S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
2. lis 2009

fris,dobrú,vypoť sa,myslíme na Teba,ale toho je,do kelu,sa vrece roztrhlo s chorobami 😠 😝
vanji,už hej,len chcem na jednu stenu dať podľa šablóny nejaké malé vzory a nemám pomôcky,tak muž zajtra kúpi tupovací štetec a papierovú pásku a idem na to 😉
ešte namoriť poličky a bude hotovo 🙂
idem pomaly aj ja,dnes som nejaká oťapená celý deň,tu začalo pršať,zima,fuj 😝 😝 😝
tak dobrú kočky a držte sa všetky choré aj zdravé 😵 😵

vanja
2. lis 2009

dobrú noc bambi
😎

bambi09
2. lis 2009

vanji,hlavne Ty s malou a frisuľa sa držte 😵 😵
dobrúúúúúúúúú...

teodorka
2. lis 2009

aj ja prajem dobru ...dam si este pivo a idem 😀 😀

bambi09
2. lis 2009

teo,máš plnú schránku??vrátil sa mi mail pre Teba 😕 😕 😕

vanja
2. lis 2009

teo neprovokuj, 😀

simona55
3. lis 2009

Dobre ranko, 🙂 tu unas sneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezíííííííííííííííííííííííííííí, pomoc a ja nemam ani cizmi kupene, cakala som na vyplatu,ale sneh prisiel skor jak vyplata 😀 😀 😀 😀 .Fris prisiel mi mailik ale neviem aky ma vyznam neviznamsa co toje 😀 😀 😀 😀 a ao som zo svokrou? hat ☹ 😎 vies teraz nemohla povedat ze aj ona chodi robit, 😝 😀 lebo kde ona robila tam sa skoncila brigada,a tu je iba 1miesto premna,ale ak budem vydet ze nerada je zmalym tak momente to zrusim, nemam naladu sasnou natahovat, ale este uvidim lebo od januara zvysuju RPa a tato robota je na cierno,a tak trochu sa obavam, no a uvidim,ako to maly bude znasat bez kojenia kolko vydrzi, lebo doma som tak si moc nepita cez den ale ako nahle ide sdcerou babke uz si pita tak dcera tamneni ani5minut a uz ide snim domou, 😀

veronkaj
3. lis 2009

dobré ránko,
simonka ty si ma dnes predbehla,
aj u nás sneží pozerám ráno že jéééééééééjjjjjjj krásny sneh a pozrem na auto a že no zbohom a nemám metličku 😠

čo ste sa rozchoreli . zatial som Vás tak zbežne prebehla a čítam že aj fris je chorá??? bože teba som už tu nestretla hodne dlho.

inak ja som včera bola normálne hnusná, teda z môjho uhla pohladu a dokonca sa drahý aj trochu snažil,to je vždy tak jeden deň po.

ráno mi volala dcéra, že ten náš kuťo ked sa išiel venčiť a zbadal na tráve to biele že začal normálne zúrivo na to štekať a ani za svet na to nechcel stúpiť, ked videl že dcéra po tom behá a chytá to do ruky tak išiel ale tak vysoko dvíhal nohy ked chodil ako baletka, že ho to studilo. zažil prvý sneh v živote 😀 😀 😀

simona55
3. lis 2009

Veronka,joj prepac 😀 nechcela som ta predbehnut.ja ked som zbadala sneh hned som vravela no boze ved sneh ma predbehol nemam cizmy, vlastne mam ale ja uz nechcem na podpetku, uz len take z hrubou podrazkou,uz mam svoje kg uz len tak nalahko chcem byt. 😀 😀 😀

veronkaj
3. lis 2009

simi nič sa nestalo, 😉

a čižmičky si kúp ja chodím do práce autom a tak 5 min.peši to mám z parkoviska takže som ešte dnes prebehla v teniskách ale už musím aj ja nachystať čižmi len ked ja neznášam to prezúvanie pri šoférovaní najaradšej šoférujem na boso ale teraz je zima sa nedá asi si dám také tie hrubé ponožky a to lahko vyzujem a obujem a pustím teplo ved nech kúri.

a musím si kúpiť tú metlu 😠 / nie na lietanie ale na sneh aby si to niekto nevysvetlil nesprávne/ 😀 😀

darina60
3. lis 2009

Dobré deň dievčence, zdravím choré aj zdravé 😀 😀 Choré nech sa čo najskôr uzdravia a zdravé nech tak aj ostanú 😀 😀
Fris ďakujem, a napadlo ma, že práve ta moja šefka čo chodí na ostro, hovorila včera , že čo robila s mužom ked mala nádchu a hned jej prešla 😀 😀 Ale to je neslušné a ešte je aj málo hodín 😝 😝 😝
Vanja dúfam že ste noc zvládli aj bez mliečka. 😉 😉
Veronka super 😉 😉
Simi, príd k nám u nás je síce protivno ale čižmy by si zatial nepotrebovala 😉 😉
Teo ty si exotka, ty si spravila tu vietor 😀 😀 😀 A odhadla si nás dobre 😀 😀 😀
A naša milá tehulka Vladka, dúfam že uhorečka včera bola 😀 😀 A aj pri malej sa tvoj chlap tak bál, či čo 😒 😒
Bambi zdravím aj ja teba a tiež vladke tipujem chlapčeka :- 😝 😀 😝 😀

jalao
3. lis 2009

Ahojte dievcata...to myslite vazne s tym snehom??? A my nic!! 😉 😉 😉
Popozeram si neskor, co sa tu dialo pocas mojej nepritomnosti...
Veron, toto poznam, co si pisala, ze Kuto mal sok zo snehu 😀 😀 😀 , ja som videla uz aj take deti 😀 😀 😀 , ale on si zvykne.
A baby, nechorejte tu a nekychajte 😉 😉 😉 vitaminy vam uz odporucali, tak hor sa na to!
No a Darinka, teda, tusim si niekoho aj zabudla v tom menovani 🙄 🙄 🙄

veronkaj
3. lis 2009

a vidím že sa znovu rozkecávame,
len tak ďalej,

kto vie ako je vande a fris a iným čo sú ešte chorý, šup vyzdravieť,
najlepšia zábava je tu večer vidím že budem musieť nie robiť ostatné veci ale ísť sa koníkovať 😀

inak neviem ako vy ale ja som včera nadhodila že čo by chcel drahý k narodeninám, obaja ich máme pred vianocami a on že teba v peknom balíčku a ja na to že a najlepšie keby ten balíček zaviazaný bol aspoň tri týždne že by si mal ticho 😀
a vravím a na vianoce čo by si chcel?? a on že pokoj a klud a ja na to , že neblázni drogy sú drahé a nezdravé. 😀

takže vybavené 😀

veronkaj
3. lis 2009

jalao neboj na teba sme nezabudli, to sa nedá,

vladkaz1
3. lis 2009

cafte prave som sa objednavala na sono uplne neochotna musim sa opytat doktora mame uz 2 tyzdne plno .. nechapem clovek tak necha 12E a este somnou jednaju jak s debilom .. ale na stvrtok mam ist den pre vyplatu no sak dobre ked sa dari tak sa dari a vcera ma skoro viezli do nemocnice vam poviem taku bolest brucha som mala a krce

darina60
3. lis 2009

Julka, nezabudla, len som chcela v ďalšom príspevku napísať, že kde máme ďalšiu pracujúcu, nech sa príde aspon pozdraviť a v tom došla šéfka a už som nestihla 😀 😀 Ak sa ťa to dotklo prepáč 😉 😉
Vladi, dúfam, že si v poriadku. Mne sa nepáčia ani tie tvoje zhodené kilá, už by si mala začať priberať 😉 😉

vladkaz1
3. lis 2009

Dari ,ale ja som sa vcera aj nasrala hodne na mojeho sme sa pohadali a mne bolo cely vecer hrozne zle az bolesti brucha som mala ozaj sa nesmiem stresovat a nadavat lebo mi to skodi ☹ som smutna ved uvidim 5 teho idem na sono dufam ze je vsetko v poriadku
Julinka si tu?

veronkaj
3. lis 2009

vladkaz no čo sa deje, ty tehulka naša, dávaj si ty pekne pozor na seba a macínka dúfam že už je všetko lepšie , a nejeduj sa teraz na drahého, teraz je dôležitejší klud pre vás ja viem nieje to také ľahké ale nemal by ťa vytáčať teraz. neboj všetko bude ok, ak to bolo potom čo si sa nahnevala tak to bolo zo stresu, to prejde len sa treba ukludniť, lahnúť a mysli na niečo pekné. 😉

darinka - to že vladkaz tolko schudla na začiatku je normálne, ja som zhodila ešte viac zo začiatku ako ona, a potom sme to dobehli asi na konci štvrtého mesiaca som už začala priberať, telo dáva maličkému čo potrebuje a ked je aj zle a je väčšinou ovocie tak to preto, neboj to sa upraví, a chodí do poradne takže keby dačo už by ju napojili na infuzie alebo niečo.
a šéfke povedz nech si opraví pc, lebo ty máš dôležitú prácu - tu 😀

vladkaz1
3. lis 2009

tak veronkaj dobre si to napisala aj ja som pri malej schudla 7 dem nechtiac .. ale to som jedla, takze ja neviem teraz som hrozne nervozna za kazdu rit jak sa hovori .. a ked sa moj somnou nerozvedie do porodu tak neviem 😀
Ale vcera normalne som sa bala aby som nezacala krvacat a bol zlaknuty aj moj hrdina .. no co ked sme my dvaja taliani

frisbee
autor
3. lis 2009

ahojte...čo to je,kuknem z okna a sneh...no tak skoro som to nečakala 😠

vladi,ale fakt sa snaž nerozčuľovať,počítaj v duchu do +0,nenechaj to vybublať,radšej odíď,aby si si neublížila.
simi..to bol vtip.že ten chlap miesto umelého rozmnožovania v laboratóriu to radšej robí s babou sám 😀 .
...a zdravím vás všetky,teraz vstávam,musím sa spamätať,nemyslí mi to,zle mi je...

veronkaj
3. lis 2009

vladkaz - tá nervozita hovoríme tomu tehotenské hormony občas to povedz aj manželovi a on pochopí že si teraz precitlivelá, ja som vtedy plakala aj pri reklame na psie žrádlo.
a občas sa ti bolesti aj krče ešte vyskytnú ale ak by boli dlhšie alebo silné a nedajbože by si začala krvácať volať lekára

frisbee - dobré ráno vyspinkaná?? že tu aj teba stretnem sa teším 😉

veronkaj
3. lis 2009

ozaj babulky neporadíte mi ,
rada by som u nás doma zaviedla, že raz do týždňa nebudem variť nič z mäsa ale bude niečo iné čo mi poradíte, bryndz. halušky nelúbia takže niečo iné???
normálne ma nič nenapadá okrem palaciniek, musí to byť niečo čo bude dobré aj na druhý deň čiže napríklad langoše nie.

frisbee
autor
3. lis 2009

veri....u nás je to obrátene,z mäsa varíme raz do týždňa 😀 😀 😀 😀
ale ja varím hodne taliansku kuchyň...lasagne,gnocchi,tortellini,,ryby,zeleninu..brokolicu,karfiol,lečo,baklažány...zapekané zemiaky,zemiakové placky,omáčky.... 😉

frisbee
autor
3. lis 2009

kuchyňu...

jalao
3. lis 2009

ahoj Vladi, lietam hore dole vytahom aj po schodoch a prislo nam dost roboty, ludom som spravila radost, dovolila som im vsetkym si hodiny ponadrabat, nech sa vsetko pekne postiha, kym sef vyopaluvany pride 😠 a nech je vsetka robotka na poriadok spravena, bojim sa, ze ma hresit bude, mam casovy sklz, ale nikomu to tu okrem mna evidentne nevadi 😀 😀 😀
Vladi, ja to poznam, vlastne vacsina z nas, ze hormonom nerozkazes...ale krotit ich treba, nech to nezneprijemnujes aj svojim blizkym a pomaly zacnes naberat, ja si tiez myslim...
Dievcata, co vstavate, tak prajem dodatocne dobre ranko a pracujucej kategorii bezproblemovu sichtu.. 😉 😉

veronkaj
3. lis 2009

no u nás to je tak, že dvaja chlapi v dome a jednoducho oni sa nenajedia pokial nemajú mäso, sú rozmaznaný, ale som povedala, že raz do týždňa mäso nebude a už si zvykli, že nie mäso je vždy občas aj omáčka s párkami a tak, dnes máme francúzaky,
nechce sa mi totiž to stáť pri palacinkách, a tak ma nič nenapadá, ešte špenát ale zemiaky máme dnes takže niečo iné, cestovinu ich tiež pomaly učím a tú sme mali v pondelok. takčo???

jalao
3. lis 2009

Veronka a nelubili by kysle zemaky? do toho nech si opecu volske oko alebo spekajdu...to je tiez dobre a syte jedlo.. 😉 Ja planujem na piatok paprikas kuraci s haluskami, to tiez vydrzi 2-3 dni, v nedelu som dusila teda maso na horcici s ryzou a kuraciu polievku a podlesnicky na kombinaciu...Skor je to u nas, ako u Fris, ze maso tak 1-2x do tyzdna....Keby mali na starosti varenie chlapi, tak oni to rozplanuju ze sa vari 2x do tyzdna, nemysli si...rychlo by ich fantazia presla.. 😀 😀 😀

darina60
3. lis 2009

Ja to mám dobre zariadené. Ja varím len cez víkend, aj to mám dakedy problém čo navariť. Minule som v sobotu navarila a muž hovorí presne túto polievku aj druhé som mal včera v robote 😀 😀 😀 Mi sa našťastie stravujeme v robote, deti v škole a v škôlke cez týždeň. A večere teplé muž našťastie nechce. 😉

veronkaj
3. lis 2009

jalao u nás sú zemiaky dnes takže nechcem 2x to isté ale ma napadlo, že mám papriky doma, dokúpim paradajky a opečiem im klobásku na kúsky a budú mať lečo a kúpim chleba k tomu, a hotovo. to bude raz dva a navyše aj trochu zdravé.

halušky nejedia , nemajú to radi, ani bryndzáky to si robím len ja s dcérou ale učím ich pomaly aj na veci s mletého mäsa a napríklad jedli len špagety už sa naučili aj zapekané cestoviny ale aj tarhoňu už zjedia. ja im dám, ale čo už drahý maká ten sa fakt bez mäsa nenaje on je furt hladný a jeho syn má 20 takže to je vo vývoji to by len jedlo. ale keby tak aj niečo robil.

a v piatok budú langoše na večeru, dám dcére zarobiť do pekárne cesto a kým prídem už bude hotové len urobiť.
😀

jalao
3. lis 2009

Dari, ved ja by som tiez brala taku verziu, aku opisujes aj ty, ale ked sa nasi vecer pozbieraju doma, vsetci uz obeda davno vyhladli a kazdy chodi na treningy, takze teple jedlo na veceru im dobre padne... Kedysi, ked boli decka mensie, som varila ovela menej, ale vidim, ze sa to meni a teraz rychlo rastu, tak len nech jedia pekne.. 😀 Veron a mlady nepracuje? ci studuje? 😅 😅 Ja som si vcera kupila v Jednote mrazene ryby, mali ich v akcii, ludia sa na nich mrvili...takze aj to si spravime potom, mnam, rybky lubime vsetci. 😉 😉