• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
Veronka, kde sme boli no v práci, ale kedže šefke stále nefunguje počítač, tak mi furt ten môj obsadzuje :grinning: :grinning:
Môj je pozorný to hej, ale auto zohrieva hlavne pre malého, aby sedel v teplúčku ked ideme do škôlky :grinning: :grinning: Mi druhú telku nemáme v spálni, ja som nechcela :grinning: :grinning: Aj tak ju zvačša pozerá dcéra-telenovely :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi vysvetluj, rada sa poučím :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak Simi, toto nam musis objasnit!! to mas prosim ta, co za injekciu?? :grinning: :grinning: :grinning: kde sa to kupuje? :wink:
30. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jalao to poznám, alebo ked chcem prepnúť kanál prebera sa, že čo je šak len rozmýšlam. :grinning:

simonka - no to je des, ja som včera vravela polovičke že minule v súdnej sieni sa jedna rozvádzala preto, lebo ju manžel nevedel v posteli uspokojiť :grinning: :grinning:
a hneď mi večer povedal ľúbim ťa - asi si myslí že to je to ma uspokojí: :grinning:

simonka radšej o tých nehovor, lebo sa asi veľa prihlási čo ich chce pre polovičky :dizzy_face:

darinka nevadí aj tak je pozorný, a telka v spálni no katastrofa, ale takto leží vedla mňa a tak by ležal o poschodie nižšie. ale tam ho zas nikto neškrabká.
30. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby, tak o injekcii sa uz asi nedopatram nic.. :frowning2: :frowning2: simonka nechce prezradit...
Odchadzam uz, prajem vsetkym dennym aj nocnym sovam pohodovy vikend a opatrne na cestach :wink: :wink: :wink:
30. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale Veronka aleked to musim dat zoseba von :grinning: :grinning: :grinning: no tak co ste zvedave, tak pozorne citajte, ta injekcia obsahuje nieco ako ked muzi nevedia si postavit uhorecku tak si daju viagru. no a kobylka aby mala chud na sex tak jej pichnu taku to injekciu a za 5dni sa horuje.ak niekto nechape tak nech sa ozve rada poucim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: este si doperem, nakrmim hladne usta mojich chlapou a som tu na koni.Jovan
30. říj 2009 ve 14:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
simonka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja ti rozumiem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, tak s tebou nie sú srandy :grinning: :grinning: Tvoj muž aby sa pri tebe mal na pozore :grinning: :grinning: Nebude uhorečka šup injekcia :grinning: :grinning: ALe to účinkuje až za 5 dní, no to sa načakáš :grinning: :grinning: Dúfam, že poobedná smena to rozoberie dopodrobna. :slight_smile: :slight_smile: Ja za chvílu končím, padla, je posledného mám dačo nadrobené :grinning: :grinning: Zajtra doobeda predsa vybehneme na nákupy do Trenčína, nechce sa mi, to dcéra je nažhavená, a nechce ísť len s mužom. Len kde dáme menšie dieťa, nikdo ho nechce povarovať :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ešte pikoška. Mám svoje dni t.j. /podotýkam uhorečka týžden ništ/ No a bolelo ma brucho, ležala som a malý hovorí aby som mu čítala knižku. Ja že nemôžem bolí ma brucho a on, že to nevadí, však nebudeš rozprávať bruchom alebo ústami :grinning: :grinning: :grinning:
Včera kreslil dom v škôlke, no otras :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na spodu také čierne bodky, lebo to robili s tušom.Tak sa ho pýtam čo je to tam mravce, a on, že nie, to tá malovka čo je dole. /Neviem ako sa to odborne volá/ Takže to bolo z celého obrázku najkrajšie :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojček fris, určite po nočnej a v pyžame :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,nie som,akurát lietam okolo domu :slight_smile:
30. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dari,malý je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty sa aj nalietaš :grinning: :grinning: Ja ho keby som lietala tak mi to trvá 20 sekund :grinning: :grinning: Idem už domov, možno sa tu ešte ukážem. :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ste toho popísali,ajajááááj :confused:
30. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja tu budem iba do veččera,potom odchádzam :grinning: ,tak si pekne víkenduj...ozaj,tá injekcia je konská dávka,na chlapa by to zabralo okamžite :grinning:
30. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No malý je týpek :grinning: :grinning: Dakedy sa až hambím za neho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mi nule upozornoval pána pred škôlkou, že tam sa nesmie parkovať, normálne tolko do neho hučal, že pán musel odparkovať.Ja som ho nemohla dostať preč :grinning: :grinning: A bola si v práci ? Aká bola služba, dúfam, že pokojná a nikdo nerušil trpaslicu :wink: :wink:
30. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dari,ukáž sa,už som chcela písať,že nemusíš furt len uhorkovať,aj písať môžeš :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nebola,až dnes :wink: ..malý je dobrý...bude riaditeľom :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dari,deti majú niekedy viac rozumu,ako dospelí,ten váš bude policajt :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
riaditeľ :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
policajný riaditeľ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som všetko prečítala,Julke krásny víkend,aj ostatným pracujúcim :dizzy_face:
Simonka,tá injekcia,ej bisťu,zatiaľ sme nepotrebovali,ale ktovie,čo bude ešte,na Viagru mi furt chodí mail,nech si objednám :grinning: :grinning: :grinning:
telku máme aj v spálni,aj v obývačke aj v detskej,čiže máme 2ks :grinning: :grinning: :grinning:
ale až raz budem mať naozaj len spálňu,telku tam nechcem,stačí veža na púšťanie hudbičky :sweat_smile: :wink:
veronka,nechcem načínať nepríjemné,ale tú zmluvu dotiahni do konca a potom sa už môžete len ťuťuli-muťulikať :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
fris,tak nech služba rýchlo ubehne :wink: dospi sa a zajtra šup sem :wink:
30. říj 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanjuš,šéfuľka,tak asi skončíš s ATB,čo??uf,tak nech rýchlo lieky zaberú a ohlás sa,ako Ti je,aj malinkej :frowning2: :frowning2:
môj chlap včera nejako ochkal,tak dúfam,že niečo nedovlečie domov :unamused:
30. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak večerná smena,máte službu,nech sa neprepadneme niekam do tmavej dierky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam by sme padali,za chvíľu bude 6000-ka,neboj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hop, ja nie som večerná smena ale dúfam, že sem môžem nakuknúť :wink: :wink: :wink:
No malý chce byt smetiarom.
Alebo policajtom, tak ten policajný riaditeľ by sedel :grinning: :grinning: :grinning:
Bambi žiadne uhorečky tento týždeň neboli, do utorka služobka, od stedy mám svoje dni :grinning: :grinning: :grinning:
Ale minulý týžden sme si odrobili aj za tento :grinning: :grinning: :grinning: Bože zabil by ma keby vedel čo tu vypisujem :grinning: :grinning: :grinning:
A veronka bambi má pravdu s tou zmluvou :grinning:
Fris tak pokojnú službu
:wink:
30. říj 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris neboj nezapadneme, už teraz môžme začať :- :grinning: :grinning: :grinning:
veď máme očom celú noc písať, o simonkinej injekcii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vedúce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
teda obe skoro naraz,to sa len tak nevidí :wink:
a dari,dobre,že ste nadrobili :wink: a zas nadrobíte :grinning:
hmmm,injekcia rezonuje :grinning: :grinning: :grinning: vanji,ako u MUDr.??? :confused:
30. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak takto tú 6000-ku skoro neoslávime,kde ste zas všetky?? :rolling_eyes: :rolling_eyes:
30. říj 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bambi, nedal mi atb, že ešte počkáme do pondelka, tak len nejaké lieky beriem, aj kvôli tomu, lebo malá má atb, takže aby sa nekrížili moje s jej
:slight_smile:
ja som tuuuuuuuuuu :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek