• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
fris,nechala si pod vankúšom??IQ?? :grinning: :grinning: :grinning: tak šup a nasypať do hlavy,zatiaľ žiadne prudé myšlienky :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
13. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa...odišlo ráno s hovnocucom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi take sa snazim preskocit bo by sa mi rychlo vyprazdnil mestek :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a mne to proste nejde myslie´t...nemohli by ste radšej názorne kresliť? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Ty si myslis ze my sme geniusky ? este aj kreslit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. lis 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teo,Ty máš meštek??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: neboj,ja som neškodná,mne stačí aj máálo :grinning: :grinning:
fris,čo u vás robil hovnocuc?? :confused: :confused: :confused:
13. lis 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi :slight_smile: no mam :grinning: aj dukatiky v nom :grinning:
13. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šikovná to žena,tá naša teuška,krásna,inteligentná,aj meštek má :grinning: :grinning: :grinning: ešte,že nie miešok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
kurnik,mne sa snívalo niečo s hermafroditom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambi...mám ti to napísať polopate,??? :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
skús :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde je naša vanjuša??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :frowning2:
13. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vanjušu som teda nevidela dlho :confused:
13. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veď práve :frowning2: :confused:
13. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veď ona sa ukáže....no ale kedy,kedy,kedy? :sunglasses:
13. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanjaaaaa,šup z koňa na koňa :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes som prebrala stafetu s prezieranim ja :grinning: je mi tazsko jak svina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Vanjusa su chori nie? :frowning2:
13. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladenka,ja dúfam,že už nie :confused: :confused: :confused:
a teda chutí,chutí???ja si pečiem tekvicu,keď som včera zabudla tú rúru zapnúť :grinning: :grinning: :grinning: aj papričku,urobím cestovinkový šalátik,mňam :dizzy_face:
13. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mne bolo zle v noci z tej fašírky,dúfam,že už bude dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
čo si papala,vladenka? :slight_smile:
13. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to musela s chuťou jesť,ako ja tie buchty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sme ale nenažrané z toho počasia depkového :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
doktorka Kateřina mi urobila chuť na ten šalátik,ale ja urobím taký nezdravší,majonézu a jogurt pol na pol :sweat_smile:
Vladi,čím si sa objedla?? :grinning: :grinning: :grinning: uhorkou??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyy ja som si dnes kupila totooo :slight_smile: na orieskyyyy :grinning: :grinning: http://www.vetroshop.cz/5d-misa-v-kosiku-279cm-blackolive/d-59139/
13. lis 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moja chlebicky som papkala a nepadlo mi to dobre veru ... ale ani som ich nezjedla nejako moc mozno syr mi nurobil dobre na zaladok neviem, len dycham ,dycham aby stravilo rychlejsie a rozmyslam, ze si osupem pomaranc ,ale to sa asi zabijem co???
Frisulka fasirku? juj ja nem maso v poslednej dobe a uz je ti lepsie? celkovo myslim ...
Bambi taka kulinarka si? mnam voni to az sem k nam :slight_smile: :wink:
Bola som u kamosky Macky ,zaniest par chlebickov oni maju zajtra oslavu maleho Ericka 2 roky .. a tatino jej mi povedal ze budem mat babu :grinning: ale len tak tipol ... :grinning: nevaid ja by som aj prijala len moj by odpadol vcera mi povedal ,ze on pocita s tym ze bude chlap a o inom ani neuvazuje :sweat_smile: jesitak ...
:rolling_eyes:
Baby ja mam doma nejaku ponorkovu normalne by som niekam vypadla ...
13. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka pod so mnou ja idem trsat :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teo a odkial si ? :grinning:
13. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
z LC coby si kamenom dohodila :grinning:
13. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
teo,krásne,to sa bude mlsať :grinning: :grinning:
Vladka,ja som sprostááááááááááááááááááááááá :angry: :angry: :angry: :angry:
musím si to ginko dať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže malej oslávenkyni všetko naj,naj,najlepšie,veľa zdravíčka,šťastíčka a zdravého bračeka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nech vám ďalej robí radosť,tak ako doteraz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
škrabkaj si solar plexus-žalúdočnú jamku,cca 2 prsty nad pupkom,cez šaty,malo by Ti to urýchliť trávenie...a to gastro si kúp,to môžeš aj v tehu :slight_smile: :wink:
13. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladi,chlebíčky milujem,nejedla som ich aspoň polroka :frowning2:
teo...pekné,tož,Hogo fogo Homolka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka ja budem dnes pit na pocest Tvojej malinkej :grinning: aspon mam dovod chlastat :grinning:
13. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teo...existuje nejaká neresť,ktorú nemáš? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris hej nefajcim :slight_smile: teda az na vynimecky :grinning: :grinning: samozrejme bez dymu :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi niesi sprosta !!!!! :confused: :wink: dakujem za radu idem si skrabkat a to si kupim v lekarni?
Fris rada by som ti dala ,skoda ze si tak daleko robila som z 2 veky a mam tam v ladnicke plnu misu a nik to uz neje ... haha moj bud emat ranajky pockaaaaj alebo uz tlaci s malu veceru ... :grinning:
Teo naozaj kusok ja som TT :slight_smile:
13. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek