S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
21. říj 2009

fris,tak príjemnú službu-v rámci možností 🙄
mňa zas bolí tá hlava,robila som dnes na balkóne poriadok s kvetmi,mala som čiapku a aj tak 😝 😝
musím si tie dutiny doliečiť a nebehať furt na balkón 😝 😝 😝
Vladi,aj my sme mali dnes špagáty 😀 😀 😀 s omáčkou z kuracinky 😅 a čo má Tvoj muž proti špagátom?? 😕 😕

kristina25
21. říj 2009

ahojte baby,
dufam, ye vam nevadi, ze sa ozyvam, ked mam niejaky problem, ale vy viete dobre poradit. 27 mame druhe pojednavanie. Manzel sa chce stretnut v sobotu s malou, dva mesiace sa o nu nezaujimal a teraz dva tyzdne jej kazdy den vyvolava. Ona chce, aby jej volal. Chce sa s nou v sobotu stretnut. Od augusta mi nezaplatil vyzivne. Ja nechcem branit, aby za nim neisla, ale bojim sa, ye nahuci do nej, aby bola s nim a potom po rozvode malu prisudia jemu. Ona sa stretnutie s nim velmi tesi. Mam ist na to stretnutie?
Ja som dnes robila zapekane plnene zemiacky, dala som do nich vsetko mozne, ani som nemzslela, ze budu take dobre.
fris - tak si ten Londzn uzi 🙂

vladkaz1
21. říj 2009

bambi nic nema ,ale ja som mu nedala jest 😅 lebo ma nasral necitas co pisem 😀 hore nad .....tak si isel do obchodu kupit a dosiel za hodinu a nic nepriniesol len si nike vsadil a uz jedol spagaty .. ja som robila s mletym masom .. a hovorim mu jaj moj zlaty navaril si si? no som potvora a on ze ne ja som si na ne zarobil .. a ja ked si si zarobil tak si zaplat nekoho kto ti bude varit a odloz ten tanier .. nedal sa zjedol to ..
Nemyslela som to vazne ale nasral ma dnes lebo na vsetko doma serie .. 😠
A ty sa liec veru 🙂

vladkaz1
21. říj 2009

kristinka prepac ja neporadim nemam skusenosti a moc sa nechcem teraz nad takymi veci zamyslat prepac ale drz sa 😉

vladkaz1
21. říj 2009

Zajtra mam to sono tak myslite na cervicka ... idem hajat dobru noc 🙂
PS: cely byt nam smrdi same spagaty no hruza len ma nadrapuje 😝

frisbee
autor
21. říj 2009

tu som..no super,po ceste ma zastavili poliši,ja na nich nežným hláskom,že idem do práce,či chcú doklady,oni na mňa nežne,chlapci,že nie,že by toho chceli 😀 😀 ..prídem sem,kočka vydesená,že sa jej sem pokúšali dostať dvaja opilci a mlátili do dverí...no som zvedavá,čo bude.
kristi...musíš sa s ním dohodnúť na tom stretávaní s malou,on to skúša a použil by to proti tebe,hovoriť jej može,čo chce,tam by mala byť na súde sociálka a právnik za teba musí zabojovať...v žiadnom prípade nechoď k súdu bez právnika...ja som na to doplatila.A po tom všetkom sa neboj,dieťa mu nedajú,musíš byť kľudná a vyrovnaná,im to bude jasné. 😉

veronkaj
22. říj 2009

frisbee - to bude super výlet, a ešte k tomu na promocie, to každý nezažije

vladkaz , pekne začni priberať, a maličkému nič nechýba on si aj tak vezme čo potrebuje

ostatné tiež vás dočítam,

inak kočulky moje ja som dnes ešte o tretej bola hore, no a pol šiestej budík zazvonil a mám nadstavené že cvaknem a on zazvoní o 5 min. a tak to môžem opakovať pokial to nezruším a dnes nezvonil druhý krát normálne som o pol hod. zaspala.

- včera som chcela konečne doriešiť veci medzi mnou a polovičkou, ked bral so mnou úver aby vyplatil bývalú tak sme sa dohodli na zmluve medzi nami kvôli tomu a aj čo keby sme sa rozišli, ale nemal čas ju so mnou napísať, stále sme riešili úver a ked aj bol čas tak bolo iné a akosi že potom,... a potom nám čosi v úvere zmenili a zase boli fofry a sťahovanie. Pred podpisom som chcela že aspoň akú takú zmluvu a vraj či mu neverím a tak... a ja som verila.
- niekolko krát som mu pripomenula zmluvu od vtedy - úver sme brali na konci augusta a že áno napíšeme ved na všetkom trvá, ale že musí prísť list vlastníctva aby sme potom mohli dať to číslo do zmluvy, pretože sme sa dohodli že potom prepíše polku domu na mňa len pri podpise zmluvy to nemohol, lebo by bývalá tú zmluvu o predaji nepodpísala.
- prišiel aj LV a on nič, stále že potom, už som aj povedala čo si o tom začínam myslieť, a stále ho nebolo k tomu možné dokopať, teraz som povedala, že už to musíme urobiť, ved ja riskujem že ak sa niečo stane bude zo mňa bezdomovec lebo som spoludlžník zo svojím bytom a ten by ani celý úver nepokryl.

- a tak večer že ideme to napísať a najprv nechcel, že v piatok, alebo cez víkend. nepovedala som nič.
- a večer okolo 21,00 príde že no dobre tak to podme napísať, najprv sme napísali všetky papiere, čo potrebuje ohladom toho že kúpil ten dom od bývalej - oznam na MU, papiere kvoli dielne, opravy na listoch, prihlášky na zľavy kvôli podnikaniu a tak.... a potom to prišlo
🙄

jalao
22. říj 2009

co? nenapinaj!!! 😅 😅 😅 😅

kristina25
22. říj 2009

frish a ked nemam pravnika tak dceru mozu dat jemu? On pravnika tiez nema, ale tvrdil mi, ze ked sa rozvedieme tak si zoberie pravnika, aby malu prisudili jemu. Mozu mu prisudit malu z toho dovodu, ze som nezamestnanna a on zaraba okolo 800Eur na mesiac.

veronkaj
22. říj 2009

jalao - o chvílu dopíšem, teraz nemôžem,

vladkaz1
22. říj 2009

Vreronkaj ,prosimta chodte to podpisat pred notarom ,alebo ked byvate na detine aspon pred starostom aby ste mali nejakeho zakonom opravneneho svedka podpois len medzi vami dvoma nic podla nieje platny ked hovorim zle opravte ma ale podla mna mam pravdu ..
Som nervozna idem na pol 12 tu uz tam teda musim byt tak som objednana mama pride o 11 nastej varovat kukuricku, dufam ze sa vybavim rychlo ..
fris tak ty mas teda stastie ,viem si ta predstavit s tou malou dusickou ,ako sa pytas ci mas dat doklady 😀

jalao
22. říj 2009

vladi, rano som citala, ze pri Trnave sa aka nehoda stala.. 😒 😒 😒
Dobre sa vybav, Lucia bude s babkou, tak to mas v pohode,nie? mamina ti takto sem-tam pomoze? Mne vedela prist vziat Tanv von, alebo aj kocikovat, ked bola babatko, to som mala najradsej... 😉 😉 😉 Som bola za to hrozne vdacna. 😵 😵

vladkaz1
22. říj 2009

😕 Jalo kde preboha nehoda? no hruza des...
Ano mamina pride len ona podnika a ma strasne malo casu ,makrajcirstvo potom to musi vsetko dobiehat ked pride varovat ... ale mne este nevarovala co je mala na svete len ked som bola v nemocnici a MM bol v praci .. ,inak nasa mala ich zboznuje .. druhu babu ani nepozna ju videla ked mala 4 dni takze tak 😝

veronkaj
22. říj 2009

vladkaz - tak dobre vybav, a moja dcéra tiež jednu babku má len že akože má a tá druhá je zase taká, že k nej dcéra nechce chodiť.

- dopíšem čo sa zase stalo.

Už veľakrát som v živote povedala,že nenaletím a naletela som v podstate. tak mi treba 🙄
ako som už písala boli sme dohodnutý, že za akých podmienok s ním pojdem do úveru, bezo mňa by ho nedostal a nemal nikoho kto by s ním do toho išiel. ale nemal čas to dať na papier, ved či mu neverím že ved ma miluje a napíšeme to hned len čo sa bude dať.
nestalo sa a dokopávala som ho k tomu.a výsledok???

- už to nieje tak ako sme sa dohodli, a nakoniec z neho vyšlo, že v podstate podľa toho čo hovoril, že áno lúbim ťa a všetko a ked sa rozídeme dostaneš to čo si do úveru vložila a to čo do nábytku a zveladenia domu môžeš si niečo z nábytku zobrať.
- ked dožijem s ním potom dostanem pol domu , teda moja dcéra zdedí a druhú jeho deti

- a dieťa nebude pretože ako som pochopila, chce predať auto na budúci rok aby mohol zložiť akontáciu ešte niečo došetrí a chce novšie na leasing aby mohol dávať všetko okolo neho do nákladov a nie hoicjaké ale také lepšie auto tak aby si proste prišiel na svoje - veľký výkon, vysoká rýchlosť, adrenalín a je logické že potom popri účtoch domácnosti, oblečení, dorábaní domu, účtov bežných a leasingu už nebude mať na to aby živil ženu na materskej a decko.

- takže dámy láska je jedna vec, rozum druhá a ja som zase uverila a sklamala, mám pocit, že som bola dobrá akurát na to aby
- ako pomoc aby mohol zobrať úver a neprísť tak o dom
- ako spoluplatiteľ úveru
- ako upratovačka a kuchárka
- ako milujúca žienka, ktorá mu plní čo mu na očiach vidí a pomáhal mu plniť jeho sny.
- ako žena, ktorá sa stará o papiere, doklady,
- ako niekto kto mu je oporou v dobrom a zlom a milujeho

a odmena??????? čo mi z toho vyšlo
- to čo si dievča zarobíš to máš
- prispievať na všetko čo treba a občas ti niečo kúpim ako darček
- môžeš využívať väčšie priestory ako som mala pôvodne / teda ak sa dá niečo využívať ked prídem domov o 19 h tak hodinu a pol krúžim medzi pračkou, žehličkou, a hlavne kuchyňou a potom sa osprchujem pozrem telku a idem spať.
- aj ked sa starám lepšie ako bývalá na čo by si mal brať, veď ma ľúbi a je to len papier takže ani sen o manželovi a normálnej rodine nula bodov,
- ked sa rozídeš so mnou vrátiš sa tam od kial si prišla, môžem si zhánať potom peniaze aby som dala do poriadku byt po nájomníkoch a opotrebované zariadenie trochu vynovila
- polovičke zostane pekne zariadení obnovený dom zvonku a j zvnútra

babulky ja som taká naštvaná sama na seba, sklamaná a vôbec neviem čo teraz. navyše ma ešte aj v noci tak rozbolela na chvílu noha až som plakala od bolesti, len kosti na jednom predkolení ale hrozne potom to prešlo.

no nech urobím čo urobím vždy na to doplatím, hlavne že som pomohla aby jeho bývalá ako mala pohodlný život a mala všetko čo len chcela ho mala aj nadalej bezproblémový a moja polovička splnené sny. a ja??????????? nuž nič ostáva mi len držať hubu a krok lebo dcéra má konečne detskú a psa a je šťastná a zaslúži po tom živote čo sme mali a tak to kaziť nebudem a ja budem mať vedla seba polovičku čo ma ľúbi ale bez vyhliadky na budúcnosť a ked niečo budeme kupovať tak budem na to myslieť že je to v podstate jedno pretože stačí aby sa so mnou rozišiel ked si zmyslí a som v .............................

veronkaj
22. říj 2009

nehnevajte sa že som vám tu takto popísala ale musela som to dostať zo seba, proste poznáte to nech robíte čokolvek vždy na to doplatíte a všetko sa vám zrúti ako domček z kariet a potom si poviete že hocijaká potvora sa má dobre a všetko na čo si spomenie a človek za lásku a úprimnosť a ochotu pomáhať akorát slzy.

veronkaj
22. říj 2009

a potom že maj chuť žiť 😠

frisbee
autor
22. říj 2009

ahojte...čo to čítam ☹ ...kristi,nestresuj sa dopredu,právnik je poistka,on vie,ako má reagovať na súde,tam,kde by to teba položilo,on sa háda...neviem,ako je to na Sk,ale tu keď nemáš príjem,dostaneš právnika zdarma.
Veri...písala si to tak nešťastná,že mi uniklo to,akým sposobom ti on chce vrátiť svoj dlh?Nepochopila som...konkrétne,máte tam,ako ti vráti,čo si vložila do úveru?A od tohoto momentu koniec s tým,aby si ho podporovala finančne...aby vyplácal bývalú..tie peniaze si pekne odkladaj ty,raz ich možno budeš potrebovať..no nebudeš oberať svoje die´ta a strkať prachy cudzej babe.Naštvala som sa hneď,ako som si to prečítala,z toho cítiť vypočítavosť....on vedel,ako si na tom finančne,keď ste sa spoznali? 😕Ja som biela od hnevu,teraz to vezmi pevne do rúk...preboha,ty nie si jeho sponzorka,on si predstavuje,že budeš platiť jeho záväzky a platiť jeho nápady,ktoré si vymyslí...tak to nie...Skús to jeden mesiac...obmedziť podporu...proste nemáš...a uvidíš pravú tvár,radšej teraz,ako keď bude neskoro a čo potom,ostaneš s malou na ulici?Odkladaj peniaze pre svoje dieťa...no ja nemám slov,musím to premyslieť v kľude. 😠

veronkaj
22. říj 2009

frisbee - ahoj naše zlatko vid IP

no máš pravdu, som z neho sklamaná a zlomil to niečo čo v nás je ked niekoho ľúbime a teraz neviem čo bude , ked mu niečo poviem aj tak to bude otáčať zas proti mne a vraj ja mu neverím a chcem z neho urobiť podrazáka... a pod.
ale prečo nechápe čo hovorí, že ja sa na to môžem pozerať inak, hovorím ty keby si bol na mojom mieste opačne ty by si len tak pomáhal vyplácať môjho bývalého a podporoval ma vo všetkom aj keby ja som nebrala do úvahy žiadne tvoje želania len tak pre moje hnedé oči??? ty by si nechcel žiadnu akú takú záruku?? - vraj chcel

bambi09
22. říj 2009

ahojte 🙂
tak my máme dnes na striedačku Rajo a revy divokých zverov,teraz je na chvíľu zaujatá Včielkou-"listuje",tak môžem prispieť 😅
veronka,mne teda riadne smutno zostalo z toho,čo píšeš a som tiež vytočená z toho prístupu Tvojho partnera,mala by si trvať na tom,aby to bolo tak,ako bola ústna dohoda,či už sa nedá cúvnuť??ono to tak v živote býva-za dobrotu-na žebrotu,ja som už tiež dostala po hube,ale dúfam,že som sa poučila a len tak niekomu už veriť nebudem 😒 😒 za to,že má človek srdce dostane nôž do chrbta,tak radšej byť trochu tvrdý a nezažiť sklamanie...
to si predstavuje ako Hurvínek válku 😠 😠 😠 je mi z neho na blití,z toho,ako sa chová 😠
milovať neznamená všetko tolerovať 😉 kde si v tom vzťahu Ty a Tvoja dcéra,Tvoje sny a túžby?? 😒
Julka,dík za mailíky,to lietadlo by som brala na svadobnú cestu,ale keďže mám strach z lietania,tak radšej ten vlak,čo raz fris posielala 😀 😀a tá báseň,ja viem,kto mi vyjde na obrazovku-friiis 😀 😀 😀 lesbiche... 😀 😀 😀 😀 😉
no ako moja??služba oki? a čo už strašíš,keď máš ešte spať??nebuď biela,to Ti nesvedčí 😉
Vladkaaaa,tak akooo???čo červíííček??myslela som na Teba 😵 😵
Simonka,Ty sa kde flákaš??Darinka má omluvenku,ale Ty nie 😉
náš mladý dnes išiel na BIB a teraz vysedávajú v Mekáči,no nemajú sa tie decká dobre??zajtra má nejakú matematickú súťaž,tak zas sa bude ulievať zo školy,ale včera večer ešte potil krv nad 100 príkladmi z matiky,tak nech si vydýchne 😅

simona55
22. říj 2009

ahojte vsetky, bambinuska som tu pri pc, len nejako nemam ocom pisat tak vas radsej citam, 😀 veronkaj ty to veru nemas lahke, ☹ dnes ma ako si zacali boliet krize 🙂 uz prichadzaju mrchy asi 🙂 bude sex pauza 😀 dneska som prala , bolo fajn pocasie aj mi vsetko uschlo,mam rada take teple jesene dni napoli slnko napoli vietor 😵 vtedy lubim praat, malinky sa uci hovorit slovko apu 😀 😀 😀 😀 a baba akoze csaba ozaj kde je darinka co je snou? len sa nechista aj ona na matersku? 😀 😀 friska co je stebou mamula? zviknes snivat aj postojacky ked mas nocnu? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
22. říj 2009

Simonka,no konečne svietiš,slniečko 😵
tak si si mákla pekne,aj ja mám vyvesené,budem dnes žehliť,muž pôjde s malou von,ja ešte nejdem,fúka,možno zajtra,tie dutiny sú hnus,to cítim všetko,hlavu,oči,zuby... 😝 😝 😝
my to máme tak akosi postupne 😀 😀 😀 okrem Vladky 😀 fris začne a potom ide lavína 😀 😀 😀
Vladi,podaj hlásenie,čo červíček??videla si ho?? 😕
Simi,už aj idem na mailík 😉
a neboj,Darinka na materskú nejde,teraz máme Vladku 😵 na ofukovanie 😵 ale Darinka je určite ok,len nemá čas písať 🙂 😉

bambi09
22. říj 2009

a vedúca sa nám kde fláka???háááá??? 😕 😕 😕

vladkaz1
22. říj 2009

cafte docitam vas neskor hlasenie no som v 10 tom tyzdni jupi.. tesime sa vsetko je v poriadku cervicka som videla na plazme .. hahaha mam aj nadhernu zretelnu fotku neskor vam hodim od MM la z telefonu lebo mne sa pokazil mam stary bez fotaku ale som rada ze je vsetko v poriadku zatial 😀 😵 😵 😵

bambi09
22. říj 2009

Vladi,supeeeeer,tešíme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

frisbee
autor
22. říj 2009

vladíííííííííííííííííí...super,hoď, hoď 🙂 .simi...ja snívam aj na jednej nohe 😀 😀 😀 dari...už aj medzi trpaslice,nebuď sma,sa mi to nepáči.
bambuĺa dutina 😎

frisbee
autor
22. říj 2009

začalo pršať,utekala som zo záhrady 😝

bambi09
22. říj 2009

fris,ale nie dutá 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. říj 2009

ale dutina 😀 😀 😀

bambi09
22. říj 2009

stromová 😀 😀 😀
muž šiel s malou von,tak hádam nezmoknú 😕 ja chystám žehlenie 🙄 tááák sa mi nechce 😝
a že v Karlových Varoch zomrela žena na prasaciu chrípku,ty brďo 😕 😕 😕

frisbee
autor
22. říj 2009

tak...naša vŕbka 😀 ...teraz som to čítala,že mala okolo 40.tky..ty brďo