S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
13. lis 2009

No Vanji ano? ja mam manzela blyzenca 🙂

vladkaz1
13. lis 2009

blizenca 😅 😅 😅 no hamba mi .. 😅
moj je 23 maja a tvoji?

bambi09
13. lis 2009

Vladenka,ja sa teším s Tebou,žiadne nedorozumenie 😵
ja som strelená tiež,hehe 😅 😅 Simonka od fis je škorpiónka 😀 😀 😀 zajtra má narodky,ja zajtra virtuálne potrasiem paprčkou 😀 😀 😀
vanja,Vladka je v 13-tom tt 😵 😵

vanja
13. lis 2009

moja staršia je 23.máj a mm je 15.6.

vladkaz1
13. lis 2009

Blíženec – Strelec
Blíženec a strelec majú veľkú nádej vytvoriť úspešný vzťah v súkromí ako aj v podnikaní. Strelec si vie blíženca dokonale omotať a blíženec pritom nič nezistí.

ale vsade sa uvadza co som citala ze sa k sebe vobec nehodime 🙂 kosa na kamen ...
Bambi ,som panovacna bolo to len pre moj pocit .. 🙂 ,ja viem ze to tak chapete preto som to tam aj napisala ..
bambi ty si strelec no kolkateho??????? My sme zivel 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
13. lis 2009

Vanji super tak na rovnako budeme oslavovat 😀 no teramin porodu mi vychadza 27 maja origos ,ale ked odratam tyzden tak ...20 teho si to rozmyslim a budem rodit 23 😀 😀 😀 aby ste mali zamienku sa opit 😀

bambi09
13. lis 2009

som nejaká spomalená 😅 😅
fris,čo ťa oko priľahlo??? 😕 😀 😀 😀
Vladi,no ja som živel 😀 😀 😀 ohniváááááá 😀 😀 😀 😀 dziváááááá 😀 😀 😀 ja 28.
a na horoskopy ja neverím,my sa s mojím tiež k sebe podľa nich veľmi nehodíme a sme spolu 16-ty rok 😀 😀 😀

vanja
13. lis 2009

no ja sa s manželom podľa horoskopovveľmi hodíme ja som vodnár, aj malá je vodnár takže mse dve na dvoch 😀 😀 😀 😀
neboj vladi my budeme piť tak či tak 😀 😀

vladkaz1
13. lis 2009

pockaj 28 november ze? december by si bola uz kozorozec ...moj tatino je 29 dec ...baby my mame tolko toho v decembri ze sa aj poserieme ...
13 ma mala meniny Lucie ,14 teho mam narodky ja,17 moje krsniatko Emka ,24 je Adama to je bracek Emky ,vianoce ,29 decembra ma moj tato 53 ,silvester sa poserieme moj mi uz 5 rokov tvrdi ze robime na december len na darceky 😀

vladkaz1
13. lis 2009

Vanja o tom nepochybujem na tvoje ! 😉

vanja
13. lis 2009

toš nazdraví 😀 😀 😀

vladkaz1
13. lis 2009

vodnara nemam okolo seba ....neviem posudit 🙂

vanja
13. lis 2009

baby ja na dnes končím, prídem zajtra večer
tak dobrú noc sladké erotické sníčky 😉

vladkaz1
13. lis 2009

inak keby som mohla dam si pohar sampusu 🙂

vanja
13. lis 2009

vladi vodnár je najlepšie znamenie 😀 😀 😀

vladkaz1
13. lis 2009

😀 😀 😀 super, tak to 3 tie aby som mala vodnara co? 😀 😀
Vanji no moc si nepobudla ,Frisula uhorkuje 😀 a bambi mi niekam zdrhla .. zas som tu sama 😅

bambi09
13. lis 2009

tu som,vanja už sexuje po vínku,sa jej pletú písmenká nejako posledné večery 😀 😀 😀
a frisuľa načisto priľahnutááá je asi,haloooo,teta fris,už dosť,ty sexmachine 😀 😀 😀 😀
Vladenka,my máme v chladničke,zajtra buchneme a pripijeme spolu na Simonku frisovúúúú 😀 😀 😀
na Tvoju si dáme vodičku,ešte je malá,nech ju neutopíme v alkohole 😀 😀 😀

vladkaz1
14. lis 2009

Bambulicek dobre .aj vodicka moze byt 😀 dobre ranko inak vam prajem 😀 ,mala sa zobudila so soplikmi ,ma komplet zavaleny nos tak idem jej odsat a nakvapkat nech sa to nesiri aj do hrdielka 😔

frisbee
autor
14. lis 2009

ahojte...no včera som vám odpadla ako kus dreva...zato dneska mám sily na rozdávanie,ani teo ma nepoloží na lopatky 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
14. lis 2009

Fris to musel byt vykon teda 😀 😀 😀

frisbee
autor
14. lis 2009

hm,tak práve som si potvrdila platnosť príslovia nechváĺ dňa pred večerom...narazila so si kostrč,bolí to ako svińa 😝

nič nebolo,nemocná su 😀

vladkaz1
14. lis 2009

jeziis Fris pocuvaj ale na teba sa to nejako lepi ????davaj si pozor daj si nejake obklady ideme nasim tak sa drzkaj pekne pofukam ti na dialku 😵

frisbee
autor
14. lis 2009

au...nemožem sedieť 😠 ...poď fúkať,aj ja budem 😀 😀 😀 😀

simona55
14. lis 2009

ahojte, 🙂 coooooooo fris mala nehodu,jooj 🙂 😀 neboj ved ti to pofukam, 😀 😀 😀 babi preto sa pitam ze kedy je mala narodena, lebo prave som kukala ze ma 1,7mesiacov potom je starsia ako moj lebo Davidko je jun , dnes som sa pobrala si vyprat handry,lebo som uz ako pracovna pomaly 😀 😀 😀 😀 😀 ☹ f

frisbee
autor
14. lis 2009

simonka...som to zakríkla hneď ráno,no neviem,ako budem sedieť,spadla som na roh sedačky 😝 😀

simona55
14. lis 2009

ja viem ako to boli, vlani ked ten velky ladovec padal, a vsetko sa leskolo,a prave ten den som prala, prestavsi ze chcela som obist velky leskli lad aby som sa nesmylkla a tam bolo uz len blato, a zrazu bum, cize nie nalade ale nablate 😀 😀 😀 a ja takto 90kg zena mozes si predstavit aky pad viem urobit 😀 😀 😀 😀 😀 normalne som vstat nevedela tak ma zacala bolel chrbtica ☹ 😀 😀 😀 😀 😀 a odvtedy si davam pozor,ako viem 😀 😀

teodorka
14. lis 2009

fris moja 😀 😕 😀 no rano si sa chvastala ze TA na lopatky nepolozim a vcul uz si vedla 😀 obycajna sedacka TA polozila 😀 😕 😎

simona55
14. lis 2009

teodorka, nesmies starsie posmievat, 😀 😀 😀 😀 vies uz teta fris je starucka,ved jej taha na 30tku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ako by som to ja nerobila 😀 😀 😀 😀

teodorka
14. lis 2009

😀 😀 😀 teta fris ma viac energie nez elektraren v mochovciach 😀 😀 a na 30-ku nam taha viacerim 😀 😀 😀
no ale vazne 🙂 fris fuuuu fuuuuf fuuu aspon takto Ti to pofukam 🙂 teraz Ta slovo sex ani len nenapadne ,cooo?

frisbee
autor
14. lis 2009

ďakujem vám za fúkanie a teplé slovo,čo je to sex? 😕 😕 😕 Šom rada,že ste pochopili,že som vekom temer nemluvňa 😀 😀 😀 😀 😀