S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
12. říj 2009

vladi,ty sa drž...vanji,no makajte,veru,taký skok sa blíži...ale viem,že naši mali za víkend postavenú letnú kuchyňu,kde sú dve miestnosti...hrubú stavbu

vladkaz1
12. říj 2009

Fris ja som v pohode 🙂

vanja
12. říj 2009

už si bola v pivnici, všetko v poriadku?

vladkaz1
12. říj 2009

oki baby idem spat lebo vidim ze sa asi nezapojim do debaty a som mrzuta packo

frisbee
autor
12. říj 2009

vladi...tak to rada počujem
vanji,až o 0.45,až bude nočný prúd,sa tu šetrí

vladkaz1
12. říj 2009

ano v poho .. len mi leze na nervy nieco ale to je jedno v podstate .. aj doma aj nasi kazdy koho stretnem jak sa mam a ze sa mam setrit a ide mi to ridne na nervy haha ja neviem preco 😝

frisbee
autor
12. říj 2009

ježiš,no aby si nevešala záclony a nevláčila ťažké veci,aby sa ti tam červíček dobre uhniezdil 😀

vladkaz1
12. říj 2009

ved nic nerobim doma mam jak v hajzliku, pokazil sa mi vysavac som nestatna a na novy teraz nemame . 😀 😝
ani pomali nevarim .. moj je uz tyzden segedin a uz nadaval dnes .. ci aj navarim uz nieco tak som mu narychlo spravila syr .. vsetko mi vadi ale aspon ze nevraciam.
Sak ja viem nevlacim ,ale sak nemam chorobu zijeme dalej a da sa somnou normalne kecat nie jak keby som mala lepru .. vsetci si ma obchadzaju a mne to ide na nervy nech to nerobia vadi mi to a mama sa cuduje ze som nervozna

vanja
12. říj 2009

vladka aspoň vieš že máme o teba všetci starosť, tak si to vychutnávaj, lebo to nepotrvá dlho 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
12. říj 2009

ale jato beriem len to ako ma doma obchadzaju mi vadi .. vid prispevok nad to mi vadi 😀 a som s toho nervozna to je jedno kecajme o vas co deti nove?

vanja
12. říj 2009

no mála mi nechce sedieť na nočníku a tvoja sedí?

vladkaz1
12. říj 2009

moja poho najprv cikala kade take okadila koberce postele .. a potom v poho 😀 mala nema plienky od 19 teho mesiaca
a akoze nechce ? vrti sa alebo uteka zo serbla alebo sa jeduje? zabav ju nejako neda sa? u nas zabral hraci serbel a potom sme zrusili baterku z neho islo nam to na nervy 😅 😝

vladkaz1
12. říj 2009

akrat dosiel moj stary .. tak sa lucim deti moje ..cmuk

vanja
12. říj 2009

no ona posedí čvirkne, alebo pustí jednu bobku a už vstane natešená že dačo urobila a potom ide zbytok dole nohami 😅

vanja
12. říj 2009

idem aj ja, fris kľudnú nočnú ti prajem a zajtra držím palce
dobrú noc 😵

frisbee
autor
12. říj 2009

kočky,ja som sa musela odhlásiť na chvíľu,volala druhá recepčná,že nám nejdú webové stránky,som musela kdesi čosi štartovať.Tak pá,dobrú noc,vladi,ty sa nerozčuľuj 😀
bambuľa,zafúkalo ťa opadané lístie,alebo kde si,trpaslíček?Nestraš nás 😕

frisbee
autor
12. říj 2009

...a ďakujem baby za podporu...cmuk cmuk 🙂

bambi09
12. říj 2009

friiiis,nestíham 😀 😀 😀 dala som sa do radikálneho poriadku v kuchyni a nič nestíham,len navariť,vycikať a makaaať 😀 😀 😀 ma naštartovala tá nová sedačka,zas mám ošiaľ 😀 😀 😝
a moja,zajtra budem duchom s Tebou,držím palce,nech to dobre zvládneš a nezaspi nám za volantom ☹ ☹
som pozerala,či nebudeš na skype,ale asi si nemala čas dnes ☹
a zimu mi nespomínaj,muž zajtra objednáva gumy,tak budeme o viac ako 6 tácov ľahší 😝 😝 😝
u nás dnes začali kúriť,tak sa teším,že už mi nemrzne riťka 😀 😀 😀

bambi09
12. říj 2009

padla Ti hlavička???len si pospi moja 😵

frisbee
autor
12. říj 2009

ešte nespím,chodila som po baráku...no ty jedna,ani kuk si nepovedala 🙂

simona55
13. říj 2009

dobre ranko. bambi v akej farby je sedacka,? joj aj ja uz tak dlho tuzim po krasnej sedacke, ☹ nejako sa mi nedari korunky nasetrit,na nu. 😉 vladi ako ti je? ta nervozita ta co chvika prejde , vtomto obdobi su tehule ,skoro vsetky take ,to asi tie hormony.fris tomas uz stalu pracu alebo len tak zastupujes? a paci sa ti?

jalao
13. říj 2009

dobre rano, simca, tak dnes rano to tu rozbehneme? 😉 😉 😉
Maly je uz hore? my sme dnes vstavali skor, lebo musim poobede do skolky potom bezat a MM nestiha, no skratka organizovany typicky chaos domaci 😀 😀

simona55
13. říj 2009

ahoj jalao, maly este spinka,lebo bol hore skoro kazdych 5minut, mal horucku ☹ a potom mm isiel do prace a tak ticho sa obliekal ,a napriek tomu sa zobudil,a uz sa hral telefonom, a uz vymyslal 😀 chuda moje, predsatav si odvtedy ma horucky ako sme boli minuly tyzden,na priorixe a mmr bol aj vtedy chory a napriek tomu ho zaockovala dokina.

darina60
13. říj 2009

Ahojte, síce dnes tretia, ale dnes nie som pracujúca. Som s malým doma, ten pozera dvd Miazgovcov. A ja idem umývať parkety, vrchné poschodie. No hodinku mám čo robiť. Malý už nemá teplotu len ho hrdlo bolí a nechce nič jesť, porazí ma 😠 😠 Furt má tisíc dôvodov prečo nejesť. Tak som zvedavá čo do neho dostanem.
Simi, tak aj vy teplotujete. Nám zaberá najviac Ibalgin sirup pre deti, panadol nie. Dúfam, že malý už ráno je bez teplotky a teraz to dospáva.
Jalao ten ranný chaos poznám, len ja ho prežívam sama, mm je už v práci ked mi vstávame.Aj dnes dcére trikrát hovorím čo má spraviť, prd ani ju nehne. Oblečena ide madam do školy ako keby bolo prostred leta, tu je hrozne, fúka vietor, zima ako na Sibíri. A potom sa čuduje, že má mesiac nádchu.
Bambi a sedačka kúpená a aj mna zaujíma farba a popis 😀 😀
Fris dobre sa obleč, pevné nervy a šťastnú cestu..... 😀 😀

jalao
13. říj 2009

ja si to dobre pamatam, hned som ti pisala, ked si dala tuto otazku o ockovani, aby si ho urcite ockovat NEDALA, ze ho to rozhasi.... Chudiatko, takto dlho a stale chory ☹ ☹ ☹ . To je fakt profesionalne od tej dr.... 🙄 🙄 🙄
Dievcata tu tahali tiez akusi dlhu nocnu smenu....potom to docitam, musim makat teraz...PISTE!! 😉 😉

vladkaz1
13. říj 2009

cafte ,no Bambi som zvedava na sedacku posli foto !!!!! Si spokojna???? inak vam vsetkym prajem peknucky dnicek ... 🙂

veronkaj
13. říj 2009

čavte

no neviem ako u Vás ale u nás je zima, že ja ani nášho psa nevyhodím von a ja musím do práce , niekedy by som radšej bola tým psom,a to má zajtra snežiť, dnes ešte musím dať prezuť kolesá.

inak stihla som aj ožehliť, aj navariť včera aj večer pozrieť film a dnes som akoby po mne všetci skákali.

a hrdlo bolí aj u nás, teplota nieje ale zvládame zatial.

vladkaz - ty šťastné žieňa dávaj na seba a maličké pozor, si tu v partii jediná tehulka,
darinka - nech sa vyzdravíte a do malého nemá cenu niečo pchať, hlad sa mu ohlási a pôjde to
frisbee - ty na čom fičíš že tak všetko skvele zvládaš
jalao- to je taký pekný organizovaný chaos čo máš

---- ostatné, priebežne čítam ale nestíham odpovedať vždy
pa a pekný deň

vladkaz1
13. říj 2009

cate u nas akoze poletuje sneh alebo mrzlik ci ako sa tomu vravi ,fuka jak besne zima je a svieti sem tam slnko ,ako tak som dala do poriadku byt .. len tak na oko viacej sa mi nechce vcera vecer som spravila vysmazany syr tak ja uz nic nerobim baby pojdem segre ukazat sa aku bundu som si kupila .. no dala som si dnes pod nu hruby sveter a ledvaj ju zapnem 😀 nevadi ..
veronkaj .. dakujem a ty ako sa mas?

veronkaj
13. říj 2009

vladkaz - ty láskavo teraz nepreháňaj s upratovaním, ešte že si to len na oko,

ako sa mám?? nuž poznáš to ráno vstaneš aj ked sa ti chce spať, do práce, v práci, do druhej práce, v práci, do obchodu, na poštu..... domov, k sporáku, domácim prácam, medzitým vyvenčiť psa a dať pusu polovičke. asi tak ale snažíme sa.

a Vaša Lucka už vie že bude mať súrodenca, to bude aj pre ňu dobré, bude sa mať s kým pohrať. a u nás je zima tiež ale musím ísť von a náš hafan ked vidí aké počasie, že len vybehne vyčurá a už aj dnu, žiadna prechádzka, no a potom že život pod psa.

jalao
13. říj 2009

vladi, tu tiez presvecuje slniecko, az tak fajn... 😕 😕 😅 😅 😅 , ale aj pada drobunky sneh...a dnes je 13/10.. ☹ ☹ Minuly tyzden v nedelu sme este boli na krasnej tururure na tej Dedovke 😅 😅 😅 ...tomu sa povie zmena pocasia. 🙄 🙄
Synatorovi sme kupili minuly tyzden zimnu vetrovku, hadam mu ju zajtra aj prikazem do skoly si dat hned...A to som si vravela, aby si ju este neobliekal, ze nech si ju sanuje.. 🙂 🙂 🙂
Dnes vecer uz musim daco rychle navarit, vcera sme vsetko dotlacili 😉 😉 a spolocne pozerali superstar 😉 😉
Vladka ja som mala najvacsie brucho v januari, to bolo otrasne...v lete je to 100x pohodlnejsie, das tricko, svetrik, alebo saticky a v poho, ale toto bolo nekonecne, ja som skratka uz nemala co potom nosit a kupovat speci oblecko sa mi teda uz nechcelo... 😉 😉 😉