S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
16. říj 2009

veri...asi je to tým počasím,to bol 20 stupňový skok,aj kočky na beremese píšu,že im je tento týždeň zle...ja sa musím rozhýbať,práce v baráku kopa a ja nič 😝 ...a čo miminko psíček? 🙂

jalao
16. říj 2009

vanja, tu leje jak z konve.... 😠 a fici severak...
Ja som vcera narobila plny tlakovy hrniec gulasu, tak mame co na veceru,hoci ja s MM ideme na akciu vecer povinnu spolocensku, aj sa tesim, zase tam nedodrzim ziadne predsavzatie ohladom papkania navecer...ale kaslem na to, ved sa len nahanam, tak aspon v tomto nech mam radost, ze ano... 😉 😉 😉 A zajtra ma caka studium, takze az podvecer zahajim vikend.. 😝 😝 😝

vladkaz1
16. říj 2009

cafte idem pozehlit maj uz isiel makat a rano pride o pol 2 hej a o pol 5 je fici znova no zas sama ako vzdy .. pipla materska pojdem si kupit boty magnezium .
Jaj a dakujem za gratulacie k meninkam ste zlate .. 😵

kristina25
16. říj 2009

vladka
vsetko naj k meninam 🙂

jalao
16. říj 2009

fris a prosim ta, ty ucinkujes vo fore BEREMESE? 😀 😀 😀 😀
a Vladi, ved ten tvoj majko sa upracuje ku smrti...co ho tak nahanas? 😉 😉 😉

bambi09
16. říj 2009

ahojte včielky usilovne ťukajúce 🙂
fris,s tým počasím to bude pravda,ja pondelok,utorok ešte ok,ale od stredy sa neviem rozhýbať,som taká spomalená,ako keby sa telo chcelo ukladať na zimný spánok 😀 😀 😀 ja teda toto fakt medveďom závidím,zaľahnú v jeseni a vstanú na jar,no,v ďalšom živote chcem robiť brum-brum 😀 😀 😀
Vladka a malá Vladka,všetko,naj,naj,naj k meninkám,veľa zdravíčka,šťastíčka a všetkého,čoho treba 😵 😵 😵
veronka,ja neordinujem,nepozerávam slovenské seriály-ani neviem prečo 😝 mňa len vytočilo,že kamoške nekúria,má ročnú dcérku,ktorá sa plazí po zemi a to bývajú skoro v novostavbe 😒 nám začali v pondelok a teda fakt už bolo načase,veď ten vetrisko bol des 😖
dnes už nefučí,ale chladno je dobre,pôjdeme sa všetci prejsť aspoň na hodinku,malú naobliekam,dám na kočík nánožník aj deku pod riťku a pôjdeme,už je z toho mimo,že nebola vonku,dve noci mala prehadzovačky 😝 😝 😝
malej som dávala na raňajky šunku,pýtam sa jej-chceš šunku??a ona aňo,šučku 😀 😀 😀
a nerobte mi také chúťky,hej??že guláš,živánska,zemiačky na plechu...ja ešte netuším,čo navarím cez víkend 😝 😝 musím zapojiť mozgové bunky do akcie 😀 😀
Julka,ešte si mi pár strán dozadu zabudla odpovedať na moju otázku ohľadom vášho domčeka 😕
Vladka,ako veronka píše,chlapa máš objímať,nie záchodík 😀 😀 😀 ale teda čo to bolo???to asi tie hormóny,ja som mala na začiatku tehu často zápchu,daj si slivky-sušené,kompót,džús,to pomáha 😉

bambi09
16. říj 2009

a zabudla som našu šikuľku pochváliť,taká pracovitá žena sa len tak nevidí,keď nebúra a nečistí tehly a kvádre,tak visí na okne,na digestore atď.... 😀 😀 😉

vladkaz1
16. říj 2009

no cafte moj si tak vybavil smenu .. lebo nejako nevychadzame s peniazmi teraz mame toho moc a stale nieco sa kupuje .. tak kazda koruna dobra ..teda euro .. 😝
nebojte sa on si to zas doma vynahradi ..a ja ho nenaham on si dal tak sam smenu aspon ze sa snazi radsej mat sanziveho chlapa ako nejaku lemru co nechce robit a zivit rodinu musi zena ..no to je ten horsi pripad 😝
dakujem za gratulacie teraz mi to pripada ako keby som si ich vypitala sama 😅 ale tak to nebolo myslene ..
Bambi ty sa nerozculuj 😵 klud pohoda sice dnes ja mam co hovorit len vrieskam po malej je odtrhnuta od retaze to ste este nevideli taky uragan mam dost na dnes. 😝
No a hajzlik som neobymala veru ja som sedela na nom a do kybla islo zas nieco ine.. ale ziadna sranda veru som myslela ze umieram taka bolest criev 😝 malu som na silu supla do kocika a spi uz konecne idem sa naobedovat vecer uz konecne zelit 2 tyznovu kopu a mam porate dalsie 3 pracky no na hovado 😝 som ja pes dnes susedia musia mat soutky lebo len hucim doma 😝

bambi09
16. říj 2009

Vladi,na susedov kašli,nalep si na dvere,som tehotnáááá 😀 😀 😀 tak mám nervy,ale nemôžem za to,ešte si to veľmi dobre pamätám,môj nechápal,čo som furt v ráži,darmo to chlapovi vysvetľuješ,keď to nezažije-nepochopí 😀 😀 😀 tak ako PMS 😀 😀
a je dobre,že chlap maká,aspoň nemyslí na hlúposti 😉
a už sa necukaj,človeka to poteší,keď si naňho iní spomenú,ja síce nepozerám každý deň do kalendára,ale asi by som mala 😅 😅

bambi09
16. říj 2009

fris sa asi konečne dostala do záhrady,že už nefúka uragán,tak maká,ako včielka,dnes bude za šukuľku asi ona 😀 😀 😀
a teda tie kŕče Vladi poznám,minulý týždeň som mala tú česť 🙄 🙄 🙄 bléééééééé
simonka moja,myslím na Teba,to je hrozné,ako vám to očkovanie rozhodilo malého,do pekla aj s MUDr.-pudr 😠 😠
prečítaj si tému Následky po očkovaní,či ako sa volá a Odmietnutie očkovania,možno tam nájdeš nejakú radu ☹
ja si teda fakt myslím,že to očkovanie by nemalo byť povinné,koľko svinstva to narobí 😖

jalao
16. říj 2009

dievcata, nestiham tu...a vonku prsi, prsi, len sa leje, este si to tu dokoncim a hura na to....co som uz pisala vyssie. 😉 😉
Vladi, ja tiez ziapem kolkokrat na decka, oproti mne byva suseda, co ma tiez 3 deti, ta mi ale konkuruje...a aj vyhrava veru 😀 😀 😀 . Ale niekedy sa to skratka nakopi a ventilujeme vsetko, vykricim vsetko, ci mi lezi v zaludku kazdemu, kto je po ruke 😀 😀 😀 . A Tana niekedy pride, prituli sa a uplne alibisticky mi vravi, Mami, ale ja som ta nenahnevala, ze nie? 😅 😅 😅 😅
Dievcata, dokoncim tu veci a prasim prec, pekny vikend vsetkym prajem!! (Niki, teraz je tu Londyn, leje a leje... 😠 )

bambi09
16. říj 2009

Julka,tu sa si vypršalo v noci,teraz len fúka,ale nie uragán 😝 a na moju otázku asi nedostanem odpoveď?? ☹
vanja,aj ja by som šla trsať a baviť sa,len keby mal kto malú stále strážiť 😀 😀 Julka nám narobila chúťky,ale už som veronke písala,že či ma berie za družičku,zatiaľ je nerozhodná,presnejšie,nechce vlečku,že jej stačí traktor 😀 😀
a vidím,že sa Juli poberáš,tak pekný víkend aj Tebe,dobre sa povinne bav-aj ja by som sa a hneď 😀 😀 a nech suseda vyhráva aj naďalej 😀 aj u nás je občas krik,pri dvoch deťoch a dokonca jednom pubertálnom to ani inak nejde 😝 😝
tak papá v pondelok...

