S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
9. lis 2009

no baby...čo to je za morálku,veď sa prepadáme 😕 😕 😕

bambi09
9. lis 2009

no teda 😕 😕 😕 😀 flákando jak hovado 😀 😀 😀
my sme boli dve hodiny von,nachodili sme kilometre,malá 3 kroky dopredu a dva späť 😀 😝 😝
aj sme sa hojdali,nosíme deku so sebou,malá si to nedá vyhovoriť 😅 😅 len je taaak skoro tma ☹ ☹ ☹
ja scem letoooooooooo 😢
Julka,dúfam,že si rodičko prežila bez ujmy na zdraví 😀 😀 😀
píšte,čo ste robili,fris,sabat skončil,pálila si??? 😀 😀 😀

frisbee
autor
9. lis 2009

pálila...volá mi mladá,tak o chvíľu budem 🙂

bambi09
9. lis 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 pozdravuj 😵 😵

frisbee
autor
9. lis 2009

no tu som...je mi ble

nikinka008
9. lis 2009

bambi...ahoj a dakujem ze sa aspon ty pytas co nove 😀 ... 😕 😖
dnes som bola v skole zatial sa nemam na co stazovat je to tam super,az na to ze mi to moc nejde ale tak strasne by som sa to chcela naucit 😠 ach jaj tak uvidime 😝 😝 😝
mm sa v stredu chysta do londyna vybavit malej papier aby sme mohli ist domov lebo uz sa nam to blizi,juj tesim sa 😀 😀 chceli sme ist vsetci spolu ze by sme si aspon spravili mensu vylet po londyne ale najlepsie asi bude ked pojde sam.....mala dlho nevydrzi sediet v sedacke a potom to je horor 😀 🙄 tak radsej ostaneme doma...mala sa pred par dnami naucila uz stvornozkovat,je zlatucka strasne sa z toho tesime 🙂 🙂 rastie ako z vody ani sa nestacime cudovat 😀 😀
a mne uz neposielate nijake maily? 😕

teodorka
9. lis 2009

ahojte urehotane 😀 😀 tak povedzte aj mne nieco smiesne nech sa zasmejem 🙂 🙂

frisbee
autor
9. lis 2009

teo...tu je nenormálna absencia,aj smiech ma prešiel,v superstar vyhodili najlepšiu kočku,vonku je sychravo...som ako Jirásková v Slunce,seno..pápapapapapapapapapapááááááááááááááááááááááááááá

teodorka
9. lis 2009

fris ...no aj mne Leony bolo luto ...ale aspon to pekne ukoncila ...ja som dnes zase behala chvilu po face booku hladam si tam byvalych spoluziakov a tak

frisbee
autor
9. lis 2009

teo..ja som z tej Leony fak smutná..taký talent..a na tom FB..hľadám jednu osobu,ale neviem jej meno za vydata...snažím sa ako blázon,už neviem,kde by som hľadala.
Teda neviem,kde sa všetky baby stratili,o chvíľu sa prepadneme kamsi,a kto to má zachraňovať...starenka z Moravy,háááááááááááááááááááááááá??? 😀 😀 😀

veronkaj
10. lis 2009

dobré ráno babulky

no včera ste vela nepopísali, dnes vás budem len tak letmo, žijem, dýcham a hlavne dnes musím veľa makať a hlavne rýchlo,

inak mladý ešte stále urazený ako papuča, napísal aj otcovi list, viac menej vydieračský ale bola som prekvapená zatial to ocino zobral ako chlap a otec a nedal sa trval na svojom na tom že si nebude robiť čo len chce tak uvidíme, máme dosť aj iných starostí a tak u nás další deň preč.

nikinka - čo sa vlastne učíš a malá musí byť veľmi zlatá tak po štyroch, a meiliky ani mne nechodia každý deň
teodorka - pozerávaš superstár, mňa akosi tento rok nechytila
fresbee - dúfam že už si ok, a ako sa vlastne hľadá facebooku, a predstav si kuťo nám už tak povyrástol že sme kúpili väčší obojok ale potvora mazaná je to večer si zvykol na to že ho vezmem tak na 15 min na ruky a hladkaám a on si drieme a ked ho dám dole normálne kňučí že ešte
bambi - no to je tak ale chodili ste aj ja by som sa išla prejsť lenže prídem domov a je už akurát tak riadna tma.
jalao - normálne si ma s tým pekreltom navnadila, už som doma dlho nerobila asi urobím ale dnes budú špagety
vanja a ty kde si??? všetko v poriadku??
a hlavne pani vedúca darinka?? a ty kde??

pekný deň 🙂

darina60
10. lis 2009

Dobré ránko ja som tu 😀 😀 Baby tá dochádzka najmä poobedná , nič moc 😀 😀 Ja tiež dnes musím makať, šéfka má dáku zlú náladu od včera, nosí sa ako pávica 😉 😉
Ja som včera bola sama, muž došiel až večer zo služobky. Tak s dcérou na tréning, potom pre malého k babke a už bol večer. Bola som dáka unavená, tak som pozrela rozhodnutie superstar a šup do postele 😉 😉
Veronka, tak celkom sa to u vás pohlo, mladý sa zobúdza vidno.....
Juli a ty ešte nepracuješ?
A ostatné čo ráno zavítali??????

veronkaj
10. lis 2009

darinka to poznám, aj náš šéf mal takú zlú náladu v piatok, u nás sa mladý nezobúdza ale skôr strečkuje a skacká podla mladej, tá sa urazila a povedala že viac k nám nejde ked nemôže byť u nás sama bez toho aby sme zatial o tom vedeli a preto že sme chceli aby nám ju aspon predstavil, vraj sa ona s rodičmi nebaví a tak mladému kupuje všeličo čo len chce lebo ona už pracuje a tak mladý by jej aj modré z neba zniesol. Som zvedavá ako dlho ho bude držať že podnájom ale zase má dobrú inšpiráciu si nájsť podnájom, len otázne kto mu bude prať, žehliť, variť a hlavne platiť účty???

babulky aj ja som taká unavená poslednú dobu, normálne by som potrebovala taký deň volno a hlavne sa riadne vyspať. ale ved snívaj že 😀

ostatné kde ste, chýbate nám tu

jalao
10. lis 2009

dobre ranko, tak som tu... 😉 😉 Sef mi rozdeloval ulohy, este som tu stala v kabate a cizmach 🙄 🙄 🙄 , tak som musela vybavit najsurnejsie veci... Vcera som bola na tom rodicku, potom sme este skocili na kafco s maminami s rodicka, co sa pozname a okliepali sme tam tych nasich pubertiakov, co vsetko robia a nerobia a v podstate su vsetci skoro rovnaki... 😒 😒
Potom som doma nadiktovala diktat, skusala nemecke slovicka, pozerali sme rozhodnutie a ked uz vsetci zalahli, pracovala som na seminarke, aj na MK som sem-tam kukla, ale tu sa uz buvalo 😉 😉 😉

vladkaz1
10. lis 2009

ahojte ,dobre ranko prajem, tak ja som si dnes prispala ,moj uz od rana strasi a my s malu chrapkame ... 😀 ale je nam hej, idem si vypit kapucinko ,spapat sisku a pride mi na skok len kamoska okolo 11 tej dlho u nas nebola ide kadernicke ze sa stavi pozriet ako sa rozrastame 😅 🙂 dnes neupratujem vecra vecer som si vsetko porobila idem len navarit halusky to je rychlo mojemu nech ma teplu stravu a ja pokoj 😀

frisbee
autor
10. lis 2009

ahojte.....no vy ste nejaké pracovité 🙂 ..vladenka,ty nám relaxuj,srdiečko...mne je furt ble a oko povedalo,že mu je horšie ako predtým,hm,tak to chytil odo mňa,ale mňa ako chorú neberie 😀 😀 😀

jalao
10. lis 2009

fris, baba si malokedy moze dovolit byt ROVNAKO chora ako jej M.... 😉 😉 😉 😉

veronkaj
10. lis 2009

fris zlatíčko a ty dokedy budeš zápasiť s tou chorobou??? a je jasné ked je chorý chlap tak to je horšie ako malé dieťa, a samozrejme vždy je to viac ako žena, správne napísala jalao

ja normálne makám akurát obedujem, suchú žemlu čo mi tu zostala od včera takže super 😠

jalao
10. lis 2009

Veronka, ty budes najstihlejsia v nasej zostave!! 😠 😠 😀 😀

frisbee
autor
10. lis 2009

no baby fakt,iba v truhle sa to vyrovná 😀 😀 😀 ...normálne sa nemožem dostať na centrum.cz..všade inde hej,íše mi to,že sa server sám niekam presmeruje do smyčky..čo to znamená,je to chyba moja,alebo ich??

jalao
10. lis 2009

mne nesiel vcera rano centrum, to je ich problem, neboj 😉 😉 😉

nikinka008
10. lis 2009

tu uz ozaj namna nikto nereaguje? 😕 ☹

veronkaj
10. lis 2009

jalao - no úžasne najštíhlejšia z rožkov sa teda priberá a dosť, a potom urobím doma jesť na ďalší deň a kým sa dostanem k večeri je tak 21 hod. a potom že chudni 😀 😝

a mne chvalabohu ide net,

jalao
10. lis 2009

niki, ved kdeze si???? co mas nove??? Ja by som anglicku skolu brala, poviem ti... A cesta domov sa blizi, teste sa, ale pravdou je, ze tu leje jak z krchly, uplne to klopoce na vonkajsie parapety a to je zajtra Martina, mal by prist na bielom koni!! 😉 😉 😉
Veron, pekne si tie izbicky vymalovala....to sa musi uznat. 😀 😀 😀

jalao
10. lis 2009

prosim vas...to tu uz nefunguje, ani ranna, ani poobedna, ani nocna sichta???? Tu niekto dostane absenciu! 😉 😉

bambi09
10. lis 2009

ahojte 🙂
teda ,večer mi nešiel kôň a potom som bola vytočená z vypadnutia Leony 😠 😠 😠 😖 😖 😖 a zaspala som pri malej,tá bola z toho behania odrovnaná 😝 😀
dnes tu leje a leje a leje ☹ ☹ ☹
fris,ako???už aby si bola fit 🙂 zásielka dorazila,vybehnem na poštu 😉
niki,super,že malá robí také pokroky,veru,letí to,naša má za chvíľu dva roky,bože,neskutočné,nedávno som rodila 😅 😅 😅 😅 tak si užívajme tých našich drobčekov,kým začnú papuľovať 😀 😀
dari,šéfka má depku z počasia??či už nosí spoďáre?? 😀 😀 😀 že je nervní 😀 😀 😀
mne sa nič nechce 😝 😝 😝
Juli,ako rodičko???musím dočítať,čo ste popísali,nech som v obraze 😀
idem si kafe dať,nech sa nakopnem 😝 😝 😝

vladkaz1
10. lis 2009

cafte .. no vas docitat ani robta neni 😅 , kde ste ???
Ja som bola do obeda doma varila som tie halusky rano potom tu bola kamoska ,moj isiel do prace ,ja som isla kamoske spravit obocko a teraz pride dalsia kamoska s malym k nam .. tak mame den navstev flakame sa 😅
Fris uz lepsie?
Bambi ja som nepozerala lebo o 8 smej som zaspala jak kabela veru ...a nerozculuj sa ved to je sutaz pubertiakov ale ozaj dobre spievala do tvare bola velmi pekna len keby ju inak obliekli ,to oblecenie mala otrasne a ked jej dali pekne saty tak tu obrovku ruzu do hlavy no hruza ...

frisbee
autor
10. lis 2009

ahojte..nemám pocit,že by mi bolo ani o trochu lepšie,pritom nesmrkám,nekašlem nemám teplotu...stále som slabá,neviem,čo je to za potvoru..a oko trpí,že mu je zle,haha
U nás je strašne zamračené,iba som sa prešla po pozemku,je to náročné aj pre chudákov psov.
vladi,ja som včera tú Leonu oplakala,taký talent..no možno,keby si trhala na sebe šaty,tiež by postúpila 😎 😀

bambi09
10. lis 2009

fris,tak to nem dobre,čo za bacil Ťa bacil???
ja mám bacila lenivosti,nič sa mi nechce,ale absolúúútne nič,ani písať na koňa 😀 😀 😀 a to už je čo povedať 😝
Vladi,Leona je veľmi pekná,nemá postavu modelky,ale má hlas a SS je súťaž o speve,či sa mýlim??nechápem,nekomentujem 😝 😝 😝

vladkaz1
10. lis 2009

Fris to je mi luto je ze ti stale na hovno co sa deje????? 😕 😕
Bambi tak tak .. ale je to o SMS .. takze pubertiacky a pubertaci hlasuju jak hlasuju ,vid priklad Smajda tam podla mna nema uz davno co robit a ani Ben ..ale o tom je to ... 😝