• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
bambi neboj vianoce budú aj bez umytých okien :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sa tu dotrepem konečne po dlhej dobe a tu nikto?

:frowning2: :frowning2:
30. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka krásne bruško, len sa držte a držím palce aby to bol naozaj pipík :wink: :wink: :wink: :wink:
30. lis 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no toto....Vanja, ty si živá...alebo len vypchatá??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Je mi cťou ta tu stretnúť po takej dlhej dobe, veľakrát som sa pýtala báb, že či o tebe dačo nevedia a vyhlásili mi informačné embargo.... :wink:
30. lis 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanja, neskáč mi do reči o 23,08 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby tak som sa tešila, že si s vami trocha pokecám a vy nikde :angry: :angry: :angry:
bambi, fris, darinka, vladka, simi, nika, jalao, veronkaj, kde ste?
dúfam, žesom na nikoho nezabudla :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aspoň dakto, učíš sa,
30. lis 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte...jééééééééééééééééééé vedúca...............jééééééééééééééééé langoškááááááááá,ciao bella,come stai :slight_smile: :slight_smile:
30. lis 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute caute
30. lis 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie, moja, dnes si hlavu nenamáham....pondelky mávam full, tak dnes len vegetím a odhodlávam sa do vane ešte..
aj farbu somsi kupila na hlavu, ale nechce sa ti to dávať, tak sa len poľudštím na tele a zajtra dám tu palette colour..Kde si bola toľko? nedalo sa ti, alebo nechcelo?
30. lis 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baby,najhorší deň....ráno som došla z práce,viezla oko na vlak,už cestou tam mi padala hlava,ľahla som si s natiahnutým budíkom na hodinu a pol,že príde balík,nikto,tak som išla spať,zvonček,poštárka,ale že ho donesie za hodinu,ľahla som si,zaspala..zvonček-balík,vyskočila som tak prudko,že som si narazila ruku,mám ju ako bublinu.Zase som na hodinu zaspala,budík,letela som do banky,uragán,lesom do jednej dediny pre granule,slalom medzi popadanými stromami,potom do jedného mesta,potom domov,okväcla som,spala som asi polhodinu a teraz som tu,spať nejde,sú tu ľudia,jeden furt behá na cigaretu.Ráno poletím domov,oko odchádza preč,dúfam,že sa do budúceho piatku vráti :angry:
30. lis 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teo a jalao...čo strašíte v noci? :grinning:
30. lis 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris dnes som 1x maturovala s kaliskom :slight_smile: no sranda srandovic myslela som si ze mi bude maly a vbehol dnu cely este aj so stoplom tak som ho tam lovila :grinning: ale na 2 x uz bol spravne dnu a nechavam si ho aj na noc....jaj a moj vravi ze v lete to dame plne do spalne a komare budu mat hody :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hahahahahaha..zabudla som ti povedať,aby si polovičku štopľa odstrihla...mám prísť na pomoc? :grinning: :grinning: :grinning: Ty,veď tvoj chlap je vynálezca zlepšovateľ :grinning:
30. lis 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris, ta to si čo mala dneska? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: vrtuľu v riti? :grinning: :grinning: :grinning:
jalao sa mi nechcelo, lebo som tu strávila dosť veľa času, tak som si povedala, že to musím obmedziť.
Občassom si zapla pc, ale len na maily a skontrolovanie účtov, a kukla som na vás sem-tam. :slight_smile:
langoška som ťa prekukla, sevas
aj teodorka sevas
30. lis 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som ju neodstrihla ja ju mam este celu a preco to treba strihat ???????
30. lis 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj fris teo manžel to zvládne- šak má nejakú techniku nie? :grinning:
30. lis 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aby ťa to neškriabalo na pipke :grinning:
30. lis 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si tam potom teo nechala naschvál :grinning:
30. lis 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanja ahoj :slight_smile:
jaj a ked som to vytiahla 1 x tak ukazujem mojmu ci si neda za stamperlik :grinning: bohovske to je :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on sa toiž nezasúva tak hlboko ako tampón,štopeľ by ti vykukoval :grinning:
vanji,mne sa páči,ako sa nikdy s ničím nebabreš a m áš riešenie :grinning:
no tak od sexu, cez hovná sme sa k čomu dopracovali. sodoma gomora :grinning:
neskriabe mne to robi dobre :grinning:
30. lis 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teo :grinning: :grinning: :grinning: moj plachý by omdlel,keby som mu ukázala obsah,hahahahahaha
jéééé,vanjuša,ahoooj,dnes je deň návratu stratených duší??? :grinning: :grinning: :grinning:
ďakujem-vieš za čo,je to milé od Teba :dizzy_face: :dizzy_face:
a mám aj smutnú správu,mám bebíčko,zarezala som si do prsta,chystala som živánsku a namiesto cibule som zakrojila do palca,aúúúúúúúúúúúúúúúúúú :sweat_smile: :sweat_smile:
ale riad som umyla,no,čo už :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no čom som hovorila že naschvál :grinning: :grinning: :grinning:
a ty by si hneď strihala fris :grinning:
autor
keď sex teraz frčí v iných témach,a kako dávno nie je to,čo bývalo,odkedy mám Jamieson od bambule :grinning:
30. lis 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj fris, ahoj Teo, ja nestrasím, ja vás tu strážim!! A kde zase ta Vanja zmizla??? ešte si to stále odliepa a priliepa??
aj u vás tak fučalo, ako tu? chudiatko, oddychni si už zajtra..
Teo, ja si to neviem ani predstaviť, ale baby to tu chválili, pozerala som o tom debatu...mooože byť.
Bambi, tak angličtina, no toto...ale ved super, ja dvíham ruku, čo znamená, že som ZA! Aj švagrová z Ružinova teraz chodí, dáva malu už do školky ide si tam v tichu posedieť a zresetovať hlavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: V decembri jej to končí, tak je už smutná, že čo dalej.... :slight_smile: Dnes už ty jazyky všade chcú :unamused: ved niekde váce, niekde méne , tomu sa neubránime žiadna... :confounded:
bambi dostala si?
bambi daj manželovi nech ti pofúka pocmúľa......, jáj či to prst si si poranila.... :grinning:
autor
bambuľa,je to pravda,sme molekuly,ja mám tiež úraz palca :grinning:
30. lis 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek