S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
19. říj 2009

baby,nemohla som sa sem dostať,sú tu nejakí umelci,ešte furt je otvorená reštaurácia,tak akurát podám správu...no včera mi bolo hrozne zle ráno,prišla som domov,strčila auto za bránu a ble 😝 ...tak som spala do druhej,do štvrtej som sa motala v pyžame,niečo som porobila v byte a zase sem.

frisbee
autor
20. říj 2009

hm,tak super,dnes to tu bolo ako na Václaváku,nespala som ani minútu,furt niekto behal hore-dole....doma padnem ako podťatá jedľa...jedlička...menšieho vzrastu 😝

veronkaj
20. říj 2009

ahojte 🙂

tak ja Vás teraz nestíham, len tak letmo som prebehla čo ste popísali

- darinka som rada že už je malý ok a to s tou dámou mám aj ja, a nerobím kompromisy, slečna musí aj vedieť vysávať, umyť a utrieť riad, načistiť zeleninu, trochu sa hrnie aj do pečenia, ale inak musí sa snažiť aj ked frfle a pre zmenu som chorá ja, tušila som a je to tu a je mi pod psa,

- ozaj ked spomíname psa, tak ten náš dúfam že nezakriknem pomaly dostáva rozum už 3 dni doma žiadna mláčka nič, ešte stále s ním chodíme často von ale snaží sa a večer mazel jeden najviac sa mu páči, má zákaz ísť na sedačku ale ked si na mňu sadneme tak si ho vezmem na kolená a hladkám no to je v siedmom psom nebi

jalao , vanja a ostatné nehnevajte sa občas na vás mrknem, len som chorá, mám kopec práce a starostí,
- frisbee - tie tvoje hlášky nemajú tiež chybu a tiež tak makám ale sa to zmení

- včera mi v práci kam chodím poobede povedali, že ked tam nemôžem byť celý deň tak majú za mňa náhradu, a tak od novembra prídem o jednu časť príjmu, a vzhľadom k tomu, že ked teraz bývame v rd kde sú náklady vyššie a tým že sme 4 a náklady na domácnosť , stravu sú iné ale aj tam ideme na polku tak máme náklady vyššie takže teraz to čo zarobím sa minie na účty /aj ked som v BA tak môj plat je priemerný/ a domácnosť a na ostatné nič, dúfam, že sa mi podarí zase niečo nájsť. Tak sme včera mali s polovičkou debatu a dohodli sme sa,že po rokoch driny kým som si splatila svoj byt a všetko a stále 3 práce tak budem mať len tie dve, medzi 15-16 prídem domov, v kľude navarím, upracem, postarám, postupne budem dávať do poriadku papiere polovičke, podorábam resty v práci a po novom roku si začnem niečo hľadať a dovtedy si vraj nemám robiť starosti, pretože aj tak už je to dosť stále robiť 12 hod. denne v práci, potom domácnosť, poprípade v noci ešte papiere.

takže tak a ja mám z toho veľmi nepríjmený pocit, no dúfam, že niečo zoženiem.

až teraz pozerám, to tu ešte nikto ráno nebol??? len frisbee - no ty šup spať.
😉

jalao
20. říj 2009

dobre rano prajem....tak tu sa uz maka...dve prace, tri prace....Veron, neblazni 😉 😉 😉
Ja mam teda tiez dve, ale to chodim len v pondelok, ale to je vycerpavajuce takto fungovat....Ja by som praveze mala moznost aj castejsie robit v 2. praci, ale odmietam to, lebo to je cely den o nicom, clovek az domov dorazi a to vsetko len rychlo-rychlo, uplne zabity den, ako vravim, mam take len pondelky, ale to mi staci. nam je tiez kazda koruna vzacna, ale odti-poti 😉 😉 😉 Ak mozes, Veron, posli mi IP, co to robis...A pekne si oddychni a po novom roku uvidis, dobre ti to M povedal, neboj.
Ja som sa vcera vecer este mordovala s karfiolom, aj polievku som z neho spravila, aj vysmazila, to je moja slabost tento karfiooolik, starsie decka to moc nechcu, ale polievku si dali, pozreli sme Rozhodnutie SS, povesala som pradlo a cely vecer zvazovala, ci to vydrzim , alebo nevydrzim s Ibalginom, odolala som, sla som si lahnut a nastastie som to vyspala...som na seba pysna! 😀 😀 😀 😀

simona55
20. říj 2009

dobre ranko, iba vas pozdravim a idem makat. mam este co do robit 🙂 ☹ 😒

vladkaz1
20. říj 2009

Bobre ranko veronkaj tak isto si myslim ze 2=3 prace 😕 a tvoj drahy ma kolko prac ?
setri sa prosimta netsihla som ostatne docitat ... ale Jalo karfiolik hmm mozem mnam mali sme minuly tyzden .. Jalo aj ty si sikovna 2 prace baby to len ja som taka lemra?
Simi aj tebe pekny den 😵

veronkaj
20. říj 2009

vladkaz - no tak ty nie si lemra, ty si podarená šikovná , pekná mamina a budúca mamina a my ti všetci držíme palce 😉

jalao
20. říj 2009

Veron...ake skrabkanie a rozcvicka?? 😀 😀 😀 😀 😀 Nic take u nas nehrozi...vstavam vzdy na poslednu chvilu a lietam po byte jak s nasolenou ritu... 😉 😉 😉
Vladi, ano, mam 2 prace, ale tu druhu obmedzujem, odmietam...MM ma tiez dve, ale uz sme navykli na ten rezim, takze to nie je take zle 😎 😎

vladkaz1
20. říj 2009

Tak klobuk dole kocky 😉 😎

veronkaj
20. říj 2009

jalao

- to poznám ja tiež že ešte minutu ale dcéru som navykla, že si pekne spraví čo to na raňajky aj desiatu si vezme čo chce podľa chuti, pretože keď som jej ráno robila kým som išla do práce to bolo tak o 5,30 tak kým ona o 7,20 jedla už to bolo obschnuté alebo studené a tak že ona si dá čo chce a na desiatu si vezme čo chce alebo urobí rohlík s čím chce. Takej samostatnosti ju v podstate tým učím, obed si zohreje ved existuje mikrovlnka a vždy je čo jesť. potom sa postará a hafana, naučí poprípade urobí čo nakážem. A musí stíhať a musím uznať že ešte ani raz nezmeškala do školy hoci už tretí rok vstáva sama.

vladkaz - ono to je tak, že bohužial život nás donútil k tomu aby sme mali tú prácu na vyše.

Ja si hovorím, že som riadne trafená pretože, vždy sa mi páčilo, že sú ženy, čo si môžu kúpiť čo chcú, nestarajú sa nejako o financie a majú čo potrebujú lebo sa o nich polovičky postarajú. Teraz včera sme sa o tom bavili večer a hoci si môžem zobrať na čo potrebujem alebo ak niečo chcem a je to v určitej norme z účtu čo má polovička tak ja to nedokážem, jednoducho mám tak v sebe zakorenené ,že by mi to možno raz vyčítal a že mu budem musieť byť vďačná v podstate zaviazaná a cítila by som sa možno ako vydržiavaná milenka.
no nehovorím trafená

jalao
20. říj 2009

no dievcata, chvilu to tu nestrazim a uz nas vytlacia na dalsiu stranku!!!! piiiiste 😉 😉 ja som dnes zavalana...nestiham a o 4 musim ist aj na rodicko ziacke a musim tam ist aj s Tanou, lebo sa nenasiel ziaden dobrovolnik na jej strazenie 😒 😒
Veron...samostatnost podporujem, co mi sily stacia..niekedy sa mozno chovam az prilis "spartansky", ale nemyslim si, ze by to mohlo deckam uskodit, prave naopak....musim bezat, zatim. 😵 😵 😵

bambi09
20. říj 2009

ahojte 🙂
dnes budem len šepkať,nech nám nezobudíme našu spiacu krásavicu 😉 chudinka,celú noc si ani neľahla ☹
nočné sú veru ťažké 😝 😝
Veronka,čo sa práce týka,dá sa to inak??život v BA je sakra drahý,ja som mala prácu aj brigádu,kým sa malá narodila,teraz má muž dve práce a niekedy vyjdeme ltt,hypotéka sa nepýta,aký bol mesiac 😝 😝 a tá materská žobračenka je fakt výsmech,aj keď ja som bola so synom doma za 1.400 Sk a potom to zvýšili "až" na 1.700 a na prídavky sme nemali nárok,lebo sme o pár korún presahovali limit a pritom muž zarábal okolo 5.000 a za podnájom sme dávali dve tisícky mesačne+energie 😝 😝 😝 ale nejako sme vydržali,nebolo to jednoduché,ani teraz nie je,človek nikdy nevie,kedy mu povedia-ste nadbytočný,dovidenia 😒 😒
takže ja to chápem,len to nepreháňaj,aj to chápem,že chceš všetko zo svojho príjmu platiť,možno by si to brala inak,keby ste sa zobrali,veď uvidíš,čo budúcnosť prinesie 🙂 😉
my máme jeden účet,ale nikdy som sa nemusela mužovi prosiť o peniaze a nikdy mi nič nevyčítal,veď ak kupujem,tak len deťom,čo potrebujú,potraviny a veci,čo sú potrebné,raz za čas si dovolím aj na seba minúť,ale je to moje slobodné rozhodnutie,viem,že treba deťom a ja mám čo nosiť,už nerastiem,tak sa uskromním dočasne,kým budeme mať zas dva plnohodnotné príjmy 😉
nemyslím,že si trafená,ono každý si myslí,ako sa tí "blaváci"majú fantasticky 😀 ale je rozdiel medzi "blavákom" a "blavákom" 😀 😀
a náš syn je teda vedený k samostatnosti už od raného detstva,ako 7 ročný musel občas byť doma aj sám,jasné,že som len tŕpla,ale keďže tu nemáme žiadnu rodinu,nebola iná možnosť ☹
teraz si už všetko chystá do školy sám,okrem raňajok a desiaty,to mu chystá muž,vstáva sám na budím,občas aj muža príde zobudiť,keď ignoruje budík 😀 😀 😀 našťastie,inak by zaspal do práce 😀
Julka a Ty v práci nepreháňaj,nemusíš ho vo všetkom napodobňovať... 😀 😀 😀
Darinka a aj Ty sa ukáž,nerob mŕtveho chrobáka 😀 😀
Vladi,ako??už červíček nehnevá,že toto jesť nebudem?? 😀

bambi09
20. říj 2009

budím=budík 😀 😅 😝

frisbee
autor
20. říj 2009

dobré ránko...deň v riti 😀 😀 😀 😀 😀 ...aké ste vy dnes zodpovedné a vychovávate 😎 ,ja by som tiež,aby sa mladá naučila,že strkať doklady do peňaženky je fakt nedobré... 😝
...a inak je tu škaredo,prší,Slunce,seno.....pápapapapapapapapa 😀 😀 😀 😀

bambi09
20. říj 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝
tož dobré ráno krasavico 😉

frisbee
autor
20. říj 2009

akurát si urobím jedlo a kávičku a som tu 🙂

bambi09
20. říj 2009

idem si aj ja kafčo dať a hladného vlka nakŕmiť 😀 😀 😀

frisbee
autor
20. říj 2009

rajo???? 😀 😀 😀

vanja
20. říj 2009

čaute baby 🙂

bambi09
20. říj 2009

nieee,toho staršieho,Rajo už bolo 😀 😀 😀
ahooooj šéfksa,čo Ty tu??ako garage?? 😉 inak Ťa rada "vidím" 😀 😀 ja som včera zaspala s malou,vo vani som bola o jednej 😅 😅

vanja
20. říj 2009

no super a ja tu sama zase, ako vôl v plote 😀 😀 😀
garáž je zachvíľu tak, že budú vytiahnuté múry dneska, už finišujú, akurát som im prichystala večeru, tak idem sem mrknúť, kým dokončia. Tak aspoň dajaká zmena na dvore zase.
Aj ja si idem zachvíľu urobiť kávičku, ale prídem sem až večer.

vanja
20. říj 2009

My máme dneska rajo celý deň, aj v noci 😅 😅 😅 😅 😅 moja malá má asi pocit, že keď si necucne každé 2 ho dinky, tak sa jej urobí zákvas 😀 😀 😀

frisbee
autor
20. říj 2009

vedúca,tak sa snažte,do garážky nás budeš ubytovávať,keď prídeme,tak nech je útulná a suchá 😀 ....trpaslíkov sa zmestí veľa...ozaj,baby,prepásli ste osláviť 5.tisíci príspevok 😕

vanja
20. říj 2009

no čo už oslávime 6000 príspevok. A fris, keď sa nevojdete do garáže tak máme aj šopu 😀

vanja
20. říj 2009

idem baby, tak večer, čaute 😉

bambi09
20. říj 2009

vanja,tak do šopky by si nás strkala,héééj??? 😠 😠 😀 😀 čo sme zo sádry?? 😀 😀
a fakt už bolo 5000 príspevkov??ty voleeee,ale fičíííme 😀 😀 😀
vanji,to Rajo je aj u nás 😀 😀 😀 ale neva,kým máme-dáme,nie?? 😀 😉
a teda nech rovné múry urobia 😉 a prečo s kávičkou neposedíš pri PC??
a bundy už došli obe,tá druhá je ltt,pofotím,pošlem,uvidíme,dokedy jej bude dobrá,ale veď ju potom predám,no problem 😉
fris,už si sa spamätala zo šoku??

frisbee
autor
20. říj 2009

ešte niéééééééééééééééééééé..pijem kávu a nie som schopná chodiť 😀

bambi09
20. říj 2009

tak seď 😉 načo chodiť?? 😀

frisbee
autor
20. říj 2009

no musí dať barák do poriadku,mám pocit,aby sem zajtra nedoliezla švagriná,bude blízko nás na úrade vybavovať niečo ohľadne toho úmrtia....no nerada by som..to je tá,čo má blbé reči 😝

bambi09
20. říj 2009

pošli je vieš kam 😠 😠 😠 nech si reči strčí za klobúk,Ty si pracujúca osoba 😉 nebudete doma a basta 😀