S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
17. říj 2009

simonka naša,ako Ťa toto mohlo napadnúť,veď keď sem Ty napíšeš,ako keby slniečko zasvietilo,ja to tak cítim z Teba tú pozitívnu energiu,ako z iných ľudí bohužiaľ negatívnu 😝
Ty si bola,si a budeš naším slniečkom v našej téme 🙂 🙂 🙂 😵
ma napadlo,že možno malému aj zúbky lezú,naša bola v tom období strašne nervózna a uplakaná,tak možno je to kombinácia reakcie na tú vakcínu a zúbkov,ale verím,že to prejde,držím palce 🙂 😉
fotky pošlééém,len si napatlám farbu na vlasy a niečo porobím 😝
a frisuľa,pozor na to,čo píšeš,lebo budem žiarliiiiiiiiť,bééééééééééé ☹ ☹ ☹
ale nie,ja viem,že Ty nás miluješ všetky,sme Tvoje deti všetky 😀 😀 😀 😀
lesbicheeeeeee a ideeeš cicaaaaa 😀 😀 😀
inak všetkým krásnu sobotu,my pôjdeme do lesa,len sa nafarbím,upečiem dukátové buchtičky aj plnené buchty,povysávam a hajde von,konečneeeeeeee 😵 😵

bambi09
17. říj 2009

hmmm,tak tu sa trpaslice prudko fláááákajúúúúú 😒 😒 😒 😀 alebo makajú na pánskom-čiže doma?? 😀 😀 😝
farba nahodená,vlasy zostali na hlave 😀 😀 😀 zmiešala som nejaký ibištek a granátové jablko,tak som sa bála,aby nebol výbuch,smrdelo to jak čert,ale som len ďalšia veverička do partie 😀 😀 😀
vyfúkam a ideme von,ku kaderníčke sa musím objednať na podstrihnutie 😝 😝 😝

frisbee
autor
17. říj 2009

ibištek 😀 😀 😀 😀 ..tak sme prišli,tu som 😀

vanja
17. říj 2009

čauko, ja len na skok, prišla som vyodiť dcéru od počítača tak nakuknem reku 😀 😀 😀

vanja
17. říj 2009

no bambi, do lesa treba novú farbu, to nemôžeš ísť jak strašidlo, to by sa ťa veveričky a vĺčkovia zľakli 😀 😀 😀 😀
ja dnes vylihujem, som ja zbitá, nič sa mi nechce, ale to len preto, že som z postele vyliezla o 10-tej 😅 😅 😅
a to som si ešte poobede hodinku pospala 😅 😅 😅 😅

vanja
17. říj 2009

fris aká bola oslava?
simi a čo to trepeš, keď chodíš spať o 20-tej, tak to my ešte len vtedy začíname tu na koníkovi, dakedy, keď sa neflákajú alebo nesexujú poniektoré 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja nemôžem, manžel je chorý, tíska coldrex, to by ešte šlo, ale zajedá cesnka, a to by už nešlo 😝

vanja
17. říj 2009

tak idem si dať tretiu kávičku s mužíčkom, a večer keď okúpem deti a uložím do hajan, prídem.
Dnes budeme sexovať a iné tu na koníkovi, kto zaváha, ne.... 😀 😀 😀 😀
Tak vás všetky čakám na nočnú smenu 😉
pááááááááááááááááá

frisbee
autor
17. říj 2009

ahoj,vedúca..som sa nas..ala..tak prídeme z oslavy a oko zistilo,že si tam nechal tašku a v nej papiere od auta..super,išli sme bez papierov a zajtra musím do práce,tak sa vracal späť 😠

bambi09
17. říj 2009

fris,tak toto potešíííí 😒 😒 😒 a Ty nám zajtra ideš maky-maky??? ☹ ☹ ☹ tak dnes asi dlho ťukať nebudeš,čo??
vanja,my sme tiež ležali do 10-tej 😅 malá vstala o 11-tej,potom zaspala,keď sme vyšli z lesa,som ju dala naležato,lebo jej už padala hlavička,pochodila si,nadýchala čerstvého studeného vzduchu a zalomila,kosa bola jak v psinci,ale super,že sa dalo ísť konečne von a nefučalo 😝 😝 prechádzka dobrá,zabudli sme doma peňaženku,tak sa muž vrátil zobrať,že skočíme po ceste domov ešte dokúpiť,čo treba a nevedel nás dostihnúť potom 😀 😀 😀 som zaradila rýchlosť,mladý predo mnou na bicykli ,tak som fičala a muž,že či sme niekde na grog zašli 😀 😀 😀 nestíhal,až mi horúco bolo,kým som kočík hore tým kopčiskom vyltačila 😝 😝 😀
pozeráme superstaristov,zatiaľ bol Chodúr asi najlepší 😉

bambi09
17. říj 2009

nikde nikto?? 😕 ☹ ☹ ☹

vanja
17. říj 2009

ahojte, fris môj manžel sa pravidelne vracia domov ráno z pol cesty, keď zistí, že nemá doklady od auta a peňaženku. To už pri dverách namiesto ahoj láska poviem, peňaženka, mobil, doklady 😀 😀 😀 😀 😀 😀
bambi no moja malá vstala o 8:00 ale do 10-tej mi prečítala 😀 všetky knižky, nakrémovala sa so všetkými krémami, poprezerala fotoalbumy, takže som potom ešte pol hodinu upratovala 😀 😀 😀 😀
ja superstar nepozerám, takže neviem ktorý je ktorý 🙂

frisbee
autor
17. říj 2009

tu som,ešte skočím do vane,a budem vaša 😀

vanja
17. říj 2009

ok

vanja
17. říj 2009

ideš so zelenookým, alebo sama? 😀

bambi09
17. říj 2009

vanja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
fris,Ty neskáč,nech nožičku nezlomíš 😀 😀 😀 😝

vanja
17. říj 2009

no bambi, ja sa len preto pýtam, že ako dlho budeme na fris čakať 😀

vanja
17. říj 2009

predala som radiátory zo starého domu, zarobila som 2000 sk, som čája, ta ne?

vanja
17. říj 2009

už je to 14 minút, zatiaľ to vyzerá že išla sama 😉

frisbee
autor
17. říj 2009

vanjuš,my sme plachí 😀 😀 😀 😀 ...no bambuľa,práve si bola povýšná na moju asistentku...dobre si si to pamätala,je to tu,a nemám železo 😎 .
vanja....šukuľka si 😀

vanja
17. říj 2009

fris, daj si víno, bude železo, aj krvinky 😀

frisbee
autor
17. říj 2009

já su řidič...pan Košťál 😀 😀 😀 😀

vanja
17. říj 2009

aj ja, ale teraz už neriadim, ani si nezajazdím 😀 , tak aspoň dopijem vínko
červené

frisbee
autor
17. říj 2009

ja som pila panáka,už sa to nedalo vydržat...a toť,wanastovky.... 😀

vanja
17. říj 2009

no vidíš, a už by si skákala do vane 😀

frisbee
autor
17. říj 2009

veď preto som tam skočila 😀 😀 a som si myslela,že...su nažraný..a já přitom nevečeřím od Kuvajtu napadení 😀

vanja
17. říj 2009

to neviem z akého filmu je to, tak neviem reagovať, ale ja žerem aj v noci, keď som hladná 😀

frisbee
autor
17. říj 2009

Pane Košťál,pojdte s nama na večeřu...jak ho ťahali s bicyklom do autobusu Krónera v Kua,hoši

vanja
17. říj 2009

jáj už viem 😀 😀 😀 😀
no žiaľ mám hlboké medzery vo vzdelaní, ale snáď to niekedy dobehnem a niekam dotiahnem 😀 😀 😀
a bambi asi vliezla tiež do vane, ale s mužom 😀 😀

frisbee
autor
17. říj 2009

skúšajú novú sedačku 😀 😀 😀

vanja
17. říj 2009

tá je už určite dávno vyskúšaná
a to nie je sedačka, ale pohovka, na ktorej sa hovie
teraz ty máš medzery vo vzdelaní 😀
a ktovie ako sa im teraz hovie........ 😀