S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
17. lis 2009

vladka,,,tak to je super ze sa to malej tak pacilo a ze si to uzila,zlataa 🙂 😀 ....mm sa vrati v stredu niekedy vecer uz sme si dnes volali dvakrat mal akurat prestavku tak mohol,ked ja nemam rada ked takto chodi prec tak som trosku taka 😖 ☹ ...asi skocim este do mesta sa prejst s malou nech nam skorsie zbehne cas 🙄

bambi09
17. lis 2009

ahojte 🙂
frisuľa,nestarš s prasatami,nech Simonka ide k lekárovi,to nie je sranda 🙄 🙄 ☹ a teda mužovi je horšie??tiež by mal zájsť,náš mladý kašľal a zápal priedušiek 😒 😒 na to pozor 😔
Vladenka,pekné fotky,po kom je malá taká tmavovláska?? 😅 už je to fakt veľká slečna 😵 😵 😵 už len bračeka do páru a bude krásna rodinka,dvaja na dvoch 😵 😵 😉
a čo je to kabelka??? 😅 😀 😀 😀 ja také nenosím,odkedy mám malú-buď batoh na chrbte alebo veľkú tašku na plienky a iné somarinky-prepotrebné vonku s deckom 😀 😀 😀
Simonka,tak zas zúbky vás trápia??moje nervy-furt niečo 😝 😝 😝 keď sa človek nevyspí,je to zlé,tak si ľahni s malým,keď spí on
niki,neboj,ubehne vám to,zas budete spolu-kedy letíte na SK??? 😉
darinka je dlho ticho,vanjuša tiež-baby,ste ok??? 😕 😕 😕
a Júlia večer blúdila po nete?? 😀 😀 😉 aj veronka sa nejako odmlčala,martinka nenapísala,čo sa deje,je taká tajomnica tajomná 😕 😕
my sme dnes dllllho spali 😅 😅 ideme sa prejsť,navarím a budem žehliť 🙄 🙄

nikinka008
17. lis 2009

bambi...2 decembra letime domov,len sa bojim jak mala zvladne tu cestu do manchestru a potom este na letisku a v lietadle 😝 ked je dlho vo vajicku je strasne nervozna takze si asi uzijeme 🙄 no mam strach fakt 😕
my sme sa pred chvilkou vratili z mesta boli sme sa prejst 🙂 ale zima je fuuka 🙄

vladkaz1
17. lis 2009

Ahojte ja som ta isto povesala pradlo, mam uz taku dobru tyzdnovu kopu na zehlenie ,aj pranie bojim sa zapat tu pracku ,ale na vyplatu ideme kupit novu tak musim 3 tyzdne pockat 😔
Niki ,o budete to mat tazske ,mozno aj bude nervozna s tym musis ratat troska ,ale co jej ine zostva ze? 😅 ale nie robim si smozrejme srandu ,nebojkaj sa verim ,ze mala vam zaspinka ani nebudete vediet ako a vsetko dobre dopadne aj cesta aj let . 😉 😵
Bambi dakujem velmi pekne za pochvalu, mala je cecetulka a vlasata tmavovlasa je po MM ,ved on ma uplne hnede havranie vlasy a este je aj taky snedy ..takze mala cista kopia MM- la
kabelku som ani ja nepotrebovala do teraz ,ale mala nechce ist uz v kociku a chodim k dokimu a potrebujem schopnu kvalitnu kabelku 🙂 , potrebujem aj chcem ..
Ozaj ,ale baby co je s vami ?????
Simi uz ste vcera dobrali ATB nie????? A ako te na tom uz lepsie????

frisbee
autor
17. lis 2009

ahojte...bola som celé popoludnie na cvičáku,najprv sme mali brigádu,potom sme skákali,mám pocit,že mi odpadnú chodidlá od členkov 😀 😀 😀

nikinka008
17. lis 2009

vladka,,,dufajme ze to nebude az take zle jak si ja predstavujem 😀 😀 snad to zvladne 🙂

jalao
17. lis 2009

nazdar ženy...som tu na skok...Mládenca máme chorého a ja moc nezaostávam...pozerám trošku ordináciu, žehlila som, učila sa, no skrátka celý den stále dačo, aj návšteva pred chvílkou odišla, ale super...už sme z najhoršieho vonku..najhoršie = vysoké teploty. Dočítam vás až zajtra, takže neviem, čo máte vy nove...Ale vraj Simi od Fris kašle..to chapem, že to nie je moc prča... 😉 😉

nikinka008
17. lis 2009

ahoooooj....konecne je uz vecer 😝 po dnesku som hotova 😔 mala uz nastastie spinka hrala sa az do 8 nechala som ju ked bola kludna 😀 predobedom spinkala 2 hodiny a od vtedy uz nie tak hned zalahla ked sa napapala 🙂 ...uz mam upratane este si pozriem asi profesionalov a pojdem aj ja si lahnut....volala som mm tak som ho akurat zobudila chudacik taky musel byt unaveny z celeho dna tak som ho nechala spinkat....nastastie uz bol v tom lepsom hoteli,ma dokonca aj telku 😀 este zajtra a vecer pride tesim sa 🙂 😅 ....dnes sme volali s babkou a dedkom cez skype asi 2 hodiny tak sa nevedeli vynadivat na malu ako uz lezie a aka je velika a ze vie povedat tata 😀 😀

nikinka008
17. lis 2009

a kdeze ste vsetky hm? 😕 😖

jalao
17. lis 2009

no čaute...tu je fakt už útlm...všetky spinkaju...alebo oslavujete 20 výročie?? 😉 😉 Niki, no ved to už vydržíte do zajtra na tatina čakať, my tu vedieme rušný život, stále niekto príde alebo my ideme, deti kámošov dovedú, dnes som tu mala aj maminu, hned, že mi požehlí 🙂 🙂 , vravím, mami, nechaj, to spravím neskôr, ale kým som Tanu nakrmila a ukladala do postele, tak sa do toho pustila, nemohla mojej kôpke odolať.. 😀 😀 Tak som ju potom vystriedala, ked malá zaspala. Synátor zostáva sám doma, aspon, že horúčky už prešli, to som rada... 😅 😅
No a Niki, volať s babkou a dedom takto cez Skype, to je super, fakt vymoženosť úžasná..
Vladi, fotky som si pozrela, Lucka je roztomilá a dudu už nemá? 😉 😉
Co ostatne...kade ste?? 😉 😉

bambi09
17. lis 2009

Julka,tak prajeme mladému skoré uzdravenie 🙄 ,to bude teraz už na striedačku,vždy u niekoho 🙄 🙄 😝
dobrú noc ženuše moje 😵

teodorka
17. lis 2009

aj ja prajem vsetkym dobru noc 🙂 vsak co mi uz ine ostava 😝 😀

veronkaj
18. lis 2009

dobré ráno babulky,

no po dlhom čase od piatku som na koníkovi hurááá,
ešte som vás nestihla prečítať, od včera mám migrénu tak lekáreň má zo mňa radosť, kolko liekov zase zjem, ani som si nestihla uvedomiť kedy boli tie dni volna, u nás bolo všelijako, v sobotu sme sa s drahým riadne pohádali, a potom bolo normálne, a náš mladý si urobil fakt z domu hotel, robí si čo chce, vezme si čo chce, a obchádza nás bez jediného slova. proste no není mu sveta žiť, a polovičku aj mňa to štve ale vraj niíč iné len nechať ho vytrucovať nepomôže a tak si ho nikto nevšíma a mladý si myslí aký je hrdina.

dcéra ide konečne dnes do školy tak nabiehame zase na normálny režim.

budem sa snažiť vás dnes prečítať len mám veľmi veľa práce.

pa a pekný deň

darina60
18. lis 2009

Ahojte, nebojte, žijem 😀 😀 Len nam v práci v piatok nešiel internet, cez víkend som sa nedostala na počítač, muž na ňom pracoval . V pondelok som bola na tie štichy, už je zo mna riadna kočka 😀 😀 ALe ja sprostá som sa tak bála. Ale nakoniec o.k. Včera som si spravila s deťmi program, tatino pracoval doma 😀 No a mala som isť v piatok k zubárke, ale kvôli tej jazve nejdem, chvalabohu.
Zajtra idem na nechtíky tak sa teším, konečne poobedie len pre seba.
Idem Vás prečítať..... Zatial sa majte a píšte.....

jalao
18. lis 2009

Ahojte, tu je akési flákando dnes.. 😉 😉 Ja som tiež zasypaná papiermi, tak sa mi nedá moc diskutovať. Tento pracovný týžden bude rýchlovka, to sa mi páči...
Dakujem za podporu pocienta, pred chvilkou som mu volala, že ako sa mu darí a som ho chudiatko zobudila ☹ Tak zatiaľ pekný den a píšte. 😉 😉 😉

frisbee
autor
18. lis 2009

ahojte,moje všetky vás zdravím...no po tom behaní som včera vytuhla...spala som ako drevo 😀 😀 😀
veri...kašli na mladého,ignoruj ho,keď je hňup,tam sa nedá fakt nič robiť.
jalao,pracuj,pracuj....ja dúfam,že sa tu zídeme večer v hojnejšom počte 🙂

veronkaj
18. lis 2009

babulky nestíham vás

inak fris máš pravdu, ja si robím to čo mám, takže mladý nebude môcť povedať ani slovo proti, žehlím, varím, periem, umývam aj po ňom a ked on ju hňup ukazuje akurát tak svoju sprostosť takže ho ignorujem aj ja, nemám sa mu dôvod prosiť, ale normálne som rada, že moja dcéra je vedená aj ked prísne ale s rozumom a citom a má viac chochmesu ako on.

babulky, chýbali ste mi, ale musím makať , večer sa zastavím sľubujem aj ked dnes znovu zaúčam novú kočku v druhej práci tak dúfam že aj zostane nech ja už tam môžem skončiť.

simona55
18. lis 2009

ahojte, konecne doma, fuj bola som dnes v meste, ale uz sa tesim ze som doma, ved isla som o9tej a vratila sa niekedy pred obedom,tak strasne , vela , ludi bolo v v v banke,predstavte si ze kazdy s kto stal predomnou si robil splatkovy kalendar ,alebo uz mu vymahanie hrozilo. ☹ Pane Boze akom to svete zijemem ☹ no ale ja som si svoje konecne vybavila, 🙂 😝 😝 teraz sa poberem prat a vecer sa tu zastavim , jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ahoj Darinka, 🙂 vitaj medzi nami tak si mi chybala. 🙂 no co uz mas po zakroku?

bambi09
18. lis 2009

ahojte 🙂
darinka,tak som rada,že si sa ozvala a že si ok 🙂 🙂 😉
veronka,Ty máš nejako často tie migrény,čo?? ☹ tak sa drž a toho hňupa-ako píše fris ignoruj,je to blb,mladý,nevybúrený,on raz príde na to,o čom je život,raz dostane od neho po papuľke 😉 ale sa mi strašne páči to slovo hňup-najviac,keď to Bohoušek hovorí-ty hňupe 😀 😀 😀
simonka,no,veru,ťažkú dobu žijeme,aj my sme už zvažovali znížiť splátku za hypoúver prechodne,kým som na MD,ale muž vyhlásil,že to je až posledná možnosť 😝 že musíme čím skôr splatiť,lebo deťom po nás zostanú len dlhy a oči pre plač ☹ ☹ ☹ my to máme až do dôchodku a brutálnu čiastku 😒 😒 😒 ale chceš bývať a nemáš rodičov,čo Ti ofukujú riťku??plať!!!taký je veru dnešný svet,sloboda je dobrá,keď si ju môže človek dôstojne užiť,mne je to,že môžem cestovať nanič ☹ ☹ ☹ ☹ ale je dobre,že komanči dostali ,čo si zaslúžili,len teraz ich máme vo vláde zas,tak neviem,kam to ide celé s nami 😒 😒 😒 😖
Julka,tak sa drž aj Ty,nech neochorieš 😝 a dcérky sa držia??snáď ich to nedrapne
fris,u vás doma ako???maródi sú už na lepšej ceste?? a do práce až kedy najbližšie pôjdeš??
idem makať,večer mrknem,či tu niekto bude,tak ahojte všetky 🙂 🙂

darina60
18. lis 2009

A bambi vitaj, poslala som ti ip aby si sa nenudila 😀 😀
Mne o chvílu padla.
Simi vyberali mi znamienko na brade, mala som tam ale 3 štichy a teraz malú jazvičku. No a v pondelok mi brali stehy. Ale ešte to nemám zahojené, ale vyzera to celkom dobre.
Pozdravujem všetky a vítam poobednú a večernú partiu 😀 😀

vladkaz1
18. lis 2009

Ahojte srdiecka ,nestiham nic mala je jak odtrhnuta od retaze ,dnes som bola u doki na prevent.prehliadke teda poradni vsetko oki aj toxoplazmozu ai HIV nemam 😀 ani cukrovku takze pohoda ,na buduce to ATF tusim sa to vola mi budu robit .
Potom som sa bola odmenit ,kupila som si taky sveter ako ponco ale na jeden gombik fijalkovy nadherny a makeup 😵 taaak sa strasne tesim a este farbu na vlasky ,taka budem krasna 😀 😀 😀
dari som rada ze si vsetko prezila v poho ,tesim sa s tebou a nepochybujem ,ze si nadherna!!! 😵 😵 😵
Bambi chapem,ale super ste, aj splacat ,aj o rodinu sa starat aj vsetko obdivujem vas za to, jasne kazdy ma nieco veru co treba platit .
Veronkaj no teda zavalena pracou si? Odpocivaj troska moja a na mladeho kasli to je cisty pubertiak ,ale veru je vidiet ako si zvykol ze? 😝 treba to riesit razne a hotovo .. ale s kludom nie sa hadat potom trpis ty ☹
Jalo tak stale sa este liecite ????? No prajem skore uzdravenie a zastav sa castesie .. na pokec 😉
Simi mas pravdu v tych bankach starch a hruza ,ja uz ani do bank nechodim odkedy mam IB tak vsetko cez net platim aj pozeram takze ani nepotrebujem ist do banky .
Frisulka co nove? ritka zahojena ?A dobre je ze si pospis to je zaklad 😉

frisbee
autor
18. lis 2009

čaute 🙂 🙂 🙂 ..vladenka,riťka bolí,sedieť mi nejde 😎 ..vyfo´t pončo,ja nad ním váham,ale ty si vysoká,ja by som v tom bola ako michelin,cecíky by mi to vypučili 😀 😀 😀

vladkaz1
18. lis 2009

Fris zajtra fotim len cez telefon a je to na prd tak ked bude dobre svetlo zajtra ti dam foto ,inak mam aj rolakove ponco gin tonik .. to je strasne dobreeeeee 🙂
Aleto toto co som si kupila je svetro ponco .. nie take klasicke zajtra sa odfotim este sa prefarbujem teraz nech som sik manifik 😀 😝 😅
Ritku nech ocko pofuka ... alebo nech ti kupi vankusik ,nemas doma hadiu mast ?

nikinka008
18. lis 2009

vladka,,,ty si sama farbis vlasky?sikulka 😀 😕

vladkaz1
18. lis 2009

Nikinka ano sama 🙂 a co nove slamenna vdova kedy ti pride manza? 😀
Moj s malu pozera noveho shreka jej stiahol z netu 🙂

frisbee
autor
18. lis 2009

vladi...ozaj,a super je to,že si zdravá..a vlásky budeš mať tiež super. 😉hadiu masť nepoznám 😕
niki,tak už máš kľudnú dušičku,keť je tvoj doma,že? 🙂

vladkaz1
18. lis 2009

Hadiu mat si kupuje moj otec na nohu ,ma po operacii kolena ,menili mu klb a ked ho boli, tak si natrie a prestane ho boliet pomaha mu to a lieci zapal 🙂
Dakujem ,aj ja som rada ze je zatial vsetko oki

nikinka008
18. lis 2009

nie este neprisiel asi az niekedy vecer neskoro,,,volala som mu ale nedvyhal mi,bud este je na tom kurze alebo uz na ceste 😕

frisbee
autor
18. lis 2009

čo som to tam napísala...keť...hahahaha..ja som slepá 😀 😀 😀

vladkaz1
18. lis 2009

ale prosimta kukni sa ja kde kolko krat svihnem I Y neries prosimta ...
Vlasky hotovo zajtra sa vam komplet odfotim slubujem ..
Niki no asi je na ceste podla mna nestras sa ved hned ti zavola ak bude moct 🙂