• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
kristinka gragutlujem a držím place
simi maródujeme, to svinksé počasie, minulý týždeň chladno a teraz babie leto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
darinka a hlavne to všetci asi viete či má alebo nemá prádlo, mňa to akosi ešte nenapadlo pozerať šéfovi na zadok čo má pod gaťami, :grinning:

vanja určite sa páči a zdôvodňuješ to tým, že slon s chobotom hore nosí šťastie????

to je fajn že je tu sranda,

a práca, mám možnosť niečo robiť nové ale nie som v tom si istá čo sa týka zákonov a poznám dotyčného tak sa do toho nehrniem dala som si čas na rozmyslenie. :sweat_smile:

vanja správne poriadok musí byť a aj v oblečení, :grinning: :grinning: a zase niektoré veci bez toho jednoducho nejdú :grinning:
27. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristinka,tak gratulujem a držím palce do ďalšieho boja,uf :unamused:
darinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
veronka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vanja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fris :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
čo ste dnes vtipnú kašu jedli?? :grinning: ale oki,takto sa mi to páči :wink:
27. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanja, to je mi lúto, že aj vy ste chorí :wink: A s tou kozou si ma pobavila, nápodobne aj ja
Mi sme boli pred 2 týždnami :frowning2: :frowning2:
Kristi som rada, že už máš za tým najhorším :wink: :wink:
27. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nžiadna kaša, polku tabletky sme len vzali..... :grinning: :grinning: :grinning:
nie veronkaj, jal en že keď stojí tak to je dobre, :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no teda simonka....sa spýtaj báb,že furt hovorím,kde si,ty jedna...bývala si tu viacej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...ty si tu hlavná postava,a my na teba furt čakáme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,moja.
vanja a veronka...a už sme zase u sexu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ste sa nám tu pokazili,o verči som si myslela dlhú dobu,že je malé dievčatko,taký mala nežný tón :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....v psíkoch :grinning: :grinning: :grinning:
dari...veď nato nás máš,aby sme ťa rozveseľovali :wink:
27. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simonka,tak stručne nemoooožem :grinning: :grinning: ja tangáče eee,som staromódna,v lete normálne,v zime boxerky dámske :wink: naostro som ešte neskúšala,ale ktovie,možno v lete skúsim :grinning: :grinning: :grinning: čím som staršia,tým som skazenejšia :grinning:
ale bez podprdy nikdy,nezapla by som gate,čo by mi cecíky zavadzali :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pardón,kristi,aj ja gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa...ja to isté :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cecík je všade :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,pri nás sa skazí každý,bacha na niki,ešte je mladá :grinning:
Simonka,čestné pionierske,že fris je smutná,keď dlho nepíšeš,furt Ťa spomíname :wink: veď si naše Slniečko :dizzy_face: :dizzy_face:
Julka,dík za mailíky,aj vanja-dobrééééééé :grinning: :grinning: :grinning:
vanja,v BA v MHD by si tak nehovorila :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veronka, nie že by sme pozerali na prádlo ale to sa nedá nevidieť, ked má obtiahnuté veci, alebo priesvitné. Jednoducho vidíš že tam nič nie je. A kolega sa opýta: M... ty si naostro???? A ja že čo sa pýtaš šak vidíš, nnie :grinning: :grinning: No ale predsa do práce, ešte keby sa tak doma producírovala :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šak sme oné,néééé,dvojičky,či dojičky???? :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa...myslím,že hovorila...odkedy ju lepšie poznám,tak viem,čo v nej je......vedúca,ja ťa milujem :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dari,odvážna vedúúúca,aj keď je kočka,hmmmmmm :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa...aj dojičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,už zas??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lesbiche :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale sa to tu rozbehlo o tomto čase.To je tuším prvý krát, čo ste tu skoro všetky v pracovnom čase :slight_smile: :slight_smile: Zvačša len mi s Julkou a najnovšie sa pridáva Veronka, :slight_smile: :slight_smile: To je fajn,lebo ja doma počítač málokedy zapínam a dnes bude na nom muž, ked mal dva dni absťák :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dari,no,raz za čas sa zadarí,mne sa dnes nič nechce,keď je tu tak veselo :grinning: :grinning: :grinning:
ale budem musieť,len ešte nieeeee :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dari...muž bude ležať zviazaný na posteli ako ten sloník,žiadny počítač :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
baby,ja som tiež rada,málokedy sa takto stretneme...ale, kua, už musím vyzliecť to pyžamo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a som chcela dopísať,že vedúca je kočka,skoro ako Ty,myslím Tvoja v práci,veď vieš,že som Ti ju za ségru pasovala,ako sa podobáte a druhú za mamu :grinning: :grinning: :grinning: ale fakt sa podobáte,kľudne môžete byť rodina :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby....ja nielen naostro na kozu, niekedy aj na kona... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
preboha...admin tu nesliedi?? :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
admin som ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..veď sa bavíme o spodnom prádle a ani značku nemenujeme :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
P.S. ešte furt som v pyžame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babi mna z vás porazí :grinning: :grinning: Ja síce idem po tretej pre malého ale tiež sa mi odtialto nechce odísť, ked je tu tak veselo :wink: :wink:
Julka :grinning: :grinning: :grinning: na čo v práci nemyslíš :grinning:
fris, no uvidíme či nebude z cesty moc unavený, ale aspon mu poškrabkám chrbátik, to má rad :grinning: :grinning:
A ako vieš, že mám počítač položený na posteli? :grinning:
27. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zabudla som fris a načo ty si dobrá, že v pyžame :grinning: :grinning: :grinning: A oplatí sa Ti prezliekať, však za chvílu pôjdeš do práce, počasie naprd si písala, zbytočne hádzať na seba handry na tú chvílu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A oko nie je doma??
27. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dari... :grinning: :grinning: :grinning: tak zapni skype,nech vidíme,ako škrabkáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však to, že nemám skype :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no...ked Vanju napadla koza...tak mna z fleku kon... :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julka,čiže skôr,ako otvoríš stránku MK si dáš dole tangá??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobréééééé :grinning: :grinning: :grinning:
fris,choď rovno do práce v pyžame a potom sa nemusíš prezliekať, len zaparkuješ a spíš :grinning: :grinning: :grinning:
dari,my Ťa nechceme mať na svedomííííí,nech Ťa neporazí :grinning: :grinning: :grinning: a poškrabkať by si mohla aj mňa prísť, to aj ja milujem, môj hovorí, že pri tom pradiem, ako mačka :grinning: :grinning: :grinning: mňáááááuuuuuu :grinning:
a škoda, že nemáš skype, to by si čúrala do gatiek z nás, všák baby??? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tak...bambuľa má pravdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek