S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

simona55
30. črc 2009

ja ze uz idem spat 😀 bola som este u porodnikov.ani ho nechcem nutit lebo vydim ze sa boji este len vtedy je smely ked si mu na proti a povzbudzujes ze pod pod a vtedy zacne bezat. 😀 😀 😀 😀 aj on ma13mesiacov.baby dnes bolo strasne teplo ze? zato mam rada leto ale uz to to je vela 😝 😝 dnes mi maly spal konecne od 13,00do 17,00 a aj ja som si zdriemla ale na sekundu lebo moj muzik zacal chrapat ako keby sa maly steny rozpucat 😀 😀 😀 😀 😒 hnedsom bola hore a strasne z nervami som vstala ,hlava mabolela ako pes ta mrcha mi to robi urcite juj. 😀 😀

vanja
30. črc 2009

jáj simi ja už 18 mesiacov neviem čo je spať 4 hodiny. Tak maximálne 2,5 hod. Dakedy ráno som už tak s nervami v koncoch, že som rozhodnutá prestať kojiť, ale cez deň ma to prejde. Snáď sa mi podarí vydržať do 2 rokov. Teda aspoň by som chcela. 🙂

simona55
30. črc 2009

a teraz uz dobru noc .ja uz nevidim pismena 🙂 pospim si kim maly spi.

bambi09
30. črc 2009

vanja-detto,ja tiež tak 😅 😅 stojí to za to...
simonka,dobrú noc 🙂 😉

vanja
30. črc 2009

dobrú noc simi, bambi, a aj vám ostatné čo už asi spíte, tak zajtra 🙂

bambi09
30. črc 2009

vanja,dobrú,dnes to tu mrzne,papá zajtra 🙂 🙂 😉

frisbee
autor
31. črc 2009

tu som 😀 😀 😀 😀 ...včera som makala vonku a čakala mladú,prišla večer,už som sa k vám nedostala...sa mi tu flákate,či čo???? 😀 😀 😀

darina60
31. črc 2009

Čaute, dobré ránko, vlastne deň, dáko to tu nešlape. Večer Vás pozývam sem, lebo chlap ide na ten víkend a môžem sedieť konečne aj večer, takže dúfam, že sem naklusáte a donútite ma ponocovať 😀 😀 Fris, predsa, sme už staršie osôbky, nemôžme stále pracovať, takže pekne oddychuj ako ja 😀 😀

bambi09
31. črc 2009

ahojte 🙂
no vidíš,fris,nie si tu a "pracovná" morálka nulová,nikto nepíše 😀 😀 😀
nás zas zobudil ten fasz predkožkový nad nami,ja mám vražedné chúťky,keď toto tu predáme,fičíme na vidiek kozmickou rýchlosťou 😠 😠 😠
mám náladu na hov... 😖 😖

darina60
31. črc 2009

Ale bambi, zabit , zabiť predkožkáča. Fakt asi vám neostane nič iné, len odísť 😉 Ale Teba, hádam voláky debil nerozhádže? Dúfam, že len z neho máš zlú náladu? A Fris, ta je pracovitá včelička, však aj ty bambi len ja sa pri vás cítim ako lenivec najlenivejší, ako keby som mala doma slúžku, nič cez týžden nestíham. Ozaj mi tu máme takých susedov chodia opatrovať, babka, teta, plus maju opatrovatelku, záhradníka, a oni každý večer idú golf hrávať, uličné párty tu usporiadavajú pre deti. Malá včera zvonila u nás chcela sa hrať s malým ale som ju slusne chuderu odpratala, lebo už bolo dosť hodín, ešte muž hovorí, že chuda, ale si jej dala. 🙂

frisbee
autor
31. črc 2009

milé ženy..prešla som záhradu,zistila som,že sa začína podobať pralesu a tráva je tam,kde bola,možno ešte vyššia...hnusné leto...rastie to ako v horore...minule sme museli letieť pre novú sekačku,že nám doslúžila,máme ju asi tri týždně,blbci vyrábajú doležité časti z plastu,tak už sa niečo vyviklalo aj na tej novej...nemožem ju dať teraz na reklamáciu,pretože kosou by som to asi nezvládla 😠 😠 😠 😠
dari,tak jedine toho charizmatického záhradníka v zásterke 😀

bambi,kľud,kašli na suseda,sú horšie veci a ľudia 😠

darina60
31. črc 2009

Fris, tak vidíš, zbytočne si kosila v tých horúčavach. Nechaj prales, však v zime napadá sneh a nebude nič vidieť 😀 Tu fakt pomôže len charizmatický záhradník 😀 😀 Kašli na kosenie vyval sa tam kde nemáš prales a opaluj sa, aspon ta nebude vidieť keby si bola hore bez 😀 😀 Ja som sa chcela na dovče opalovať hore bez, lebo teda sa tam opalovali aj horšie ako ja ale moja pubertálna dcéra zahlásila, ked si dáš ten vrch dole odchádzam a viac ma pri sebe neuvidíš 😀

bambi09
31. črc 2009

baby,veď ja viem,ale prečo nám jeden debil musí pokaziť celé prázdniny?? ☹ ☹ ☹ viem,že to nie je tragédia,ale ani nič príjemné 😖
no,fris,tá kosačka,to poteší 😖 😖
a darinka,to sa niekomu žije 😀 😀 😀
idem postaviť polievku,ale čo druhé???netuším 😕 😕

darina60
31. črc 2009

Hej ale ja si neviem predstaviť, že by sa mi dakto cudzí premával po dome a hrabal v mojich veciach 😀 😀 Radšej neporiadok ako takto. A ešte na byte som si hovoríla bordel v byte šťastné díte. A akú robíš polievku, ja musím zajtra variť asi po troch týždnoch, lebo cez týžden nevarím, potom bola dovolenka, potom zase sme boli na obede u svokry a mami tak som asi aj zabudla 😉

bambi09
31. črc 2009

dari,asi zeleninkovú,nič iné doma nemám 😀 😀 😝
a ja tiež by som asi nevedela prežiť,že mi niekto iný upratuje,ani keby som na tú upratovačku mala 😀 😀 😀
a to opaľovanie hore bez ja tiež nemusím,môj Paťo sa vždy pohoršuje,keď sme na Zlatých 😀 😀 😀

darina60
31. črc 2009

Ale to opalovanie hore bez som ju len naťahovala, ja som strašne hamblivá, ja tiež som sa nikdy neopalovala tak. Ja som ju len natahovala, ako zareaguje, no ale keby si tam niektoré videla, no hnus. 😀

bambi09
31. črc 2009

dari,veď práve preto,odkojila som dve deti,tak prsia nemám ako silikóny a aby sa mi rozliali po bruchu,no blééééé 😀 😀 😀
ale aj keby som ich mala po pás,som šťastná,že som mohla obe tak dlho kojiť 🙂 😉
a som sebakritická,takže nič také nehrozí na verejnosti 😀 😀 😀 ako opaľovanie hore bez 😀 😀 😝

simona55
31. črc 2009

ahojte .dnes ma strasne boli hlava 😝 ☹ a ta mrcha uz ani nevravim , ☹ 🙂 kazdu druhu minutu som na hajzli,si menit.fu je to hroza 🙂 😀 fris co ti suseda naschval seje travu do zahradi ze stale je vecia a viac 😀 😀 😀 😀 😀 a mozno aj hnoji 😀 😀 😀 aby bola lepsia uroda. 😀 😀 😝 dari ten vykend sa nepodaril spolu?skoda ale nevadi sme tu preteba . 😀 😀 dnes nebudem dlho hore, lebo muz bude doma, nejde do nocnej.tak sa mu budem venovat 😀 😀 ale iba venovat 😀 😀 😀 .ziadni sex,ani milovka 😀 😀 😀 vani dnes moj sin bol sikoula a podareni,znicoho nic sa pustil, a stal ako sviecka, a krical namna. a este aj tak sa mikal ze on tancuje 😀 😀 .tesil sa ze sam stoji. 😀 😀 😀 😀

simona55
31. črc 2009

ozaj bambi ,vy sa niekam stahujete? naco tolko skrabic,? nieco si spominala o realitke ale nejak mi to vypadlo. 🙂 no teraz idem potom pridem 😀 niekedy.

bambi09
31. črc 2009

simi,zatiaľ bohužiaľ nie,to sú také pekné krabice na uloženie somarín,aby mi na to nesadal prach 😀 😀 😀
záujemca o byt je taký spoľahlivý,že nedošiel 😝 😝 😝
milujem "serióznych" ľudí 😒
ale aspoň sme konečne našli auto,ak všetko klapne,budúci týždeň je naše 🙂 🙂 😉

simona55
31. črc 2009

sorry ,syn 😝 😀

vanja
31. črc 2009

čaute som tu na skok, lebo čakám kamarátky s deťmi, prídu sa kúpať a potom dôjdu polovičky z práce tak dačo pogrilujeme. Už sa teším, ako poklebetíme a poohovárame 😀 😀 😀 😀 😀
simi no vidíš, sťažuješ sa že nechodí a na druhý deň aký pokrok. 🙂
darinka, takže nakoniec ides dcérou na hroby?
fris a ty si mala zavolať ten kombajn čo svietil zahraničný, že made in china, a on by ti to tam zoral a môžeš nasadiť zemiaky a nemusíš sekať. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
31. črc 2009

bambi aj tvoj syn ide do tábora?
moja príde v nedeľu domov, už sa neviem dočkať. Včera som jej večer volala, a po chvíľke mi hovorí, mamke ešte dačo sa chceš spýtať, lebo nemám čas. Tak asi tak jej chýbam. Ale to je dobré, aspoň viem že jej tam je dobre a že nie je smutná. 🙂

bambi09
31. črc 2009

vanja,no náš ide len do Modry,na cvičné skaly na týždeň,ale tiež mi bude chýbať,aj keď je už veľký 😅 😅
a určite aj my im chýbame,ja so bola v táboroch a minimálne mama mi chýbala,aj keď bolo dobre 🙂 😉
fris,ten kombajn je super nápad 😀 😀 😀 ale zemiaky menej,sorry vanja,niečo som sa ich nakopala doma 😀 😝 😝 😒 ale zas bez zemiakov ani variť neviem,takže tak 😅 😅

bambi09
31. črc 2009

a my za takú hodku tiež padáme z domu,večer dúfam stihnem počítať a napísať 🙂 😉
a vanji,užite si to 🙂 🙂

simona55
31. črc 2009

fris a ostatne, a ja neviem ale vedla ,je take ticho,nikto neprovokuje 😝 😝 😀 moze to byt ze frisine nohy velmi smrdely? 😀 😀 😀 😀 😀 teraz aj mne chyba ten smajlik co si oci gula. 😀 😀 😀 😀 😀

darina60
31. črc 2009

Vanja, nie ja som tu išiel muž z dcérou po stopách detsva nazval svoju výpravu, on tam žil do 1O rokov.SOm zvedavá, čo mu ta vyprava dá a s čím príde 😒

simona55
31. črc 2009

caw dari. a kolko rokov tam nebol od vtedy?ateba nevolal?

frisbee
autor
31. črc 2009

čautééééééééééé,iba nakuknem,došiel mi chlap,až večer bude trocha času....simonka moja,ty si to vystihla,to tie moje nožičky ich vyplašili. 😀 😀 😀 😀 Ten kombajn je super nápad,ale aby sa tam dostal,museli by sme prebúrať dieru do domu.Zajtra doobeda veziem decko do Brna,jej tata má narodeniny a ona v nedeľu letí preč,takže zase budem na MK až poobede.Dúfam,že sa daruš drží,bambi má pevné nervy a vanjuška sa na nás nehnevá,že sme ju tu v noci nechali samu...vanji,ty by si mohla robiť toho nočného hlásnika,jak trúbil hodiny 😀
Držte témy a čakajte,večer tu budem,pusinky 🙂 🙂 🙂 🙂

darina60
31. črc 2009

Ja sa držím fris, lebo chlap na východe, volali mi že došli v poriadku,cesta otras, horko. Teda dcéra volala.Večer sa tu zastavím 😉