jalao
16. říj 2009

babmi, kuk Ip, ostatne Paaaacek - shledacek! 😀 😀 😀 letiiiiim...

frisbee
autor
16. říj 2009

tu som,začalo pršať,pozbierala som slivky,sused chcel prísť na orechy a ono sa rozzpršalo a je tam hrozne.jalao,ja som v témach..Tchýně,Po rozvodu znova šťastné a s nadhledem,Pejskařky,spojme se a sem tam nakuknem aj inam 😀

bambi09
16. říj 2009

fris,šak nech sused príde na slivky,ale tekuté 😀 😀 😀 to zahreje... 😅 a orechy inikedy 😉

bambi09
16. říj 2009

inokedy 😀 😀 😝

bambi09
16. říj 2009

huráááááááááááááááááááááááááááá,našla som kartičku poistencaaaaaaa 😵 😵 😵
presne,ako Vladka písala,v krabici s hračkami 😠 😠 nechápem,kde sa tam nabrala,ale mááááme 😵
včera som prebrala jednu a dnes som sa pustila ešte do dvoch a našla soooom,juj,taká som rada,že netreba nanovo vybavovať 😵 😵

frisbee
autor
16. říj 2009

tak,prišiel sused aj s deťmi a v daždi zbierajú,poslala som oko za nimi a ja strážim psov v kuchyni 😀

nikinka008
16. říj 2009

Ahojte....ja vas dnes nestiham ani citat ☹ a este nieco namna asi lezie 🙄

frisbee
autor
16. říj 2009

vladi...tiež všetko najlepšie,ja som sklerotická,furt viem,že chcem niečo napísať,a zabudnem,čo 😀 ...cmuk cmuk

bambi09
16. říj 2009

fris,máš šťastie,že si nenapísala staráááá 😀 😀 😀
niki a čože?? 😕 choručkí chcete byť??to hádam nie ☹ držte sa,ovocie,vitamínky,čajíky,seeex a budeeee 😵 😉 😀 tu je psia zima,sme chceli ísť von a spustil sa taký studený dážď,že no 😖 😖 zajtra aj keď budú fúriky padať ideme von 🙄

frisbee
autor
16. říj 2009

bambuľa....som si to ina myslela 😀
niki,tak teplé ponožky,deku a nevyliezať 🙂

bambi09
16. říj 2009

mne už to počasie lezie na mozoooog 🙄 🙄 🙄 asi začnem hrýzť 😀

frisbee
autor
16. říj 2009

já bych si chtěla pohladit teho koňa...Maruško,radši néé,to je sviňa arabská,ten by ťa pokúsal 😀 😀 😀

vanja
16. říj 2009

čaute baby, nočná smena nástup, idem vám hodiť foto aká som dnes bola šikuľka 😀 😀 😀

vanja
16. říj 2009

teda šukuľka 😀 😀

nikinka008
16. říj 2009

ahojte....az teraz som sa sem dostala,,,ale uz v posteli pod perinkou 😀 😀 mala vedla mna chrapka 😅 😀

nikinka008
16. říj 2009

vladka,,,,,aj ked neskoro ale vsetko najlepsie k meninkam 🙂

nikinka008
16. říj 2009

dala som si 2 paracetamoly tak uz je trosku lepsie 😀 😝

vanja
16. říj 2009

ahoj nika ja sedím, neležím, ale pijem fajné vínko, hneď dám fotky do albumu 🙂