S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
13. lis 2009

Veronkaj tak prepac nebola som smutna len som konstatovala s bambi co a ako ... nejako som sa skor vyrozpravala aj to obcas treba nie?
dakujeme aj tebe prajem nadhery zvysok viikendu 😉 a nech sa vam s maladym polepsi 🙂

jalao
13. lis 2009

fris, ved ja ju chcem odtial-potial respektovat...preto som jej ich aj kupila... 😉 😉 😉 Ale vysvetlenie, NACO su komu take rukavicky, to zatial nechapem.. 😀 😀
Veronka a co tvoj zaludok?
mna vcera dobehol tiez uz nejaky virus...mam hrdlo ako papucu, posmrkavam a necitim sa ok skratka... 😔 😔

veronkaj
13. lis 2009

babulky a kde ste všetky?????? šup sem

jalao
13. lis 2009

no veronka, to je tu dnes uplny utlm...baby sa uz asi balia na vikend 😀 😀 😀

veronkaj
13. lis 2009

no asi balika
a žalúdok ako kedy ale unavená som stále ale včera som sa vyslovene premohla aj ked sa mi vyslovene nechcelo a tak bola uhorka, vôbec nechápem čo to so mnou je, aj som bola skôr tá čo chcela ale teraz tie všetky problémy a únava no nechcelo sami ale zase som nechcela byť hnusná.

na víkend som si už zhrubla dala že čo kedy a tak mám zaplnený čas.
a možno dobrá správa prestávam riešiť veci, a zmierovať sa s nimi také aké sú a najhoršie je že aj moju polovičku začínam brať že dobre má ma rád ale nikdy ma nebude milovať ako svoju minulú ženu a nebude mi plniť sny ako jej, proste že mi musí postačiť to že spolu bývame.

babulky želám pekný víkend a ja budem mať predlžený tak možno nakuknem, tak si oddýchnite a užívajte rodinky 😉

simona55
13. lis 2009

ahojte, prave uspavam maleho,tak som si sadla k pc ,a tak hokolisem 🙂 bambinuska,nie dcera mi robi starosti, to tenhnusny zivot co zijeme,nekedy prezivame ☹ boze kolko ste toho popisaly,to mam zacat citat od 213? to si najdem potom cas. inak uz je kazdy zdravy?moj maly berie antb.a my ostatny tak podomackylebo este to nieje az take strasne, a ozaj je to pravda stou nakazou co teraz letí? nejak to ide teraz do mody ta prasacia chripka ze vraj tu okolo nas tak 20kmze vraj uz chodi aj hygiena na kontrolu.juj boze , to je strasne.Vladinka stbou je co macinko uz sa mas lepsie nervozta ustupila,? uz koacky nastali?teraz sa poberiem musim dat maleho do postielky lebo sa uz mrvi .

vladkaz1
13. lis 2009

Simi tak to teda co je? boze budem na teba a na vas mysliet hlavne sa dzte !!!!
my prave sme dojedli chlebicky este je misa a pol .. nema kto jest sme prejedeny a ideme hajat 😀 vsetci

bambi09
13. lis 2009

ahojte 🙂
tak dočítam vás neskôr,len pozdravím,aby ste vedeli,že žijem 😝 😀
ja som sa zobudila v noci o 4:00,išla na WC a už som nemohla zaspať,som si večer dala buchty makové-trdlo 🙄 a akosi mi ťažko bolo,tak som potom s malou dospávala 😅 😅
ešte,že segedín robím až dnes 😅 inak by to dopadlo aj horšie,ja som na kapustu drak,aj keď by som nemala kvôli Raju 😀 😀 😅 😝
Simonka,nebuď smutnučká,nemysli si,všade sa niečo nájde,dnes sa všade ťažko žije,ale kým vládzeme ťahať,je dobre,občas to na človeka sadne,ale heš škaredé myšlienky,máme deti,musíme vydržať 😵
tak hlávku hore,neboj,zas bude dobre 😵 😵 a čo malinký??prečo má ATB?? 😕 choručký vám je??a dobre,že dcérka poslúcha,fešáka má pekného,ale na deti času dosť 🙂 😉
tak sa držte,papajte vitamíny,ovocie,v lekárni mi povedali,že na imunitu je najlepšia hliva,tak asi kúpim nejaký doplnok stravy 🙄
kúpili sme aj ginko mužovi,ale tuším aj ja začnem brať,večer som si šupla do rúry tekvicu na pečenie a rúru som veru nezapla 😀 😀 😅 😝 demenciaaaaaa 😀 😀 😀
tak ženuše,držte sa,nech nepadnete,bacily heš a nech slniečko viac svieti a primrzne,bacily podochnú 😀 😀

bambi09
13. lis 2009

ženy,čo ste nezvestnéééé??? 😕 😕 😕 😕

vladkaz1
13. lis 2009

bambi ty si sikovna ze segedin ,sukulka si ja som dnes iba chlebicky robila 😀 a momentalne sme vstali 😵

bambi09
13. lis 2009

Vladi,tak mám doma dvoch chlapov,jeden má buchty,druhý knedľu a segedín 😀 😀 😀
no,ja som dnes tiež ťahala s malou,ako som nemohla od tej 4-tej spať,som bola grogy 🙄 🙄 a teta frisuľa asi tiež chrní,keď nepíše 😀 😀 😀
niki,som rada,že to tak dobre dopadlo 😵 😵 a teda v takom pajzli bývať 😝 😝 nebol to nejaký "hodinový hotel"??? 😀 😀 😀 čo človek musí niekedy vydržať,bleeee 😝 😝 ale hlavne,že máte pas a môžete ísť domoooov 😵 😵
martinkaaaaa,Ty si taká tajomná,objavíš sa,zmizneš,napíš,čo sa deje,ak nechceš tu,tak do IP 😕 😕 😕

teodorka
13. lis 2009

bambi a ostatne caute 🙂 🙂 🙂
fris asi dospava ze ?sa jej necudujem 😎 raz sa aj kon unavi co uz 😀

bambi09
13. lis 2009

teo,ahoj 🙂 😉
tak-tak,tetu fris to položilo,alebo sexuje 😀 😀 😀 toto je už veľa aj na vola 😀 😀 😀

teodorka
13. lis 2009

bambi zase tu budeme skackat z temy do temy 😝 uz teraz ma bolia vsetky svaly 😀

bambi09
13. lis 2009

teo,aj ja skáčem,keď tu nikto neje 😀 😀 😀

teodorka
13. lis 2009

tak to tu zabal zober vino a pod k nam 😀

frisbee
autor
13. lis 2009

kam kuknem,tam teodorka....bojím sa otvoriť konzervu 😀 😀 😀 😀

teodorka
13. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teodorka
13. lis 2009

som ako kyselina 😀 😀

frisbee
autor
13. lis 2009

ešte by si mala mať mávatko,alebo takú pružinku,keď znenazdajky vyskočíš 😀

teodorka
13. lis 2009

ja som ako take zle prekvapenie 😀 😀 postrach Vasich pc 😀 este mi Vasi muzi podakuju 😀 😀

frisbee
autor
13. lis 2009

zase je tu 😀 😀 😀 😀

teodorka
13. lis 2009

uaaaa uaaaaaa nezvratny osud 4 😀 😀 😀

frisbee
autor
13. lis 2009

no čo už,vydržíme 😀 😀 😀 😀

teodorka
13. lis 2009

ked tu nie som placete 😕 ked tu som placete 😕 no kto VAm ma vyhoviet 😝 😀

frisbee
autor
13. lis 2009

také silné city v nás vyvolávaš 😀 😀 😀 😀

teodorka
13. lis 2009

mam to v genoch 😀 ked idem od nasich tiez mi je vzdy do placu 😎 😀 😝

frisbee
autor
13. lis 2009

ale no tak...preč od tejto témy 😉

bambi09
13. lis 2009

teo,Ty si vítaný "votrelec" 😀 😀 😀 aj ja vám leziem do témy,keď tu nikto neje 😀 😀 😝
aj do riťky som Ti včera liezla,ani si si nevšimla 😀 😀 😀 tak hľadám sponzora na Vianoce ďalej 😀 😀 😝
fris,vyhajaná??
a ja mám strach otvoriť konzervu,že vyskočí Adéééla 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
13. lis 2009

teo a bambuľa,nebezpečná kombinácia,ešte nemám IQ,nejde mi sa prebrať 😀 😀 😀