• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
ahojte ako sa tu mate?
21. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,tini,dobre,a čo ty,už sa ti to kráti? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo fris krati uz to počitam na dni :slight_smile:
21. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tini,tak tfuj tfuj tfuj,nech je to rýchle a bezproblémové,to budú krásne Vianoce,že? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.....konecne sedim :rolling_eyes: pozehlila som 2 kopy pradla moc sa mi nechcelo ale uz to muselo byt :grinning: a dalsie 3 kose na pranie cakaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechapem kde sa to vsetko berie :grinning: :confounded: ...myslela som ze este potriedim malej veci ze odlozim letne aby bolo viac miesta ale uz sa mi nic nechce :pensive: ..
21. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka...ja by som sa asi tiez tak zachovala tiez mam podobnu povahu ale nam sa to este nestalo a asi by som mu ani nedovolila :angry: ale nastastie on moc na taketo nieje ked len tak nejaka svadba a tak,ale on ked si trosku vypije viac tak hned uteka spat neviem preco :grinning: :confused: ....este sa hnevate? :confused:
21. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zabudla som podakovat za mailiky ktore my prisli....dakujeeeeem :slight_smile: :wink:
21. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, Niki, si tam?
21. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris dakujem pekne, veru budu, najkrajsie na svete :slight_smile:
21. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Tinika, my sa veru nepoznáme... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Vitaj u nás v klube :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja som tu vačšinou zodpovedná za produkciu na dennej smene, ale sem-tam sa vyskytnem aj v nočnej... :grinning: :grinning:
21. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jalao..no treba oživiť účasť :slight_smile:

tini...tak potom poreferuj,som tááááák zvedavá...a šetri sa,a spinkaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris, si v práci? ja som mala dnes náročný den...ešte som si naliala poharik červeného, vyvesím prádlo a idem do postele...som mrrrrtvajavascript:addEmoticon(':wink:','vBody')
21. lis 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kokso, ked vidím, že Tini je 39. týžden, tak ma nostalgia prejde...má to už za pár...Tak aj ja sa pridávam a držím silno palce...to bude Tvoje prvé babatko, čo? to je úplne výnimočná situácia...viem, aká som bola nerves vtedy.. :wink: :wink:
21. lis 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli,som doma,dospávam,je mi zle a nejde mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tini,to je už taká nervozita a cikanie,že? :wink:
niki,čo to bolo za správy,že v Británii záplavy? :confused:
21. lis 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris....to vazne?tak u nas zatial nieje nic nastastie :confused: sem tam porchava ale nie silno :confused: asi v inej casti anglicka
21. lis 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ukazovali strašnú katastrofu...severozápad...že strašne pršalo
21. lis 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niki moj nikam nechodi ,raz za rok ho chalani vytiahnu neznesie moc vypil zevraj 4 ry piva ,nic viacej ,ale bol jak zepelin .
Bavime sa v ramci slusnosti, nechcem sa neustale hadat a dotahovat nerobi mi to dobre ,vcera som hrozne grcala s toho stresu aj to namna tak dolahlo a dnes ideme tu pracku kupit tak sa nechcem rozculovat serem na to je to aj tak .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tinika gratulujem uz mas za par ,tak dufam ze napises ked sa ti uzlicek stastia narodi :slight_smile: tesim sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko...tak čo vladi,je lepšie?Nenervuj sa,prosím ťa,hoď na všetko salám,čo nie je životný problém :wink:
22. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi..len sa nestresuj vidis ze ti to nerobi vobec dobre :confused: uz mate vybratu aku chcete? :confused: :slight_smile:
22. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, Tinika ty pomaly ides do porodnice ako vydim :slight_smile: :dizzy_face: budem ti drzat palceky, ved to bude na mikulasa :dizzy_face: :grinning: aj nas nastavajuci zatko je narodeny 5,12 bude mat 18stku, :grinning: :grinning: Vladi klud co to stvaras, ved dietatko citi ked si nervozna, ved to mu nerobis dobre, bud kludna, viem lahko sa hovori mne, ale aj ja som bola vcera v depke, uz som bola natom tak ze som musela ist von na ulicu a byt trochu sama :grinning: ,a bolo tak super len ticho som pocula a bola som sama presla som sa a bol fajn. :grinning:
22. lis 2009 v 10:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, ste zlate jak ste mi popisali, hej veru, uz kazde rano vstavam s tym, či to nie je posledne rano 2v1 hihi
a na wcko chodim kazde dve hodky v noci, strasne mi tlači na mechur maly, tlaky neskutočne a par kvapiek zo mna vyjde hihi a ked idem dakde ta len wcko hladam hihi ale tesim sa velmi, je to moja premiera a dufam ze to zvladneme aj s tatinom :slight_smile: a určite sa tu kuknem ked si najdem troska času prajem peknu nedelu
22. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tini..tak nech ti to vsetko dobre dopadne a ste obaja v poriadku :slight_smile: :wink:
22. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ako sa chystate stravit nedelu hm? :slight_smile:
22. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki dakovam
22. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam novu pracku jupiiiii!!!!!!!! elektorluxku paradnu hodim vam link ked najdem :grinning: tesim sa jak mala a dostali sme este 30E na kartu hotovost za to co nakupujeme v nay spotrebice ,tak si pojdem kupit vysavac a doplatim si ho :grinning:
22. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladi...jé,hoď foto :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
super vladi my sme tiez kupovali vsetko nove do bytu noveho ta sa tiez vytesujeme :grinning: akurat vysavač bol fajn čo sme mali tak ten mame povodny, ale mame pracku, chladničku, sporat a telku novu hihi
22. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.nay.sk/files/letak/november2/page_12.pdf tu elektrolux ale o triedu lepsiu radu este ale je uplne ista a ma strasne dobre funkcie tesima sa :grinning:
22. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To tu nik nezije? tak som sa naserkala a prave sme prisli boli sme kupit ten vysavac za 72E bezvreckovy super sa mi paci zanussi :slight_smile: a uz koncim hahaha uz mi len umyvacka chyba ale to az na buduci rok po kociku :slight_smile:
22. lis 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka tak gratulujem :slight_smile: :slight_smile: ja sa tiez furt tesim ked si kupim hocico nove domov :slight_smile: :slight_smile:
22. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek