S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
4. lis 2009

Snehuľa,mám v hlave ako po opici...čo ty?Je ti lepšie,

vanja
4. lis 2009

lepšie, ale ešte nie som fit 🙄
si chorá, alebo si sa ožrala? 😀 😀

frisbee
autor
4. lis 2009

keď som chorá,tak mi nejde ožrať sa 😀 😀 😀 😀
zarazený sopeľ 😀 😀 😀

vanja
4. lis 2009

jáj moja a liečiš sa máž nejaké lieky?
bola si u doktora?

frisbee
autor
4. lis 2009

lieky mám,doktora mám v Brne,to by som nezvládla,sem nechcem chodiť,tu sú strašní doktori,najbližšie je do Ivančíc 16 km.Ja som nachladla v práci,oni šetria na kúrení,klepem sa tam furt ako aspik.

jalao
4. lis 2009

joooj, stretli sa 2 pacientky a jedna druhej vravi: ..... 😀

vanja
4. lis 2009

dej mi francouzák.................... klíč ty vole 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mám rada takých súkromníkov, ktorí šetria na všetkom, veď oni tam nemusia v tej zime stáť 🙄

jalao
4. lis 2009

Dievcata, sa mi machruje, ale ja len pokial to aj mna neskoli, nebojte... 😉 😉 😉

vanja
4. lis 2009

tak nemachruj, niektoré školy už sú zavreté 😠 😠

jalao
4. lis 2009

tu veru zatial nia...ale to sa moze v priebehu 2 dni zmenit 😀 😀

vanja
4. lis 2009

fris, ja si idem ľahnúť, ty si daj teplý čajíček, paralen a vypoť sa. A kedy ideš do roboty? ☹

jalao
4. lis 2009

Vanja, tak sa maj pekne a liec sa. 😉 😉

frisbee
autor
4. lis 2009

vanji,našťastie až 12.teho,zmenili sa služby...to je nadlho.Pospávam,občas na vás kuknem 🙂 🙂 🙂 🙂

nikinka008
4. lis 2009

ja vas len skusam ci ste ma citali 😀 😀

jalao
4. lis 2009

niki, no co, mala som pravdu?
a co skola, bola si? 😉 😉

jalao
4. lis 2009

dievcata, tak uz sa nic od vas asi nedozviem...napiste, rano si precitam...pekny povecer prajem! 🙂

bambi09
4. lis 2009

ahojteee 🙂
teda ženy,já jsem z vás šokovanáááá 😀 😀 😀 😀 my sme vás tak krásne skazili,všetky do jednej,už aj dari vie,čo je vitamín S 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak misia bola úspešnááá 😀 😀 😀 😀
fris,čítaš???šok,šok,šok.... 😀 😀 😀 😀 😀
mňa včera malá do druhej kopala a váľala sa po mne,ešte sa z toho aj smiala,som myslela,že ju rozdrapím,tak u nás boli uhorkové prázdniny 😝 😝 😀
vanjuš,tak pekne pokračujete 🙂 a nočné kojenie si ešte necháte,však?? 😉
simi,to je mi ľúto,čo píšeš,veru,aj to je život ☹ 😔
a malému mlieko z obchodu myslíš normálne kravské??to by ešte nemal piť,do troch rokov sa neodporúča,ale min.do dvoch kvôli alergii,ale to Ty určite vieš,ja malej dám trochu pudingu,jogurty,miláčika,pribináka,syry,ale čisté mlieko ešte je skoro pre ne 😉

frisbee
autor
4. lis 2009

som šokovaná...neviem,či sa to stane každému v mojom okolí 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
4. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
4. lis 2009

cafte hlasim sa ze som neni nezvestna ani nic take len od obeda este varim sibe mi ale ta predstava toho ze nemusim 3 dni varit ma straaaasne tesiiiii 😀 😀 😀 😀
Spravila som kapustnicu ,potom robim gulas z diviny ten sa doraba na sporaku a spravila som palacinky 😀 zajtra dojde segra s malym nech maju decka pochutku nejaku na obed sladku ,zavaxovala som a zajtra bude jak cerstve ...
No a kukam ze sa tu prebera vitamin S??? No teda baby 😀 😀 😅 😅 😅 😅 sa nehambite??? 😀 😀

nikinka008
4. lis 2009

jalao....z casti ano 😀 😀 ....bola som v skole v pondelok bolo dobre zatial snad sa uz namna nieco nalepi 😀 😅

vladkaz1
4. lis 2009

Niki a co si bola v nemocnici? hmm???? neviem ja nepostrehla som dufam ze si v pohode 🙂

bambi09
4. lis 2009

Vladka,vaša malá je čííííslo,ale zlatá je,že rodičom dopraje 😀 😀 😀
a teda toľko varíš??ale ja tiež radšej jeden deň viac a dva dni mám pokoj 😝 😝 😝 moji spolubývajúci by len furt jedli 😀 😀 😀

teodorka
4. lis 2009

no caute zavaracky 🙂 🙂 ja som odo dnes bezsexova 😒 v noci som sa zobudila nato ze mam mokru rit 😝 a ja ze som taka nadrzana a to sa zo mna krv valila tak som dnes ako pes 🙄

bambi09
4. lis 2009

teo 😀 😀 😀 😀 🙄
vydržať,zas bude uhorka,neboj 😉 😀

nikinka008
4. lis 2009

vladi neboj nie v nemocnici som nebola.... 😀 mm sa stazoval doktorovi ze ma casto boli hlava 🙄 tak ma poslal na krv ci tam nieco nemam ....ach jaj robi z komara somara 😀 😀

bambi09
4. lis 2009

niki,bojí sa o Teba,tak mu to nezazlievaj 🙂 😉
na hlavu bacha 🙄

bambi09
4. lis 2009

ženy,padáááááááááááááááááááááááme,kde ste?? 😕
ste padnuté?? 😀

teodorka
4. lis 2009

bambi ja neviem co sa mi robi s konom mi ho len taha a taha a nechce mi ho natiahnut ....mam nervy 🙄

bambi09
4. lis 2009

teodorka,aj mne,dnes je to na nerv 🙄 😝 😝