S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
7. lis 2009

ja neviem,som odejitá 😀 😀 😀

frisbee
autor
7. lis 2009

no a teraz seriózne..ako ti je???

vanja
7. lis 2009

už dobre, už len na zajtra mám atb, malá je už tiež o.k.
a tebe?

frisbee
autor
7. lis 2009

slabá ako sviňa,nejako sa tomu nechce preč...no hlavne ,že vy ste na tom dobre,muselo to byť fakt náročné.

vanja
7. lis 2009

fris tak len oddychuj, aby si sa skoro zotavila.
ja idem ešte vyvesiť prádlo a idem spať. Tak dobrú noc fris. 😉

frisbee
autor
7. lis 2009

dobrú,idem aj ja,pá 🙂

vladkaz1
8. lis 2009

Dobre ranko to neni mozne ja som tu prva????? 😅 😅 😅 pekny den vam prajem 😀

darina60
8. lis 2009

Ahojte pekný dník, prečítam si Vás neskôr, len sa hlásim že som živá a zdravá a i ked nemám dobrú náladu, v piatok mi vyberali znamienko z tváre. A bolí to jak sviňa, celá som oblepená a takáto kočica mám ísť do práce. Bambi a fris napíšem Vám ip

tinika
8. lis 2009

fris tak to som rada

tinika
8. lis 2009

dari ahoj, držim palce, nech sa to rychle zahoji a som rada ze doma ok 😉

frisbee
autor
8. lis 2009

dobré ránko...nemohla som v noci spať..ble..tak vstávam 🙂
tini....drž palčeky,ale sme na darinku pyšné 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
8. lis 2009

Cafte to nik cely den ?
Lovim nas z druhej strany ,... my sme sa boli dnes najest vonku, dali sme si to zabalit domov ja som si dala kung pao a ryzu, baby taka som bola pazrava porcia pre slona, ja som ju zozrala do slova je mi zle od obeda ,neviem to stravit pozari na ... len chodim grgam a nadrapuje ma ... 😅
Dnes sme isli kupit malej darcek k narodeninkam ,ale nic sme nevybrali ,lebo ja som chcela nejaku interakt. hracku a moj chcel zas nejaku barbinu ..lebo mala stale do okolo barbi barbi je oblbnuta z reklam ,ale niesom si ista ci by sa s tym zahrala ,tak sme jej kupili iba farbicky, take pekne v puzdre a taaak sa potesila ,ze co im staci k radosti ze???

darina60
9. lis 2009

Baby dobré ránko, vedela som, že tu budem prvá, ale že tu večer nikdo nebol 😲 😲 A musela som nás ťahať z druhej strany 😲 😲 Dnes som skoro prišla do práce na šiestu 😀 😀
Pracujúce haloooo 😀 😀
Fris díky moc.........

jalao
9. lis 2009

Dari, ty sa prekonavas!!! 😉 😉 😉 Co ta tak trha do roboty hned zrana? tu leje jako z konve!!
Znamienko uz je v naleve, si vravela, odkial ti to brali presnejsie?

veronkaj
9. lis 2009

Dobré ráno už štvrtý krát sa vám chystám odpísať:

v stručnosti:

vanja super ako to zládate to odstatovanie ste šikulky.
fris no a teba čo sa to tak drží musíš byť asi na tú chorobu veľmi milá ked sa jej od teba nechce.
vladkaz no vidíš ako ti ide papkanie, hlavne že už ti nieje až ta k zle a bárbi u nás išli veeeelmii dlho ale vedela sa krásne s nimi hrať
darinka supeer že si tu aj ty

inak u nás.

- mladý sa doma s nikým nebaví, iba sa naje riad hodí do dresu, umyje a je urazený o dušu, v nedelu som ho aj ráno pozdravila a nič, hovorím a ty už ani nezdravíš ?? vraj načo.
- tak som to oznámila drahému ako sa správa, vraj ho mám nechať tak nech sa vytrucuje, že on mu nič hovoriť nebude lebo sa nechce hádať. Kočky ten mladý mal aj na dnes mi dať papiere nachystané snažila som sa mu po známosti vybaviť prácu a vykašlal sa nato no môžem aj ja a ten robiť doma nebude nič, ocko aby sa náhodou nehneval radšej nič a tak si mladý bude tým duplom robiť čo chce.
- my sme s dcérou upratali, varili, prali, žehlili a tak v sobotu sme mali aj romantiku pri krbe.

vidíte nič už nezmôžete čo ho nenaučili ako dieťa teraz už ked si myslí o sebe neurobím nič. takže ja si budem žiť s polovičkou svoj život a podla toho čo sa bude diať budem riešiť. ale je to veľmi nepríjemný pocit, že sa na vás niekto hnevá a ignoruje len preto že ste povedali veci správnym slovom .
takže to bolo zbytočné, všetko aj tak na mne a ocko nevie jasne vysvetliť čo áno a čo nie. a teraz čo ?? no nič,môžem si vybrať bud znovu sama alebo sa podriadiť situácii a robiť veci tak ako doteraz.

jalao
9. lis 2009

Ahoj Veron, dobre ranko, aj ostatnym, nepozerala som ,co tu bolo cez vikend, vlastne v nedelu mali vsetky skoro den volna, aj volna od konika, ja som sem-tam vecer nakukla, ale nebolo tam ani nohy, tak som si robila svoje 😉 😉 Veron, co pises o tom frackovi, to by mna z neho certi brali, poviem ti.... 😠 😠 😠 Divim sa, ze mu to ani nie je trapne prist do kuchyne a nakladat si jedlo a jest ho...(dufam, ze nakladat na tanier si vie aj sam!! 😒 😒 ) A na CO je presne urazeny, to som nepochopila teda... 🙄 🙄 , na to, ze je nemozny a nevie sa rozkyvat k nicomu produktivnemu a prospesnemu??????? Verim, ze je ti to neprijemne, ze ta dakto ignoruje atd, ale mas svoju hodnotu, Veron a pravda do oci sa mu asi pocuva dost tazko, ale nech sa nad sebou on zamysli...ty sa isto kvoli tomu netrap.. 🙄 🙄

veronkaj
9. lis 2009

jalao dobré ránko aj tebe

nuž mladý je urazený to čo som tu rozpisovala vo štvrtok a v piatok podala hlásenie, podarilo sa mi pomaly nájsť preň prácu, len musel poslať ukážku z pc čo vie urobiť - vykašlal sa na to mala som to dnes odniisť a mladý je urazený lebo zároveň som mu povedala že by mohol pomôcť pri upratovaní a že sa mi nepáči že jeho frajerka ktorú ani nepoznáme len vidíme medzi dverami je u nás sama doma pol dňa a prespáva a vyvaluje sa aj celé dni, dáva veci k nám na pranie a ani sa neopýta či niečo nepomôže že dom nieje hotel.

a od vtedy je urazený a nebaví sa so mnou a ani zo slušnosti neodzdraví a úprimne neviem čo robiť.

polovičku mám rada aj on mňa ale ked niečo poviem aby mu dohovoril, vraj je taký a nechce mu už nič hovoriť, lebo zas by sa pohádali a on nechce mať doma dusno. takže to v podstate nechal tak,
ked odídem zase na to doplatím len ja , budeme opäť samé a dcére len tak školu prehadzovať tiež nemôžem takže musím zostať,
neupratovať,?? ale ved aj my tam bývame takže ??
povedať že kto nerobí nech neje, ved on sa obsluhuje sám a vezme si čo chce
proste mám smolu.
- pre mladého je dom hotel, kde si robí čo chce, ocko mu už nič nepovie, a potom som ešte ja tá zlá lebo on chce aby bolo dobre pohoda klud a ja rýpem, a mladý si to pekne užíva takže nevyriešim nič. mám na výber bud sa s tým zmierim a môžem aspon ako tak žiť s drahým alebo ked dcére skončí škola o dva roky lebo posledný ročník ju zas dávať do inej to nie tak potom odísť. a byť zase sama.
za ten čas byť pre mladého kuchárka a služka.

darina60
9. lis 2009

Veron, Julka má pravdu. Neboj ako je urazený tak sa aj odrazí. Nakoniec ked nepolavíte tak to bude musieť brať ako samozrejmosť, že aj on dačo musí doma porobiť.
To znamienko som mala na brade, vybrali zašili, teraz mám celú pusu zalepenú, tak s kancla ani nevyliezam aby sa ma nenalakali. Až na budúci týždeň mi budú brať štichy. Bolí ma to ako ked zuby bolia, sem tam si dám tabletku od bolesti, ale zvačša sa snažím vydržať.
Prišla som do roboty na šiestu, lebo muž ide na služobku, tak malého berie do školky.

frisbee
autor
9. lis 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 ...dari cmuk cmuk 🙂 🙂 🙂

veri,jalao má pravdu...on nemá byť za čo urazený,srdiečko,ty sa moc snažíš,jeho najviacej rozhodí,keď si ho nebudeš všímať...slušne ale chladne komunikuj,na nič sa ho sama nepýtaj,nakoniec bude on ten,ktorý dolezie,lebo bude niečo potrbovať.Ty máš svojich starostí dosť,aby si sa ešte trápila s nevychovancom.Ako hovoria bratia Česi,hoď na něj bobek...to je presne to,čo potrebuje...no za čo je urazený,sopel,jak ho tá matka vychovala,preboha. 😠

jalao
9. lis 2009

Veron, ja som z celou situaciou v obraze uz od piatku, mne je jasne, co tam prebehlo, aka nezna revolucia 😉 😉 😉 , ale ked sa nad tym zamyslim, nechapem, odkial berie tu drzost sa este aj urazat, aby si mi rozumela... 🙄 🙄 Urcite nemas ty nikam odchadzat!! ja by som len trvala na tom, nech sa aj on zapaja do beznych domacich cinnosti, na tom nie je nic nenormalane...nech si za chvilu aj tvoja mlada neprevezme tvoje navyky vsetko za neho robit a posluhovat mu 😠 😠 😠 Ved uvidis, ked sa bude stavat na vlastne nohy, zrazu zisti, ze tie nohy ani nevie pouzit.... MM mal 23 rokov, ked sa zenil, do roka sme mali decko a uz vtedy bol uplne kompletny aj dostudovany clovek pripraveny do zivota, ziadne mama,tato daj... 😉 😉 Och joj, to su krasne spomienky 😀 😀 😀
Kde su ostatne zenusky, baby kde ste??? 🙂 🙂

veronkaj
9. lis 2009

no nám dnes total nejde nič v pc.

tak v rychlosti

teraz mi volal drahý že sa ráno pochytili, pretože sa ho pýtal či mi nechal podklady na to prijatie do práce - vraj to nemá za tri dni hotové - hlavne že sa flákal kade tade s frajerkou , a že jej povedal že sa nám nepáčilo že bola u nás sama bez toho aby sme o tom vedeli a že povedala viac krát k nám nejde, tak sa pochytili a mladý sa vyhráža že si nájde podnájom 😀 😀 😀
a tak sa chytili viac mi nepovedal ale je riadne nahnevaný a už mu došlo že mi makáme platíme účty a všetko aby mali a mladý sa k ničomu nemá a robí si čo chce.
tak to už nechám ja budem tak ako napísala fris, robiť si svoje, bez slova a neznamená že ked on je tela budem aj ja a aj ten riad po ňom umyjem, ved mne ruky neodpadnú a naňho ešte príde.
a mojej malej som to vysvetlila a ona že neboj mami ja ti budem aj tak pomáhať, 😵 😵 😵

nikinka008
9. lis 2009

😕 😕

vladkaz1
9. lis 2009

cafte veron no mas to doma huste a sprav tak jak uznas ty jak pises aby si nebola najhorsia veru .. idem mame kocky tak sa majte citala som vas len nemam cas reagovat a zajtra na nakup idu nasi do ikei tak robim zoznam co chcem do kuchyne a kose na hracky a take veci paaa cko vecer sa ozvem budem sama a budem mat viacej casu

jalao
9. lis 2009

veron, aka zlata, dcerka 😉 😉
mlady si moze najst aj 3 podnajmy, len nech si premysli, kto mu to bude platit... 😀 😀 😀
Ty uz to nechaj tak veru, dobre, ze aj drahemu sa trosku ocicka pootvorili, to je uspech 😉 😉
A co ste porabali cez vikend? My sme boli vynimocne len doma, MM sa ucil na skusku, tak sme program podriadili tomu. Dnes idem mlademu na rodicko a viem, ze ma tam nic dobre necaka 😠 😠 😠
Vladi, super, ze do IKEI, ja by som si tam vzdy vedela co vybrat, ale nedostaneme sa tam, max. 1 do roka 🙄 🙄
Frisus, no kade si? A ostatok co? Dnes opat ziadna diskusia??? 😒 😒

frisbee
autor
9. lis 2009

ahoj,vladenka 🙂 🙂 🙂
veri..no presne,kto mu tie podnájmy bude platiť..ty???hahaha

baby,je mi slabo,dovarila som,trochu upracem a budem tu ležaťať pri vás 😝

veronkaj
9. lis 2009

nuž tak tak, konečne sa aj ocinkovi otvárajú oči, ale podla mňa je už neskoro, tu už pomôže len poriadny preplesk mladému od života.
- ja sa už do toho velmi miešať nbudem, budem ho ignorovať aj ja a ked sa niečo opýta tak odpoviem, umyjem riad aj upracem my sme zodpovedné aj normálne
- teraz si to už musí reišiť sám ale určite pri nejakej príležitosti čo to poviem .

my sme boli tiež doma až na trochu chodenia v obchode v nedelu.
ale dcére som dala záclonu aj závesy so detskej a kúpili sme si formu na mafiny.

skúšala som robiť cez víkend fašírky na peč. papieri v rúre ale to mi veľmi nechutilo a vraj v tej forme sú lepšie lebo sa tam dá kvapka oleja robili ste to niektorá::::

jalao
9. lis 2009

ja robievam akoze fasirku aj tak, ze spracujem tu hmotu na taky bochnik, posypem trosku struhankou a dam piect do truby, podlejem olej...a potom to krajam ako chlieb, je to vyborne aj tak, aj zdravsie, ako to smazit po jednej, aj rychlejsie pravdaze 😉 😉 Ale aj v tej forme by to mohlo byt zaujimave...tam by som este dostruhala napr. tvrdy sy, to by sa super zapieklo...mnam, som hladna. 😀 😀

darina60
9. lis 2009

Baby ja som ich robila na plechu na papieri a boli super, tak neviem, či to závisí aj od mäsa. Ja nie som hladná, už som po obede 😉 😉 Ale chce sa mi strašne spať, hrozne. Už som vypila 3 kávy a nič. Tlak 90/60 stále. 😉 😉 Som nervozna z toho leukoplastu na puse, sedím tu aby sa ma čo najmenej ludí nalakalo.
A Veronka zvládaš to bravúrne, ty si tiež taká "držka" som si nemyslela. 😀 😀

bambi09
9. lis 2009

ahojteeee 🙂
tak ja na skok,zmyjem hlavu a ideme von,kým nechčije 😝
víkend bol rodinný,tak som tu ani nebola,varila som,piekla,upratovala,žehlila,prala,v sobotu sme boli von,včera lialo,tak sa nedalo 😝
veronka,dobre to ide aj tak,daj tomu trochu času,ono mladý si sám na seba upletie bič,chce podnájom,nech maká a platí 😀 😀 😀 potom uvidí,že žiadne samo sa to neexistuje a ocení až potom,čo všetko robíte vy doma 🙂 😉
dari,IP,kým som dopísala,aj ma odhlásilo zo stránky 😀 😅 😉 všechno bude fajn,vlastne už je 😵 😵 ja by som tiež potrebovala pár znamienok dať von,ale až tak o rok 😝 😝 v stredu máme zubára,tak som nervní,ale to je len preventívka,na robotu sa musím potom objednať,len čím skôr,nech sa môžem tešiť na Vianoce 😀 😀 😝
Vladi,kúp si v lekárni Gastrocynésine,to je homeopatikum a pomáha pri nafukovaní,grganí,žalúdočných problémoch,môžu ho aj tehuľky a stojí cca 2,50 eura.u nás už bez toho nevieme fungovať 😅 😅 teda nie že každý deň si dávame,ale po ťažšom jedle a žalúdočných ťažkostiach je to výborné
neviem,čo dnes na večeru,v sobotu sme dojedali,čo bolo v chladničke,včera som robila perkelt z morčaciny a kuraciny s haluškami,mňamkové,ešte tam zostalo,ale halušky musím dorobiť a to som robila skoro z kila múky 😅 😅 😅 len musím vymyslieť,čo si muž zajtra zoberie do roboty 😝 😝
niki,čo nové??
a simonka??? a vanja??? 😕
Julka,škola v pohode?? a ten mail je dobrýýý 😀 😀 😀 ľudia si vždy poradia v prípade núdze 😀 😀 😀
tak ženy píšte,ja idem zmyť tú hlavu 😝 😝

jalao
9. lis 2009

Bambi, tak ty si tiez mala pracovny vikend...ja som tiez spravila perkelt, dnes ho dojeme, môžem rozmýšťať, čo zase dalej... 😠 😠 A to som vecer plny plech zemakov s cibuľou opiekla...vzala som si trochu aj sem na obed s takou stipľavou omačkou, ale som z toho aj hladna...Piekla som jablckovo-tvarohový koláč, dufam, že tam najdem večer, ked dorazím domov, aspoň zo dva riadky 😉 😉 Tiež som dnes bola s mladým u zubára, daval mu do poriadku chrup, pochválil starostlivosť, to som rada, ma 14 rokov a 3 vrtane zuby...ja som mala v jeho veku už plné ústa amalgámu ☹ ☹ ☹ Ale jeden vyvrtal a ešte sme raz objednaní na pečatenie rýh, že má hlboké. Ešte chvíľu počkám, šéf už balí a ja bežím na rodičko. Skolu som mala v sobotu, včera som sa konečne aj čosi učila, ale vieš si to predstaviť...stále som odbiehala...mamííí, som smadná, mamííí,už som vykakaná, mamí...podaj mi keksíky, plosím ťa 😉 😉 😉 😉 😉