S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
8. říj 2009

tak,už sedím,pokukala som témy,a hneď som sa nasrala,niektorí ľudia nemajú fakt chrbticu,najradšej mám zlatokopky,ktoré rozbíjajú rodiny s malými deˇmi a ešte sa stavajú do úlohy obete. 😠 😠 😠

bambi09
8. říj 2009

fris 😕 😕 😕 😕 😕 kde si sa zas túlala?? 😕 😕 😕
tu si seďkaj na riťke a nerozčuľuj sa,ja už chodím len k nám a je mi faaaajn 😀 😀 😀 😉

frisbee
autor
8. říj 2009

ani sa nepýtaj

bambi09
8. říj 2009

nepýtam... 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
8. říj 2009

a kde sú všetky z bandy???sa ulievajú teda riadne celý deň 😝 😝 🙄

frisbee
autor
8. říj 2009

a ja o chvíľu zase padnem...posteľ je pre mňa vrchol luxusu.Najprv musím ale vyvetrať,aby zmizli tie jedovaté výpary z diskusie.

bambi09
8. říj 2009

ale,kakaj na to...daj si vínko,umyj zúbky a šup k mužíčkovi,poteší sa ľudskému teplu 😅 😅 😅

frisbee
autor
8. říj 2009

ani kakať mi nejde 😀 ,vínko nemám a medzi namí spí Tonda,takže nič 😀 😀 😀

bambi09
8. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tondu daj do košíka a bude 😀 😀 😀 my sme teraz pelech po našom dali mužovej kolegyni,tak Meggy má nový dom 😀 😀 😀

frisbee
autor
8. říj 2009

on by sa urazil 😀 😀 😀 😀

bambi09
8. říj 2009

joooj,tak to nemôžeš,urazený pes je horší jak ohrdnutá milenka 😀 😀 😀
dnes už asi nikto nepríde a aj ja mám deficit v spánku,tak pôjdem 😝 😝 😝
tak teda dobrúúúúúú 🙂 😉

vanja
8. říj 2009

čaute babenky, je tu ešte niekto?
😎

bambi09
8. říj 2009

vanji,nakukla som,že zaklapnem notebooka,fris išla haji a ja tiež pôjdem 😝 😝

vanja
8. říj 2009

tak dobrú noc
ja ešte dolúštim maľovanú a idem tiež
čaute 🙂

veronkaj
9. říj 2009

dobré ráno

bambi -

no postavil sa k tomu, že sa na to necíti, že je starý, a nakoniec vysvitlo, ked som sa opýtala, že či to nieje náhodou tým, že vlastne on ani nevie aké je to krásne a ako dokáže by človek šťastný ked vidí pokroky a všetko čo to dieťa dokáže a potom sa zabudne aj na prebdené noci a všetko ostatné, a že on to asi nezažil, že možno bol viac z domu a ked prišiel, možno bol s nimi tak málo, že to jednoducho nezažil a že ho možno žena od starostlivosti o deti odháňala že to možno robil nie tak ako ona a že si to radšej urobí sama. A klepla som klinček po hlave, bolo to aj v tom teda hlavne.
takže moja debata zatial na túto tému skončila a obávam sa že až mu to dojde tak ja už sa budem vzhľadom na môj vek báť teraz mám 36 takže tak. 😒

jalao - super, veď chlapy často ani sami nevedia čo vlastne chcú a tak im to treba povedať 😀

frisbee - tiež taká rozlietaná???

kočky my ideme zajtra na svadbu, ráno po dlhom čase zbehmem kaderníčke, potom no dúfam, že nebude žiadny trapas, a to si zas možno pofňukám, ked svadby sú také dojemné.
a dúfam, aj ked ani nedúfam, že ked sa spojí pezinčan a východniar na svadbe teda víno a tvrdé tak z toho nič dobré nevzíde. takže predpokladám že nedeľu budem mať úplne samú pre seba a drahý bude liečiť kocúra.

vanja
9. říj 2009

dobré ránko pracujúci ľud 😀

vanja
9. říj 2009

veronkaj a polovička má koľko rokov?
kolegyne mám čo rodili aj na 40, 🙂

vanja
9. říj 2009

u nás prší...........................
jalaoleidy, darinka, ešte pijete kávičku v robote?
do práce, do práce 😀 😀 😀

jalao
9. říj 2009

dobre ranko a Vanja ty si sem takto zasvitu zabludila? 😀 😀 😀 Ake mile prekvapenie!!
Kavicku nepijem, len cajikujem, vecer sme mali navstevu a tazzzzzko sa mi vstavalo, musim sa prebrat a nastartovat...
Bambi...nasli sme b. otca!!! Vecer sme vsetko dohodli...tak som spokojna 🙂 🙂
Tu prsalo v noci, MM si zavesil vecer "vetrat" teplaky, tak ich mal rano fajn vyvetrane 😀 😀 😀 😀

vanja
9. říj 2009

som hore už od šiestej, káva vypitá, jedno dieťa v škole, druhé spí, tretie v práci..............
a my v rodine si chodíme navzájom za birm. 🙂
u nás teraz začalo, akurát ráno o pol siedmej boli pre kontajner, konečne mám prázdnejšie na dvore, a aspoň zmije ten prach z chodníkov, bránky a tak

darina60
9. říj 2009

Dobré ránko, ja už po druhej kávičke vanja. 😀 😀 Mám nízky tlak, tak uškodiť nemôže 🙂 🙂
No fris, vidíš aké je to byť únavné pracujúcou 😀 😀 Potom sa človeku nechce tu byť do pol noci 🙂 🙂
Veronka, ten tvoj chlap to je prípad. Napríklad môj vôbec ale vôbec nepije, tak mi to pripadá divné, tak sa strieskať a potom trepať hlúposti. 😒 😒 Mala by si ho zajtra krotiť, aby zas dačo nevyviedol 😒

jalao
9. říj 2009

To som vzdy milovala, ked ja som bola uz hore a decko mi este spalo, pripadala som si ako slobodny vtak!! 😅 😅 V skutocnosti som nevedela od radosti, co idem skor robit, ci varit, ci upratovat, alebo ci si mozem aj noviny konecne precitat... 😀 😀

vanja
9. říj 2009

jalao presne tak ako píšeš, ja lúštim krížovku momentálne
dari ja keď som chodila do práce aj 4 kávičky padli
ale teraz ešte kojím tak len max 3 a aj to bezkofeínové 🙂

vanja
9. říj 2009

tak kde ste, hádam ste nešli na koberček? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no máte odpustené iba ak by váš šéf bol krásavec 😀

vanja
9. říj 2009

tak malá už vstala, idem, prajem vám všetkým pekný deň aj keď upršaný 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
9. říj 2009

dobre ranko krasavice ,aj ked uprsane ale podla mna sa to este vycasi po obede 🙂

frisbee
autor
9. říj 2009

ahojte,trpaslíci a Snehuľa 😕 ...v nezvyklú dobu,ale o to milšie prekvapenie,vanji... 🙂
vstávam,dospala som tie noci,sníhaval sa mi hrozný sen,aj som plakala a oko tvrdí,že aj chrápala ako športovec 😀 😀 ,pijem s vami kávičku.....možno je niečo v zákrute...no...potom letíme do Brna pre oblek a objednať veniec,takže budem až poobede...prší tu jak sviňa...nechcem jeseň,depky...budem jak Jirásková v Slunce seno...v tom okne pápápapapapapapapapá.... 😎 😀

jalao
9. říj 2009

vanja,poslala by som ti fotku toho mojho, keby som nejaku mala.. 😀 😀 😀 Sefi krasavci su zrejme len v serialoch 🙂 🙂 🙂 MM pije, ale tak normalne, ked sa mi to uz nezda, krotim ho, on sa na to hneva a tak dokola, poznate to 😉 😉 . Zajtra idem s par spoluziakmi a deckami malymi na stretko ku jednemu z nich, MM si zajednal kamosa, ze si pozru v klude pri pive futbalek a ze bez "bab". 😉 😉 Takto bude aj vlk syty aj baran cely!! 😀 😀 😀

veronkaj
9. říj 2009

vanja - polovička má teraz 42 a o pár mesiacov 43 a vraj by sa jeho dieťa zaň hambilo, že má strarého otca keby išli spolu hrať futbal
aj tebe pekný deň, a upršaný je asi všade.

bože zajtra ideme na svadbu a mňa začína bolieť zub , no super, celá dolná sánka sa mi ozýva snáď to prejde

jalao - niekedy mám pocit, že aj chlapy by sa mali fajne vyvetrať najlepšie zavesený v prievane , a tak u vás chlapy budú žúrovať a ženy potom upratovať

darinka - že po druhej kávičke - ach ty labutníčka 😉 a zajtra ho asi veľmi neskrotím, vydáva sa jeho najoblúbenejší člen rodiny, neterka, ktorá u nich roky bývala ako dieťa a berie si východniara takže to bude víno a tvrdé no z toho nič dobré vzísť nemôže takže rátam, že to prepískne.

frisbee 😀 😀 😀 to si ťa viem predstaviť, len nazačni tiež kokrhať, a bohužial tie nepríjemné starosti ti niet čo závidieť ale aj to prináša život, a neplač, vraj sú najkrajšie vyplakané oči ale z vlastnej skúsenosti to ja by som už musela namiesto očí diamanty nosiť.

vanja
9. říj 2009

nikto nikde?
😀 😀 😀 😀 😀
ja mám druhú kávičku, malá spí, slniečko zasvietilo, už len sex no niet s kým 😀 😀 😀 😀