S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
19. říj 2009

no ahoj bambi a moju IP si citala, akosi nist nevravis 😉 😉
Ja som rano skrabala biele auto....bolo minus 3...A hlava ma tu boli zo stresu.. 😠

vladkaz1
19. říj 2009

baby a ja mam kde maily ? hmm ? uz som tu vzduch si co? ☹
ja prave varim kuracie sote na rychlo .. nic s ami inak nechce ako vzdy ,ale ste popisali za ranko ste sikovne a stihate este pri tom porobit .. jaaaj chcem vas mat doma 😀
Pozeram ze ste vsetci dobre vikendovali aspon ze tak ..

jalao
19. říj 2009

aha, Bam/bim, ok, nevsimla som si tvoje slova... 😉 😉 😉 Vladka, aj tebe som poslala maila! chytaj ho! 😅 😅

bambi09
19. říj 2009

Vladka,Ty a vzduch???Ty si tu naša jediná tehuľka,ako by si mohla byť pre nás vzduch?? 😵 😉
všetky ste tu dôležité,keby len jedna odišla od nás z témy,už by to nebolo ono,ale prísť môžu kľudne aj nové 😉
Julka,čítala,samozrejme,vyňadrím sa 😀 😀

vladkaz1
19. říj 2009

bambi ale sak no 😀

vladkaz1
19. říj 2009

jalo este nemam ,potom napisem musim dovarit lebo ma moj uz vyhodi ked dojde domov hladny jak vlciak a doma nic navarene baby ale ja varim jak pre slona ,vcera som spravila 9 vat syrov vysm. no chapete ja som mala 1 den a v ladnicke su 2 to ma moj teraz na obed ja uz nechcem neveze mi to tesim na sote a ja si k tomu spravim len nejaky dobry salatik ,dufam ze mi bude chutit 🙂

bambi09
19. říj 2009

Vladi,no,no 😵 😵 😵 😵

bambi09
19. říj 2009

a nebude ten Tvoj tiež tehu??keď mu tak chutí??alebo žeby puberta?? 😀 😀 😀

darina60
19. říj 2009

Tak ja už po obede 🙂 Bambi čítala som ráno, ty v noci sa fakt nenaspíš 😉 😉 Odpoviem Ti jasnačka, ďakujem.
A SImonku máme kde, hádam nezavára 😀 😀 A fris zničili Ukrajinci?

bambi09
19. říj 2009

dari,tak dobrú pochuť,len som nevedela,či to prešlo,keď som tam fotky natrepala 😝 a dúfam,že ten smutný mail nebol od tej kamošky,čo si raz písala... ☹ ☹ ☹ asi niečo nedobré,ach,ten život je nespravodlivý niekedy ☹
dnes malá revala jak tur,aj vo vani som ju počula,ale to ju muž 2x utíšil,ale potom som už musela nastúpiť do akcie ja,ale po tej 4-tej už spala dobre 😉

bambi09
19. říj 2009

a Vladi neboj,aj Tebe pošlem a Julke a Simonke,len nestíhačka všetkým naraz 😀

jalao
19. říj 2009

vladka, tie majliky sa mi od teba vratili...nemas plnu schranku, alebo take daco?
s tym syrom si mi teda chute narobila,mnaaam.
Bambi a co tu tvoju zabku trapi, ze v noci vystraja?
Simonka zabija prasatko...ta je uz vo svungu... 😉 😉
asi po 10 dnoch vidim opat ozajstne slnko vonku!!!! 😅 😅 😅

darina60
19. říj 2009

Bambi, odpísala som ti na maila. Fotky super....... Mi teraz akosi nefotíme......... A máš pravdu ten mail je od tej kamošky, aby ste ostatné boli trošku v obraze, muž od januára bojuje s rakovinou a jej vybrali hrčku s prsníka a povedali jej, že to včas zachytili je to predrakovinové štádium takže bude treba radioterapia ☹ ☹ Ona je v mojom veku on je mladší a majú deti 5a 3 ročné. Takže ☹ ☹ si dakedy myslím, že moje problémy boli nič oproti tomu.........takže moja nálada dnes nie je bohviečo ☹ ☹
Dosť bolo, nech Vám nekazím náladu 😉
Ja pijem kávičku, dnes tretiu a tiež sa teším zo slniečka...............

bambi09
19. říj 2009

Dari,tak to je fakt veľmi smutné,čo sú také "obyčajné" problémy proti tomu,však?? ☹ ☹ ☹ to nie je o kazení nálady,to je o živote 😒
a ako to teda s nimi vyzerá??veľmi dúfam,že to zvládnu,boj s chorobou,také malé detičky,ach,keby že jeden má problém,ale obaja rodičia,život je pes!!! 😒

vladkaz1
19. říj 2009

Dari no hruza take veci nesmiem ja citat nerobi mi to dobre ,ale kamoske prajem nech sa cim skor uzdravi a ze budem na nu mysliet ,,neviem co by som k tomu dodala viacej je to hrozne jak je zivot nespravodlivy 😝 😢
Bambi nonono 😀 moj asi bude tehu veru teraz zjedol syr boli tam 3 ani som si nevsimla .. 😝 vsetko zozral 😝 😀 on je aj zamna zevraj mi povedal
Teraz som spravila kuracie sote so zeleninkou ked to bolo hotove na vrch som len svihla taku nastruhanu parenicu no mala som na to chut cakam este na ryzu kym sa dovari v trube ale uz coskoro bude idem si este ten salat spravit 🙂
Mail mam asi plny idem kuknut

bambi09
19. říj 2009

Vladi,tak dobrú chuť a vyprázdni si schránku,aj ja Ti pošlem 🙂 😉

jalao
19. říj 2009

no baby, tu sa vyvara... 😝 😝 😝 😝 same mnamky 😀 😀
Tak veru, ked clovek pocuje o takychto ozajstnych tazkostiach, musi si povedat, ake su tie problemy relativne... ☹ ☹ ☹

bambi09
19. říj 2009

veru,kým sa problém dá riešiť,tak je dobre
a s tým vyváraním,ja netuším,čo budem zas celý týždeň variť,viem naisto,že raz budú špagáty s omáčkou,ale čo zvyšné dni??? 🙄 🙄

bambi09
19. říj 2009

teta fris,ešte hajáte??
Simonka a čo ste to vlastne zabili??žeby čuníka??dúfam 😀 😀 😀 😀 oj,to zas bude rezňov,naši až niekedy v decembri budú také aktivity mať,ja som to neznášala,kým som ešte bývala u našich,som to vždy oplakala ☹ ale čerstvé škvarky boli mňááám 😅 😅

bambi09
19. říj 2009

a zabudla som na adku,adi,vytaj a píš častejšie,sme radi,že si nás našla po takej dobe,ja som na Teba občas niekde natrafila a hovorila som si,škoda,že k nám už nechodíš 🙂 😉
tak sem sa do partie 😵

bambi09
19. říj 2009

že vytaj 😝 😝 😝 vitaj 😀 😀 😀 to sa mi ešte nestaloooo 😀 😀

simona55
19. říj 2009

pekny podvecer, 🙂 bambi maly je uz chvala bohu v poriadku,uz aj lepsie spi v noci, cezden sice malo ale to neva radsej nech noci spi, 🙂 no a zabijacka sa nekonala, lebo mm dostal telefon ze kamosi maju noveho kona, takze utekal tam, 😀 a zabijacka zostala pozadu, ale som sa nasrala a uz len v decembri bude, 🙂 dari uz som zavrela spajzu, uz mam stoho dost, uz uz nebudem nic robit iba jest, 😀 no a preco som nejedla na hodoch? no preto lebo som nemala v plane ist na hodi, len co mm prehovaral ze pod vsak iba trosku sa zdrzime 😀 ja ze dobre, no ale pred tim som sa najedla, a uz tam len oci mi zizali na kacacinku bola taka chrumkava 😵 😀 ale som nekostovala lebo mi islo vsetko hore krkom. a take dobre zakusky tam boli 😀 mnam 😀 no ale nevadi tu to nedelu aj mi mame hody tak si to vynahradim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 duplom, fajnovy salatik si urobim, husku upecem, aj rybicku, a bude. 😀

bambi09
19. říj 2009

Simonka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak sa dobre priprav na hody,si to vynahrdíš 😅 😅 týždeň nejedz a potom všetkooooo 😀 😀

simona55
19. říj 2009

bambi ja sa vzdycky zabudnem spitat, tam kde byvas mate aj lesy?aj mi tu chodievame , ale len rubu drevo lesnici,a dovolia od nosit to tenke drevo, 😝 nam sa to zide na zimu, vies inak je to tresne,my si zaplatime par eur,a daju nam papier ze sme zan platili, a mm z konom to ponosi domou,ale uz mna nebrava zo sebou,lebo ze uz syn je velky tak ze ja mam zostat pri sporaku 😀 a s malym. fuj dala som si parene buchty, ale lekvarbol moc sladky, ja moc sladke nelubim,radsej take tycinky,

bambi09
19. říj 2009

Simonka,my tu máme lesopark nad Dlhými Dielmi a je to teda obrovské,lesy sú tu na dosah,či už v Horskom parku pod Kamzíkom,na Železnej studničke alebo ideme do Modry,keď chceme byť mimo ruch mesta 😉
inak som vyrastala kúsok od lesa,takže veľkú časť detstva som strávila v lese 🙂 aj s kamoškou sme sa tam nachodili na huby,na jahody,na maliny,černice,alebo len tak loziť po stromoch,ja som bola za chlapca ako malá 😀 😀 😀
a super,že máte takú možnosť s drevom,naši majú podiel v urbariáte,tak majú nárok na ťažbu,ale len na určité kvóty,im to stačí,lebo majú kúrenie na plyn,ale keď je mierna zima,tak vykurujú drevom,majú kotol na plyn aj na tuhé palivo 😉
ja parené buchty robím len s domácim slivkovým lekvárom,tie kupované presladené lekváre a džemy ja neľúbim 😝
a fris nám nenapíše na koňa dnes?? ☹

vanja
19. říj 2009

ahojte baby, nočná smena?
nikde? 🙂

nikinka008
19. říj 2009

Ahojte...no tak na moje prekvapenie 😀 bolo v skole vyborne 😀 ale nechcem zakriknut 😕 ani neviem ako mi tam zbehli 3 hodiny co som tam bola,takze zatial som spokojna a aj sranda bola 😀 ...na dalsi tyzden nejdem ze vraj je nejake volno 😀 a to som este len zacala 😀 ..takze budem tam chodit kazdy pondelok od 1- 4 😅 a moj manzel tam chodi ale on je v utorky od 5-8 vecera 🙂 ....ale vecer mam hrozny nic sa mi nechce a lezie mi vsetko na nervy 🙄 v kuse daco upratovat aaaaaaaaaaa 😠 ked som prisla zo skoly tak doma akoby bomba vybuchla 😀 joj ten moj je horsi jak male babatko 😀 tak sa ho pytam ze ci toto ma caka kazdy pondelok ked pridem domov..takze neee 😀 ....no uvidime 😕 ale jedna dobra sprava....2 decembra letime domov na 2 tyzdne tak sa tesim aj babky 😀 😀 asi nas caka aj krst uvidime ako vijde 😕 aaa este sme kupili dnes novy stolik do obyvacke lebo ten co sme mali doteraz uz bol strasne rozkyvany a mala este donho aj kopala 😀 😀

vanja
19. říj 2009

ahoj nika, tak to jedobre, že sa ti tam páčilo, no a na tie pondelkysi zvykaj, že keď rpídeš domov, tak to bude vyzerať ako po výbuchu. Predsa nechceš od chlapa aby robil 2 veci naraz? Aj sa staral o dieťa aj upratoval? 😀 😀 😀 😀

vanja
19. říj 2009

dobrú noc, dievčatá, idem spať, no veľmi slabá účasť, musíme zvolať nejakú plenárku, aby sme prijali nejaké opatrenia, 😀 😀 😀
nika dobrú noc

nikinka008
19. říj 2009

vanja....a preco nieee? 😀 😀 😕 ale tak co uz bude si treba uz len zvyknut 😀 😀 dobru nocku aj tebe 🙂