• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
Simi ja nemrncim len som taka otravena .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, ja som dnes vylihovala do pol 10-tej, :- :grinning: :grinning:
šak som chorá ne?
a včera sme ponocovali trochen......
simi včera si tu mala byť, tu boli samé vrcholy...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanji ... no super ved si ale zasluzis si marod ne? :slight_smile:
inak mne mailiky od vas nechodia posielate vobec len od jalo mi prisli ten lev :slight_smile:
Akurat som ako tak poupratovala ide zehlit a drahemu nakazem nech umyje riady
31. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,vedúca :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
vladi,ja ti posielam všetko,ani hubertovu jazdu si nedostala? :confused:
31. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris nieco od teba dostanem, nieco nie a to mam prazdnu schranku, tak neviem kde je problem :confounded:
31. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
divné,lebo ja vám to posielam všetkým naraz :confused: :confused: :confused:
31. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz som pozerala nic mi od teba neprislo na posledy lev od jalo :slight_smile:
31. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
skúsim ešte
31. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki idem asi hajat mala spi a potom na nakup a nieco varit som nevarila ale 2tyzdne a moj uz ma komentar dnes... :sweat_smile:
31. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pá...a pekne si odpočiň,mamičenka naša :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka šak nech navarí on nie? :grinning: :grinning: :grinning:
či to by ani sám nejedol?
ahoj fris
31. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fris prepac to mi davno prilo ja som ymslela ze nieoc nove..
vanji moj nevie varit :wink: :grinning:
31. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no baby,idem na kopec,kým svieti slnko...celý orech opadal naraz...v noci mrzlo...fakt mám radosť...
31. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby sak kukam ze sipem jak debil preskakuju mi pismenka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No varim len taku jarnu polievocku .. a pojdem na rychlo orestovat morcaciu pecienku a nieco k tomu asi ryzu ne?
Fris no ten orech nepotesi moj byvaly mal na dvore velky a ked to opadlo za jednu noc mali sme veru co robit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi , tebe je ok ked nemusis vart :grinning: :grinning: i tolko dni :slight_smile: unaz byma uz od hladu zjedli, :grinning: ale ved ozaj my sme cela armada :grinning: :grinning: :grinning: no vie vladi len preto som mrncala aj lebo ma uz vsetko bolelo,aj nebolelo,ale som to tak citila,uz som bola sama naseba nasrata, mala som nohy ako kybel, a brucho, ani nehovorim,stracha hruza, ved uz aj lekary mi vraveli zeco to budu tajomne dvojicky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: brrrrrrr,uz nikdy viac by som take tehu nechcela zazit. :slight_smile: :slight_smile: bolo to hrozne.rodila som 4kratale taketo tehu som este nezazila fuj..
31. říj 2009 v 15:57  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nie ze nemusim ,ale moj je len masko, ja som pred malu bola vegos, az ked som zostala tehu som zacala jets masko a teraz mi zas nechuti a smrdi mi to ,takze sa prinutit nieco uvarit je pohroma Simi u nas... inak som si vsimla ze moj je take dost nezdrave jedla same masko vysmazane a podobne ..
Dnes som spravila pecienku, len tak s chlebikom a pochutil si hovori ,ze dobre je to a to vzivote nechcel pecienku ,ze on take neje tak ked je clovek hladny zje co je :grinning: :grinning: :grinning:
Simi a ako ti bolo ? ako zle ??? lebo ja ani neviem ci zle ja nemam chut do nicoho :frowning2:
31. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi ked si bola vegetarianka ako vyzeral bezny stravovaci den u Teba?
31. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodila som to aj do ostatnych tem tak koho by to zaujimalo nech si to kukne
http://www.mustwatch.cz/film/food-matters/
31. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj u mna :sweat_smile: ja ti to ani neviem popisat, ved ako vegos sa da celkom chutne stravovat v ramci salatov ,ryby ja nemusim inak moc ale ja som naprv vyrobky nejake jedla takze cisty vegos som nebola ani nikdy nebudem inak salaty zboznujem a daju sa aj zemiaciky no klasicke jedla si prisposobis aj bez maska .. ale salaty ja milujem ...aspon teraz ked som bola tehu s malu tak som ich nemohla ani citit a inak lubim velmi velmi syr :grinning: to je moja slabost :slight_smile:
31. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chcem velmi zmenit jedalnicek len neviem cim to nahradit myslim tie bezne jedla ...a napr najviac mam starosti co dat detom na desiatu do skoly....
31. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://bezmasa.kvalitne.cz/kucharka.html chcela som ti sem hodit nejake recepty .. fu ale polovicu s tohoto osobne by som nezjedla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem ci ti staci na rozhlad :slight_smile: a zaujima ta to? :slight_smile:
31. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
na deisatu do skoly? skus nejake celezrnne pecivo kvalitne maslo alebo syrik a zeleninku jedli by ti take? alebo nejaku dobru pomazanocku ,vyzivnu, chces viacej pesru sravu zamenit ,alebo neviem co chces..ale aj ovocie :slight_smile: chces aby to bolo zdrave a vydatne?A inak im co davas na desiatku?
31. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
stravu pestru, :sweat_smile: prepac ked pisem rychlo mi to preskakuje kade tade :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem ...vladi mne skor ide o to obmedzit co najviac pecivo ,potom nasadit zeleninu ,co najmenej varenej stravy a vela surovej ...len neviem co s cim ako....atd
31. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby dnes je uhorka :grinning:
31. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristina, no kto ako, ja určite nie :grinning:
31. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde ste? a vraj vytrvalkyne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vieš teo uhorkujú :grinning: :grinning:
31. říj 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je to uhorkuju?
31. říj 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš