S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
24. lis 2009

No VEronka, tu ma niekto riadne nervy dnes poranu.. 🙄 🙄 🙄 🙄 Ale ten zaverecny popis tzv. "rodovej nerovnosti" je desivy, ked na to clovek hladi, nech si mysli kto chce, co chce...U nas je to tak, ze pokial sme obidvaja doma a mame nejaku pracu, zapojime sa obidvaja, ak to MM nenapadne sameho, tak ho napadnem s tym ja.. 😉 😉 😉 Ja tiez chodim do roboty cely den, ako aj on, takze delenie uloh povazujem za samozrejmost. Ine je, ked on maka na stavbe cez vikend, vtedy by som ho samozrejme vysavat, ani umyt riady neposlala po prichode domov... 😉 😉 😉
Vladi, diky za podporu, ja to tak mam len v pondelky, takze sa to da zvladnut, dnes pridem domov o 4 aj zo skolky, pripadne nakup a uz som len doma, ved o pol 5 je uz tma...takze sa normalne zrelaxujem, navarene mame, aj napecene... 😉 😉

simona55
24. lis 2009

Dobre ranko, viem aj mate pravdu, precoby muz nemohol umyt riad, 🙂 mohol len ja mam doma 4deti ,a stoho dve velke baby 18, a 13rocne, tak ja si nemozem este aj to dovolit aby za nas chlapi umyvali riad 😀 😀 😀 ja by som mu to milerada dopriala nech vie co to je 😀 😀 , 😀 😀 😀 minule som synovy nnakazala nech poupratuje obyvacku lebo maly mi tam rozhadzal lego, a on lego pozbieral a uz vrcer zaloval mm ze on musi upratovat,lebo ze vsetci sme lenivy, 😀 🙂 no ale k vecery si bal ku sadnut, lebo by boli dvojite facky. 😀 😀

jalao
24. lis 2009

Ahoj Simonka, ano vyzera to tak, ze su doma baby, tak naco zapajat chlapa...pokial su baby doma a nemaju ine povinnosti (skola, upratovanie), tak v tom nevidim problem. A netrap sa, ze zapojis aj synatora, to sme uz s Bambi konzultovali 😀 😀 , ze aj synov treba zapriahnut, nech si na to zvyknu a nie, ze ked vyrastu budu mat ruky ako tulene od seba 😀 😀 😀 . Aj nas 14-rocny musi makat, hoci ma sestry, pinda na to , pinda, ale spravit to musi, neustupim... 😉 😉 😉 Vzdy hundre, ze to NIKTO z jeho kamosov robit nemusi... 😎 😎 😎 Ale najviac mi pomoze tak, ze mi opatri malu Tanu, ked potrebujeme niekam odist s MM, to si cenim a to aj zvlada dobre 😉 😉 😉

vladkaz1
24. lis 2009

baby a kde ste???? taham nas s 2 hej strany ☹

jalao
24. lis 2009

No particka, kde sa poflakujete??
Friska dospava hekticku sluzbu, Bambi opatruje maroda a od vikendu sa nestiha pripojit, Vladka glancuje kuchynu a aktivne testuje novy vysavac, Simonka vari pre hladosov, Niki sla do anglickej skoly, Darinku spehuje sefka v tangacoch, Vanja vari pre murarsku partiu, Veronka je vytocena a sucasne pracovita v kancli, teodorka radsej presla do svojej domovskej temy ku desposkam a jedno meno si neviem spomenut, ale je to kocica s bruskom, tak ta je na predporodnej priprave iste a zehli obliecky do postielky, lebo to ma "za paaar" 😀 😀 😀 😀 Dufam, ze som na nikoho frekventovaneho uz nezabudla....a ak ano, vypadol mi, tak prepac. 😉 😉 😉

frisbee
autor
24. lis 2009

ležím v posteli,ťukám a kukám...ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂
no len nech sa chlapci prekne učia pomáhať doma,raz vám za to nevesta poďakuje,myslite na budúcnosť 😉 🙂

veri,nevešaj hlavu...ignoruj...si ´ta splietli s pomocnou silou 🙂
zdravím vás všetky,dušičky,idem vyliezť z postele,trochu sa scivilizujem,vyspatá moc nie som,večer idem zas,v noci som zamkla šéfku na chodbe,hahahahahaha,už ma asi nemá rada 😀

jalao
24. lis 2009

No ahoj fris, konecne ziva dusa!! 😅 😅 😅 Citala som o tvojej sefke...co ti na to povedala?? 😀 😀
Koho som este zabudla zobudit?? 😉 😉 😉

frisbee
autor
24. lis 2009

ja som sa slušne ospravedlnila,že som to zamkla automaticky,keď som zamykala celý spodok,ona sa ku mne chovala ako 15 ročnej učnici,že ...no paní S.,to mě nesmíte tady zamykat...hahahahaha,ako mám na to reagovať,jasne,že to viem,nejsu blbá....chybička se vloudí 😀 😀 😀 😀

vladi,ráno cestou z práce som neodolala a kúpila si v pekárni čerstvé chlebíčky,šunkové a s vajíčkom a majonézovou zálievkou..fuj,nezdravé,ale tááááááááááááááák dobré....tak som ich natlačila do hlavy miesto obeda 😀 😀 😀 😀

jalao
24. lis 2009

mnaaaam, ja lubim nezdrave veci...aj ruske vajco lubim aj tresku 😀 Ale vyhybam sa ich z racionalnych dovodov 😉 😉 😉 A psikovia trpezlivo cakaju, ked ty spinkas po sichte? 😉

frisbee
autor
24. lis 2009

ruské vajco je moja kojenecká strava 😀 😀 😀 😀 ...no,oko je buď niekde na dvore,alebo leží...a psíci ležia na mne...ráno sa budím taká ocucaná a použitá 😀 😀 😀 😀

simona55
24. lis 2009

fris, psy ta cucaju hahaha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 fris aj moja dcera si kupuje tie rozky, v kauflande . frííííís zavrela si sefku, ako dobre si urobila 😀 😀 😀 😀 to iste som spravila aj ja 😀 😀 😀 pred stavte si este, predtim ako som odisla z byvaleho pracoviska som sa pohadala z nadriadenim, pekne my vynadal a ja som mu nechcela byt dlzna slovamy tak som mu aj ja vynadala, no a potom ,som si islA ,na miesto a robila si robotu, 😀 😀 😀 😀 😀 po 5minutach prisiel tade a usmial sa namna,ja som mu ten usmev ne opetovala, nanieco som isla do skladu , lebo ja som robila v polnohospodarstve, no a on tiez bol v sklade a ja som to nezbadala ze aj on je v sklade 😀 😀 😀 😀 a ten sklad je zaroven aj chladiaren tam su zelenina ovocie, no ja som vysla von a dvere som szasunula, 😀 😀 😀 😀 a potom len buchot som pocula aaj ostatny,ze vraj nikto zostal v sklade, isli zeny ze otvoria,a vidia ze nadriadeny je pri dverach 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 a on vedel ze ja som tam bola naposledy tak si myslel co aj potom povedal ze som to urobila zo zurivosti,pritom som ho ani nevnimala, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nemala som ho rada. 😠

jalao
24. lis 2009

no ale ked oko nie je doma? a ty spis po nocnej? ako idu na dvorek? 😅 😅 😅

frisbee
autor
24. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 simi,zamrazila si mu uhorku? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jalao...my sme vymakanci...majú dierku vo dverách 😀 😀 😀 😀

jalao
24. lis 2009

ahaaaa...psiii vraaatka! 😀 😀 😀
TAk baby, to su nove trendy, zatvarat sefov kade-tade?? 😀 😀 😀 😀

simona55
24. lis 2009

moze byt, fris ,nestazoval sa 😀 😀 😀 😀 ale priala som mu to zp srdca 😀 😀 😀 😀 bol protivny, velmy, ked som potrebovala pol dna dovolenky ze potrebujem z dietatom zostat doma ,tak my povedal ze je dost velke aby zostalo doma bez dozoru unho 8rocne dieta s38,5horuckou je uz dospelea nepustil ma a kocke ktora nemala deti dal aj dva dni dovolenky, lebo ze ja tu robotu lepsie urobim ako ta baba preto ju radsej ja mam robit, no potom si vypocul moje teple slova 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. lis 2009

nič iného si ani nezaslúžia,že,simi 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
24. lis 2009

je Simi no super 😀 😀 😀
Fris na tvoje zdravie ked ti chuti tak neries ... 😀
Jalo jasne ze sa zaujimam , tak je dobre ze nemas vela takych pernych dni . 😉

jalao
24. lis 2009

dievcata, bezim do skolky , na nakup atd...pa, mozno vecer, ak sa tam vyskytnete.. 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
24. lis 2009

oki ja som tu asi sama, mala este haja .. tak len cumakujem hore dole 😀

bambi09
24. lis 2009

ahojte 🙂
tak maród sa hlási na chvíľu do služby 🙄 🙄 🙄 už som chorá aj ja,mám suchý kašeľ,soplím,tak sa len modlím,aby som do štvrtku bola ako-tak ok,ideme na ten koncert,všetko vybavené,kamoška si vybavila voľno a ja ochoriem,no neporazí ma??celú noc som nespala,len driemala,stále ma dusí,nechcela som malú zobudiť,muž tiež zle spí,keď nie som v posteli,aj keď som a prehadzujem sa,tak sme nevyspatí obaja 🙄 dnes už musel do roboty,včera sme ležali obaja,mala som od nedele šnicle a zemiaky,tak som len urobila super rýchlu polievku a palacinky a nič iné som nerobila,len sme ležali 😝 😝 😝
dúfam,že aspoň malú to obíde,ja si dávam len homeo a také prírodné lieky,čo sa môžu pri kojení,ak sa mi pohorší,vyberiem konečne kartu zo šuflíka a skočím k MUDr.
konečne som sa dokopala k zmene gynekologičky,keď mi bude lepšie,skočím si k novej pre vyžiadanku na kartu,nech mi tá erža,čo mám teraz pošle kartu k novej-síce budem platiť na rok 2.500 Sk,je to súkromné centrum,ale mala som ju k pôrodu a chcem k nej chodiť,tak musím cvakať,nemá vlastnú ambulanciu a na Atolskej môže brať len akútne prípady a tehotné a tam je len v pondelok 😝
tak to dúfam do Vianoc ešte stihnem 😅
Vladi,my máme aj o čosi drahší vysávač-Electrolux,ale neľutujem,tak si nemyslím,že si draho kúpila 😅 😅
Simonka,to s tým šéfom je super,aj fris už berie Tvoje maniere?? 😀 😀 😀 a jasné,že keď Tvoji chlapi majú doma "hárem",nebudú umývať riad 😀 😀 😀 ja mojemu nedovolím,to jediné nevie dobre spraviť 😅
mladý musel druhý týždeň umývať WC,lebo muž je chorý,tak už frflal,ale len chvíľu,len nestihol Emilovi vyčistiť klietku,tak má rest 😀 😀 😀
Julka pekne urobila prehľad dňa,čo kto robí a prečo tu nie je 😀 😀 😀
Dari,ten víkendík si užite,ako sa len bude dať 😵 😵 😵 😵 😉 nech vám vyjde počasie 🙂
inak dík za IP,aj frisuli 🙂 😉
všetkým,čo posielajú super mailíky ďakujem,dobre sa nasmejem a pobavím,len od vanjuše mi neprešli v poslednom obrázky 😕 😕
fris,Ty takto??zoofília ťa chytá,že sa nechávaš psíkmi ocuckávať a iné oné a Oko je na druhej koľaji??? 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak sa držte kočky,dúfam,že som na nikoho nezabudla,tinike držíme všetky paľčoky na rýchly a dobrý pôrod,budeš mať Strelca 😵 aj ja som Strelená 😀 😀 😀
keď budem ok,zas to tu rozfofrujeme 😀
jo a Veronka,tie zmluvy medzi vami dvoma by som dotiahla do konca a robila by som si tiež,čo sa mi zachce,či sa to bude drahému páčiť a aké bude mať argumenty 😎 😎
Ty sa nedaj,nie si žiadna hej nebo počkej,tak nech si to ten Tvoj už dá v hlave dokopy a mladého postaví do pozoru,kurnik,ja by som ho zrovnala 😠 😠 😠 jeho "mamička" si ho prečo nezoberie k sebe??? 😠 😠 keď Ty si taká "zlá" a nechápavá??chudáčik môj ukrivdený,aby to prežil bez ujmy na zdraví,kua,mňa toto vie vytočiť,ke´d sa chlap správa ako veľké decko,ktorému zobrali hračku 😠 😖 vydrž,ono sa to raz otočí proti nemu,neboj,dlho to nepotrvá 😎 😎 😎

bambi09
24. lis 2009

moje nervy,príspevok na pol strany 😅 😅 😅 dobieham zameškané 😀 😀 😀 😅

frisbee
autor
24. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 bambuľa,ty nakazíš Drupiho,bude chrchľať ešte viacej 😀 😀 😀 😀 😀 ...cosi piccolááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
24. lis 2009

Bambi si sa nejako rozbehla 😀

vladkaz1
24. lis 2009

a stym vysavacom chcela som ten isty len o rok starsi model za 55 e a moj povedal ze uz nas nezabije 72 tak to bolo myslene nie ze je nejako drahy sak to som ani nenapisala ... 😅
No a kurirujte sa chvalabohu veru ze mala je oki 😉

bambi09
24. lis 2009

Vladenka,aha,tak prpáč,mám spomalené myslenie 😅 hlavne,aby ťahal a vysával,ako má 🙂 😉
malá v noci 2 krát nejako zakašľala,tak som spozornela,ale možno jej len slinka zabehla,ako ťahala cumeľ 😅
zatiaľ vyzerá byť ok,aj keď začínajú pod ďasienkami presvitať stoličky,tak je občas strašne protivná,ale včera bola dobručká na zjedenie,moje zlaté dievčatko 😵 😵
fris,tak si píš,že Drupi na BA nezabudne,keď im tam budem kontrovať a chrchlať,ako starý hrniec 😀 😀 😀 asi si so sebou zoberiem nejaký tlmič kašľa-vankúšik,alebo mužovi budem do pleca kašľať 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. lis 2009

...ééééééééééééééééééééé frááááááááááááágilééééééééééééé 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
24. lis 2009

Bambi nic sa nestalo 😉
A vy mate doma anielika?
My certa a riadneho .. dnes musela po bitke sama uprata detsku .. smeje sa mi do tvare a stale, ked nieco nakazem NIE s usmevom aj 20 cat krat ,idem ma porazit ☹

bambi09
24. lis 2009

haha,že prpáš a Atolská 😀 😀 😀 som dnes pribrzdená,ako som nespala
takže správne je prepáč a Antolská 😀 😀 😀 😅

vladkaz1
24. lis 2009

moja pekna mas narok ... si chorucka .. no nezavidim mne je nonstop zle ja uz neviem co mam 70 kg mala som o 7 dem viacej ..

bambi09
24. lis 2009

Vladka,tak chudneš?? 😕 aj ja som len málinko priberala,neboj,hlavne,že papáš,malý zajko,či Macko Pú si berie,čo potrebuje,len si dávaj vitamínky,aby si nám neochorela a bola fit 🙂 😉
no,anjelika,občas je aj anjelik,ale občas aj ten čertík,presne,ako u vás,povieš jej nie a ona provokatívne bude robiť presne to,čo nemá,takže občas tiež dostane po plienke 😀 😀 😀
ééééééééééé,picoláááááááá 😀 😀 😀 😀 Ty moc nespievaj,ideš do nočnej 🙄 😀 😀 😀 tak budú iní spievať,kurnik,ma serká,že tam máš zimu,hľadaj niečo iné,kde budeš v teple,nejaká kancelárska krysa 😀 😀 😀