S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
13. říj 2009

ahojte,vstávam,pijem kefír,urobím hygienu a okolo pol tretej letíme 😝 .iba vás pozdravím a vypínam,majte sa,moje.... 🙂 🙂 🙂

jalao
13. říj 2009

fris, zdravim ta, pa zajtra. 😒 😒

vanja
13. říj 2009

frsi s tým kefírom opatrne
jalao ja som malej včera kúpila 2 prechodné vetrovky, jednu športovú a jednu takú elegantnejšiu, a podľa počasia to vyzerá, že som ich už ani nemusela kupovať. 😀
darinka mi máme opačný problém s najmenšou, odkedy otvorí oči len by jedla a jedla a jedla, a za každým jedlom ešte cicku, no horor. Stršia zase veľký jedák nie je.
Simi tak dúfam, že teplota čoskoro zmizne, ani sa nečudujem z tohto počasia
Som zvedavá dokedy moje vydržia. Staršia je veľmi náchylná tak už sa bojím. A Mladšia zase bola chorá iba raz a to bude mať 21 mesiacov. Tak to som veľmi rada. Snáď je to tým kojením.
Bambi sme sa o teba báli že kde si, ani skype, ani mk, ale s tým ošiaľom upratovacím to poznám, akonáhle dačo doma urobím nejakú zmenu, už ma to ťahá robiť všade poriadky. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Pre istotu nedokupujeme teraz nič, ani nepremiestňujeme. 😀 😀 😀 😀
Stačilo nám tohto roku roboty čo bolo vonku. 😝

bambi09
13. říj 2009

ahojte 🙂
tak uvidíme,ako dopadne u fris ten kefír 😀 😀 ale nie,už to za chvíľu vypukne,tak na ňu myslím,nech to zvládne a už bude pokoj ☹ 😔
ja vás posledné dni moc nestíham,vanja spomenula Vianoce a mňa chytili upratovacie chúťky 😀 😀 😀 😝
tak vás dočítam a potom hodím link na tú sedačku,simonka,prepáč,nestihla som ešte 😅 😅 ma serie Babybazar,som tam malej vyhliadla 2 bundy,však je kosa jak hovado,fučí ako besné,tak treba už teplé a nejako som mala čas,keď bolo tak krááásne a teraz sa s nimi neviem spojiť,stále im to padá,už by s tým mohli niečo urobiť,do kelu 😠 😠 😠 minulý týždeň prechádzali neúspešne na nový server,zistili,že im nestačí,tak to hodili znova na starý a čakáme na zázrak,že to zas pofičí 😀 😀 😀
dari,dúfam,že malý je už lepšie na tom,idem vás prečítať a potom napíšem,zatiaľ čaute 😉

nikinka008
13. říj 2009

fris a kde sa dnes isla? 😕

nikinka008
13. říj 2009

citam ze na slovensku uz sa blizi pomalicky zima 😕 ,,,tu sa pocasie meni kazdy den takze nevieme co mozme cakat 😀 ...v jeden den chodime v zimnej vetrovke a na druhy vytahujem suknu 😀 😀 ,,,sialenstvo 😅 ...

vladkaz1
13. říj 2009

ahojte som uz doma idem vas precitat a napisem topanky som si nekupila zmokla som jak..napisem ak vas docitam

vladkaz1
13. říj 2009

Vanji s tym cikanim ved uvidite hlavne ju nenut .. ale ved ty vies sama co je pre nu najlepsie .. skoda ze ste nezacali cez leto vonku v gaturkach ..alebo si skusala?
jalo no ze slniecko kym som bola doma sakra 😀 , jak som isla von zacalo liat jak z krhle parazol nikde este ze mala mala ten prsiplast chvalabohu hned zaspala pod nim inak je riadna kosa a mas pravdu ,ze zmena jak hrom za tyzden ...
Frisbie draz sa prosimta a davaj si pozor na seba 😵
Bambi ,co mas upratovacie, dojdi aj kumne 😀 pjosim pjosim trpazlice mne by sa zisiel teda spravit taky .. celobytovy .. ale nemam chut a nechce sa mi seriem na to .. kopu na zehlenie mam uz tyzden 😝 😅
A tie bundicky by srali aj mna ... dufam ze ti to pojde a pekne kupis malej som z bazosa kupila snehule vcera .. uz sa tesim ked dojdu a za facku fakt nove aj s tou barancou vlozkou
Nikinka to sa musi u vas riadne burit to pocko ked pises ze mas jeden tyzden suknu a druhy zimnu bundu .. no nic moc na chorobu neprida co??? a mala ako?
Veronkaj si pokladik dakujem .. zlatunka si 😵 , ved nerobim nic take iba ze akoze .. 😀 a ty sa drz hlavne nech tvoj poslucha ..

kristina25
13. říj 2009

baby ked sa vam chce, tak chodte vedla. Mam pre vas ulohu. 😉

nikinka008
13. říj 2009

vladi vies co ani nie,,,,nebyvame chory mozno tak 1-2 krat do roka,,,a mala nastastie este nebola vejako velmi chora,,,maximalne ked ma sopliky ale to je vsetko 😀 ...

vladkaz1
13. říj 2009

aha tak super ste odolni ... 😀 😀 to je dobre nie? idem do vane .. my sme dnes isli naobliekane 😝

nikinka008
13. říj 2009

jasne ze je 😀 😀 ...ale uz ked sme chory tak to stoji za to 🙄 ....ja ked dam malej na von teplu bundu tak ju cely cas oblizuje 😀 😀 ked ju ma vytiahnutu po krk 😀 😀 ..ja peciem veceru teraz 😅 ...a mala mi uz tu v chodaku preslapuje z nozky na nozku 😀 😀 tak sa pojdeme kupat za chvilocku 😝

vladkaz1
13. říj 2009

jaj zas mas nove foto .. pekne .., ja nerobim nic sparvila som na rychlo salatik so sumky taky ako parizsky .. a mame veceru .. aj ranajky domaci je domaci a mala je uz vykupkana akurat sme vyliezli z vane 😀

vanja
13. říj 2009

čaute baby, moja malá už spí, staršia sa išla teraz osprchovať, lebo naťahuje čas kým sa dá, aby ešte nešla spať.
vladka ja som ju vlte nechávala iba v kraťasoch, ale vždy sa popišala, nechcela sadnúť na nočník. Tiež som si myslela, že to teraz v lete zvládneme. A dneska sa raz vypíšala do nočníka, taká som bola rada, aj ona. Od obedu bola bez plienky a 2 x pošlo do gatí. Len vydržať.
🙂 😉

frisbee
autor
13. říj 2009

čaute,baby,teraz sme dorazili,chystám sa na smenu,dopadlo to dobre,až na prejav farára...to bola super irónia...on to netušil,hodím vám to do IP,dušičky. 😉

vladkaz1
13. říj 2009

cafte .. akurat som sa prefarbila dosusila som zrzka ale cista .. lubi sa mi to 😀 co na to moj som zvedava ... ked pride
Vanja no super tesime sa s vami len tak dalej ...
Fris no chvalabohu zvladli ste to .. este ta nocna ... budem na teba mysliet .. 🙂

vanja
13. říj 2009

jaj fris tak už to máš za sebou, už len teraz zvládnuť nočnú a zajtra sa vyspíš 😎
vladka j som stále zrzka, sem tam mahagón, 😀

vladkaz1
13. říj 2009

Vanji ved vidim na foto .. mne sa to paci este si nechavam dorast vlasy mam to teraz ten strih taky nijaky .. moj skonstatoval ze sa nemam dat strihat a mam si nechat narast aspon pod usi ja ze oki co pre neho neurobim ze? tak teraz som jak debil .. ani upravit sa mi to neda

vanja
13. říj 2009

neboj vydrž dorastú....., možno 😀 😀 😀 😀
kým ťa to nenaseria a nedáš sa ostrihať 😀 😀

vladkaz1
13. říj 2009

no ako vies? ma citas? t 😀 y mas tak po plecia ze?

vanja
13. říj 2009

už hej, ale predtám som mala dlhšie, ale po pôrode mi tak začali vypadávať, že som šla úplne na krátko, lebo som nemala nervy zbirať tie vlasy z vankúša, z tričiek a zovšadiaľ 😀

bambi09
13. říj 2009

ženy,sedím a čítam,ale furt som len v polke,čo ste popísali 😀 😀 😀
fris,nemám IP,šup,šup 😉

vanja
13. říj 2009

bambi ani mi nemáme ip, fris nasľubovala a ništ, tak len čakajme, lebo má nočnú tak príde, a možno príde aj kúzelník 😀

kristina25
13. říj 2009

tak ako baby pacila sa vam uloha

vanja
13. říj 2009

máme vylúštenie?
idem

kristina25
13. říj 2009

baby, kde ste to az tak vas unavila uloha.
aj mne po porode zacali vypadavat vlasy a dala som sa ostrihat uplne nakratko, ale vypadala som ako 15 dievcatko. Stavalo sa mi, ze sa ma znami pytali, ze ci to je moja sestricka. Teraz mam radsej dlhsie.

vanja
13. říj 2009

krtistina v 50-tke sa daj ostrihať, to ti budú hádať 25 🙂

vladkaz1
13. říj 2009

Vanji aj mne zacali padat preto som sa pred tym fotenim dala osmikat a spekulovala som z blond tak som si spalila vlasy konecne mam zdrave leskle necham ich narast len mi ide na nervy ze nijako teraz nemozem upravit mam kratke dorastene zidna forma no chorim jak debil alebo natasim siltovku 😝

kristina25
13. říj 2009

to som myslela, ze ked budem starsia pojdem na kratko. Az potom budeme s dcerou ako dve sestricky 😀

kristina25
13. říj 2009

a potom by som jej preberala frajerov. 😀