• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
inak ranko sme si spravili kakavo ,vianocku s maslom a moj mi povedal ze take dobre ranajky uz dlho nemal :grinning: co staci ku stastiu co?
Na obed mame este masko dusene to ja nebudem a ja mam chut na hranolky .. aj ked hnus nezdravy ale raz za cas mozem vcera sme mali este kapustnicu bola strasne dobra taka zabijackova a u babky .. zjedla som 2 taniere a do vecera som nemohla stravit ,ale taka bola dobre kysela mnam .. uplne na paradu a v noci uz letela von :frowning2:
25. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladi..no to si si kapustničky moc neužila...my ju robíme akurát na Vianoce,ale tešíme sa ako malé deti.Je ti zle furt,alebo iba po niektorých jedlách? :confused:
25. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
fris,jakú veľkú hlavu tu furt spomínaš??ja som žiadnu na fotke nevidela-máš taký priemer :grinning: :grinning: čiže všetko přiměřeně :grinning: :grinning:
Vladi,tak kapustnicu si nestrávila? :sweat_smile: ja ľúbim,ale teraz nemôžem,malá to tiež nevie stráviť,takže až na Vianoce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes máme morčacie soté s ananásom a ryžu,to ľúbime :wink:
ja nejako tú hodinu necítim,ono sa to ale asi prejaví,večer bude skoro tma :frowning2:
a Vladi,také raňajky aj ja môžem :grinning: fris už asi lieta po cvičáku ako laňka :sweat_smile:
25. říj 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa...vy jete morčatá??? :confused: :confused: :confused: :confused:
25. říj 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,my jeme všetko,čo nezje nás,nie sme zhýčkaní... :grinning: :grinning: :grinning:
boli sme s amlou von auž o 17-tej nás tma zastihla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vôbec sa mi nepáči tá zmena času :angry:
a Ty si bola s Kouďákom?? :wink:
ale teplučko bolo,malá nachodila kilometre,nakúpili sme čerstvé pečivko mladému do školy,prídeme domov a ten má 38,5 :frowning2: takže zas bude doma,našťastie majú od štvrtku prázdniny,tak vymešká len 3 dni :unamused: :unamused:
25. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
s malou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy,kde ste??som tu sama ako prst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
25. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bambi, som tu a ty kde si?
a fris sa nám fláka.
to asi tá zmena času
ja som hore bola už od siedmej, teda malá ma zobudila, ale som bola doobedu oťapená jak neviem čo. O 10-tej som už pila druhú kávu, navarila obed, ľahla s malou na hodinku, a poobede sme šli na prechádzku,skončili sme u sesterky na káve + fľaša vínka a prišli sme domou o pol ôsmej. Najesť, umyť, spať a žehliť by bolo treba, ale sa mi neche, tak až zajtra.
Ale ináč dneska bolo krásne počasie.
Kiežby tak bolo ešte aj cez tento týždeň. Aspoň. :slight_smile:
25. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nefláka...my sme sa vrátili neskoro so psami..vanji,napísala som ti o tej hre vedľa :wink:
25. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
si sa vybehala čo?
aspoň si udržiavaš kondičku
25. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,oni nám zrušili tréning,tak sme vzali dvoch psov išli sme na cvičák iba tak a potom ešte k trénerke pre granule.
25. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
proste plodný deň :slight_smile:
25. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no plodný...ja mám pocit,že som pol dńa varila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi...a ziadne foto mi neprislo este? :confused:
25. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika bývaš dosť ďaleko, to preto :grinning:
25. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki,prepáč,ale dnes sme boli von a mám maróda,tak nestíham,ja mám na maily čas až po polnoci,baby už vedia :grinning: :grinning: :grinning: tak neboj,o nič neprídeš,len sa neskôr zľakneš "peknej tety" :grinning: :grinning: :grinning:
fris,aj Ty mávaš také pocity??ja že len jaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a granule vám nechutia?? :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambmi,granule sú tak drahé a kvalitné,že by sme si nedovolili ich jesť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja viem,my sme Bekči kupovali Eukanubu,teda Únia to kupovala,ale viem,že sú drahé,ak sú kvalitné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale šak raz za čas-namiesto večere... :sweat_smile: :sweat_smile:
25. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no lepšie,než jesť morčatá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno

to ste kedy stihli toľko popísať????,,,,,,,,,,,,,,,,,
ešte to nemám dočítané, len som tak zachytila že mafiánska a indiánska babička, maličké už je pomaly premenovavné na Macka Pu no už nám tu len Orlie prierko a Bambi chýba :grinning:

ozaj babulky, v piatok bol u nás desný večer, drahý ma vytočil, potom sa vytočil on a riadne sme sa pohádali,
ja budem tak krásne oči lebo sa vraví že najrajšie sú vyplakané oči.

ale včera som si trvala na tom, že zmluvu treba doriešiť a tak sme dohodli že to čo platilo predtým ked sme sa o tom bavili bude aj teraz a tak to mám napísať a pôjdeme to dať k notárovi overiť v piatok, budem mať voľno tak vybavíme aj ten prechodný pobyt pre nás.

cez víkend sme toho nenastíhali veľa, v sobotu bežné práce a varenie a tak ale v nedelu poobede som normálne nič nerobila, nahrala som si Mesto anjelov a potom som sa vykúpala a spinkala :dizzy_face:

za to tento víkend budeme u babky a to už máme depku teraz.

babulky dočítam priebežne a pridám sa :slight_smile:
26. říj 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile: jasom uz od 5hodyny mala dobre ranko,m :grinning: mna tten cas normalne , myli, sakra, :grinning: aj maly sa my vtedy zobudil ,a tertaz prave ho hupem v kociku, chvala bohu uz su hody zanamy :stuck_out_tongue_closed_eyes: bambi diky za maili su krasne aj pohovka, uz sa chystam aj ja nieco pofotit,ale nejak mi to nejde,ale pokusim sa dnes, :slight_smile:
26. říj 2009 v 07:41  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko po vikende zelam vsetkym :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ja som mala divoky a aktivny vikend a chvalabohu su zatial aj vsetci zdravi...vcera bol nadherny den, poprezliekala som periny a vsetko susila na slniecku...no kto by to na datum 25/10 bol povedal?? :sweat_smile: :sweat_smile: Od tretej sme mali drahy na bowlingu zajednane, tak sme tam skoro do siedmej valcili aj s velkou partiou kamosov a ich a nasich detureniec. Vecer sa vsetci pokupali a pozerali sme svorne SS - bol to kulturny zazitok!! :wink: :wink:
26. říj 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

jalao pekne si pracovala aj užívala

prosím ťa čo je to SS teda čo ste to pozerali??? keby CSS tak chápem že českoslov.superstár ale SS???
26. říj 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, hlási sa ďalšia pracujúca :wink: :wink: Kým si Vás človek prečíta, nasmeje sa , čo všetko ste tu preberali :slight_smile: :slight_smile: Ďakujem fris za mailíky, deťom a mužovi som ukázala hríbik, strašne sa im páčil. :slight_smile: :slight_smile:
Mi sme mali pekný víkend, ešte v piatok ma muž zobral do mesta a kúpil mi čižmy :grinning: :grinning: Deti sme nechali doma prvý krát samé, chvílu sme sa aj poprechádzali po meste. Čižmy síce nie sú moj štýl a do práce si ich asi nevezmem, ale jemu sa hrozne páčili, no čo človek neurobí pre chlapa :grinning: :grinning: Uhorečka bola minulý týžden trikrát sa nesťažujem, to už dávno nebolo :grinning: :grinning:
Dnes išiel na služobku, príde až zajtra :unamused: :unamused:
26. říj 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Dari super tesim sa s tebou no vidim ze zatial uplna pohodicka u vas nastala ze? Poslala som vam aj ja mailik dufam ze dojde .. lebo som to posielala hromadne .. :slight_smile: idem ranajkovat :slight_smile:
26. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
darinka no super, normálne sa všetko vráti do starých zaláskovaných časov :grinning: :dizzy_face:

a ako sa ti to podarilo tak dosiahnuť, čítala som zo začiatku tvoje problémy a ako si to dosiahla že sa zmenil znovu k lepšiemu - stačí v stručnosti popísať, keby som mala čítať všetky strany asi by som potrebovala dovolenku.

a teším sa s tebou a daj návod,
vladkaz a ja nedostnem mailíka,?? to že som fakt od macochy platí aj tu na koníkoví???? či ešte natolko neposlúcham :unamused:
26. říj 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj posli mi do ip mail poslem ti :slight_smile: nemam na teba sorac
26. říj 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas ho tam a SImi na teba nemam mail .. posli mi alebo preposlite niekto :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čaute,dobré ránko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
no dari,chválim pohodu,inak pevné nervíky a vydrž.
veri,nebuď smutná,dáš do poriadku papiere,a bude sa ti voĺnejšie dýchať :wink:
vladi...kuknem,či mi prišlo
bambuľa,čo malý?
26. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek