a podať hlásenie,prosím 😀 😀
niki,ako sa máte??dlho si tu nebola 😕
a čo ostatné pracujúce trpaslice??Darinka,Julka,nikde nikto??? 😕 😕 🙄 máme ostrý štrajk?? 😅

jalao
8. říj 2009

bambi, cau, tu som, nechcela som ta budit, ked si mala v noci taky flam!! 😀 😀 😀
Ja som toto neznasala, teraz je to uz len vynimocna situacia, ked je niekto z troch chory, to je jasne a nevyhnutne.
Neodpovedala si mi na moj hotelovy dotaz zo vcera...
Ja mam vcera aj dnes kvantum roboty, odvykla som od takeho pracovneho tempa, zlenivela som a kukala do konika, ale asi mi to skoncilo, nejako sa to rozbehlo, ale ved to je dobre na inej strane, ze?
Niki, ja som si tie plavky pozrela na tvojej malej, je to rozkosne, len neviem, kde jej to chces obliekat 😉 😉 U nas musia tieto babies nosit take tie pampers plavky, vies, co myslim.. 😀 😀 😀
Fris isto buva, neruste ju.
joj, ako som sa najedla...to som asi nemala 😒 😒 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
8. říj 2009

Julka,tak to bol super flám,ale ako som písala posledný príspevok,tak potom sa už ukľudnila a spala len s prestávkami na didkanie 😝 😝
k Tvojmu dotazu na Carlton,začínala som tam po materskej,nikde nechceli mamu s chorým dieťaťom a tak to začínalo,tak brali kvantum ľudí,vydržala som tam ani nie rok,ťahať 12-ky bolo o držku,pamätám,že sme vtedy boli majstri sveta v hokeji a nejakí blbci rozbili električku,tak som šla v noci po nábreží peši domov,potom pre mňa prišiel muž autom od PKO,to som sa už bála 😅 😅
niki,tie plavky sú zlatunké,Juli,však môže dať plienku do vody a na to plavočky,my sme vyfasovali plavky Dora,pekné od tej kamošky,také s rukávmi normálne na ochranu pred UV žiarením,tak hádam v lete využijeme,aj plienky do vody ešte mám
idem nakŕmiť hladného vlka,včera som robila lievance a guľky na spôsob plnenej papriky v omáčke,prvý krát,ale je to výborné 🙂 papriku u nás nikto nechce,tak zbytočne by som sa s tým prplala,teda,ja by som si dala,ale pre mňa sa mi nechcelo 😅 dnes mali zo školy duchovnú obnovu,tak je skôr doma 😉
a Julka,najesť sa treba 😉
fris,ešte Ťa nebudíme,len napíš,či si videla ten východ slnka 🙂 🙂pekne hajaj 😵

bambi09
8. říj 2009

tak má byť tam... 😀 😝

jalao
8. říj 2009

Ja som vcera vecer narobila cukinovo-zemiakove podlesnicky, placky spisovne... 🙂 a bola o nu bitka, poviem ti, vonalo to v celom byte. Prisla segra so svagrom, tak sme dali vinko a tie placky k tomu boli eno-nuno... 🙂 🙂
O akej obnove to pises - spoved? To je ale vzornak.. Ja nasich nahanam hlavne na tie Vianoce, ked uz...A ozaj, na jar mame my aj birm., vcera sa mi syn stazoval, ze on si tam aj tak nema co obliect!! Hadze to s nim, tak vsetko odmieta...automaticky vzdor voci vsetkemu, co sa vobec deje..No snazim sa byt trpezliva, hoci niekedy sa to nepodari, nie som z kamena... 😒

bambi09
8. říj 2009

julka,oni to majú pravidelne,chodí na cirkevnú,nie je to spoveď,rozprávajú sa tam,spievajú,je to v kostole,ale čím je starší,tým viac sa mi zdá,že mu to nič nedáva 😒 teda aj hej,ale v tomto veku je to fakt ťažké 😝 😝
aj jeho čaká birmovka,budúci rok,ale ako prežíval 1.sv.prijímanie s nadšením,tak myslím,že toto absolvuje len tak 😝 😝 😝 škoda 😒
nemať za sebou taký nočný flám,tak by sme dnes išli na detskú omšu,ale akosi sa k tomu nemám,nabudúce pôjdeme,mávame to vo štvrtok a v nedeľu,len sme dlho neboli kvôli malej,aby mi tam jačala,to z toho nič nemám,tak radšej počkám,až na to dozreje,inak na spoveď tiež len na Vianoce a Veľkú noc chodievame,myslím,že stačí,toto nejako veľmi nemusím 😝 😝
a tie placky,to je mňamka,tiež som už robila,ale naposledy som z cukiny robila krémovú polievočku s opečenými bagetkami so syrom,tiež dobré

jalao
8. říj 2009

A nas vcera povedal (zduty), ze on by tam aj tak nemal ist, lebo tam sa ma ist len z vlastneho presvedcenia...a on ziadne neciti.. 😠 😠 😠 😠
Vravim mu - Ale citis!!! 😀 😀 😀 😀
Tu sa nemozno spoliehat na nejaky rozumny postoj, ak by ma za to niekto chcel odsudit...Aj mm mu vravi, prosim ta, nespekuluj, sprav si to a mas navzdy pokoj...a mas to v suchu. Dalsi problem je zohnat birm. otca, malokto to akosi ma hotove a tu to zrazu vyzaduju - na krst to nebolo take nevyhnutne, ale tuto uz ano..dnes som zavolala bratranca a chcem oslovit jeho. 😉 😉
Mlady ide od piatku do nedele na skautsky kurz, to zobronil, nech ho pustime na chatu so skautami ostatnymi, ved ok, ja som ZA, ale tu uz citi to presvedcenie hned?? 😀 😀 😀 😀 Je to fakt betar, nechape este, ze raz povolim v dacom ja, potom je zase na kompromis rad na nom... 😉

bambi09
8. říj 2009

Julka 😀 😀 😀 😀 myslím,že v tomto veku sú rovnakí 😝 😝
my máme šťastie,že malej krstní sú ochotní na takéto veci,čiže by nemal byť problém,dúfam 😕 synovi krstní rodičia sú brat so švagrinou 😒 už nie raz som to oľutovala,ale mama ma presvedčila vtedy,tak čo už 😝
no,veď uvidíme,hlavne,že dostanú nejaký ten základ morálky,ostatné je na nich 🙂 🙂 😉

bambi09
8. říj 2009

friiis,už si hore?? 😵 😵
tie maily nemajú chybu,ten piesok,no nááádhera 😵 😵 😵 a inak dobré ránko 😉

frisbee
autor
8. říj 2009

ahojte,ja akurát bežím okolo,v dome výbuch,musím trochu pracovať,zajtra ideme do Brna,večer napíšem,mám vás rada 🙂 🙂 🙂 🙂 .dari,ako?niki...zaskakujem v hoteli za recepnú 😉 ....veri,je lepšie?ozvem sa neskoršie,baby 🙂 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
8. říj 2009

bambi,prepáč...dobré ránko 😀 😀 😀 😀

jalao
8. říj 2009

dievcata, dnes sa potvrdi, co plati odveky...kde jedni koncia, druhi zacinaju...Takze vas vsetkych pozdravujema padam padam padam...tym padom..... 😀 😀 😀

bambi09
8. říj 2009

tak zas len makať budeš???sa nám scvrkneš 😀 😀 😀 bacha na to 😀 😀 😀
ale idem aj ja,zas žehlenie,práčku nakopnúť atď. 😝 😝 😝