S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
25. lis 2009

kocky ja sa tak strasne tesim na vianoce mala by som uz chut vsetko vyzdobovat 😀 a dala by som si fajnu kapustnicu 😅 😀 ....minuly rok som po prvy krat zivote varila kapustnicu kedze sme uz boli v anglicku a nechcem a chvalit ale bola skoro taka dobra ako od mami 😅 😀 .....musime si z domu doniest nejake dobre klobasky,salonky,oblatky mnam tie zboznujem 🙂

nikinka008
25. lis 2009

jalao..tak treba nieco robit kedze tu musime byt 😔 .....je to normalne stredna skola ale ja a mm chodime len na kurz anglictiny raz do tyzdna po 3 hodiny...kludne by som tam mohla studovat aj ine predmety a za nieco sa vyucit ale na to potrebujem vybornu anglictinu 😔 ....no a ten kurz je normalne po cely skolsky rok potom su skusky ustne pisomne a ak sprvis dostanes certifikat z londyna z cambridge to je univerzita v londyne takze ten papier bude uz aj nieco znamenat ked sa vratime domov...mm uz ma a ja no ktovie 😕 ..mozno 😖

bambi09
25. lis 2009

ahojte 🙂
Julka,ja sa nesťažujem,že som tu najviac chorá,len ma serká,že si ľahnem a dusí ma jak šľak,že nemôžem ležať,ani na boku,ani na chrbte,tak ďalšia prebdená noc za mnou 😝 😝 😝
ten Codein,čo píšeš ,môže byť dobrý,ale to ja nemôžem,vieš prečo,tak len homeo kvapky a skorocelový Dr.Theiss,takže to bude chvíľu trvať,kým to takto ustúpi,ale veď uvidím,prinajhoršom zbehnem k MUDr.,tá bude vedieť,čo mi môže nasadiť 😉 už aj teplota behá hore -dole,vyzerám,ako muž v piatok,ale čo počúvam naokolo,asi nie je rodina,kde by teraz nebol aspoň 1 chorý člen,aby už mrzlo a vírusy pokapali 😝 😝 😝
ďakujem za gratulácie malej,teta fris,pusu na čelíčko odovzdám,normálne som hotová,že ju nemôžem vypusinkovať,aby som ju nenakazila,ja som na tom závislá 😅 😅 😅hádam aspoň budú tie Vianoce na ľade,aj keď bolo dnes krásne 😝
monicka,tak Ty už vypekáš??ja asi začnem v pondelok,ak budeme cez víkend dosť fit na nákupy 😝 😝 😝
došiel mi prieduškový čaj,tak dúfam,že drahý kúpi,urobila som si červený pomaranč a krásne vonia 🙂
fris,ako po službe??dokedy máš teraz fraj?? 🙂 😉dospi sa moje 😵
Vladenka,neboj,zas bude dobre,asi Ti ten šalátik nesadol,ovocie je dobré ale papáš aj mäsko??vieš,bielkoviny 😉
ja som napr. v tehu pri synovi pomaranče nemohla a pri malej na kilá,zvláštne je to tehotné telo,ako si samo určuje,čo hej a čo eee 😀 😀 😀
darinka,tak sa nám kuríruj,nech si na víkendík ok 😵 🙂 😉
my máme budúcu nedeľu firemného Mikuláša v bábkovom divadle,som zvedavá,či malá nebude ručať 😅 😅 minuloročného prespala v kočíku vonku,došli sme až na koniec programu 😝
muž má vo firme aj vianočný večierok,ale je znechutený niektorými riťolezcami,tak povedal,že nepôjde 😝 😝
veru,divné pomery tam teraz vládnu,odišla polka ľudí,čo sa poznali roky-dobrovoľne aj nedobrovoľne a čo prichádzajú noví,no,nebudem komentovať,ale hádam to niekam dotiahnu lezením do tých správnych zadkov 😝 😝 😝
niki,dúfam,že neochoriete a babky si vnučku užijú dosýta 😵 😵
idem babule,mám tóčo v hlave 😝

jalao
25. lis 2009

Bambula, no ty tiez toho posledne noci nenaspis...Ano, Codein pre teba este nie je, ale mozno Fenistil...to su ukludnujuce kvapky, mne staci 15 kvapiek a spinkam celu noc...detom to odjakziva davame 3x denne po 15 kvapiek, lietaju po byte, choroba, nechoroba a mna to takto skoli, ale aspon nedrhnem a nedusim sa kaslom v noci... ☹ ☹ ☹ Bambi, ja som aj zabudla, ze aj u MM by mal byt Mikulas, Tana na to vzdy spomina cely rok, ked to absolvuje, hoci to ani nie nic extra, ale kedze vidi "ozajstneho" Mikulasa, ma silny kulturny zazitok 😀 😀 A ved ja viem, ze sa nestazujes...mne je fakt tiez dost blbo, dokonca uz citim akusi zvlastnu svalovicu na trupe, na hrudi,aj rebrach, to z toho nekonciaceho kaslu, asi uz branica nevladze... 🙄 🙄 🙄 Idem nakupit este mrkvu,pomarance, nech nam doma MM odstavi...jeho to bavi stale s tym vrndzat..
Niki, ved to mas vyborne, ze sa zlepsis v AJ a ten certifikat, co pises, to poznam, zopar bab to ma aj tu, ale pri prijimani do zamestnania chcu hlavne prakticke pouzitie jazyka, vies, skratka, ze dokazes cosi povedat a to vas problem isto nebude... 😉 😉 😉
Tak sa zatial majte, chorucke sa liecte(me)... 🙂 🙂 🙂

jalao
25. lis 2009

A ozaj Katarina na blate...Vianoce jednoznacne na.... 😉 😉 😉 😉 😉

monicka32
25. lis 2009

Caute,tak konecne doma aj decka v klude.Dnes sme všetci fasli Ant.a sme vybavený.Dufam že tento rok to budu už posladné ,lebo pri nasom stastí by sme mohli este jedny stihnut 😠 😖 .Idem sa teraz postavit k rure a idem na tie perníky co som už spomínala.Inač mame vsetci zapal priedusiek-to iba inf.Bambi ty uz sa tolko trápis s tým kaslom že ja už by som asi isla k dokine a dala si volačo predpísat lebo to ani neni život -ani spat,ani cez den nic moc a aj tak dlho brat len take prkotinky.Ja niesom za ant. za každu cenu dokonca este som si ani ja nedala stale od rana spekulujem ci to este nezvladnem bez ale už to na mna zase ide -kasel ,slabost ,unava a celkovo mi je na nic takže som asi dospekulovala a idem ju zapit aby som to už konecne niekam posunula lebo aj ja som už od min.týždna takto.A este jedna prkotina ma trápi-mam tak nízky tlak jak hovado,stále závrate ani kafe nepomáha ani tekutiny už som jak delfín zaliata a tlak80/60 😝 Jeej to som pekne optimisticky zase dnes naladená no ale co už dnes bolo aspon vonku krásne .a jedine co ma napada je že a my sme doprdele zavretý doma 😖 Asi sa odplazím k tej rure lebo vam iba náladu pokazím.Inač k tomu vzdelavaniu ,ja som si urobila min.r.kurz kadernícky a tak si strihám sem tam a je to fajn vediet nieco naviac a este ked vidís spokojnu zakaznícku alebo sa ti necha drobec ostrihat lebo IBA OD TETY MONIKY je to super.Takže niki držím paste a podporujem ta mas moje "simfoonie"

bambi09
25. lis 2009

monicka,ja mám kašeľ len tretí deň a ešte kojím,tak nemôžem veľmi lieky,ale Julka už dlho chrchle a nechce k MUDr. 😀 😀 😀 mne homeopatiká zaberajú,ale ono to chvíľu trvá,mám len kvapky,tak som dala mužovi ešte kúpiť granuly Stodal,ak mi to do týždňa nepomôže,určite skočím k lekárke 😉 inak môj syn mal nedávno zápal priedušiek a ďakabohu sme to zvládli bez ATB,lebo len v septembri bral a naša pediatrička našťastie nie je hrrr do ATB ani do očkovania,ale keď musíš-musíš,u nás už bolo aj tak,že syn mal ATB 2x do mesiaca 😒 😒 😒
moni,daj si pauzu-daj si Kit-kat,medovníčky ešte napečieš,neujdú 😀 my sme piekli minulý týždeň na ten bazár a pár zostalo doma a rýchlo zmäkli,všetky sme zožrali 😀 😀 😀
a čo sa štúdia týka,ja véééľmi dúfam,že od septembra budem aj ja zas študentka 😀 😀 😀 na jar vodičák a na jeseň škola,hmmm,sny sú to pekné,už ich len zrealizovať 😅 😅 😅
tak ženuše-choruše,liečte sa,kto musí,nech je tu zas sranda 😵 😵 😵
simonka,Ty zas máš absenciu,šup sem nové zážitky 😀
Vladi,už je dobre?? 😵

bambi09
25. lis 2009

a toto bolo v inej téme,som to "ukradla",ale nemá to chybu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=2hFx8r-Bkes
vladkaz1
25. lis 2009

Ahojte nieje dobre je mi zle tazsko od zaludkla ,este len teraz som prisla flakala som sa po meste malej som kupila taku cicu na kabat ruzovu na kapucnu tak som bola u babky ju dat zasit na tu kapucnu a teraz idem varit tak pa mala mi uz spi presla dnes kilometre aj ja 🙂 ,len mam dopratu pracku a idem este dorobit veceru mojemu.
babi maso nejem ☹ , nejede mi neberie mi ... ani varene...

monicka32
25. lis 2009

jeej bambi ja som si ta pomylila s vanjou 🤐 prepac mi to.pernícky su vypečené,kuchinka uprataná decko aj chlap navečeraný a čumakuju na panelák,tak mam chvílu pokoj ale nejak ma bere asi pojdem do hajan dnes skorej.frisulka je mimo?asi jej je tiež nie moc dobre chudatko aj ona je už kolko chorlava ☹ ale to urcite preto lebo sa nemohla správne vipotit 😀 koli tomu jej trtacu.To poznáte paralen medzi dve telícka a potiiit sa a potit sa.Vladka to je dost blbe ze ti je este stale tak zle ale zas je to lepšie ako pred mesiacom tak aspon niečo pozitívne si stoho možeš vybrat 😀 😵

vladkaz1
25. lis 2009

jaj kocky hodila som vam foto slubene to moje brusisko 😀 , ale fotene tel.

bambi09
25. lis 2009

monicka 😀 😀 😀 dík,že si si ma pomýlila 😀 😀 😀 😀 ale nie,vanja nás opustila,len dúfam,že nie nadobro 🤐 🤐 ☹ ☹
si teda šikovná,keď už aj napečené,ja sa nejako neviem zmobilizovať,zajtra musím povysávať a upratať,kamoška príde k malej,tak nech sa nezľakne 😀 😀 😀
frisuľa asi zabúvala,to je dobre,nech sa dospí,potrebuje to,ja si môžem s malou pospať,ona v robote nie 😝 😝
a veru,sú tie choroby teraz také,že sa ťahajú jak sopeľ z nosa 😝 😝 😝
narazený trtáč je au,to sa fakt nemohla vypotiť 😀 😀 😀
Vladenka,tak nasaď sucháre,čajík a zajtra bude dobre,alebo jabĺčka,ak môžeš 🙂 😉
kde sa všetky lúdate??padááááme prudko dole 😕 😕 😕

vladkaz1
25. lis 2009

Ja som tu ,ale nik nebol tak som fotila brusko ,nejde mi to dobre odfotit ,ale fotku som vam dala nic sa mi nehcce asi pojdem spat
katkam vsetko naj 😵

bambi09
25. lis 2009

Vladka,supeeer,Macko Pú v brušku-moje nervy,už 15-ty týždeň,nedávno si písala,že si to len zistila 😅 😅 😅
bruško,bruško,kto sa v Tebe skrýýýva,dievčatko či chlapček vnútri býýva??? 😀 😀 😀 😀
choď si ľahnúť,ak sa necítiš dobre,zajtra popíšeme,bude lepšie 😉
a ďakujeme... 😉 😵 😵 😵 ocko jej kúpil malý vláčik s cukríkmi a dve Kinderká 😀 😀 😀 asi zabudol,že má doma babu 😀 😀 😀

vladkaz1
25. lis 2009

Bambi ,no aj som troska tak vypucila neviem ,ked si sadnem mam ho take na dve slaninky 😝
No tatinko sa cinil 😀 a darceky potesia aj tak neboj deti su vdacne za cokolvek 😀

bambi09
25. lis 2009

Vladi,veď hej,teším sa,dnes prišiel domov o 20:00,robí kšefty,aby boli Vianoce 😀 😀 mal dobré zdôvodnenie-veď je červený,pre babu 😀 😀 😀 😀 skoro som si cvrkla 😀 😀 😀 😀
a prestaň s tou slaninkou,ja tam žiadnu nevidím 😀 😀 😀 😉 ja mám nad jazvou ešte stále brucho,napriek tomu,že som schudla,toto ide dole ťažko 🙄 🙄 🙄 ale porazíme naše špeky,neboj,len nech sme zdraví 😉
ja sa teraz cítim,ako keby mi prechádzal niekto horúcou žehličkou po hlave 😅 😅 😅

vladkaz1
25. lis 2009

bambi 😀 😀 😀 😀
mala mi zaspala idem do vane dat rychlovku 😝

veronkaj
26. lis 2009

dobré ráno babulky,

no včera ste veľmi neponocovali, nebudte všetky choré no tak???
inak aj tá kočka čo ju zaúčam včera prišla neskoro lebo bola tiež u lekára s dieťaťom takže pekne chorľavieme.

neverili by ste ako sa teším že budem mať po obede už voľno budem robiť doma čo potrebujem ale už to bude predsa len volnejšie, večer už budem mať upratané navarené a aj v sobotu budem mať tým pádom viac času. a porobím si aj papierové práce čo potrebujem a konečne prvý rok po neviem kolkátych budem môcť trochu piecť aj na vianoce v klude a vyberať darčeky.
takto som už nemala asi 20 rokov, aj keď ráno budem skoro vstávať naďalej ale predsa trochu si vydýchnem a najhlavnejšie budeme konečne viac s dcérou spolu.
inak u nás bezo zmeny
- punťo kúše jak besný
- mladý tichá domácnosť, nachádzam po ňom akurát nahádzaný použitý riad
- polovička normálne
- ja smutná naďalej,

toť vsjo ide sa makať,
a poďte aj sem.

simona55
26. lis 2009

ahojte, 🙂 ja som vcera pol dna bola v meste, s dcerou, chodili sme podoktoroch, ma zalahnute usy 😝 iba jej to premyla a ze jej to bolo prijemne. 😝 kedsom prisla domu,bola som ako zbyta stoho chodenia.bambi moc zazitky teraz neboli, potom o 5tej sme boli v madarsku ,pozriet kona na vymenu snami alebo mm preda nasu vsak uvidime, na Vianoce by sa zisli nejake eurace 😝 Vladinka ved ty mas uz pekne brusko 😀 uz ti pekne je vydet,a to ze nepriberas to nevadi,aj ja som tak isto bola z sDavidkom uz posledne 2mesiace som dobrala 10kg co potom aj zislo podla mna.este skocim do paragrafov sledujem tam pribeh unos dietata. 😝 a fris sa ma ako? este ma nocne?

vladkaz1
26. lis 2009

Simi tak nech sa vam s tym konikom zadari mojko ,budem drzkat palceky a dakujem za pochvalu bruska ,uz uz je take brusenko 😀
Ja som teraz na rychlo spravila obed zemiaky ,spenat ,vajicko pre deti pride segra ,pre nich mam opekane zemiaky a ciganku .. tak dufam ze im bude chutit ,mojmu som vcera nalozila 3 maska a povedal mi ze ,dobre bolo ale malo 😀 ,chapete?

veronkaj
26. lis 2009

no tak super vlakaz krásne brušenko no vidíš ako si nás potešila a teraz pekne pravidelne tak zhruba každé dva mesiace nech viídím ako drobček rastie.

simonka vy predávate koňa - chováte??

jalao
26. lis 2009

ahojte dievčatá, u nás konečne vystúpala hmla a svieti slniečko... 😉 😉 😉 😉 😉
Bambi, spala si lepšie? Ja vcelku dobre, hoci kratko. NB do kabelečky, to bych brala...ale to by som už bola úplná závislačka.. 😀 😀 😀 Dnes som doma, mám sexuálne voľno 😀 😀 😀 😀 😀 , tak sa to kedysi hovorievalo, sedím s knihami, kurirujem sa zároveň, popijam čaj, chválabohu už nekašlem, ale som taká oslabená, oťapená, musím sa dať dokopy. O chvíľu ale prinesie syn zo škôlky malinku, dnes výnimočne končí v škôlke na obed, vždy si to želá, tak dnes jej to splníme, ked som zostala doma 😉 😉
Vladi, vidíš, pekne sa nám guľatíš, drž sa, Simonka, bolavé uško...aaaau, to som aj ja mávala, ked som bola malá, ale aspon má dcérka už uľavené teraz, ja som na tie uši zostala dodnes citlivá veru...Moni, ty si teda aktívna, že už medovníčky, ja na to ešte nemám ani pomyslenia, ešte je čas, ale ked to pri peci roztočím, nieto mi konca 😀 😀 😀 . A dobrá holička je veľmi vzácna vec, to si váž, že ťa klienti takto vyhľadaju... Veronka, nebud smutná...včera som ti popisala, ale už si nereagovala...Tešíme sa s tebou, že budeš mať voľnejšie dni..
Fris asi dospáva a ani Darinku tu nevidim....čo je s Vanjou, to neviem, neviete niektorá, čo je s ňou?? 😕 😕

frisbee
autor
26. lis 2009

čaute 🙂 🙂 🙂 🙂 ...baby,ja som nemohla dospať,večer k nám prišla suseda,takže som išla zase neskoro...no už sa polepším,do nedele som doma 🙂

bambi09
26. lis 2009

ahojte 🙂
no ženy,dnes je tu flákando 1.stupňa 😠 😠 😠 😀 😀
ja nestíham dnes koňa,práve som si umyla vlasy,navarené mám,aj koláčik som upiekla,spala som lepšie,len som pre zmenu zo spánku kýchala a nestíhala"odsávať" 😀 😀 😀 tak sa mi to spustilo,takže do kabely 200 kapesníkov a môžem ísť 😀 😀 😀 😝 len aby som tam moc neprskala,lebo ma vykážu von 😀 😀 😀
idem vysávať a vy píšte
fris a ja že si načisto zaspala a Ty so susedkou si trkotala,no toto 😀 😎 😎 tak sa nám dospi 😉

simona55
26. lis 2009

ahojte, ano Veronka chovame aj predavame, teraz je dobra akcia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , dame ho lacnejsie , potrebujem ecka,

simona55
26. lis 2009

Vaníííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí kdesíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, chybaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaastu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vratca prosim ,neberte nááááááááááááááááááám princeznuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
26. lis 2009

čo hulákaš,simonka,zobudíš mi psy 😀 😀 😀 😀 😀 ...Snehuĺa spí,čaká,kto ju prebudí bozkom,aby som na ňu neposlala jedného z mojich chlpáčov,taký lízanec do oka je naprosto super 😀 😀 😀 😀 ...aj do ucha 😀 😀 😀 😀

myschka333
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vladkaz1
26. lis 2009

Cafte ... cely den som mimo ,cele do obedie som varila mala som sestru na obed ,potom sme boli vonku ,mala si cvrkla a potom som zas isla s kamosku von s detmi mala mi zalomila v kociku a do vecera prespala.
Ale u nas je uz riadna kosa bohaca ,normalne nosim rukavice aj mrzlo 😝
Co to tu zas bolo vymazane? 😕 😕 😕 😕

simona55
26. lis 2009

Dobre no fris 🙂 uz nebudem 🙂 len mi tu chyba vanka, mozno ze poslem aj ja jedneho konika nanu. 😀 fris posielam ti ip.