S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

teodorka
18. lis 2009

no tak kontrolovat sa Ti zachcelo 😎 takych by tu bolo co by iba kontrolovat chceli ...makat treba ...pekne ruzky na klavesnicu a sup sup 🙂 🙂

jalao
18. lis 2009

Ruzky na klávesnici aj mám, aj prstoklad ovládam 😀 , ale ja nemôžem byť aj ranná aj nočná!! 😅 😅
Dokelu, vladka spomenula gintonic, skoda, nič také doma nemáme a najradsej bych si kopla... 😀 😀 už mám hlavu z toho učenia jak melon, preto som sa aj pripla, nech sa trošku rozptýlim....Návšteva už odišla??
Niki, aj ja si farbím vlasy doma..vzadu mi to dokončí vždy MM, ak práve nebúva... 😀 😀

teodorka
18. lis 2009

no odisla vsak prisli dve naraz s jednou bol mm v obyvke a druhu som ja odbavovala v kuchyni 😝 tiez nevedia prist pekne zaradom ale naraz 😎 😀
gin tonic to by som si aj ja dala aj ked som dnes pila tokajske vinko fantasticke

jalao
18. lis 2009

si este tu? ja už idem baliť...

jalao
18. lis 2009

Ja mám rada, ked sú u nás ľudia a dobre sa tu cítia a rozchádzame sa vždy s tým, že sa musíme zase čoskoro stretnúť a dopovedať si to... 😀 😀 😀 Dnes tu bola len segra, to ani neberiem ako návštevu ako-takú, klábosili sme, kým som ja varila o 106. Mladý je doma chorý, to som už písala a aj dcéru piatačku nechali už doma, vraj majú riadieľské voľno, tak musia mať obed doma. Ale vyzerá to, že zajtra na obed dojedia a musím zase rozmýšľať, co im spravím...Asponže sú už takíto veľkáči a nemusím zostať z roboty pri nich doma. Najmenšia pojde normálne do školky... 😉 Ak neodpíšeš do 10 minút, vypínam!!! To ti tu vravím!! 😀 😀 😀 😀

jalao
19. lis 2009

Vstavame!!! Aha, ja uz som vstata... 😀 😀 😀

simona55
19. lis 2009

Dobre ranko,spachtosííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀 tak som sa sem chcela pridat vecer,ale bola som tak nervozna, ze radsej som isla kuki tv,ale viac som rozmyslala, mm odisiel este o13hodine z domu a nevratilsa iba niekedy o1 v noci,a ked on soferuje tak mne je zanim strasne smutno. 🙂 🙂 🙂 Frisulka este ta boli rytulka? 😀 😀 😀 😝

jalao
19. lis 2009

dobre ranko Simi a co si vecer kukala...ja som chcela Radio, ale premeskala som to, videla som poslednych 10 minut a isto to bolo dobre... TM cestoval daleko? Ved hlavne, ze stastlivo dosiel domov... 😅 😅

veronkaj
19. lis 2009

dobré ráno a už vidím že denná začala,
bože ja priznávam mne hrabe, včera som bola v práci od 6,00 - 20,00 hodine, vkuse som makala a mala som prestávku raz 15 a raz 15 min. takže asi tak. dnes musím ešte rodičko stihnuúť a ak sa mladá čo ju zaučam nerozhodne zdubkať tak už skončím v tej druhej práci a budem poobede doma a potom si neskôr niečo nájdem menej náročné. dcéra sa vytešuje a dám do laty trocha nášho dunča, lebo potvora je hravý ale začal si dovolovať tak ho budem musieť trénovať aj ja viac dcéra nezvláda.

normálne sa teším aj ked ubudnú peniaze ale to sa nedá stále ťahať 12 a potom ešte doma, a tak sme sa doma dohodli že si radšej nájdem niečo iné a aj doma si chcem porobiť papiere do práce čo mám zameškané a tak,.
ja som vás ešte nestihla dočítať nebolo kedy ale nejako vás dúfam budem sledovať.
u nás inak nič nové. mladý sa s nikým nebaví a užíva si hotelových služieb poskytujúcich mu a mladá má rodičko

vladkaz1
19. lis 2009

Cafte ja som vcera zaspala o 19 nastej teda 😅 😕 😕 😕

veronkaj
19. lis 2009

a vlastne mám nové niečo pochválim sa , konečne som si aj ja kúpila niečo pre seba, nie len ostatným, kúpila som pekný prsteň s bielou perlou veľmi decentný a pekný v predstihu k narodeninám. no povedala som si,ž e makám ako fredka, stále niečo niekomu tak dcéra dostala, nové čižmy , sveter .... drahému som vyplatila predčasné ukončenie ale vzhlasdom k tomu, že nám jeho bývalá odmietla dať pôvodné zmluvy o leasingu tak sa to nemohlo nakoniec ukončiť a tak to berú ako uhradené ďalšie splátky a teraz musíme doplatiť aj tie čo nám odpustili takže aj on dostal 3 leas. splátky tak som si povedala že aj ja si niečo doprajem a tak som si urobila radosť. tak mi treba 😵

darina60
19. lis 2009

Ahojte, jasné veronka, treba si urobiť aj radosť. Ináč Ťa obdivujem takto robiť od rána do večera a ešte doma povinnosti 😉 😉
Ešte sa Vám pochválim, prvý krát v živote som vyhrala-vo fann drogerii špirálu Max Factor, včera som si ju bola vyzdvihnúť je fakt super. No a Vladi chcem sa spýtať aj ostatných báb vlastne aký make up používate, ak používate. Lebo mne končí a idem si kúpiť nový a nemám predstavu. Lebo mi došla poukážka od Max Factoru na 5 € zlavu, len neviem či práve túto značku chcem. A ozík aj ja si farbím vlasy sama doma a to ich mám o hodne dlhšie ako Vladka, síce je celá kúpelka od farby ale nemám nervy čakať 3 hodiny u kaderníčky.
Včera sme si spravili s deťmi poobedie pre seba 😉 😉 Vyzdvihli sme s dcérou malého v škôlke a potom sme išli do mesta,, najprv mu dať upraviť okuliarky a potom sme išli na kebab a hranolky, tak sme sa nadlabali aj nezdravého jedla, raz za čas. 😉 😉 😉 Tatino prišiel až večer domov a myslel že aj jemu sme kebab doniesli. 😉

vladkaz1
19. lis 2009

http://www.eshop.fann.sk/kategoria/dekorativna-... Dari ja si kupujem tento je velmi dobry uplne prirodzeny a nenechava ti otlacky od makeupu na vecoch .. odtien ti poradi predavacka behni do Fannu parfumerie a tam ich maju ,len zalezi na tebe kolko mienis dat za neho ako sumu ..
Max faktor neni zly, ako ktory ,tie lacne by som si nekupovala ,neobsahuju nic na citlivu pokozku ani ziadne vit . takze sa rozhodni ,ale ked pojdes do parfumerky velmi radi ti tam poradia ,ved su za to platene ... hlavne si rozmysli ci chces nejaky matny makeup ,ale leskly ja by som volila tento co som ti dala link ... ale mozno ti porada nieco ine .. no su tam aj ine palky za makeup ale to sa mi zda uz prehnane ... 😝

vladkaz1
19. lis 2009

Veronkaj super tesim s tebou ,urcite robis spravne, ze si robis radost tak to ma byt !!!!!!! 🙂

veronkaj
19. lis 2009

darinka super, inak ozaj včera ma drahý prekvapil došla som domov bolo pol deviatej večer aj to ma už hnal cez telefon z práce a prídem a kým som sa osprchovala na stole bola uvarená klobása pre všetkých, chlieb, chren a čajík, no milučký bol. takže aj my sme mali nezdravú stravu 😀

až na to že nás štve ten náš mladý stále nedostal rozum a správa sa ako urazené decko, ale už aj nám začína vadiť že sa chová fakt ako full hotel, ak má chuť na to čo je navarené vezme si ak nie vyrabuje chladničku v inom, riad hodí len do drezu, ide sa kúpať a celý deň je zavretý v izbe alebo si vezme auto a ide preč. no super život. ale nič mu nechce drahý povedať že by to bolo ešte horšie a vraj ho pozná že ho to prejde samého, že ho treba nechať vytrucovať. Niekedy mám chuť sa ho opýtať mladého či mu to už nieje hlúpe takto sa správať ale zase by som bola ja tá čo robí zle. tak si ho nevšímame. len ma to veľmi štve taký prístup.

no ale teším sa že budem mávať poobede trochu volna, v klude nakúpim navarím upracem a konečne si podorábam svoje veci.

vladkaz ty už si v 14 tt bože to beží , len nech ide všetko dobre aj ďalej,

jalao ty sa láskavo tolko neuč, budeš moc múdra a ešte k tomu pekná baba to budeš normálne úplne dokonalá

darinka ja si tiež farbím vlasy sama, len ked chcem príliš zmeniť farbu tak vtedy to nechám na odborníka aby mi to napatlali všade, inak v pohode.
frisbee a ty už si dúfam definitívne zdravá
ostatné babulky, nestíham tento týždeň nič ani vás dočítať, idem zas robiť.

pa

frisbee
autor
19. lis 2009

ahojte..som vám včera zaspala
dari,ja tento,vydrží 16 hodín,a nepoznáš,že si napatlaná a je z neho jemná pleť 😉

http://www.krasa.cz/make-up-infaillible.html

baby..na ČT beží Jana Eyrová z roku 1944,plačem a zisťujem,že patrím do inej doby 😀

darina60
19. lis 2009

Baby ďakujem za tie make upy, popozerám sa . Ja som teraz mala dermacol a tak mi vysušil plet, že ma svrbela ako fras. A ešte ked sme pri kozmetickom okienku tak tmavovlásky akú farbu na vlasy používate? Lebo ja som už všeličo vyskúšala a tie čo sa mi páčili, som aj zabudla aké to boli. No a v nedelu nás príde kaderníčka strihať domov a chcela by som aby mi napatlala vlasy 😀 😀
Veron, vyprdni sa na mladého aj ked je to ťažké a najradšej by si si povedala svoje. Len si ublížiš a stejne si bude robiť čo chce.
Ja tiež muž ked ma nepočúva, alebo je zadumaný a dačo mu hovorím, on nereaguje, vyprdnem sa na neho a robím si svoje, sama si spravím a mám svatý pokoj. 😀 😀 A potom som na seba pyšná, čo všetko stíham a viem spraviť aj sama. Už 2 týždne ho prosím aby mi pripevnil s kliešťami na čižme a taške taký bežec. Nič sa nedeje, tak včera som vytiahla kliešte a pred ním som si to provokatívne spravila. 😀 😀

vladkaz1
19. lis 2009

ahojte hodila som vam nove foto ,je aj v albume aj v poncu ale neviem jak odfotit aby bolo vidiet na mne 😅

simona55
19. lis 2009

jalao kukala som modre zneba, ale viac som mala rozum ze kde sa mm nachadza , ☹ bola strasna hmla a vtedy nemam rada ked jazdi, 🙂 ale potom som zaspala lebo aj maly mi zaspal , vies uz som poriadne nespala 2noci, maly sa mi vzdy budil,mozne ze zubky,ale uz je to ok.

simona55
19. lis 2009

cawko Vladus si pekna baba, pristane ti fialkova farba 🙂 🙂 😵Jalao, nebol az tak daleko ,ale aj tak, nemam rada ked si nie spolu lihame 😀 ☹ ale inakom pripade ked nieje v robote.

darina60
19. lis 2009

Vladi, pončo krásne, ale ešte krajšia si Ty. Vlasy - perfektná farba, a načo používaš make up, však si ako herečka, bez chybičky tvárička 😉 😉

frisbee
autor
19. lis 2009

vladi..super..ty si nám s tým červíčkom zjemnela a znežnela..božskéééééééééééééééé 🙂

jalao
19. lis 2009

Vladka, nie som tutuli ani mutuli typek, co potrebuje lichotit...ale ty na tej fotke vyzeras, akoby si sla fotit reklamu a vobec nie, ako maminka z domacnosti "od plotny". 😉 😉 😉 Uces, licenie aj ohoz...mozes vyrazit na nejaky vecierok a nie ku sporaku, ze baby? 😀 😀 😀 😀

veronkaj
19. lis 2009

darinka ja som tmavo vlasá a používam oditene do medenej, červenej, gaštanovej a tak a občas som mala melír,

a máš pravdu vyprdnem sa na mladého aj ked ma to trápi také obchádzanie dcére som to vysvetlila a ideme ďalej, dám na tvoju radu a vyprdnem. a inak aj ja som taký provokatér ako ty, ja poviem opakovane že niečo treba a ked sa nedeje urobím si sama alebo zariadim si sama.

vladkaz videla som albumík a bruško je kde ofotené nech vieme ako macko rastie 😉 ty si taká mamina ako v serioálcoh od rána pekná, namalovaná a kočka ako to len robíš

inak vybabrala som z drahým, on je zvyknutý chodiť spávať neskoro a pri telke,ktorá je normálne pustená a ja zase potrebujem ticho aby som zaspala a spala, a tak sme to skúšali dva mesiace že si ju stíšil ale potom nič nepočul a ja aj tak áno a on sa prehadzoval že nemôže zaspať a ja som bola nevyspatá že som nemohla zaspať.
kúpila som mu sluchátka na uši, predlžovací kábel až k telke a tak teraz už dve noci ked chcem ísť spať dostane pusu, kábel dám do telky, vezme si na uši sluchátka a on počúva a pozerá a ja krásne v tichu zaspávam - teda pokial mu tam nieje niečo hrozne smiešne a nezačne sa neuvedomujúc načo to má na ušiach na plnú pusu smiať.
😀

nikinka008
19. lis 2009

Dobre ranko vsetkym... 🙂 Vladka pekne vlasky mas 😉
My budeme mat odnes veselo doma 😀 😕 mala mi od rana len plakala od kedy som ju dala do choditka a co nevidim.. 😅 ide nam zubok ,akurat uz lezie na svet 🙄 je ho pekne vidiet aj citit a to som jej pred dvoma dnami pozerala a nic som necitila 😕 teraz spinka s ockom v posteli chudatko nase 😔 ....ale tesim sa 😀 😀 uz je velikaaaa 😅

jalao
19. lis 2009

No NIki, vidis, dockali ste sa....a nezabudni...maminka nasla prvy zubok, tatino by mal prstienok kupit!! 🙂 🙂 🙂
Ja som ho nasla po 3 razy, ale nebolo nic.. 😠 😠
😀 😀 😀
A Veron...vidis, zivot je plny kompromisov... 😀 😀 😀 😀

nikinka008
19. lis 2009

jalao....aky prstienok?sa to tak vravi? 😀 😕 nepohnevala by som sa 😀

jalao
19. lis 2009

Ano, to sa tak vravi, a normalny, zlaty!! 😉 😉 😉

vladkaz1
19. lis 2009

Jee dakujem vam taku reakciu som necakala vobec ,ste zlate 😵 😵
Brusko poslem ale hambim sa mam take slaninove ble 😝 😀
docitam vas teraz som prisla s tesca bola som s kamosku a prislo mi zle a varim obed mojemu zas syr 😀 najednoduchsie,vcera som si obalila

bambi09
19. lis 2009

ahojte 🙂
ja len narýchlo,pozdravím a letím,ideme s mladým piecť na Vianočný bazár vanilkové rohlíčky a nejaké rýchle perníčky,včera mi doniesol oznam 😝 😝 😝
dari,odpíšem,keď bude chvíľka 🙂 😉 a dobre robíš,že tak provokatívne si všetko sama,ja takto opravujem kľučky 😀 😀 😀 😀
Vladenka,Ty naša kočica,veru,skrásnela si vďaka Mackovi Púovi,bude to chlapček,ja som bola s malou v tehu škaredá-fľakatá,aj kamoška,čo mala dcérku,pri mladom som naopak dobre vyzerala v tehu 😅 😅 😅
ja make-up nepoužívam,len kompaktný púder,mala som Avon,ale tiež už pozerám po niečom inom,momentálne do seba veľmi neinvestujem-deti potrebujú,tak neskôr budem myslieť aj na seba 😅 😅
veronka-jaká si Ty šikovná,že to Tvojho drahého nenapadlo 😀 a že muži-páni tvorstva 😀 😝 😝 😝
Julka,ja som tých zubov teda našla a prsteň nemám žiadny 😀 😀 😝 ale za syna som dostala retiazku zlatú a za malú kávovar-pôrodné,tak aspoň že tak 😀 😀 😀
farbu na vlasy podobné odtiene ako veronka používam,skôr do červena a zn.ako kedy-Loreal,Palette už málo-vysušuje vlasy,Garnier,naposledy som mala nejakú českú-Venita a dobrá je,pekný lesk,nevysušila vlasy,aj keď smrdela,jak čert 😝 😝 😝
píšem jak tatár,hore-dole,ale čo mi príde na rozum,na to reagujem 😅 😅 😅
fris,takto týrať hava-moje nervy 😀 😀 😀 a už si dúfam ok,až na tú riťulu 😀 😀 ja musím obmedzovať koňa,bolí ma tiež kostrč zo sedenia za PC 😀 😀 😀 😀 😝
niki,tak super,užijete si,ale každý tým musí prejsť,nám už len zadné stoličky chýbajú a myslím,že za chvíľu polezú-malá stále ruky v puse a slintá,jak bernardín 😝 😝 😝
ak som na niečo zabudla reagovať-prepáčte mi,vážení 😝
neskôr popíšem ešte...pááááááááááááááááááááá 😉